Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

óbazz. vannak tévedések. a színvak pl. mindig téved. a színtévesztő a csapok részleges működésképtelensége miatt már jóval kevesebbszer. (a pontos kategóriát még keresem, bár tévedni emberi dolog.. (Bővebben: link))

''felettem az ég, alattam piszkos balkonok. körmondandómat körmondom épp, hejj, és leszarom, h teccik-e, tökfej..'' :Y

(ja, amúgy szerző árnyékra vetődött, és most a horzsolásit nyalogatja.. :) )

:C

[evtzsekrezS]

(#53) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

az alábbi linken az egyik kedvenc loopom ficeg, egy röpke órán át.

Bővebben: link

loopra fel, le, fel, le!..

:C

[evtzsekrezS]

(#54) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

na, jó, a nagy érdeklődésre való tekintettel, még egy órán át.. :DD

Bővebben: link

:C

[evtzsekrezS]

(#55) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

ennyit a href.hu-ról. kétszer ugyanazt a linket már nem képes használható módon rövidíteni - ugyanazt a formulát dobja vissza, ami persze épp most járt le, ezért is kértem volna az újabb megfeleltetést.. (a hosszítással meg az van, h hiába élesítettem a linket egy órára, még most is el lehet érni.. remek.)

angelday egyébként nemrég (szintén) belekötött mr.a-ba, aki a href.hu-t is elkövette: ad azt kifogásolta, túl explorertipikus az oldal. mindez egy loginbox kapcsán ugrott be neki, aholis a több sorba tördelt szöveg, ami pár elválasztást is felmutatott, csak expi alatt volt normálisan tördelve, a mozilla torkán fennakadt, és elbaszottul csúnyán nézett ki a sorkizárt.

na, ennek kapcsán váltottak egy publikus csörtét, ad írta a fikát, mr.a meg válaszolt vmit. egyiküknek se tűnt fel, h nem sok köze volt a válasznak a kérdéshez, ami kérdés persze tiszta gáz, hiszen mindössze annyiról van szó, h mr.a nem tett egy space-t az elválasztás után, ezért a mozilla nem bírt elválasztani, míg az expi igen. 2db space.. helyette jó pár bekezdésben ment a szájtépés, meg a vetítés. zseniális. (füge, srácok, szép zöld, nagy és lédús..)



az ilyenektől égnek áll a hajam..

(izgalmas, mi? :) )

:C

[evtzsekrezS]

(#56) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

[evtzsekrezS]

(#58) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

''és akkor fordult a partra a nap / a vízben ugráltak fel a halak / ha nem jön értem a királyfi már / elvisz innen a fekete halál..''

kedves műkedvelő közönség. tessetek amorf ördögöket hallgatni (Bővebben: link). mert ördögi. :) meg még más is. ügyes és van benne anyag. kis érzelem-csuprok, poros fedelűek, itt-ott (mondjuk úgy) lejárt szavatossággal.. (ez a nosztalgiára értendő, ami kifordul belőlünk..) de ennek ellenére jó. jóóóó..


:C

[evtzsekrezS]

(#59) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc



:Y:C

[evtzsekrezS]

(#60) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

zseniális. az 53769-es számú titkosügyi miniszter(elnök) bedobja a törülközőt. navégre. mondjuk, ha maradunk az uszodánál, mint asszociációs terepnél, akkor reméljük, rávernek még párat a bedobott vizes frottírral, hadd szaladgáljon kicsit a csúszós csempefolyosón, netán rátaknyol egy kolosszálisat a szerzett beszédhiányosra.. irány kuba, a koktélváros, meg a riviéra, immár bármikor és bárhányszor. hát, ennyi volt, lehet menni hülye nyugdíjast jáccani főműsoridőben - viva lá francia lovagr end!

:C:C

[evtzsekrezS]

(#61) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

a bioszar-saga folytatódik. ezúttal azzal a résszel, amelyben a vasat kiqrom a lomtárba, és csak azért nem a szemétledobóba, mert ez a netcafé a földszinten van, így ide már nem kötötték be a ledobót, amúgy sincs lejjebb..

a bioszar helyett és után egy hasonló chipsettel szerelt asus-t sikerül átmenetileg megkaparintanom, ami, láss csudát!, működik, eddig még eccer se fagyott, harapja a biteket rendületlen, bár nehéz, mint egy 120as csavarkulcs, de ez nem okoz különösebb gondot - ti. nem állva dolgozom, és nincs a hátamra madzagozva.

fontos fejlemény még, h a feketére lakkozott asztalomon a dual optical lodzsitek nem igazodik el, jó (ostoba) fehéregérhez méltó módon egy helyben forog ebben a labirintus nélküli labirintusban. (=sík felületen)

a problémát feloldandó, fehér papírragtapaszcsíkokat vignettázok az asztal sarkára, azon már elbalettozik a kis lábatlan gyökér, így boldogan klikkeltetem egész álló ''este''.

egyébként még mindig akut pss-em van (lásd lejjebb), a sárga műanyag pl. továbbra is itt világít a balomon. asszem, minimum dedikáltatom majd az uj péterrel vagy a gerendaival, mert különben kapun kívülre fognak röhögni a zp-ből 23-án, az amorf koncerten. aki hallja, jöjjön röhögni. :)

fejbenlegózásra hejj!..

:C

[evtzsekrezS]

(#62) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc



:C

[evtzsekrezS]

(#63) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

az a kép, ahol a csávó tóthágast áll, magától, nem a photoshop segítségével.. (Bővebben: link)

(szerző kérésére a fenti képet -túlfiguratív volta miatt- linkesítettük, így a hc-arcok még elérik, mégsem szennyezi e blog amúgy egészségesen lineáris képterét.. (ez mit is jelent?))

[evtzsekrezS]

(#64) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

''You woke up this morning
Got yourself a gun,
Mama always said you'd be
The Chosen One.

She said: You're one in a million
You've got to burn to shine,
But you were born under a bad sign,
With a blue moon in your eyes.

You woke up this morning
All that love had gone,
Your Papa never told you
About right and wrong.

But you're looking good, baby,
I believe you're feeling fine, (shame about it),
Born under a bad sign
With a blue moon in your eyes.

You woke up this morning
The world turned upside down,
Lot about thing's ain't been the same
Since the Blues walked into town.

But you're one in a million
You've got that shotgun shine, (shame about it),
Born under a bad sign,
With a blue moon in your eyes.''


(köszönjétek az alabama 3-nek!)

hejbenlegózásra fejj!.. :Y

[evtzsekrezS]

(#65) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

egyébként. szerző legszerzőibb szándéka szerint, az alább látható néhány kép szerző szerzett világképét tükrözi, ami blogvilágképe is egyben, pontosabban rögvest háromban. tessetek leszámolni. (magatokkal és a világképeitekkel is egész nyugodtan. :) )

:C

[evtzsekrezS]

(#66) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

megjegyzés. szerző lakosztályában a mai (és részben a tegnapi) nap során 480szor pergett le a lentebb olvasható song. ugyan szerző nem volt fültanuja mind a 480nak, de kibírta volna, ha mégis, ill. ha mégse - i/otthon marad, nem megy el..

szerző mindenesetre letérdel az alabama 3-nek.
a többi történés korhatáros..:DD

:C

[evtzsekrezS]

(#67) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

margóra. sickboy (az imént) egy perccel később tolta ki drámai(an hosszú) blogbejegyzését, ami amúgy tök rendben van, noha szeretek utolsó lenni, a végefőcímeket is mindig végignézem az allrightsreservedig, tehát még rákontrázok..

érdekes figyelni, ahogy a szerelmes lélek működik - sickboy és poppy nagy publikus kísérlete tiszta formalinszag, ergo tök hiteles. szintén érdekes figyelni, ahogy az a bizonyos szerelmes lélek fogódzókat keres (és talál), ahogyan megfejti önmagát, újrarendezi és felépíti.. a teljesebbséghez márcsak sickboy szerelmesverseit kéne tudnunk olvasni, nyilván vannak. (ákos négysorosába viszont most inkább mégsem döfnénk lakmuszpapírkést, ami a zseniálisra kékül, a nemzseniálisra meg nem, mert nem lenne túl szimpatikus.)

eifeltower, wtc-ikrek - jövőőőőőőőők!.. :))

:C

[evtzsekrezS]

(#68) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

történés. (:D) szerző erőt vett magán, és a narancssárganyelű fiskars-szal lemetszette a kissé már viseltes citromsárga csuklópántot. a pss talán így gyorsabban lecseng. (vagy nem.) egy alaplapcsere és egy tüzetes reistall, ami natív ati-s driverek konzekvens betűzögetését jelentette, végre eredményre vezetett: a bioszar már nem is annyira büdös, noha az integrált hangzsugába továbbra is behallaccik a hdd led világoskék morzéja, a dvd-ről/hdd-ről nem is szólva, de legalább nem fagy. ugyan a tüzetes reinstall során a levesbe került vagy 50 lementett smsünk, amelyek súlyos történéseknek állítottak (volna..) emléket, de az élet már csak ilyen - (bio)szar.

a nap során két, irodalmi mércével mérhető szöveg is felköltözött agyunk zsinórpadlására; a szívósabb ráadásul úgy fest (sőt!), megküzd a tériszonnyal, és marad.. (be fogom gépelni (8 oldal), mert térdelős, indeed.)

a blogolás egyébként látványosan terapeutikus hatással van egyesekre itten közöttünk, amit elismerő félmosollyal nyugtázok: jól esik látni, emberek!
(móricka szemműtét után.. :DD)

:C

[evtzsekrezS]

(#69) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

kedves mindnyájunk!

szabad füllel messziről hallani, mi az? ok, ha túl könnyű, akkor jusztse a sziget este, hanem stoppoló punkra sípoló hév.. (na, tessék, nem találtad ki.)

a morcheeba-ra mondjuk sokan sírtak, hogy víz alól szólt, meg lemaradtak a legalacsonyabb Hz-ek, de hát nemtom, ilyesmit én (tökéletes hangkép) max. a sennheiser hd25-ömtől várok el, az viszont ugye nem tud gyomorba rúgni. fontosabb, hogy bár az új frontlány leginkább egy gyakornok óvónénire hasonlít, úgy fújja a szaxofont, hogy olyan (óvónéni) nincs még egy. és a régebbi számoknál is helyt állt a leányzó, bár volt a levegőben némi emlékzenekari fíling, érted, az új morcheeba a réginek.. pedig olyan hálásak voltak ők, akik életükben először szoptak a budapesti dugótól (''i was totally upset''), hogyazután a koncertközönség mindent feledtessen. (biztos ami biztos alapon azért be volt készítve a sampleres godfreynek két coronita, hátha nem ismeri fel a közönség, őt vagy a zenéit, mert 10 év az 10 év.)

viszont tökre átba*va éreztem magam, amikor a wan2 sátorban, amit idéntől jó méteres ventikkel lélegeztetnek, morchee után eric és az ő sumo bandje még csak a beállás legelején tartott a meghirdetett kezdés környékén. (jó, hát a júrósporton is lassan állnak be a 200 kilós sumósok, de az ott szokás, ez meg itt nem.) egészen a kezdésig. nojó, a második számig, mert az első után még ott motoszkált bennem a mennikéne - hiába, no, senki se tökéletes.. a közönség sokáig 40 fő, név szerint is tudtam, de már elfelejtettem, viszont a monstre beállás (''bonyolult zenekar vagyunk, sok mindent kell bedugni sokmindenhová'' /tövisházi ambrus/) jótékony hatással volt a nézők számára (szó szerint), akik a kezdeti nano méretekből több nagyságrenddel feljebb fejezték be. de ne szaladjunk ennyit előre, mert elvész a lényeg, az esb ugyanis úgy jó, ahogy volt, kiserzsistűl, kongásostúl, ambrusostúl. ambrus és a közönség viszonya a remek koncert végére rendeződni látszott, mert bár kezdetben senki sem akart cigit adni neki, végül mindenkit elhívott az a38-ra szept. 9én, mert lemezbemutatás. igen.

a quimby viszont nem. vagy legalábbis kevésbé. most annak, aki szereti a dezsávűt, hogy ''hajj, olyan mintha megint 2-3-x évvel fiatalabb lennék!'', annak lehet, hogy ez bejön, de nagyon sok már az unásig ismert szám, noha láccott, élvezik az újraegyüttet. (lehet, inkább csendben élvezz bele..) Sean Paul vicces faszi, önfeledten ugrabugrált egy óriási jamaicai zászló előtt, meg énekelt is asszem, de lehet, hogy dublőr volt csak, mindegy, az ilyet a rádióban is eltekerem. (jó, oda se tekerek, nem mintha a soma.fm-en bármelyiket is lehetne..)

az index idén úgy érzi, fáin, ha fosik a ''mainstreamre'', és mindenkinek egy minimálhangosított, általában középiskolás fokú (bocs) együtteseket színpadra hajigáló stage-et ajánl mindenek felett. jó, ez az index, meg a zöld udvar. persze aztán az ujpéter letérdel az eric sumonak másnap(osan), de ez úgy lenne kafa, ha az U.P.-ra hallgató lojálisoknak megadatna a lehetőség, akár rögtön élőben hallgatni, mit művelnek ambrusék. csókolom.

ja, és semmilyen hype hatására nem bírtam belefeledkezni se youssou-ba, se tetes raidesbe, ez van.

viszont az ass sztem megint sokaknak szétrúgta a seggét. eccerűen úgy oda van téve az anima, hogy mindenki megeszi, igényes neo-zene, mensásan elektroniqs, satöbbi. jó, működik, bár nekem túl sok volt benne a ragga, de ez én vagyok. ja, és bár a bittorent-érában szinte minden abszurd ami nem .torrent, de azért a lehetőségekhez képest a maximumot nyújtotta az ass a koncert végén is, amikor bemondta, hogy ''a neten meg mindenki töltse le az anima...com-ról az összes számunkat, cső.''

az underworld szép csendben kezdett, mármint csak onnét lehetett tudni, hogy most már tényleg belekezdtek, amikor benyomták a ''teleport back to trainspotting'' feliratú gombot. (bár addig is nyomtak jókat..) lett is nagy örömködés, bár utána többször hallottam, hogy ''na, ezek ennyit tudnak?'' nos, ennél azért többet, az mc-jük pl. 12.5km-t tett meg a koncert alatt az árnyékát kergetve. és soxor elhangzott, hogy ''fentesztik!!!'', meg hasonló szokvány kiszólások. eggyel nagyobb szám volt az, amit az illés után csak nagyiszínpadnak hívott hely bal fertályán lehetett inspetkálni: én nem is értem, hogyan lehet valakiknek ennyire gusztusa a tűzre: fújták, pörgették, fejenként 1.5 nm-es helyen, és mindenki túlélte. éljen a szalonnasütés!

uw.co.uk után neo.hu, ami odabasz. kicsit alacsony az átlagérettkor, kicsit kivált a kontroll után az egyik alapító, de az elvisszemcsis frontember, a dobosdroiddal (ez most dicséret) meg a vékonylánnyal belógatta a hüvelykujjat sokaknak. jó, a kontroll nem jég, a hátán nehéz elcsúszni. szóval, egész jó koncertet postolt a post-neo. hejj.

utána viszont végképp elegem lett a 16 évesekből, és nem mentem át velük szinetripre PEDIG olegjáccott. inkább eltakarítottam a bicajjal az útból a bóklászó franciákat, rasztanémeteket és mindenkit. uj pétert is. bocs.

[kép]
sziget, jó szelet!

[kép]
holdbéli táj a nagyszínpad előtt, puha pörsenések a szigettesten..

[kép]
wan2 - lélegeztetőgép

[kép]
eric sumo pontosan kezd

[kép]
idill outside

[kép]
mörcsöndájzing a lá tetes (15 euro per póló!)

[kép]
tetes bent, mi kint - artista hajlam, világító lasztik

[kép]
jump, jump, jump!!!

[kép]
mászó fal..

[kép]
alley by night - sponsored by mvm

[kép]
''400 db bicikli''

[kép]
wan2 - valami mocorog ott lent..

[kép]
unterwelt - idegen test

[kép]
(lassan) a nagyszínpad is aluszik, aludj el szépen..

[kép]
közösségi szellem

[kép]
ki tudja hol áll meg..

[kép]
underworld - kék hanxer

[kép]
szelektív

[kép]
..a vélemény szabad

:R

[evtzsekrezS]

(#70) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

kedves mindnyájunk!

a ráhangolódásra tekintettel most mindenki helyezze be a yael meyer cdjét a meghajtóba! (..amire ezt megelőzően nyilván mindenkinek sikerült szert tennie. igen, a péntek öt órai fellépésük utáni helybenmegvételre gondolok. ja, h te akkor épp teáztál? ..pedig csak kétezer volt.) mint hallható, a cd-s mexólalás azért nem vetekedhet a koncertélménnyel, ezért hallgattunk danny endei & yael mayer-t élőben pénteken. tovább.

utunk a nagyszínpadra visz, ahol a fransziák egyik alapzenekara, a louise attaque mutatja be épp, miből lett a cserebogár, ill. alapzenekar. a lenti vonatkozó kép csak elkapott kósza pillanat, a közönség soraiban azért nem voltak többségben a fülüket befogó 6 évesek. bár ez a fransziaország, wizz air ellenére, azért elég messze van. innen nézvést. tovább.

csé piszál, ahogyan mindenki más is, aki nem bírja ki a toitoi-ig.. pécsi szál meg a w2-ben, nevezetesen peet. (www.peet.hu) és lőn zenélés, és látja a közönség (mind a 34.5 fő), h ez jó, harmadik nap.

peet után megnéztük a mozinetnél a pi-t, ami egész 98ig röpít, vissza, és kiderül belőle, aronofsky már a requiem egy álomért előtt is képes volt lehentelni a nézőit. (tartsa meg ezt a jó szokását!) gyomrunk azóta is forog, ahogyan max cohen kezében a hilti, miközben a halántékához tartja, és.. (CENZORED!!!) hepiend.. tovább.

turbonegro. szerző juszt se másolja ide azt a kordokumentum jellegű sms-t, amelyben megizeni, a norvégok attackja szigetkoncertje sanszos, részben ezért is volt kénytelen szerző az egészet a jobb első sátortüdő (=160cm-es sfk-venti) mögül szemlézni, de így legalább nem csorbította kicsapódó kakaóvajként a túlhangosítás hatására a w2 sátorban keletkező disszonáns robaj az esemény élvezeti értékét.. innét ráadásul szerző nem kevesebb mint 30db személy enye abúzusát is végignézhette, akiket az inkálos pajtások halásztak ki a kordonon túlra, miután könnyed ringatózással előreúsztak az 1000 kezű tömegen. (főleg a visszatérő kordonrasodródókat várták gyengéd mancsok elöl..) a revansvétel pedig abból állt, h az egyik gitáros kipróbálta a tömeg-hátán-zenélést. majd színes léggömbök, amiket részben ismét csak fanyalgó inkálosaink voltak kénytelenek a tömeg felé továbbítani, meg konfettieső, tehát minden ami kell, és minden ami nem. és persze hepiend.

igen, felmerülhet a kérdés, h ''a tavalyi sziget legnagyobb buliját prezentáló'' bézmentdzsexszel mi lett. tessék megkérdezni az adott időben a nagyszínpadnál ívet húzó kollégákat, áll. még az anima is kollektíve erre ropta, vagy mi. mi jártunk arra, nem értettük a jelenség okát, eljöttünk.

el, egészen vissza a wan2-ig, ahol a turbonegro kezdődött.. (kis időzavar, koordináták leresetelve, rencer rebootol, rend helyre áll..)

a turbojugend vékevesztése után chill out az amorf ördögökkel, R-GO vegytiszta bulizene és örömködés és mókás szövegek és.. és az egész nem teccik. lemezen az ördögök nem ez a populáris handabanda, ambrus jól teszi, ha eric sumóba konvertálja a tehetségét, ez a bohóckodás (a.ö.) elég kiábrándító volt. szerintem. a koncert persze pompás, mesés, a közönség multiorgazmuson esik át, a sziget (és az én) történetében pedig először beszól egy enyhén ittas 16 éves gimnazista csaj. mert nekem (és neki..) azt is lehet.


[kép]
műsoron..

[kép]
kietlen

[kép]
felkészülés az esti rohamra - nagyszínpad

[kép]
korhatár a sáros föld - tájékozottság, buli, fanta

[kép]
(F) attaque - ''kabbe, gyíkok, én leléptem!''

[kép]
perspektivikus kihívás

[kép]
..szolidaritással

[kép]
az alapzenekar én vagyok..

[kép]
bal-lib-bal anagramma: ''abajgat ásott izmosság, káosz tetéz''

[kép]
peet on - fotóriporterek

[kép]
www.peet.húúú

[kép]
..és látá..

[kép]
aranymetszéstől hiltiig - még mit sem sejtve

[kép]
színekkel szórt sziluett

[kép]
norvegian throat candy - wan2 go to nagyszínpad

[kép]
ezüst konfettin csúszkáló fények

:R

[evtzsekrezS]

(#71) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

majd még írunk pár színes, szigetes benyomásról, de először leleplezünk.

fejezet, melyben a nagy magyar fikagyár és cinizmusművek (nmfc) önnön kókadt farkába harap..

az index állítja:
''Idén 385 ezren buliztak a fesztiválon, míg tavaly csupán 369 ezren voltak kint, a rekordot egyébként az utolsó nap este hat óra környékén sikerült megdönteni..''

számoljunk..

sz 10e
cs 20e
p 20e
sz 35e
v 25e
h 10e
k 20e
összesen 140e napijegy (= 140e * 5000 = 700 millió)
+
25e hetijegy (= (legyen) 20e * 20000 + 5e * 25000 = 400 + 125 millió)

(az 1.225 milliárd + 150 millió állami - asszem)

- de valójában csak 175e unique visitor - legjobb esetben..

- ugye naponta 35e hetijegyes&vip volt kint (bár nyilván ez sem ennyi..), így jött rá a 140e-re még 245e a héten, és lett meg a 385e-es ''csúcs''

- tegyük fel, h mindenki, aki nem vett hetijegyet, csak anyagi megfontolásból nem vett, ergo 3 napot kint volt..

- tehát osszuk el a 140e-et 3mal.

- az 47e napis + 25e hetis + 10e vip

- azaz 82e fő - egy hét alatt a ph-nak is van ekkora nézettsége!!!

- vagy legyünk megengedőek, és lőjjük be a sziget látogatottságát a két szélső érték közé, ez 128.5e fő

- ergo az index 3x annyit mond, mint amennyi. hát, amíg a djuice fizeti..


:R

[evtzsekrezS]

(#73) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

''ZSEBPÉNZ ÉS SZTÁRGÁZSI

Idén a Sziget szervezői nem sajnálták a pénzt sztárokra. Itt lesz a világszerte ünnepelt brit rockcsapat, a Franz Ferdinand s a keményebb lelkületűek mára legendás kedvece, a Korn is. A korosodó entellektüeleknek sem kell csalódniuk: maga Nick Cave küzd majd az ő katarzisukért. Persze nem kevés pénzért. Az említett sztárok és a hozzájuk hasonlók gázsija huszonöt- és ötvenmillió forint között mozog, nem meglepő hát, hogy a Sziget idén félmilliárd forintot költ sztárgázsikra. A magyarok közül a Tankcsapda, valamint a Kispál és a Borz a legdrágább, együttesenként egymillió forintos fellépti díjuk ugyanakkor messze elmarad külföldi kollégáikétól. Persze még ez is horribilis összeg ahhoz képest, hogy temérdek feltörekvő zenekar öt-tízezer forintért áll a kisebb színpadok deszkáira.''


forrás: http://hetivalasz.hu/showcontent.php?chid=11945

[evtzsekrezS]

(#74) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

ápdét. nos, igen, hiába is protestáltunk, idén nyilván mindenki azt fogja számolgatni, vajon meg dől-e a 385k-s szigetenbulizási rekord.. logarléccel kéne elseggelni a magyar sajtónak az ilyesmi számokat szellőztető részét, csókolom!..

statisztika. örömmel jelenthetem, h a teljesen értelmetlenül megvont mérleg szerint, a tetszhalott dmc számait lehet úgy csűrni és csavarni, h abból vmi látványos szülessen! (bár momentán a nomentana jobban foglalkoztat, mer' úgy fest, hiába hordta rá a zsíros timföldet az egyesült fletóművek (EFM99.5), a kilencvenes évek elejének is zsenánt a story, szóval, helyzet van, meg proliparáztatás..)

tehát a számok:

Twollah blogja, es kuzdelme a gonosz vilaggal
5021 43739 (8.7)

... szép új világ ...
129 9161 (71)

Sick boy's blog
182 5158 (28)

Hardware blog
138 4832 (35)

Zed is dead baby
336 3924 (11)

Sipi nyavalyog
230 3502 (15)

Poppy naplopója
65 3372 (51)

Tüncy naplója(fő az egyszerűség)
112 3329 (29)

Sátán44 (ebben lesz a vasalás témája)
308 3067 (9.9)

[p]igitall [w]indcast - 1st[d]ersonshooter
69 3057 (44)

ez tehát egy top10-es lista, amit a lekérések szerint rendeztünk, persze kézzel, a betyármindenit! a dmc tehát a ph-s blogok közül épp a 10. legolvasottabb, megfejelve azzal, h a legolvasottabbak közül a 3. legerősebb hits per post mutatóval ő (azaz mi) rendelkezik.

..és akkor ez most mire is jó?

fűgöny.. :C

[evtzsekrezS]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.