Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19) Dig_It_All


Dig_It_All
újonc

(twollcsi újra full force, új nap, új éra, újabb mentális kezeslábas, yeah..)

blogosztály, vigyázz! a hetesektől jelentést kérek! köszönöm poppy, köszönöm sick boy. leülhettek. lássuk csak.. a mai napra ugye feleltetést ígértem. twollah itt van? helyes, nem csalódtam. ő persze felelni nem fog, utálom az eminenseket. de mondjuk, esetleg, ha ő is úgy akarja, nostehát.. kero. gyere kérlek a táblához, és strukturáld kérlek a gody 3 klánjait, legyen ez a feladat, egy helyre kis fagráf tehát, oszd meg velünk az elképzeléseidet a selejtezők várható lefutásáról.. igen, használhatsz színes krétát. nem, töröld le magadnak a táblát, twollah most (is) blogot ír.. (''kero kiment a táblához, és színes krétát vett a kezébe. rámszóltak.'') hát, kerokám, ez szép munka volt, bár sokat segített, h az xdk látványosan és köztudottan jobb már, mint a fop, az xplosive meg még mindig nem az igazi (bár csezikének is már dsp500-asa van..), de ez legyen az ő problémájuk, ez mindenestre egy négyésfelesfölé, how do you feel?.. a poppyék meg mit sugdolódznak már megint? sick fiam, kicsit sick vagyok én már ettől, olyanok vagytok, mint az a két krétagalamb a matávreklámban, hintáztok a széketeken, mint ők a drótokon, a fejetek fölött meg sorra pattannak el a repkedő krétaszívek. nem találok szíveket. opsz, szavakat.

füge. :C

[evtzsekrezS]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.