Hirdetés

2024. május 30., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Online autókázás (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) Superman


Superman
nagyúr

Jól tudom, hogy ez nem játékfórum, nem is azért nyitom ezt a topikot, mert maga a játék érdekel.

Köztudott, hogy szeretem az autószimulátorokat és hét végén elhatároztam, hogy megpróbálkozom az internetes játékkal, amit be kell valljam nem sokszor próbáltam. F1 2002 - vel próbálkoztam.

Kinéztem néhány publikus szervert és csatlakoztam az egyikhez. Silverstone, kezdő szint (bár én már nem vagyok az). Nézem az időket: 1.32, 1.45, stb. Kimegyek, futok elsőre egy 1.20.1 -es köridőt, aztán egy 1.19.9 -est. Harmadikra már nem került sor, mert kizártak.

Másik hely: látom, hogy irrreális köridőket megy a szerver tulaja. Kérdezem: miért van ez? Válasz: csal, ki van cserélve a terrain.ini fájl, ami a környezeti változókat adja. Mondom: jó, akkor kicserélem én is és visszajövök. Erre kivágtak.

harmadik hely: az egyik fickó mindig nekem jött és ronccsá amortizálta a kocsit. Kérdezem: mire jó ez neki. Erre kivágtak.

És ez így ment tovább.

Kérdés: tényleg nem tudom, de a netes játékok vonzzák a degeneráltakat? Vagy csak rossz helyen kopogtattam?

(#2) biker válasza Superman (#1) üzenetére


biker
nagyúr

nem, ez sajna sztem alap ilyen... :(

jojatek.hu, nézz szét, majd rájössz, egy síma amöbán lekurv

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#3) biker válasza Superman (#1) üzenetére


biker
nagyúr

gyere, nyomjunk egy cmr2.0-t, csak nemtom hol :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#4) ubbconfig válasza Superman (#1) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Hi!
Én NFS HP2-vel szoktam neten nyomni, és mit mondjak... :DD

Szóval nem egyedi az eseted, sajnos bárhová mész, gerincelen kis k*cs*g cseaterekkel mindig fogsz találkozni...

(#5) Agyasima válasza biker (#3) üzenetére


Agyasima
senior tag

1 jó kis cmr2 be én is bene lennék, csak most ipeg rencerinstallkodok, ugyhogy ha aktuális még a dolog pl. csüt-vas közt akkó ne habozzatok írtesíteni!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#6) biker válasza Agyasima (#5) üzenetére


biker
nagyúr

ok, de how-to ???

nem vagyok netgammer...

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#7) ubbconfig válasza ubbconfig (#4) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

mármint cheaterekkel.... :U

(#8) Agyasima válasza biker (#6) üzenetére


Agyasima
senior tag

ezaz a kérdés ami most nálam sajnos a prioritási listán nincs az 1ső helyen.
Elszállt szó nélkül a rencervinyóm, ma vettem újat, és telepítgetek, hogy hasonlítson a régire.....

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#9) Superman


Superman
nagyúr

Na emberek: csütörtök és vasárnap között (persze jobb lenne péntek estétől) én is benne lennék a dologban. Bár CMR 2.0 -val már régen nem nyomultam, de meg lehet szokni újra. ha végképp nem lesz más, akkor én csinálok szervert, aztán megadom az eléréseket, csak beszéljük meg, kinek, mikor jó.

(#10) Superman válasza Agyasima (#8) üzenetére


Superman
nagyúr

Off
Mi történt?

(#11) napos2600 válasza Superman (#1) üzenetére


napos2600
tag

kicsitOFF
ahogy emlitettek tenyleg igy van. par napja jatszottam a jatek.hu-n ki nevet a végén-t? (!) es megkaptam, hogy buzi vagyok, nem all fel, hogy keptelen vagyok a tarsasagi eletre mert kiutottem egy babujat:))
aznap nagyon jo napom volt, reg rohogtem akkorat:)
ON

(#12) ubbconfig válasza Superman (#10) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Ebben én is benne lennék, asszem előkotrom valahonnan a CMR2 cd-met ;]
Nekem főleg esténként jó, mikor a gyerek és az asszony már alszik :C kb 10 után...

(#13) biker válasza Superman (#9) üzenetére


biker
nagyúr

sirály lenne...

nekem jó lenne a f12002 is, de asszem elég lassan megy, megtesztelem!

aztán jövök re

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#14) The_Tom válasza ubbconfig (#12) üzenetére


The_Tom
senior tag

kis relaxacios tanfolyam nekik. :D

Üdv.

Szerintem.

(#15) The_Tom válasza Superman (#9) üzenetére


The_Tom
senior tag

cmr2 engem is erdekel. nekem barmikor jo, csak szoljatok a vegleges idopontrol.

Üdv.

Szerintem.

(#16) ubbconfig válasza The_Tom (#14) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Kénytelen vagyok fülhallgatón nyomni, bár időnként bennem van a kisördög, hogy átkapcsolok HIFI-re, mondjuk egy padlógázos rajtnál ;]

(#17) biker


biker
nagyúr

nomeg billentyűről :))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#18) Dirtyz


Dirtyz
őstag

Most szereztem egy FFB-s kormányt, ki kellene próbálnom élesben is, mert gép ellen már egész jól megy.

Védd a fákat, egyél hódot!

(#19) ubbconfig válasza biker (#17) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

jaja, az sem árt hozzá :))

(#20) The_Tom válasza ubbconfig (#16) üzenetére


The_Tom
senior tag

uljon be az asszony a jobb1-be. biztos jobban menne ha nem a Grist osztana az iget, hanem egy bugo noi hang. :)

Üdv.

Szerintem.

(#21) ubbconfig válasza The_Tom (#20) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Egyszer ha jó kedvében találom, meghívom egy körre... ;]
(drágám, az nem a botkormány! :C )

(#22) The_Tom válasza ubbconfig (#21) üzenetére


The_Tom
senior tag

:D

Üdv.

Szerintem.

(#23) Superman


Superman
nagyúr

Ha F1 2002 - ővel mennénk, akkor kormánnyal mennék, de a cmr2 - őt billentyűzettel fogom irányítani. Azzl szoktam meg.

(#24) Agyasima válasza Superman (#10) üzenetére


Agyasima
senior tag

off

bazz elszállt a hozzászólásom. na még ezis: szóval...
semmi előjel nélkül lefagyott a gép. újraindításnál meg nem látta a pri mastert.
3x-i indításra nagy nehezen és lassan felállt. (a rencer) lementettem 1,3G adatot, dee ez a görény maxtor már nem volt hajlandó kommunikálni az utódjával.

on

szóval jókedvem van és csütörtöktűl vasárnapig bármely este jó nekem ugyhogy nem én leszek a szűk keresztmetszet.
Szűkítsenek mások :-)))

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#25) Superman


Superman
nagyúr

Na emberek még egyszer: irányadó a 9. - ik üzenetem, azzal a módosítással, hogy péntektől vasárnapig jó nekem. Aki akar jönni az itt szól, aztán időben (mondjuk csütörtök estig) megadom az eléréseket, aztán mehet a dolog.

(#26) Agyasima


Agyasima
senior tag

énénénénénénénénénén, de csak kolinra vagyok hajlandó benevezni, F1-et még életembe nem nyomtam....

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#27) biker


biker
nagyúr

jövök, colin jobb, mert billről esélyesebb, nomeg nem 18fps-el megy , mint az f1-2002... :)

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#28) Superman válasza Agyasima (#26) üzenetére


Superman
nagyúr

Rendben. Eredetileg is a Colinban egyeztünk meg a többiekkel. Mellesleg az F1 2002 és a most megjelent F1 Challenge 99-02 talán minden idők legjobb F1 -es szimulátorai. Nincs benne arcade (ezt pozitívumként értékelem) és teljesen a magad tudásához szabhatod a játékot, ha be, vagy kikapcsolod a segítségeket.

Off

A Maxtort a Bios sem ismeri fel?

(#29) Superman válasza biker (#27) üzenetére


Superman
nagyúr

Laptopról? :)

(#31) ubbconfig válasza Superman (#28) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Colin2-ben én is benne vagyok :)

(#32) Superman válasza Kalandor (#30) üzenetére


Superman
nagyúr

Gyere te is! :)

Lassan limitálnom kell a részvevők számát, mert nem verseny, hanem diavetítés lesz a dologból. ;]

(#33) biker válasza Superman (#29) üzenetére


biker
nagyúr

igen, és sajnos az f1 ugy szaggat, hogy max Baumgartner Zsoltit előzhetem meg, de őt nem írták bele... (1:30 a hungaroringaen első fröccsre)

marad a colin...

amugy 1.2 tua cerka, S3 Twister 32mb shared :))

Elektromos autó töltő berendezések | Mesterséges növényvilágítás | Mai ajánlatunk: www.gerisoft.hu | www.e-autotoltokabel.hu | www.agrar-vilagitas.hu |

(#34) Agyasima válasza Superman (#28) üzenetére


Agyasima
senior tag

off

én nemtom hogy csinálja de mind2 gépben kb 3 ból 1x ir valamit hozzá...
van baja.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#35) zetecR


zetecR
addikt

Ha beleférek, én is kapható vagyok egy jó kis CMR2-re :)!

(#37) ubbconfig válasza Kalandor (#36) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Ebbe belefér a colin2, nekem is hasonló konfigom van :DD

(#39) ubbconfig válasza Kalandor (#38) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

nézzük együtt! :))

(#40) gery03


gery03
senior tag

Hi!
Jó lenne ha még én is beleférnék a keretbe. Colint kipróbálom, oszt ha szaggat a net miatt(modem) akkor lépek. Counter ment 200 pinggel.

(#41) mixyboy


mixyboy
tag

Csas! en is megnezem a Colin 2-t, hogyan menne, VodaNet-em van, neha mar egesz jo 600-as pingem van! :-)

nem igerek semmit, de majd minden eldol, es meg ugysem tudom, mi lesz addig, hatha kozbejon vmi...

Szal ha esetleg jatszhato lesz, akkor szolok...
Amugy Hegemoniat nyomtam, a rencer mindig kiirta - varjon a masik jatekosra (neki chello nevezeto internet-szolgaltatoja volt) Komolyan ezt irta ki, de csak ''tevedesbol''..

(#42) Agyasima


Agyasima
senior tag

1 kis totyikfelhozás!

hogy áll a téma Szuperember, my friend???

még el mennem a CDér is mer kőcsönadtam.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#43) Dirtyz válasza Agyasima (#42) üzenetére


Dirtyz
őstag

Úgy látszik, nem fogunk játszani:(((

Védd a fákat, egyél hódot!

(#44) Superman


Superman
nagyúr

De! Nézzétek a leveslesládátokat.

(#45) Superman


Superman
nagyúr

Kalandor! Dobjál egy emilcímet légyszi.

(#46) Agyasima


Agyasima
senior tag

ünnepélyesen kijelentem, hogy 2-en már biztosan leszünk! :-)))))
szombat 3tól OK!

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#47) ubbconfig válasza Agyasima (#46) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Privi ment... :DD

(#48) ubbconfig válasza Superman (#45) üzenetére


ubbconfig
aktív tag

Privi ment Neked is.... :DD

(#49) Kuznyikov válasza Superman (#45) üzenetére


Kuznyikov
aktív tag

Én is szeretnék játszani!!! Légyszives engedj be, imádom a colint, meg az autókázást, és a jó versenyeket! Mail ment.

(#50) Superman válasza Kuznyikov (#49) üzenetére


Superman
nagyúr

Jó. Később emailben elküldöm az IP-t.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Online autókázás (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.