Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#35551) kételkedem válasza ngabor2 (#35533) üzenetére


kételkedem
addikt

Ékes albán nyelven kb azt kérdeztem, hogy biztos azt akarta írni, amit a webfordítás lefordított? :)

(#35547) tbs: Isten éltessen! :)

Napsütés! :))

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35552) Bubu79 válasza kételkedem (#35551) üzenetére


Bubu79
addikt

A webfordító talán még annyira sem beszél dajcsul, mint én - legfeljebb a szókincse nagyobb cseppet ;]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35553) Dylen válasza tbs (#35547) üzenetére


Dylen
aktív tag

hepi börzdéj tú jú! :)

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#35554) tope


tope
addikt

Bódogat a bódogoknak, és szép napot mindenkinek

(#35555) BlacKSouL válasza venember83 (#35548) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Nem

Szerintem nem

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35556) zolynet válasza tbs (#35547) üzenetére


zolynet
addikt

Life is too short to stay stock!

(#35557) venember83 válasza BlacKSouL (#35555) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor bizony ülj a négy fal közt egész nyáron. :K

(#35558) BlacKSouL válasza venember83 (#35557) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Igen, sajnos erre vagyok kényszerítve, hogy egy 6 db nyithatatlan ablakkal ellátott irodában rohadjak azokon a napokon, azokban az órákban, amikor többnyire van esély némi napsütésre, és akkor ne kelljen bejönnöm dolgozni, amikor többnyire esik. Legyen az hétköznap délután, vagy hétvégén bármikor. Nyáron is. Persze én vízálló vagyok, a ruháim meg megszáradnak, nem is értem miért görcsölök ilyeneken hogy minden egyes nap esik, vagy nagyon várható hogy essen.

Amúgy nem fogok mindig a 4 fal közt ülni, kimegyek a szabadba, nincs is ezzel gond. A gond ott van, hogy ha bármilyen szabadidős dolgot tervezek max 2 nappal korábbtól, addigra garantáltan megváltozik az idő. Legfeljebb a meteorológusok utólag elnézést kérnek.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35559) kételkedem válasza BlacKSouL (#35558) üzenetére


kételkedem
addikt

Legfeljebb a meteorológusok utólag elnézést kérnek.
Nem nagyon figyelem az időjárás jelentéseket, de ilyet nem sokat hallottam eddig! :N

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35560) BlacKSouL válasza kételkedem (#35559) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Kb 10 éve nem hiszek a meteorológusoknak, mikoris egy kellemes koranyári napon bemondták a Reggeli Krónikában 7:07-kor, A Kossuth Rádióban, hogy kellemes nyárias időre számíthatunk ma az ország egész területén, a napsütést sehol nem zavarják felhők, mérsékelt délnyugati szél várható, a hőmérséklet napközben országszerte 24 és 29 fok között várható.
Kinéztem az ablakon, 14 fok volt, és a tökéletesen borult égből zuhogott az eső.
Ekkor döbbentem rá, hogy Salgótarján nem tartozik az ország egész területéhez.
Azóta már óvatosabbak, úgy fogalmaznak, hogy északon, északkeleten, meg az ország középső területein várható zápor, zivatar, felhőszakadás, az ország déli részén zavartalan napsütés várható. És ha északon esett, akkor oda tartozunk, ha keleten akkor oda, ha középen akkor oda.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#35561) NoLF


NoLF
addikt

fcuk

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35562) zolynet válasza NoLF (#35561) üzenetére


zolynet
addikt

az

Life is too short to stay stock!

(#35563) tbs


tbs
addikt

THX. Aludjatok sokat. :D

(#35564) venember83 válasza NoLF (#35561) üzenetére


venember83
nagyúr

Zö frens konneksön júké?

(#35565) kételkedem válasza BlacKSouL (#35560) üzenetére


kételkedem
addikt

Apám szokott bosszankodni, hogy az időjárás jelentésben ezt vagy azt hallott, és persze, hogy nem az van. Én úgy vagyok vele, hogy úgyis olyan idő lesz, amilyen. Nem bosszankodok rajta feleslegesen. Természetesen a rossz idő rám is hatással van, én is jobban szeretem a kellemes, nyugodt , napsütéses időszakokat! :K

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35566) pohár válasza NoLF (#35561) üzenetére


pohár
félisten

meg hát

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35567) Bubu79 válasza pohár (#35566) üzenetére


Bubu79
addikt

Amennyire nekem rémlik, NoLF hetero - úgyhogy alighanem ez nem marad több részedről, mint kósza fantáziálgatás :U ;]

ÉKE! :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35568) pohár válasza Bubu79 (#35567) üzenetére


pohár
félisten

bekaphatod :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35569) Bubu79 válasza pohár (#35568) üzenetére


Bubu79
addikt

El kell, hogy keserítselek - én is hetero vagyok - úgyhogy ez is csak álom marad számodra ;]

P.s.: Te most tüzelsz, vagy mijabánat? ;] :DDD

Véncsont: :K :))

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35570) venember83 válasza pohár (#35568) üzenetére


venember83
nagyúr

Tudtommal a medve is az. Szóval ez se jött össze... :U

(#35571) pohár válasza Bubu79 (#35569) üzenetére


pohár
félisten

áá én ezt nem bírom tovább :O
inkább elmegyek az iskolába :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#35572) kételkedem válasza pohár (#35571) üzenetére


kételkedem
addikt

Nyugtass meg, ugye ott lányok is vannak?! ;]

Csemegézni való venembernek.

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35573) Bubu79 válasza kételkedem (#35572) üzenetére


Bubu79
addikt

[link] :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35574) NoLF válasza venember83 (#35564) üzenetére


NoLF
addikt

zö frens konneksön iz gán.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35575) kételkedem válasza NoLF (#35574) üzenetére


kételkedem
addikt

Forrásnyelv: vietnami nyelv észlelve
Célnyelv: magyar

vietnami-magyar fordítás

Zo iz frens konnekson rendelték.

Hasznos ez a gugli féle nyelvfelismerő, most már simán értem mit írtál! :DDD

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35576) NoLF válasza kételkedem (#35575) üzenetére


NoLF
addikt

the french connection is gone: a francia kapcsolatnak annyi, befellegzett, oda lett stb.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35577) 7


7
addikt

[ Szerkesztve ]

(#35578) kételkedem válasza 7 (#35577) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerintem ps. 40 évesen csak van annyi esze, hogy ne Csobolyó-Programozó Jánosra változtassa a nevét. :U

NoLF: oda a francia kapcsolat :F A fenébe!

Mai hozzászólás gyöngyszem:

"hát é még nemvettem meg ezt a telefont de eggyik jóbarátomnak isien van és aztmondja h jó kis telefon hát szerintemisaz. majd..."

A kutya füléért tapogatja az ilyen kommunikációs szinten levő a billentyűzetet? :F

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35579) 7 válasza kételkedem (#35578) üzenetére


7
addikt

Igaz, én is átkereszteltem volna magamat Jánosról Józsefre :K

(#35580) Tothgera30


Tothgera30
Ármester

...hogy mennyire le vagyunk épülve...

"A pokol nem hely, hanem állapot"

(#35581) Cicero válasza Tothgera30 (#35580) üzenetére


Cicero
őstag

Mélyen megdöbbentem amikor megláttam hogy ezt a baromságot a Winkler írta.

(#35582) NoLF válasza Cicero (#35581) üzenetére


NoLF
addikt

miért lenne baromság?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35583) kételkedem válasza Cicero (#35581) üzenetére


kételkedem
addikt

Szerintem sem baromság. Inkább gondolatébresztő. Tényleg lehetne élni autó nélkül. Persze én is mindig találok okot arra, miért tartok fenn egy kisebb vagyonért egy autót, ami az évek múlásával újkori árának már csak a töredékét éri.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35584) venember83 válasza kételkedem (#35583) üzenetére


venember83
nagyúr

Akkor tán még biciklik nélkül is lehet élni? :F

(#35585) kételkedem válasza venember83 (#35584) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem. Ezt onnan tudom, hogy egy camping, egy 28-as női, egy gyerek mb, és 3 mb van csak a mi háztartásunkban, pedig senki sem biciklizik! :D

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35586) venember83 válasza kételkedem (#35585) üzenetére


venember83
nagyúr

Kösz, megnyugodtam.

(#35587) Cicero válasza NoLF (#35582) üzenetére


Cicero
őstag

Sajnos már van tapasztalatom a Budapesti közlekedéssel kapcsolatban, utálok feljárni autóval, ha tehetem felszállok egy piros flirtre és 1 óra alatt fent is vagyok a déliben onnan meg metróval szinte minden megoldható. Szerintem a Budapesti helyzet nem sajátos, minden régi, történelmi nagyvárosban előfordul az ilyen, a cikk ezen részével egyetértek. De!
Én autóval a seggemben születtem, mást nem láttam a szüleimtől, mindenhová (spanyol, görög, olasz, lengyel, francia) autóval mentünk nyaralni. Összesen két incidens történt, olaszországban egy piaggos lekanyarította a visszapillantónkat és szintén ugyanott hazafele megadta magát az akkumulátor, apám úgy döntött hogy még ott vesz egyet, nem kockáztat.
Manapság szinte úgy nem lehet már semmit vásárolni, hogy az értéke fél éven belül ne csökkenjen akár a felére, ha ezen jár az ember esze állandóan, valószínűleg hamar zoknis lesz, a legjobb ha felad mindent és egy barlangba költözik.

@kételkedem: az igazság az, hogy sok minden nélkül lehetne élni, és talán jobb is lenne ez a világ nélkülük, csak az olyan baromarcú komformisták miatt amilyen én is vagyok nem kivitelezhető. Az autó egyben áldás és átok, csak azt kell eldönteni hogy melyik van a mérleg alacsonyabb oldalán.

(#35588) Louloudaki


Louloudaki
aktív tag

sziasztok!

kéne kis segítség, facebookos fotóversenyben van egy fotóm, egy lájkolás egy szavazatnak számít, szóval aki tudna segíteni egy "Tetszik" klikkel, annak nagyon hálás lennék :R
klikk és lájk
köszönöm szépen!

(#35589) kételkedem válasza Louloudaki (#35588) üzenetére


kételkedem
addikt

Nem vagyok fészbúkon, de érdekelne, hogy miben állna az a nagyon hálás lennék ;] :F

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#35590) NoLF válasza Louloudaki (#35588) üzenetére


NoLF
addikt

tehát ezen a versenyen még véletlenül sem arra szavazzak ami tetszik, hanem amire megkérsz, hogy lájkoljam.

értem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#35591) venember83 válasza kételkedem (#35589) üzenetére


venember83
nagyúr

Ejnye, ezt nem neked kellett volna lecsapni. :U

(#35592) Bubu79 válasza venember83 (#35591) üzenetére


Bubu79
addikt

Ha pedig kiderül, hogy nem is lány, akkor Poháré a pálya :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35593) 7 válasza NoLF (#35590) üzenetére


7
addikt

Ugyan, kedves Lóránt, tudja maga is nagyon jól, hogy ezek a netes szavazósdik mindig is arról szóltak, hogy ki tud több embert begyűjteni maga alá (engem távolról emlékeztet is az MLM-re..) :P

(#35594) venember83 válasza 7 (#35593) üzenetére


venember83
nagyúr

Mellé, nem? Alá? :U Bár még az is lehet, hogy nem lenne sok ember ellenére...

(#35595) Cicero válasza Bubu79 (#35592) üzenetére


Cicero
őstag

az interneten olyan naivok az emberek, most komolyan azért mert egy szőke hajú cowboykalapos lányt választott avatárnak attól már rögtön nő is lesz az illető? Én mindig egy 30-as, kopaszodó zsírfekát képzelek mindenki mögé.

Amúgy! Nem tudjátok véletlen, hol tudnám megnézni az érettségi feladat pontszámok és a szóbeli érettségi pontok viszonyát? Tehát például angolon ha jól emlékszem a szóbeli az össz. pontszám 1/3-át adta.

@yetike: jogos, főleg hogy ott a fészbúk.

[ Szerkesztve ]

(#35596) 7 válasza Cicero (#35595) üzenetére


7
addikt

Louloudaki legjobb tudomásom szerint valóban nő. :P

(#35597) Bubu79 válasza Cicero (#35595) üzenetére


Bubu79
addikt

De kis naiv vagy - tudd meg, hogy én egy csini, alig 20 éves bombázó vagyok - nagy mellekkel és darázsderékkal - de nem szőke, csak belülről :P

Azért csak kíváncsi lennék rá mi vesz rá embereket arra, hogy csajos avatar mögé bújjanak... :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35598) venember83 válasza Bubu79 (#35597) üzenetére


venember83
nagyúr

Jól megváltoztál akkor múltkori találkozásunk óta. :U

(#35599) Bubu79 válasza venember83 (#35598) üzenetére


Bubu79
addikt

Akkor is ilyen voltam, csak álcáztam magam :U

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#35600) Dylen válasza Bubu79 (#35597) üzenetére


Dylen
aktív tag

ahh, kő' kóla? :DDD

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.