Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#34501) tbs válasza ngabor2 (#34500) üzenetére


tbs
addikt

:DDD Túl vagyunk rajta. :DDD (Rizottó nagyon megragadott, jövő hétvégére beütemeztem. :K )

Vajon megpirítottam 10dkg gombát, mellette egy paradicsomot is, majd a végén ráütöttem 1 tojást. Ki is végeztem. Igen jó ízű gomba ez... Még így, hirtelen is bejött... :B

(#34502) tiv83us


tiv83us
veterán

Koszonom szepen annak a murvaspocsu f*szkalapnak, aki feltorte az egyetlen oldalt, ahol kozvetitik a Magyaro.-Albania VB selejtezot.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34503) venember83 válasza tiv83us (#34502) üzenetére


venember83
nagyúr

Nyugi, sokan nem látjuk, mert gondolom valami kis semmi tévé kapta meg a közvetítési jogot. Be is kaphatja az MLSZ.

Különben ma Metallica-diszkográfia napot tartottam, nem bántam meg. Ezt.

[ Szerkesztve ]

(#34504) nike_


nike_
addikt

Hmm, megfogott ez a zene.. :)

(#34505) bnss válasza tiv83us (#34502) üzenetére


bnss
veterán

Tudom, hogy nem vigasztal, de nem veszítesz semmit. :U

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#34506) FNZ


FNZ
őstag

hali!

nézegettem itt a nevek alatti úgymond titulusokat. ezeknek van valami értelme vagy csak úgy jól mutat vagy nagyjából be lehet lőni az illetőt hogy mennyit szól hozzá a fórumokhoz?
ez mihez jó?

(#34507) venember83 válasza FNZ (#34506) üzenetére


venember83
nagyúr

Semmi jelentőségük nincs. Csak azt mutatja kombináltan, hogy ki mennyit szólt hozzá és mióta tagja a PH!-nak. [link]

Bon3ss: Oké, de azért nem lenne rossz látni is...

(#34508) bnss válasza venember83 (#34507) üzenetére


bnss
veterán

1-0 ide, Torghelle - "parádés fejes"!

FNZ: semmi jelentősége, csak azt tudom megsaccolni ránézésre, hogy mennyire függő az illető. ;]

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#34509) FNZ válasza venember83 (#34507) üzenetére


FNZ
őstag

köszi :R

csak azért kérdeztem mert találkoztam olyan fórummal, ahol az illető 1 percenként szólt hozzá egymás után 4x (egyébként rászóltak) és gondoltam akkor van valami jelentősége. ezek szerint nincsen csak neki kellenek a rangok

(#34510) bnss válasza FNZ (#34509) üzenetére


bnss
veterán

Azért szóltak rá, mert 5 percig tudja szerkeszteni mindenki a saját hozzászólását, ezért felesleges percenkét új hozzászólást írni.

[ Szerkesztve ]

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#34511) rarri válasza bnss (#34510) üzenetére


rarri
senior tag

Azt hiszem, erre van is egy szó, / ha valaki egymás után sok hsz-t ír, / de nem jut eszembe. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34512) bnss válasza rarri (#34511) üzenetére


bnss
veterán

Szia rarri! :)

Jól hiszed, mégpedig a flood. ;)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#34513) rarri válasza bnss (#34512) üzenetére


rarri
senior tag

Tényleg ! :C

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34514) tiv83us


tiv83us
veterán

Udvozoljuk legujabb portalunkat :R
[link]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#34515) Thrawn válasza tiv83us (#34514) üzenetére


Thrawn
félisten

Bizony! :K
Most viszont tényleg alvás :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#34516) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Khm... :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34517) venember83 válasza tiv83us (#34514) üzenetére


venember83
nagyúr

Üdvözöljük. Ezért nem ment egyik PH-s oldal sem pár órán keresztül? Vagy lokális probléma lett volna? De minden más oldal ment.

Szép vasárnapot.

(#34518) ngabor2


ngabor2
nagyúr

jó reggelt a fiataloknak! lassan készülődök a melóba. de piszkosul örülök neki...

(#34519) Janoska26 válasza tiv83us (#34514) üzenetére


Janoska26
addikt

:C énmá nem bírtam megvárni este :DD azért pofás, bár én maradok a PH-s nézetnél, azt már megszoktam, és ott is megtalálok mindenféle dolgot, ilyen hardverapro-s nagyúri huncutságok nélkül :U

(#34520) Winner_hun


Winner_hun
félisten

PH-s noti skin
MA-s noti skin
Amilyet rendelsz, olyan pólót kapsz ajándékba.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34521) Janoska26 válasza Winner_hun (#34520) üzenetére


Janoska26
addikt

nekem nincs notim, de az ajándék pólót elfogadom, köszönöm szépen :R :U :DD

(#34522) kételkedem


kételkedem
addikt

Szép napot mindenkinek!

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#34523) RoyalFlush


RoyalFlush
őstag

Jó reggelt!

(#34514) tiv83us: jól néz ki :)

[ Szerkesztve ]

“Mankind invented the atomic bomb, but no mouse would ever construct a mousetrap.” Albert Einstein

(#34524) 7 válasza venember83 (#34517) üzenetére


7
addikt

Ezért, illetve adatbázisfrissítés miatt.

@Winner: Milyen notebook-skinek ezek? :U

(#34525) Winner_hun válasza 7 (#34524) üzenetére


Winner_hun
félisten

[KLIKK]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#34526) 7 válasza Winner_hun (#34525) üzenetére


7
addikt

Hmmm... Janoskával értek egyet, a póló jobban érdekel. Notebookot felesleges csicsázni, ellenben pólót vennék vagy kettőt :D

[ Szerkesztve ]

(#34527) Bubu79


Bubu79
addikt

Madárfüttyös pitymallatot, meg sok locsolót, meg ilyenek... :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34528) rarri


rarri
senior tag

Sziasztok! Szép napot szeretnék kívánni mindenkinek!

Itt Veszprémben valami csodálatos az idő! :DD Megyünk is délután Bettikével kirándulni.

Csak nem hajnal 2-ig tartott a portálépítés? :Y

:)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34529) Bubu79 válasza rarri (#34528) üzenetére


Bubu79
addikt

Szépet Neked is Rarri :)

Tegnap is csodálatos idő volt ;)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34530) rarri válasza Bubu79 (#34529) üzenetére


rarri
senior tag

Valóban, csak tegnap nem akartam egyedül sétálni, ugyanis Bettikét elvitték a szüleim Pápára az élményfürdőbe. Én meg egyedül lusta vagyok sétálni, inkább itt kockulok a gép előtt . :D

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34531) Bubu79 válasza rarri (#34530) üzenetére


Bubu79
addikt

Sétálni nem is jó egyedül :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34532) Bubu79 válasza venember83 (#34410) üzenetére


Bubu79
addikt

Kész. Hihetetlen aranyos :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34533) Ramius válasza Bubu79 (#34527) üzenetére


Ramius
őstag

buék:D

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#34534) rarri válasza Bubu79 (#34532) üzenetére


rarri
senior tag

Tegnap én is megmutattam Bettikének, és el volt ájulva a kis szépséges sünitől. És én is . A kis fülecskéi, meg a lábacskái! Valami hihetetlenül édes! :))

Ramius: Neked is!

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34535) Bubu79 válasza rarri (#34534) üzenetére


Bubu79
addikt

Tegnap a sivatagi rókától voltam teljesen készen - a fene sem gondolta volna, hogy olyan picike - kedvem lett volna ölbekapni és jól megdögönyözni :) Eszméletlenül aranyos azokkal a nagy füleivel :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34536) rarri válasza Bubu79 (#34535) üzenetére


rarri
senior tag

Lát az ember édes állatokat az biztos. :K Én a kisbabákkal is ugyanígy vagyok. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34537) 7 válasza venember83 (#34410) üzenetére


7
addikt

Még mindig imádom a süniket

(#34538) Bubu79 válasza rarri (#34536) üzenetére


Bubu79
addikt

Szeretem a gyerekeket :)

Jól átsütve, sóval, borssal,
pecsenyefűszrekkel
;] :DDD

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34539) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Untyuli-puntyuli, édi-bédi népség... :U
Megyek is. :U :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#34540) rarri válasza Bubu79 (#34538) üzenetére


rarri
senior tag

Képzeld el majd a tiédet. Ugyanolyan mint Te, csak kicsiben. :) Biztos nagyon édes lesz ! / épp tegnap néztem meg az iwiwedet. / :)

Race: Te is édibédi vagy! :D

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34541) kételkedem válasza rarri (#34540) üzenetére


kételkedem
addikt

Ilyen?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#34542) Bubu79 válasza rarri (#34540) üzenetére


Bubu79
addikt

Majd egyszer talán meglátom :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34543) rarri válasza kételkedem (#34541) üzenetére


rarri
senior tag

Hát igen.... :)

Bubu: biztos vagyok benne, hisz te se kerülheted el a sorsodat. És ezt most jó értelemben gondolom. :)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34544) bnss


bnss
veterán

Sziasztok! :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#34545) rarri válasza bnss (#34544) üzenetére


rarri
senior tag

Szia Bon! Hogy vagy? :-)

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34546) Bubu79 válasza bnss (#34544) üzenetére


Bubu79
addikt

Szia :)

rarri: Remélem is :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#34547) venember83 válasza Racecam (#34539) üzenetére


venember83
nagyúr

El? Ennyitől? :U

(#34548) kételkedem válasza bnss (#34544) üzenetére


kételkedem
addikt

Szia Bon! :)

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#34549) rarri válasza venember83 (#34547) üzenetére


rarri
senior tag

Sajnos mennem kell főzni. Jók legyetek ! :)

[ Szerkesztve ]

Vendégek vagyunk a Földön .S ha vendégségbe jöttünk, legyen ajándék az életünk.:-) / Gil /

(#34550) nike_


nike_
addikt

Sziasztok!

Kemnek tetsző idő van/volt.. :) Ködös, hideg a reggel.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Mindent bele!] - Archívum I. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.