Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  P4 2,8ghz@4339mhz (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) pRedATor


pRedATor
tag

Ha már tuning akkor nézzétek meg ezt az oldaldt és sírjatok...
[L]http://www.muropaketti.com/artikkelit/cpu/nw2800/index3.phtml[/L]
(ha még vki nem ismeri a Finn tuning királyok oldalát)
és utána erről véleményezzetek...

(#2) Superman


Superman
nagyúr

Ez aztán az állat!!!!!!!! Micsoda teljesítmény!
De mi a fenének ez? 10 liter folyékony nitrogénnes fagyasztóval inkább magát balzsamozta, vagy hűtötte volna le, mint egy Verne regényben. Biztosan jó ez a tuningőrület és talán ha az alkatrészekben nyakig túrkálnék, én is kipróbálnám, de ez már nagyon extrém.

(#3) Pala válasza pRedATor (#1) üzenetére


Pala
veterán

Ez tényleg brutál!!!!!
Kegyetlen sebesség, fúúú! 3000MHz-cel le vagyok maradva! :)

(#4) atus válasza Pala (#3) üzenetére


atus
senior tag

Ejj. Én meg majdnem 4000MHzel vagyok lemaradva... :DDD

Ez bebizponyított tény, még a TV-ben is bemutatták! - by klepto

(#5) pRedATor


pRedATor
tag

Hát skacok ennyire lehidalni ettől. Ezek a finn állatok már akkor átlépték a 3GHz-et amikor az intel még csak a 2-re gondolt. Akkor nézzétek meg mit műveltek egy Radeon 9700 Pro-val a PC MARK eredményük sem akarmi: 21504
[L]http://www.muropaketti.com/artikkelit/cooling/r300_ln2/index.phtml[/L]

(#6) Tompo válasza pRedATor (#1) üzenetére


Tompo
aktív tag

Ez már elég régi...

(#7) Superman


Superman
nagyúr

Nem azért mondom, de ezek becsavarodtak ettől a folyékony nitrogéntől. Itt is azt használták. Monitort nem tuningolnak vele?;]

(#8) pRedATor válasza Tompo (#6) üzenetére


pRedATor
tag

Az tény hogy már régi, de sokak nem ismerik a finn srácokat...

(#9) Sidaries


Sidaries
őstag

Amarháiavilágnak...

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#10) nap


nap
addikt

És még a sörüket is folyékony nitrogénnel hűtik, nem ? ;]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#11) AngelH válasza nap (#10) üzenetére


AngelH
aktív tag

:DD

(#12) cookiemonster válasza pRedATor (#1) üzenetére


cookiemonster
csendes tag

Amúgy nem tűnnek valami kifinomultnak a srácok...fogja a folyékony nitrót és tölcsérrel önti rá a procira...ezen a szintem valami kifinomultabb megoldást várna az ember. Szólok is az Oldmannak, hogy csinyájjon má valami faszát...

...de van elektronikus kapcsolat!! Csak nem működik...

(#13) pRedATor válasza cookiemonster (#12) üzenetére


pRedATor
tag

Itt a GHz a lényeg nem az, hogy a gép folyamatosan 4339Mhz-en mennyen bár biztos nem lenne rossz egy CS vagy Quake egy ilyen gépen; csak furcsa látvány a gőzölgő gép...

(#14) The_Tom válasza pRedATor (#1) üzenetére


The_Tom
senior tag

még így se megy annyit mint egy XP 2600+... :D

Üdv.

Szerintem.

(#15) pRedATor válasza The_Tom (#14) üzenetére


pRedATor
tag

Azért be kell vallani, hogy amikor 4339et ír ki a gép azé azt mindenki elviselné; ezt nem sokan überelik...

(#16) AngelH válasza The_Tom (#14) üzenetére


AngelH
aktív tag

csak kar hogy meg nem lehet kapni olyan orajelu athlont, az amd mindent csak bejelent, de meg nem lattunk belole kezzel foghatot... Igy en is kiadok egy 500000Ghz es procit, csak kapni nem lehet majd. Na de ne alakuljon at ez a topic is flame-ve. :)

PEACE :)

(#17) Den válasza AngelH (#16) üzenetére


Den
veterán

Miért ne ;]

Amit írsz egyébként igaz, csak azt felejtik el sokan hogy az intel előnye ''csak'' annyi hogy övé a _leggyorsabb proci_. Azt leszámítva viszont az amd-nek minden intel procival van egálban lévő processzora. És mivel a leggyorsabb intel proci csak kevesek számára megfizethető, legtöbbünk számára az intel előnye csak elméleti, pénztárcánk realitása szerint az amd ugyanolyan gyors

www.simson4t.hu

(#18) pRedATor válasza Den (#17) üzenetére


pRedATor
tag

Ez így van... a pénztárcák szerint igenis az AMD a jobb, ezen tényleg nincs mit szépíteni (ezt min INTEL fan mondom). Ár/Teljesítményben az AMD (jelenleg) verhetetlen (és valószínűleg még jó darabig)...

(#19) Sidaries válasza pRedATor (#18) üzenetére


Sidaries
őstag

Off
Akkor miért vagy Intel fan?
On
Szóval én meg Amd fan vagyok, de ha hozzámvágnának egy ilyen procit akkor én is áttérnék. Persze csak ha nem én fizetem a fenntartási költséget. :)

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#20) Pala


Pala
veterán

ÓÓÓ, ha nekem egy ilyen nitrogénhűtéses Radeon 9700 Pro-m lenne......

(#21) pRedATor válasza Sidaries (#19) üzenetére


pRedATor
tag

Azért vagyok Intel fan me már jó néhányszor kísértésbe eshettem volna me millió egy AMD megfordult nálam a K6-II kivételével, de mégse. Ami leginkább a kísértésbe vitt az egy Slot As AMD Athlon 550es volt; az minden szempontból tetszett, de leginkább a tokozása :o) tetszett... Mindig is Intelem volt és remélem mindig az is lesz (remélem)... Ezt nevezzük márkahűségnek, asszem

Útvonal

Fórumok  »  Processzorok, tuning  »  P4 2,8ghz@4339mhz (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.