Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#651) mbit válasza erdeya (#650) üzenetére


mbit
tag

igaz alul pacák barátom!

[Szerkesztve]

RGB voltam

(#652) Pacák válasza mbit (#651) üzenetére


Pacák
senior tag

Helyes, akkor a témát itt le is zárhatjátok.

Nuclear launch detected

(#653) Gambit válasza lesaux (#647) üzenetére


Gambit
őstag

Azért poén, hogy úgy állítjátok be, hogy ő most már a legaranyosabb fórumozó, mi meg mennyire szemetek vagyunk, hogy nem bocsátunk meg neki. Pedig ő ugye nem piszkál senkit. Bővebben: link Ja. Tisztára higgadt.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#654) erdeya válasza mbit (#651) üzenetére


erdeya
senior tag

Te paranoiás vagy...

Ahelyett hogy komolyan vennéd amit mondok, engem zrikálsz? Tessék. Győzz meg mindenkit, hogy nem egy kis beképzelt, szeretethiányos seggdugó vagy és hasznos tag tudsz lenni. Előre az első értelmes topicért.

Támogatom a fizika segítség, barkácsolási tanácsok, elektronikai kisokos és hasonló tartalmú topicok általad történő megnyitását. Kitudja. Talán még tudnál is nekem segíteni egy-két dologban. Csak vesd le a kioktató stílust.

Szombaton megyek bólingozni! /// Utálom, hogy mindig elkapnak amikor a falra firk____ - Graffiti

(#655) Pacák válasza mbit (#651) üzenetére


Pacák
senior tag

Ez rád ugyanúgy vonatkozik.

És nem vagyunk barátok sem.


Szerk: ''fáradt sóhaj''
Nem ezt akartam, nem akartam belharcba bocsátkozni, csak unalmas már ez az egész.

Egyszerűen legyen vége a balhézásnak mindegyik oldalról. Kösz, magamtól is leülök. :)

[Szerkesztve]

Nuclear launch detected

(#656) sky77


sky77
aktív tag

Ööööööö.... Csókolom! Ez itt az Aranyköpések topic? Eddig mosolyogni jártam ide, de most valahogy nem megy.
Nem lehetne ezt baromi gyorsan abbafejezni? Ha nem, annak is meg van a helye (Bővebben: link)
Tényleg nagyon zavaró, hogy lépten-nyomon mbit vs. többiPH!tag jellegű hsz-ekbe botlik az ember. :(

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#657) mbit válasza erdeya (#654) üzenetére


mbit
tag

nem akarok én meggyőzni senkit!

de azért próba!
Bővebben: link

RGB voltam

(#658) sky77 válasza mbit (#657) üzenetére


sky77
aktív tag

Épp tegnap gondolkodtam rajta, hogy hogy-hogy nincs még egy Nagy ''házilag'' topic című topic. :DDD

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#659) VladimirR válasza Gambit (#653) üzenetére


VladimirR
nagyúr

a poen igazabol az, hogy Ti meg sem probaljatok, hogy ''mi lenne, ha ma nem rugnek bele''
egyebkent az a post, amit linkeltel pont jo erre, csak azt kell megnezni, mikre reagalt

erdeya: volt par kimondottan erdekes topicja, hozzaszolasa is, hogy mast ne mondjak az ut szine (jo, mondjuk ez hatareset), a fenykepezovel videofelvetel (pillanatkepek osszerakosgatasa), vagy pl az offtopicba linkelt ''3d''-s fenykepeit (tictac rulzz, majd keritek dobozt es letesztelem)

en is basztathatnam, es imho meg tobb okom is lenne ra, mint Nektek, mert egy idoben engem nem csak a baromsagai zavartak, hanem szemely szerint engem tamadott is (had ne kelljen linkelgetnem (a sok del miatt egyebkent is nehez lenne), remelem elhiszed, ha mondom), de kis szunet utan lehiggadva tert vissza, s ezt paran megprobaljak ugy kezelni, hogy adnak meg egy eselyt, paran meg ugy, mint hogy ''na, mar megint itt van ez a kocsog'', s meg sem nezik, mirol is van epp szo

de engem pl nem csak az zavar, hogy az offtopic is minden nap arrol szol, hogy mbit vs tobbiek, vagy vangelis vs tobbiek, engem (mint azt mar irtam is valahol) a Te cset/blog jellegu megnyilvanulsasid is zavartak - tobbek kozott ezen okok miatt nem olvasom rendszeresen mar az ot-t sem, pedig alig par honapja meg minden postjat olvastam, hisz igazan jokat lehetett beszelgetni (nem(!) csetelni)

(#660) cortez25


cortez25
aktív tag

Nem macerázás nem mbit miatt, hanem témába vág, majd szétröhögtem az agyam rajta....

Bővebben: link

Azért hajtunk, hogy öregségünkre legyen miből visszaállítani az egészségünket, ami ebbe ment tönkre.

(#661) Szőrös  válasza VladimirR (#659) üzenetére


Szőrös 
veterán

bebean írta jól. Meg kéne tanúlnia fórumozni pontosabban be kéne illeszkednie és nem lenne semmi gond.

https://starcitizen.hu ha tudni akarod mi újság az univerzumban

(#662) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Nah, ha végre mindenki elmondta, hogy mi a problémája mbittel, vangelissel, stb.. Akkor végre abba lehetne hagyni!
Nem akarok (direkt) fenyegetőzni!
Mindenkit megkérek higgadjon le és nézzen magába.
Egyetlen ok amiért nem takarítom ki az egymást bántó hsz-ek garmadáját, hogy a később erre járók tanulhassanak belőle, hogy így nem kéne. Bár ez az álláspontom a további folytatás fényében még változhat.

Grafiqs

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#663) mbit válasza cortez25 (#660) üzenetére


mbit
tag

létezik, 20k körül van!

RGB voltam

(#665) VladimirR válasza Szőrös  (#661) üzenetére


VladimirR
nagyúr

torz on borz: ajanlon #659 3. bekezdesenek ujboli atolvasasat - teny, hogy fasz volt, de legalabb az eselyt adjuk mar meg, hogy bizonyitsa probal megvaltozni

A többi rész töröltem.

Grafiqs

(#673) Grafiqs


Grafiqs
őstag

Először is ajánlom a Bővebben: link olvasását, az utána keletkezett off-okat törlöm.

Grafiqs

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#674) Gambit válasza Grafiqs (#673) üzenetére


Gambit
őstag

De könyörgöm, mbit hsz-ét, amiben azt mondta, hogy csajozni mindenki tud, miért kellett kiszedni?! Az igenis aranyköpés volt! Hogy tudna már mindenki!? Olvassatok már bele a nőügyek topicba!

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#675) Grafiqs válasza Gambit (#674) üzenetére


Grafiqs
őstag

Oké-oké, de ezt most hagyjuk! :DDD

És még mindig nem fogja, vagy nem akarja felfogni. Hihetetlen. A Föld tényleg a Naprendszer elmegyógyintézete lenne?! by Bon3ss

(#676) mbit


mbit
tag

Én kérdeztem

''hogy szennyez? (Propán-Butánról van szó) a természetben is előfordul és elfordult régen is! nem mérgező!''

hsz az egyszerű mélyhűtő procicooler házilag topicomból

Bővebben: link

Válasz:

''Úgy szennyez hogy ózon károsító.''

Bővebben: link


Nap, mint nap tanul az ember itt a ph-n. pl hogy a propán-bután ózonkárosító:C

[Szerkesztve]

RGB voltam

(#677) tildy


tildy
nagyúr

Mindjárt nyitok egy lifter készítése házilag topikot.
Mbit jössz?
Ez pont neked való topik lenne. Kerress rá guglin a lifterre. Építsük már meg oks?


[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#678) mbit válasza tildy (#677) üzenetére


mbit
tag

oké, benne vagyok, neked amúgy is szívesen segítek!

RGB voltam

(#679) dannnnn


dannnnn
aktív tag

OFF
Bővebben: link
/OFF
:F

[Szerkesztve]

██ сәгтеук ыекшлу™ ██

(#680) sky77 válasza dannnnn (#679) üzenetére


sky77
aktív tag

Ha jól láttam, nem koktélt akarnak házilag, hanem valami antigravitációs cumót. :D Mondjuk annyira nem néztem utána.

Szerk.: Nédda: Bővebben: link

[Szerkesztve]

''Emberek, vessetek a mókusok elé!''

(#681) mbit


mbit
tag

ez a torz barátom mikor tud háháááááááá (ahogy a f1 tudosító mondaná)

''Csináltam már transzformátort s képzeld tapiztám már olyan toló ellenállást amin 60amper kavirnyázott át. nem semmi ugye meg főztem már rumpuncsot. jah és megcsináltam jó 18 évvel ezelött Millenium Falcont legoból /aki annó legozott tudja hogy ez nem semmi ''

RGB voltam

(#682) marcee


marcee
addikt

tildy vallomása a mindent legyőző szerelemről:
''Szeretem annyira a párpm, ha megkér valamire akkor nem teszem meg.''
:D
''Lifter készítése házilag, hogyan!'' topic, #47 Bővebben: link

\m/

(#683) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Sokan tök kira módon törik a magyart: Bővebben: link ebben a topicban amúgy: Bővebben: link

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#684) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

HEBI:Mi köze a CPU frekvenciájának a USB sebességéhez? Az USB sebessége nem a FSB-től függ? Ha nem akkor a szorzó állítása (speedstep), azaz a CPU sebességének változatatása mindenre ilyen rossz hatással van, vagy ''csak'' az USB portra?

Bővebben: link itt a topic.

(#685) Goose-T


Goose-T
veterán

viszont azért egy begombásodott tetejű, eltokosodott, megfeketededett, lélegző, a hűtő sarkába behúzódott és onnan a többi, még lejáratlan élelmiszerrel alattomosan táplálkozó, gonosz, életre kelt kéthetes pörköltmaradékkal már nem ajánlott kísérletezni
Fogyasztható vs minőségét megőrzi - mi a különbség? c. topikból...
Bővebben: link

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#686) Gh0sT


Gh0sT
addikt

Xelo kolléga a Hódítós topicban:

Bővebben: link

Soha nem késő, hogy azzá válj, aki lehettél volna.

(#687) Flashy


Flashy
veterán

(#688) Cathfaern válasza Winner_hun (#683) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Attól félek ezt el kell lopnom aláírásnak :D

(#689) tomcsi23


tomcsi23
veterán

''lehet,hogy én hülyeségeket beszélek,de neked meg maxtor vinyód van. ;)'' by Florida
Bővebben: link

...de bugyit ne vegyél, mert fontosat akarok mondani.

(#690) And


And
veterán

Don Vittorio a Domain-kalózkodás topicban:
''A porhardver kifejezeten jó név, ha instant alkatrészeket szándékozol gyártani.
Pár év múlva hallottam, hogy a pasas meggazdagodott ezekből az instant alkatrészekből... (Forrest Gump után szabadon) ''

Bővebben: link

(#691) VladimirR


VladimirR
nagyúr

ma voltam zölkártyát csináltatni. az autószerelőnél láttam egy jobbkormányos ladát.
azt hittem, már semmi nem lephet meg, amikor beállt egy Lamborghini Diablo.

Bővebben: link

(#692) bmx powa


bmx powa
tag

''a rövidnadrág meg gyk, ua. mintha boxerben lennék'' by mosquito

"hát, EZT a verziót kihagynám, nem mintha utálnám Jókerpapát, csak Ő nekem már, khmm, nem elég filigrán, túl férfi és semennyire sem bari... "By Bolondember

(#693) lapa


lapa
veterán

Bővebben: link

#121 uccsó bekezdés

(#694) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

''Az #1098 hszben foglaltakat nagyon szépen kérem teljesítse valaki, és ne engedje vadimirt be a topicba!'' :DDD

Bővebben: link

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#695) WN31RD


WN31RD
addikt

Bencom, Bővebben: link:

''bocsánat az elnézésért [...]''

''... we as consumers want our content free (as in Freedom) and if we don't get it, we'll take our content free (as in beer).''

(#696) I_Am válasza WN31RD (#695) üzenetére


I_Am
veterán

Ez kétértelmű is lehetne, ha megfelelő mondatkörnyezetbe lenne elhelyezve, de jelen esetben nem az. :D

Ha teszed ami a célod, akkor arra vagy hivatott az életben.

(#697) Loretto válasza WN31RD (#695) üzenetére


Loretto
veterán

Azt hittem engem teszel be még ha nincs is nyoma... :D :B

Soirée...

(#698) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ismét Bencom, ezúttal fasternek: Bővebben: link

A hozzászólás második része:
''Faster: neked is engedélyezem, hogy békénhagyj''

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#699) Loretto


Loretto
veterán

Esmi esete a ''használhatatlan'' élelmiszerről: ''A macisajt mindig épp elég puha, hogy ne lehessen kiszedni az alufóliából, de mindig épp elég kemény, hogy a puffasztott rizs beletörjön.''
Bővebben: link

Soirée...

(#700) parandroid


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

''A legszebb nők'' topik:

neduddgi: ''Már a népmesékben sem az volt a bátor legényke jutalma, hogy feleségül vehette a király legintelligensebb leányát...'' in Bővebben: link

ill.

finest: '''Mindazonáltal a helyzet az, hogy általában azoknak a nőknek derülnek ki a belső értékeik, akik külsőleg is szépek.' - Mivel a csúnyákkal szóba sem állunk!'' in Bővebben: link

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.