Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

a nap kérdése: ''miért van az, h miért van ez?''

az egyedileg megfogalmazott válaszokkal a kedves egyedilegválaszokatmegfogalmazó saját személyiségfejlődésének adhat (netán) pofás gellert, persze helyette akár felmehet pitypangotszüretelni a gellert hegyre - you choose, my dear..

mellesleg, rám szólt a szamszung, ami vmi kóreai biznya, és állítólag pöpec mikrosütőket gyárt már évek óta, h ne plagizáljam má' az ő enyhén szlogenszerű, a köztudatba igen komoly pr-pénzek árán injektált szóösszetételüket, márminthogy digitALL. kisfaszom. ki az a szamszung? és hol van kórea?

nem, nem veszek mikrosütőt! se tőletek, se mástól. csak és kizárólag makrosütőt veszek, ha majd lesz a piacon, de nem lesz.

a bioszar minipcmen nincs spdif output. meg dvi se. meg iszonyat zajos az intyegrált hangzsuga, a szvappolás pl. fullra behallaccik, ott csoszog a fejemen a füles, akár egy low budget horror, ez pedig nincs az én rózsaszínű ínyemre. ja, ma is lefagyott vagy négyszar. (szer?) ez azért para, mert olvastam itt az aszusznak vmi cuccáról, aminek olyan a neve, amit más a kutyájának ad (pundi), amin mindez rajta, és még tv-out is, és még kisebb is, és még olcsóbb is, és még nem is értem, miért nem olyanom van. majd feldobom itt a rencergazdának, h lúzerség befigyel, és cseréljék le, legalább az enyémet.

''laggol az életed? fogd rá a sors-szerverre, tuti ő szopat, azér' fexik le az fpsed, hiba benned biztosan nincs, már csak azért sincs, mert tök üres vagy belül..''

egyébként fügeszezon van, a szó hétköznapi értelmében, most érik ugyanis.

éljen soká az eu-konform magyarfüge!

zsír. ;]

:C

[evtzsekrezS]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.