Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#16006) ollie válasza vacs (#16005) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

(#16007) Hujikolp


Hujikolp
őstag

Valami bot bekerült :))

(#16008) vacs


vacs
veterán

(#16009) Astroboy


Astroboy
őstag

Csak hogy visszataláljak. :D

[ Szerkesztve ]

(#16010) Saccco válasza Astroboy (#16009) üzenetére


Saccco
nagyúr

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16011) oriic válasza Saccco (#16010) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Csak hogy visszataláljak ehhez a hsz-hez. ;]

Live-Die-Respawn

(#16012) sztanozs válasza oriic (#16011) üzenetére


sztanozs
veterán

Aranyköpés az aranyköpésben :DDD és még linkelni sem kell...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16013) Astroboy válasza Saccco (#16010) üzenetére


Astroboy
őstag

Nálam nem ez van a gombra írva, nem hagyom, hogy félrevezess. :N :DDD

oriic: Te mindenhol ott vagy?

(#16014) oriic válasza Astroboy (#16013) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Bocsánat. :O

Live-Die-Respawn

(#16015) vacs


vacs
veterán

Jó ez a tv?

Válasz.

(^)(>.<)(^)

(#16016) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

DP

(#16017) Golden9


Golden9
addikt

(#16018) St3ven


St3ven
addikt

Bányász -> ???? :DDD

Van élet a Facebook és Twitter után? - https://logout.hu/bejegyzes/st3ven/mastodon.html

(#16019) Petyyyyy


Petyyyyy
addikt

GTI

reakció1
reakció2

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#16022) TaaT


TaaT
veterán

"Ezután én már bármit kinézek Putyinból, mi jön Moldova, (sanszos) Litvánia, Finnek?
Ha katonailag nem készülünk, magunkra húzzuk az Oroszokat.
Ha katonailag készülünk, magunkra húzzuk az Oroszokat.
Ha már mindenképpen meg kell halni, én nem a hátamba akarom kapni azt a golyót. :DDD"

[link]

Give them hell Ukraine!

(#16023) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

(#16024) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

WAV vs FLAC:

"A lejátszó készülék az egyórányi zeneanyagot lejátszás közben egy óra alatt csomagolja ki folyamatosan, ami elég kényelmes ütem, ráadásul a lejátszó erre van tervezve. Ha ellenben előre kicsomagoljuk a FLAC-ot WAV-ba, tehermentesítendő a lejátszót, akkor az ilyen-olyan minőségű számítógép ilyen-olyan minőségű konverter szoftvere az egyórás zeneanyagot kicsomagolja mondjuk két perc alatt, és ennek esetleg nagyobb a hibaszázaléka, mint a lejátszás közbeni kicsomagolásnak"

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16025) sztanozs válasza lezso6 (#16024) üzenetére


sztanozs
veterán

Nekem ez a rész jobban tetszik egyébként :DDD
A FLAC-ból WAV-vá kicsomagolásnak nem csak lejátszáskor van hangminőségrontó hatása, hanem akkor is, amikor Kacsasült a konverter szoftverrel ravaszul kicsomagolja előre a FLAC-ot WAV-ba, hogy lejátszáskor ne kelljen a lejátszónak. Lejátszáskor is ront a kicsomagolás és előre kicsomagoláskor is ront a kicsomagolás.

Valakinek nagyon elgurult a gyógyszer. Ekkora blődséget nem olvastam mostanában - vagy csak én nem vagyok bejáratos az adott topicban?

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16026) DeFranco válasza sztanozs (#16025) üzenetére


DeFranco
nagyúr

a bor is megpimpósodik ha sokáig van felbontva.

legjobb ha a flacot be is zipeled akkor még frissebb lesz amikor kibontod wav-ba.

(#16027) lezso6 válasza DeFranco (#16026) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Úgy tudom a jelszavas védelem is segít. Milyen jelszóval érdemes tartósítani, melyikkel áll el a legtovább?

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16028) philoxenia válasza sztanozs (#16025) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Igazából itt akkor van a legnagyobb gebasz, ha az ilyen-olyan minőségű számítógép az amin a lejátszó fut, mert akkor ravaszul kicsomagolva előre semmire se mész, mert a lejátszó juszt is visszakódolja flacba a francba lejátszás előtt...

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#16029) sztanozs válasza lezso6 (#16027) üzenetére


sztanozs
veterán

Mindegy, csak ne legyen túl nehéz a jelszó, mert összenyomja a biteket (az egyeseket legalább is, a nullák a köralak miatt ellenállóbbak), és problémásabb kitömöríteni...

#16028 - és mint tudjuk a kódolás a hibák melegágya - ezért is akkora probléma kódolni... az ember (és a gép) csak úgy gyártja a hibákat.

[ Szerkesztve ]

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16030) FehérHolló válasza sztanozs (#16025) üzenetére


FehérHolló
veterán

Fenéket.
Murphy törvénye: the best way to get the right answer on the internet is not to ask a question; it's to post the wrong answer

Skynet is real. It's called Google.

(#16031) sztanozs válasza FehérHolló (#16030) üzenetére


sztanozs
veterán

Ez jó, ezt lopom :DDD

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16032) KaiotEch


KaiotEch
nagyúr

(#16033) Saccco


Saccco
nagyúr

Kuponok

█ 3D nyomtatás és tervezés █ Tiny Whoop - Eszik-e vagy isszák?! https://goo.gl/9BEyy7 █ Teszteljünk egereket együtt, van 5 perced erre? http://goo.gl/ulKVSn █ - Üzenet vége - █

(#16034) this is life válasza Saccco (#16033) üzenetére


this is life
Ármester

Mekkora Degecen született :)

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16035) SyMbioTe

HTML módosítás - Demonstrálás
:DD

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#16036) Geri Bátyó válasza this is life (#16034) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

Ha valaki orbitális öngólt rúg és erre valaki felhívja a figyelmét, az miért született Degecen? :F
(Csak szólok, hogy én meg Degec és Szarháza között születtem!)

[ Szerkesztve ]

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16037) sztanozs válasza Geri Bátyó (#16036) üzenetére


sztanozs
veterán

Erről az alábbi vicc jutott az eszembe:
- Honnan jött ez, hogy mindent becsmérel?
- Ócsáról...

JOGI NYILATKOZAT: A bejegyzéseim és hozzászólásaim a személyes véleményemet tükrözik; ezek nem tekinthetők a munkáltatóm hivatalos állásfoglalásának...

(#16038) Geri Bátyó válasza sztanozs (#16037) üzenetére


Geri Bátyó
őstag

:DDD Nem ismertem, de hatalmas!

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16039) this is life válasza Geri Bátyó (#16036) üzenetére


this is life
Ármester

Mert enyhe cinikus , szarkazmus hajlam akasztani a hóhért . 😂

Aztán a szomszéd tehenének, hogy szolgál az egészsége?

(#16040) TaaT


TaaT
veterán

(#16041) Top cat


Top cat
őstag

(#16042) Petyyyyy válasza Top cat (#16041) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Zseniális. :C

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

(#16043) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Koszos vs tiszta hangzás.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#16044) RandomName válasza lezso6 (#16043) üzenetére


RandomName
aktív tag

"Nem lehet hogy a félvezetős erősítők ezért szólnak koszosan?"
Hát nagyon nem.
A szennyezett félvezetők felismerték, hogy nem tiszták, és náluk a félvezetés arról szól, hogy jogilag fél vezetni, mert beperelhetik, hogy nem teljes vezető, csak fél....

"A fejlesztők és a Jóisten versenyben vannak. Az előbbiek egyre hülyebiztosabb szerkezeteket csinálnak, a Jóisten meg egyre hülyébb embereket. És hát a Jóisten áll nyerésre." By:nalaca001

(#16047) Bird


Bird
addikt

Napi önkorrektúrás? régész. :C :DDD

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#16048) Geri Bátyó


Geri Bátyó
őstag

Nem túl acélos procihűtőnél egy kis berzenkedés.
...és a reakció

"Ki a büdös istennyila vagy te bohócképű!?" SzŐr Geri, birodalmi poéta és főszakács (:L topic)

(#16049) SyMbioTe

Kiindulási alap
Válasz 1
Válasz 2
Válasz 3

„És akkor csodálkozunk a rendőr vicceken! Mi ez, szerencsepatkó? Az! Eddig jó kabala volt. Nem gondolod, hogy egy kicsit hülyén néz ki egy magyar rendőr 1980-ban egy lópatkóval a kocsijában? A materialista világnézet nevében lefoglalom!”

(#16050) Petyyyyy válasza Geri Bátyó (#16048) üzenetére


Petyyyyy
addikt

Teljesen jó. :C

Szemed az úton, pedál a padlón || Whatever, Im the star

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.