Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Outlook importálása outlookba??? (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Csigapa


Csigapa
tag

Feltettem XP home-ot az új gépre, (pénzér vettem) majd gondoltam a régi vinyót rádugván valahogy athozom a leveleim. Importálás ok. de minden mást felajánl csak outlookot nem. Korábban nem volt gond O. express-ből Outlook-ba simán megy.
eddig W2k-n volt.

Esetleg régi gépbe visszadugva a vinyót, fájlba mentés segít? (kicsit macerás volna, mer' a fele már az új gépben van)

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#2) chicken


chicken
senior tag

ha a régi inboxod kell, meg kell nyitnod a régi outlookot, és pst-be (personal folderbe) menteni a leveleket, utána megnyitni a pst file-t az új outlook-kal - ezt persze megjegyezhető helyre menteni. Contactok (emailcímek) megtartásához pedig szintén a régi outlookban a File>>Import/Export>> To a File >> Comma Separated Values (ami egy .csv file.t hoz létre), aztán azt importálni az új outlookban.

mens sana in campari soda

(#3) Flashcash válasza Csigapa (#1) üzenetére


Flashcash
Közösségépítő

Próbáld ki ezt a progit:
[L]http://www.newfreeware.com/utils/1132/[/L]

(#4) Csigapa válasza chicken (#2) üzenetére


Csigapa
tag

Na jó megpróbálom, csak lusta voltam megint visszatenni a fele cuccot a régi gépbe. Mert ugye az új win alatt hiába próbálom futtatni a régi Outlookot az új indul el...

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#5) Csigapa válasza chicken (#2) üzenetére


Csigapa
tag

Na ez annyira nem jött be... a levelek átjönnek de elveszett a dátum a csatolt fájlok meg kitudjamégmi.
Próbálom a következőt!

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#6) L3zl13 válasza Csigapa (#5) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Elveszett a dátum, és a mellékletek? PST-be mentés után?
Valamit elrontottál, mert annak mennie kéne így.

Aki hülye, haljon meg!

(#7) Csigapa válasza L3zl13 (#6) üzenetére


Csigapa
tag

Na jó megnézem mégegyszer, tényleg nem olvastam el elég alaposan. :B

Ne egyél mosatlan rajzszöget!!!

(#8) chicken válasza Csigapa (#5) üzenetére


chicken
senior tag

jaja, hogy csináltad? mert én már csináltam ilyet és nem veszett el semmi.

Régi outlook kinyit 2000 alatt, File, New, Personal Folders File. Ott megad, filenév + pstnév stb és jó helyre menteni, mert az outlook magától a c:documents and settingsuserlocal settings ... stbstb helyre teszi, amit később nehéz előbányászni.

Akkor látod, hogy a folder listen baloldalt megjelenik az új mappa. szépen átráncibálod az itemeket, ha brutál nagyok, akkor ne egyszerre. Az így elkészült pst file-nak frankón megnyithatónak kell lenni xp alatt, csakhogy vigyázz, hogy még az outlook (xps outlook) megnyitása előtt addold be a pst-t a profilba, mert különben pamszkodhat (ol 2000 v 2002?)

Ja, és az xp hajlamos a Personal Folders File-t Outlook Data File-nak nevezni.

mens sana in campari soda

(#9) L3zl13 válasza chicken (#8) üzenetére


L3zl13
nagyúr

Szerintem csak a csv-re figyelt és kiexportálta az egészet postaládát csv-be.

Aki hülye, haljon meg!

(#10) chicken


chicken
senior tag


Különben van egy ilyen is, hogy Inbox, jobb gomb, Copy Inbox, de előtte mindenképp létre kell hozni a new personal foldert. De így egy az egyben copyzza az inboxot, nem kell huzigatni. elvileg.

mens sana in campari soda

Útvonal

Fórumok  »  OS, alkalmazások  »  Outlook importálása outlookba??? (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.