Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) ReJim válasza G@ben (#97) üzenetére


ReJim
őstag

nem kell ehhez vallásosnak lenni! mindenki ismeri a biblia első felét...
hogy mit teremtett isten hányadik napon...
én vallásos vagyok, mondhatjuk hogy mélyen... :B
bibliából: mózes első könyve: 1,20-25.. az állatok teremtése, és ezután jön csak az ember teremtése.. :D

pá:
igen ő felelős érte... de nyilván nem tudom felrugni, ha a kutyája a bal keze cincálja...

cane: egy kutya önmagában nem lesz vad?4 na és ha mondjuk egy kutya egyedül marad, önmagába? teszem azt egy erdőben talál menedéket, akkor ott nem lesz vad? hogyan kajál? pitizik az őzikének, meg a nyulnak hogy kaja kell?! na jó ezt hagyjuk.. lényeg hogy én is katyagazdi vagyok.. az én kutyám se vad, scak régebben fogta meg a madarakat, ha berepült a boxba... most meg sajna túl nyugot...
erről az életmentős dologról csak annyi jut eszembe, hogy sokszor van, hogy az öreg néni/bácsi eltáozk, s a kutyája, kitalál a temetőbe, és a néni/bácsi sirjánál találják meg... elpusztulva...

gLes: a kis kölyök kutya kikerül az utcára mert nem kell az ipsének(pl.), na de akkor megbüntetnék az ipsét.. és a kutyát i fogja be???
az utcánkba 2 éve koborolt egy kicsi aranyos fehér, foltos korcs kutya... aztán elkerült innen... egy utcával arréb a gyárnak az udvarán van(?)... ott két németjuhász társaságában boklászik..
ha az utcán ment egy biciklis akkor ő megugatta jobb esetben... de nem egyszer volt rá példa hogy a 30-40éves biziglis nőt a nadrágszáránál rángatta le... engem is megugatott párszor.. ilyenkor megfordultam elindultam felé... de ő ilyenkor beugrott a kerítésen(nem nem beton, fém rács kerítés:) ) a németjuhászokhoz....
aszem még mindig ott van... a 2 kutya kajájából élhet...
nem nagy kutya, kisseb mint egy tacskó, vagy legalábis egy közepes tacskónak felel meg.... ahoz mégis elég hogy rettegésbe tartsa a járókelőket...
kérdem hogy ilyenkor az állítvédők hol voltak??? a megyei hírlapba(vas népe) többször is benne volt... mégsem történt semmi, csak pár elvetemült hozta neki mindig a boltból a 20 deka parizelt.... vagy ez az állatvédéds? adjunk kaját, védjük őket, hogy még sokáig baxtassák a biciglist....

:U:U:U
de jó, nem csak az ilyenekre számít! ugye??
kérdés: volt egy husvéti nyulunk.. meguntuk, meg jött a tél, és nem akartuk hogy szenvedjen a hidegbe odakint, ha vittük volna akkor meg büdős lett volan:) szóval levágtuk, s megettük... :)
ezt is korlátozná ez a petíció, mert akkor megyek radilozni....:DDD

[Szerkesztve]

</end.?>

(#102) CuKoR válasza Cane (#99) üzenetére


CuKoR
senior tag

extrém rosz példa....havonta 2-t megemlít a bármelyik híradó...és az csak az esetek kis százaléka....tényleg extrém....

Szeleshát Szőlőbirtok Szekszárd - www.szeleshat.hu

(#103) gLes


gLes
őstag

:C

(#104) Cane válasza CuKoR (#102) üzenetére


Cane
őstag

mert szerinted a már említett 15 fős kutyatámadás átlagban havonta 2x megtörténik?
a híradó már azt is kutyatámadásnak állítja be ha egy rámorgott vagy felugrott valakire egy kutya.

▫■ Ω Sēctσr - Γhē lαsτ lιηē σf dēfēηsē ▪□

(#105) válasza Cane (#104) üzenetére



addikt

Nem, CuKoR szerint ez a kutyatámadás mindennapos, és a hiradó csak elvétve(havi kétszer) számol be róla...

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#106) gLes válasza ReJim (#101) üzenetére


gLes
őstag

Na? Nem veszed észre a hasonlóságot egyes emberekkel? :U

(#107) gLes


gLes
őstag

UP, ha már tegnap ilyen jól beindult :DD

(#108) gLes


gLes
őstag

UP :Y

(#109) Batman2


Batman2
őstag

Szintén aláírva !
Üdv.:

Batman2 - Viva la Mercedes W123-200D 1979

(#110) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem tudom, hogy számít-e még, de aláírva!

Aki pedig valaha is fókákat és rozmárokat bántott, hosszadalmas, szörnyűséges kínhalállal haljon! :(((

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#111) Lauda


Lauda
félisten

Most valami farkot 5 honapra iteltek nem jogerosen, mert kibaxta a kutyat az ablakon, utana meg kihuzta a parkba, hogy megfagyjon. Az ilyet legalabb 5 evre zarnam be. Ha nem kell neki az eb, akkor keressen masik gazdit, ha az sincs, akkor altatassa el, de ne kinozza szerencsetlent.

(#112) Synthwave válasza Lauda (#111) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Nem. Én kidobnám az ablakon, aztán kihúznám egy parkba, hogy megfagyjon. Útközben meg véletlenül szilánkosra törném a könyökeit, meg a térdkalácsait. Hogy azért szenvedjen is.:((( Komolyan mondom, nem lenne lelkiismeretfurdalásom.

[ Szerkesztve ]

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#113) Borify Péter


Borify Péter
aktív tag

aláírva..támogatom

(#114) Synthwave


Synthwave
HÁZIGAZDA

Úgy látom, sikerült életet lehellnem a topikba. Ennek örülök.

SKILLNUDGE - it kinda ownz you.▐ My Quake Live/DOOM PoVs(YT): http://tinyurl.com/oe5zwa2▐ 3dfx / Glide & SGI 4EVER▐Golden '80s-'90s▐▐▐▐▐▐▐▐ SZÁNKÓVAL A GERINCEDBEN NEM VIDÁM A KARÁCSONY.

(#115) csyo válasza gLes (#1) üzenetére


csyo
senior tag

3717 Signatures Total

Legyen szép a napod!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.