Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#901) akasp


akasp
senior tag

/off Igazából fi*gom sincs, hogy hova írjam. /on

natehát. van jósok emilcím a címjegyzékben, azt kimentettem egy szövegfileba.
namost így néz ki vhogy:

<név>
E-mail(ek):
<email@cim.hu>

hogy lehet ezt sorbarendezni? a szövegfileban, amit kimentettem persze. Word 2003-al meglehet csinálni?
azt értem sorbarendezés alatt, hogy név alapján.

(#902) akasp válasza akasp (#901) üzenetére


akasp
senior tag

UP.

(#903) kapanyanyi


kapanyanyi
tag

Helló, a gondom a következő:
OE 6-al nem jönnek le a leveleim. Négy fiókom van, mindegyiknél ugyanaz a hibaüzenet:
Ismeretlen hiba történt. Fiók: 'Freestart', Kiszolgáló: 'pop3.freestart.hu', Protokoll: POP3, Port: 110, Biztonságos (SSL): Nem, Hibaszám: 0x800C0133
Küldeni bármit todok.

További furcsaságok: az elolvasott leveleknél olvasatlan marad a jelzés + a törölt üzenetek nem tűnnek el a Bejövő mappából, viszont átkerülnek a Törölt mappába is + a meglévő levelek megnyitásánál az OE folyton kiabál, hogy nem tud elküldeni válaszlevelet.
A fentiekből arra következtettem, hogy egy kellemes vírust kaptam. Átnézettem a gépet a McAfee-vel (v8.0.0), talált két trójait, kitörölte őket, de a hiba továbbra is fennáll.
Tűzfal jelenleg nem fut és a mappákban lévő üzenetek száma sem túl nagy.

Valakinek van valami ötlete?

(#904) ToRR3nt3


ToRR3nt3
senior tag

Heló emberek!
outlook expressben hol lehet spamszűrést beállítani? Nem találom sehol. A leveleim 80%a meg nem kívánatos potenciális vírushordozó. Ősrégi Win XP-m van és az eredeti default OE van hozzá telepítve.
Köszi!

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#905) #41133696


#41133696
törölt tag

Sziasztok!
Outlook Expressnél, OE eltávolítás hozzáadása funkció lényegében nem csinál semmi a windows componensnél, legalábbis helyre nem hozta, szerintetek ? Ja régi probléma lehet mert amúgy Thunderbird-ot használok, szóval rendszervisszaállítási pont már tuti újabb keletű van mint amikor ez a probléma keletkezhetett a rendszerben.

Induláskor ezt a két ablakot dobja fel:

[kép]


[kép]


64 bites XP.

(#906) Grandi válasza #41133696 (#905) üzenetére


Grandi
aktív tag

Ez egy jó nagy BUG.
Vagy az van,hogy telepítsd fel az officet és használd azt az outlookot, vagy microsoft weboldaláról, vagy a frissitések között keresd meg ezt :
Microsoft Security Bulletin MS04-013
Összesített frissítés az Outlook Express programhoz

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az késöbb a lábadból is fog. | Jobb félni, mint megin'enni | 発表 ™

(#907) kew válasza ToRR3nt3 (#904) üzenetére


kew
senior tag

Nincs neki beépített szűrője, használj inkább microsoft outlookot, abból is az újabbat, abban van.
Vagy ha nagyon ráérsz, OE-ben: tools/message rules/mail --> itt kézzel beállíthatsz szabályokat. (pl ha a feladó tartalmazza hogy ''xy'' akkor törölje a levelet, stb) :)

(#908) #41133696 válasza Grandi (#906) üzenetére


#41133696
törölt tag

Köszi, de freeware párti vagyok, ott a Thubnderbird ami free, nem vagyok outlook párti, csak egyszerűen idegesít, hogy nem megy...
[link]


[link]


[link]


[link]


Nos tegnap újra raktam a 64 bites XP-t, hátha megoldodóik az Outlokkos probléma... valószínűleg eleinte mehetett, amikor még a ''szűz'' rendszer volt fent, de siettem, és nem néztem végig minden egyes új komponens felrakásánál, hogy micseszheti el... szóval amikre gyanakszom:

1. Windows Internet Explorer 7 - így meggndolva talán ez az amire legkevésbé gyanakszom, mert ebből volt a gépen a a microsoft által kiadott release előtt Beta 2 , Rc1, Rc2, és azután jött a full Internet Explorer 7.
2.Microsoft NetframeWork 1.1 : Erre gyanakszom, mert felupdatelem rendszeresen 2.0-ra, de megvásároltam a Battlefield 2142-t, ami leszed egy netframework 1.1-t, mert hát ne hogy má jó legyen neki a 2.0 x64... az a gyanúm, hogy 32 bites 1.1-t szed le, bár lehet, hogy az felsem menne...
Gondoltam arra is, hogy esetleg a Thunderbird cseszte volna el, csakhogy most eleve csak a hiba jelentkezése után tettem fel.


Szóval passz mitől lehet...

Bármilyen tanács jól jönne...

Az új XP 64 bites telepítésnek azóta volt egy system restore, a 2142-előttre, de az OE problémát nem oldotta meg, szóval vissza is lett állítva. Egy rendszer visszaállítás, mondjuk ha vissza is lesz vonva, mennyit ront a rendszer épségén ?

(#909) Lala6


Lala6
őstag

Akadt egy érdekes problémám.

Hírlevelet szeretnék küldeni, de elakadtam.

Szépen megszerkesztettem a levelet. Feltöltöttem a címlistát, csináltam csoportot amiben kb. 100 cím szerepel. Ezt a csoportot hozzáadtam a titkos cmzettekhez.
Elküldés után nem kapja meg senki a levelet és hiba sem jön vissza.

Próbáltam úgy is, hogy nem csináltam csoportot, csak a titkos másolathoz hozzáadtam a 100 címet, a címzetthez pedig beírtam azt a címet amiről küldeni szeretném.
Namost én kaptam egy levelet, tele krix-krax-al, de a titkos címzettek egyike sem kapott semmit.

Ha csak 2 címet adtam a titkos címzettekhez(első variációs csoport, de csak 2 címmel) rendesen elküldte és meg is érkeztek.

Ha csak 2 címet írtam a titkos címekhez(2. varációban) és a címzettnek a küldő címét írtam, ismét elkülde rendesen és meg is kapta mindenki, Én is, mint küldő.

Mi lehet a probléma? Sok neki a 100 cím egyszerre, vagy a szolgáltatónal akadt el? Bár arról akkor gondolom, hogy kaptam volna vissza valamit...de nem, a levelek(sok titkos címzettel) eltűntek...

Előre is köszi a segítséget, nekem már nincs több ötletem...egyenként nem szeretném küldeni.

(#910) marcee


marcee
addikt

Irodai levelezésünket bonyolító OE-ünk állítólag feladta a szolgálatot, én még nem láttam, de azt mondják a srácok, hogy egyes leveleket sok példányban, másokat egyszer sem küld el. Nekem kellene holnap helyreállítani, de ilyennel még nem találkoztam és ötletem sincs mit lehetne kezdeni vele. Windows Xp Pro Sp2, legális és autoupdate-en kersztül frissül, ezen kívül nem extráztuk, nincsen rá kézzel telepítve béta vagy az update-en le nem töltődő microsoft alkalmazás telepítve. Nod32 van még rajta.
Mi lehet a gond, hogyan lehetne kijavítani?
IE7 tartalmaz újabb verziót az OE-ből is? (mintha régebben kéz a kézben jártak volna)

\m/

(#911) Lala6 válasza Lala6 (#909) üzenetére


Lala6
őstag

Megtaláltam a problémát!

Az egyik címben volt egy ismeretlen karakter, biztos az exportálásnál került bele.
Emiatt dobta vissza a szolgáltató az egésszet.
Kijavítottam azt a címet és rögtön elment rendesen minden.

(#912) Lala6 válasza marcee (#910) üzenetére


Lala6
őstag

IE7-ben nincs új OE, a régiekben volt.
Léttezik a Vistaban új OE, szebb, jobb, meg más nevet kapott (windows mail), de XP alá még nem láttam.

(#913) marcee válasza marcee (#910) üzenetére


marcee
addikt

Áp!
A probléma még fennáll. Lehetséges, hogy az okozza a meghülyülést, hogy több mint 4GB a levelezés teljes mérete?

\m/

(#914) ToRR3nt3 válasza kew (#907) üzenetére


ToRR3nt3
senior tag

Köszi! A microsoft outlokk letölthető vajon?

...We pay. Nothing can save us. Justice is lost, Justice is raped, Justice is gone...

(#915) Yooha


Yooha
aktív tag

Tegnap kezdtem el használni az outlook express-t a freemail-es leveleim kezelésére. Sajnos az elején elfelejtettem beállítani, hogy a kiszolgálón is maradjon egy példány az üzeneteimből, így most csak a munkahelyi gépemen vannak meg a bejövő üzeneteim. Ez persze nem tragédia, de szeretném az otthoni gépemen is látni a bejövő üzeneteket, kérdés hogy a munkahelyi gépről hogy tudom akár manuálisan is ''hazavinni'' őket? Hol tárolja a gépen ezeket? Továbbá hogy tudom az elküldött üzeneteket letölteni a freemail szerverről?

Én a kardomat a kezemben hordom. Te a tiédet a szívedben és az elmédben. Ahogy én látom, ez 2:1 fegyverelőny a részedre.

(#916) kew válasza Yooha (#915) üzenetére


kew
senior tag

file/export/messages-el kimented a leveleid aztán otthon file/import/messages-el berakod őket a helyükre :)
az elküldötteket meg szerintem nemlehet letölteni, max ha forwardolod őket magadnak.

Torr3nt3: azt nemtom, de sztem nem. office csomag tartalmazza, az biztos :)

(#917) Frankie07


Frankie07
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni a következő probléma megoldásában? Outlook Express 6-t használok és szerettem volna létrehozni egy névjegyet. A súgó szerint ezt a ''Fájl''menű ''Exportálás''-''Névjegy'' opció választással tudnám megtenni, azonban nekem az ''Exportálás'' menüpont alatt fel sem kínálja a ''Névjegy'' opciót, csak a ''Címjegyzék...'' és az ''Üzenetek ...'' lehetőséget. Mit lehet a probléma? Várom a megoldási javaslatokat.
Előre is köszi!

Frankie

[Szerkesztve]

Üdv: Frankie

(#918) Lala6 válasza Frankie07 (#917) üzenetére


Lala6
őstag

A címjegyzékben szeretteél volna létrehozni egy új bejegyzést? Jól értem?

(#919) marcee


marcee
addikt

Tudtok ajánlani valami hatékony, egyszerűen hazsnálható és ingyenes spam szűrőt OE-hez?

\m/

(#920) lowskill


lowskill
csendes tag

Hy all!
Olyan problémám lenne a 2003-mas Outlook-kal,hogy levelet fogadni tudok, de küldeni nem. 5 fiókról szedi le a leveleket, 4 t-online-osról, és egy ATW-sről. Kimenő levelek kiszolgálóához mail.t-online.hu van beírva, a felhasználónevek, jelszavak stimmelnek (máskülönben lekérni sem tudnám a leveleket), viszont mikor bármelyik címmel levelet szeretnék küldeni a következő tartalmú ''Rendszeradminisztrátor'' című üzenetet kapom:

''Üzenete csak néhány, vagy egy címzetthez sem jutott el.

Tárgy:
Küldve: 2006.11.12. 22:32

A következő címzett(ek) nem voltak elérhetők:

'********@gmail.com': 2006.11.12. 22:32
*** *.*.* <***********.pool.t-online.hu[**.***.***.**]>: Client host rejected: Access denied''

(csillagok helyén e-mail cím, illetve egyéb (szerintem) nem publikus adatok..)

Valaki tudna segíteni a probléma megoldásában? Nem tudok rájönni, hogy ezt miért csinálja.
A központi szerver hibája alapból kilőve, mert mikor webes felületen bejelentkezek és onnan küldök levelet, akkor hibátlanul megkapja a címzett.
Pls, valaki segísten!
Előre is köszi a helpet!

(#921) kew válasza lowskill (#920) üzenetére


kew
senior tag

hitelesítés be van kapcsolva a kimenő levelek kiszolgálójához?

(#922) lowskill válasza kew (#921) üzenetére


lowskill
csendes tag

Mostmár igen... :)
Köszi szépen a segítséget, tökéletesen működik!

(#923) Frankie07 válasza Lala6 (#918) üzenetére


Frankie07
csendes tag

Szia Lala!

Bocs a késői válaszért, de hétközben nem voltam gépközelben. Szóval a válasz a kérdésedre:egy névjegyet szerettem volna létrehozni, amit egyes vagy akár minden kimenő levelemhez hozzá lehet csatolni és a saját adataimat tartalmazza (név, tel.szám, email, fax, stb.) A súgó szerint ezt úgy tudom megtenni, hogy a saját nevemen létrehozok egy bejegyzést a címjegyzékben, majd a Fájl-menű ''Exportálás'' almenűjében található ''Névjegy'' opcióval tudok egy .vcf kiterjesztésű ''névjegy-fájl''-t létrehozni. Ezt aztán ha akarom bizonyos kimenő leveleimhez hozzácsatolhatom, vagy akár azt is beállíthatom, hogy mindegyikhez hozzá legyen csatolva. A probléma az, hogy az ''Exportálás'' menűpontban nekem csak ''Címjegyzék'' és ''Üzenetek'' opció van, más nincs. És nem bírok rájönni miért. Ehhez kérném a segítségeteket!

Üdv: Frankie

(#924) Zoza24


Zoza24
senior tag

üdv!

kéne egy kis segítség...szeretném leformázni a vinyómat,s az outlook expressben lévő emailkeket szeretném elmenteni,majd ha újraraktam a wint,akkor ismét meg tudjam nézni őket!mit kell tennem?

Forza Italy!

(#925) Bash válasza Zoza24 (#924) üzenetére


Bash
őstag

File -> Export -> Messages, újratelepítés után értelemszerűen File -> Import -> Messages.

http://bashtravel.com/

(#926) Zoza24 válasza Bash (#925) üzenetére


Zoza24
senior tag

:R thx

Forza Italy!

(#927) Bash válasza Zoza24 (#926) üzenetére


Bash
őstag

Javítom magam, mivel Outlook Express csak Outlook-ba vagy Exchange-be tud exportálni. Ha egyik sem áll rendelkezésedre, akkor kézzel kell átmásolnod az egész mappát, Tools -> Options -> Maintenance -> Store Folder alatt megtalálod az elérési utat.

http://bashtravel.com/

(#928) giba


giba
tag

Az Outlook Express újra letölti a meglévő leveleket. :(

Eddig úgy volt beállítva az Outlook Express, hogy letöltéskor hagyja meg a mailserver-en a leveleket. Működött is, levelek fogadásakor csak az új leveleket töltötte le (a szerverről semmit se törölt). Most bekapcsoltam a letöltött levelek törlését mailserver-ről, és így a már letöltött leveleket is újra le akarja tölteni.

Sajnos nem értek hozzá, csak feltételezéseim vannak. Úgy gondolom, hogy a levelek fogadásakor az Outlook Express ellenőrzi, hogy a szerveren lévő levelek közül melyik van már meg az üzenetmappában, így csak az újakat tölti le. Gondolom, a szerveren lévő, és az üzenetmappában lévő levelek összehasonlítására a levelek fejlécét használja, vagy talán csak annak egy sorát, az X-UIDL azonosítót, ami minden levélnél egyedi. Persze leállítottam a letöltést, amikor megpróbálta lehozni a többszáz levelet újra, de 2-3 így is lejött. Az így duplázott levelek forrását text fájlokba kimentve TotalCommander-rel összehasonlítva teljesen azonosak voltak. Tehát arra bírok következtetni, hogy vagy nem végzi el az Outlook Express a szerveren lévő és a letöltött levelek összehasonlítását rendesen, vagy a teljes egyezőség ellenére is újnak kezeli a szerveren lévőket.

További rejtély, hogy a szerverről törlés bekapcsolása után egy másik, szintén Freemail-es fiók leveleinek letöltésekor csak az újakat hozta le, a már meglévőket pedig rendben törölte a szerverről. (Ugyanaz a gép, ugyanaz az 1 felhasználói bejelentkezés, ugyanaz az Outlook Express...)

Tud erre valaki valami megoldást? vagy marad a levelek újra letöltése és kézzel szétválogatása?

Köszi mindenkinek
Giba

MSI k8 neo4-F, amd x2 4400+ 2200 MHz, 4x 512 MB dual channel, e-VGA 7950 512Mb, Chieftek 450W táp, Casetek 1020 5A ház

(#929) Ramius


Ramius
őstag

Heló. Tudna valaki abban segíteni, hogy hogyan lehetne napi ~50 spamet kiszűrni? Pl olvasatlanul törölni, vagy egy másik mappába rakni...

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#930) Ramius válasza Ramius (#929) üzenetére


Ramius
őstag

Up nekem.

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#931) kew válasza Ramius (#930) üzenetére


kew
senior tag

#907 :)

(#932) kaktusz1


kaktusz1
csendes tag

Sziasztok!

Olyan gondom van, hogy tegnap 2 percenként jöttek a spam levelek és rányomtam az outlookban a ''szabály létrehozása üzenetből '' opcióra és ott bejelölgettem pár dolgot.valószínű valamit nagyon elcsesztem, mert azóta nem jön le egyik mailcímeimről /több fiókról/ se a leveleim.Vagyis látni látom, hogy letölti, de nincs sem a beérkezett levelek között, sem a törölt levelek között.Kérném valaki segítségét, hogyan tudnám vissza csinálni az egészet.lehet külön újratelepíteni az outlookot? hogyan mentem el a névlistát, a régi üzeneteimet, a fiókokhoz tartozó jelszavakat?

Várom a segítséget!

kaktusz1

(#933) Hujikolp


Hujikolp
őstag

sziasztok!
elöször használom ezt a progit, véleményt még nemmondok, de lenne egy problémám vele. amikor elöször csatlakozoz a szerverre akkor minden levelet letöltött és a szerverröl le is törölte. namármosz ez nekem nem jó, azt szeretném h az internetes fiokomban is meglegyenek azok az e-mailok. valahogy visszalehet tölteni a mailokat?

(#934) kaktusz1 válasza kaktusz1 (#932) üzenetére


kaktusz1
csendes tag

Megoldottam a problémám!

(#935) Pribi


Pribi
senior tag

Hali!

Az lenne a kérdésem, hogy mit lehet tenni olyankor hogy ha egyik pillanatról a másikra eltünt az összes levelem az OE-ból. A dolog érdekessége azhogy ha megnézem a file-okat akkor minden megvan, mert a file méretek elég nagyok. Valahogy vissza lehet állítani az eredeti állapotot?

Pribi

A szerelem tűz, de a húsleves nem fő meg rajta.

(#936) Chili7 válasza Hujikolp (#933) üzenetére


Chili7
őstag

Ezzel nincs mit tenni. Sajnos úgy tölti le onnan, hogy nem hagy másolatot.

(#937) vanez


vanez
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy apróka kérdésem.

Outlook Expressemben a küldés fogadásra nyomva letölti az elsö 23 levelet ami ráadásul mindig ugyanaz akkár hányszor probálkozom. A 24. levéltöl kezdve hibát ír ki.

pl: 652 levél letöltésre vár.


[Szerkesztve]

(#938) vanez


vanez
csendes tag

Sziasztok. Lenne egy apróka kérdésem.

Outlook Expressemben a küldés fogadásra fülre nyomva letölti az első 23 levelet ami ráadásul mindig ugyanaz, akár hányszor próbálkozom. A 24. levéltől kezdve hibát ír ki.

pl: 62 levél letöltésre vár.
23 levél letöltve 24. hiba
újra: 62 levél letöltésre vár
23 levél letölt ugyanaz mint az előző, 24-től hibás

Mit tegyek, hogy ne ugyanazok jöjjenek le és hogy ne akadjon meg a 24. levélnél.

Segítségeteket köszönöm!

Tamás

(#939) Petes


Petes
tag

Sziasztok!
Sosem használtam levelő programokat, mndig a weben intéztem az emailos ügyeket, de már kezd elegem lenni mivel több email címem is van és mindig végig kell néznem mindegyiket ezért gondoltam hogy jó lenne egy olyan szoftverami akár egyszerre is meg tudja nézni a leveleimet az összes fiókomban és meg is jeleníti azokat.
Nem tudom hogy az outlook tud e ilyet, ha igen hogyan tudom beállítani, ha nem akkor tudnátok ajánlani olyat amivel ez megoldható lenne?

Másik kérdésem, ugye ha ilyen programokkal hívom le a leveleket akkor attól azok még a mail fiókomban is megmaradnak?

(#940) fero02 válasza Petes (#939) üzenetére


fero02
veterán

Hy!

Az Outlook tudja ezt (én is igy használom).

A fiókoknál kell hozzáadni majd őket. Minden bejövő pop3 legyen és a szolgáltató szerverének cimét kell majd megadnod (pl.: pop3.citromail.hu, vagy vmi ilyesmi). Ezeket a FAQ menüpont alatt megtalálod. Általában a cime is vmi olyasmi, h '' Hogy tudom külső levelezőprogrammal letölteni a leveleimet'', vagy ilyesmi. Ezek után meg kell majd adni a kimenő levelekhez is egy szervert. Ez nekem az internetszolgáltatóm által biztosított mailszerver cime (mail.szarvas.hu)

Ha ezek megvannak tudod tesztelni a kapcsolatot és próbaüzit kapsz, ha mindent jól csináltál.

Ha ezek megvannak, akkor a fiókok-nál van olyan beállitási lehetőség, h a szerveren maradjon másolat, azokat mikor törölje és társai...

Szal minden megoldható.

Én Office 2003 professional csomag Outlookját használom, nekem bevált. Bátran ajánlom.

Üdv!

(#941) Petes válasza fero02 (#940) üzenetére


Petes
tag

Köszi, akkor felrakom és megpróbálom beállítani, ha elakadok akkor jövök vissza segítségért:)

Ja egyvalamit máris nem értek, kimenő leveleknél miért a netszolgáltatót adtad meg? nem lehet minden fiókhoz az ahhoz tartozó kimenő szerver címét megadni?

(#942) fero02 válasza Petes (#941) üzenetére


fero02
veterán

Ok, sztem még leszek kicsit.

Amugy pedig nem lehet, de ezt majd a FAQ-ban elolvasod és megérted.

Üdv!

(#943) kew válasza vanez (#938) üzenetére


kew
senior tag

lépj be a fiókodba webes felületen és pucold ki kicsit, ami nemkell töröld, ami meg túl nagy, mentsd le és töröld, majd újra próbáld az outlookból letölteni a maradékot. sztem menni fog utána :)

(#944) WillChi válasza Kuznyikov (#29) üzenetére


WillChi
senior tag

Ezt benéztem... :B :(

[Szerkesztve]

Keresek C64-hez Action Replay MK6 vagy MK7 kártyát. Esetleg Final III-at tudok cserébe adni.

(#945) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Hello!

Problémám: Ha e-mailben csatolva küldök egy word doksit vkinek akkor a címzettnél a doksi címe nem az eredetileg elküldött lesz hanem átnevezi vmi ''ATT000002'' vagy vmi ilyesmire. A kliensek thunderbird és outlook express.
Mi lehet a gond?

Romani ite domum.

(#946) Sil válasza ZCoyote (#945) üzenetére


Sil
senior tag

Ha ez a Thunderbird-ből küldött fájloknál lép fel, akkor az az oka, hogy a fájlnév meghaladja a 64 byte-ot (ez akkor szokott előfordulni, ha ékezetes betűket használsz egy hosszabb fájlnévben). A Thunderbird ugyanis az 1.5-ös verziótól már az újabb, RFC2231 szabványt használja a csatolmányoknál, ami tudja kezelni az ilyen hosszú fájlneveket is, az Outlook Express meg nyilván csak a régebbi RFC2047-et támogatja.

[Szerkesztve]

(#947) ZCoyote válasza Sil (#946) üzenetére


ZCoyote
őstag

Aha, tényleg elég hosszúak és ékezetesek a csatolmányok címei.

Köszi!

Romani ite domum.

(#948) ZCoyote


ZCoyote
őstag

Az outlook express át tudja importálni a leveleket és a partnerlistát a Thunderbirdből vhogy?

Romani ite domum.

(#949) vanez válasza kew (#943) üzenetére


vanez
csendes tag

Szia. Azt szeretném kérdezni hogy a webes felületen mit értesz. Én vnetes vagyok. Ha jól sejtem akkor nem az outlookban kell belépni. Segítségedet előre is kösz!

(#950) kew válasza vanez (#949) üzenetére


kew
senior tag

hát biztos nekik is van egy webes felületük, ahol ha bejelentkezel a mailcímeddel meg a jelszavaddal, akkor tudod kezelni a leveleidet, tehát ki tudod pucolni a postaládát, ha elakadt egy mail benne.
ha mégsem, akkor mail2web.com -on próbálkozz :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.