Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#15951) Pisztillus válasza Racecam (#15950) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Na de a királyvíz! Az csodákra képes! :DDD

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15952) bolondember válasza Pisztillus (#15951) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

a jóindulat, aaaz... :P

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15953) Pisztillus válasza bolondember (#15952) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az nem hiányzik... :D

Mi van a gépeddel?

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15954) Racecam válasza Pisztillus (#15953) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Még egy jóindulatú kérdés. :U :DDD

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15955) fokukac válasza bolondember (#15949) üzenetére


fokukac
nagyúr

jelentem, nem működik... :(

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#15956) bolondember válasza Pisztillus (#15953) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

holnap hozom be a melóba és itt meg próbáljuk meghegeszteni.

egy próbát megér... :U

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15957) Verus


Verus
senior tag

Hahó :B :)

Mikukááááááám:) Jól vagy?:)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15958) Racecam válasza Verus (#15957) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Halika!! :)) :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15959) Pisztillus válasza Verus (#15957) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Szia Verus!

Race: BE szegény annyit szívott már azzal a géppel, hogy tényleg érdekel, egyszer fog-e már végre működni. :K

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15960) kételkedem válasza Pisztillus (#15953) üzenetére


kételkedem
addikt

Ezaz! Forgasd csak a kést a mellében! :DDD

Szia Verus! :)
Reggeli rosszullét, hangulat ingadozás egyéb?

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#15961) Pisztillus válasza kételkedem (#15960) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Az eszetekbe sem jut, hogy a Radeon-on kívül azt is felajánlottam neki, hogy behozhatja ide a patikába is, és nekiveselkedünk, hogy kiderítsük mi baja. No most lehet visszakeresni: ez is megtörtént! :P

Szerk.: Én már meg is találtam. :P

[ Szerkesztve ]

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15962) bolondember válasza Pisztillus (#15961) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

hopsz, ezt nem is vettem észre.. :B

köszi ezt így utólag is - de mivel sok-sok idö lesz valszeg.. na, majd meglássuk.

azon röhögnék, ha kiderülne, simán csak a sarkot nem szereti ahol most van.. :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15963) DeFranco válasza tibi666 (#15947) üzenetére


DeFranco
nagyúr

Ne reagálj semmit. Ez jogilag nulla. Főleg akkor, ha nem tartozol senkinek. Majd ha ajánlott pöcsétes papírt kapsz, akkor kell lépni valamit. Mocsok egy cég, mindenkinél bepróbálkoznak, te jóhiszeműen utánajársz, majd 3 telefon után (a Te költségeden) kiderül, hogy nincs is semmi sarad.

Erre a nagybecsű homáron azt ajánlanák, hogy írj vissza egy "szeretkezés" (állítmány) "édesanya" (tárgy) "ravatal" (helyhatározó) tartalmú SMS-t. Mire azt a választ kapnád, hogy "Értesítjük, hogy sikeresen leiratkozott szolgáltatásunkról" Ez a JAMBA klubban is működik.

(#15964) Pisztillus válasza bolondember (#15962) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Még egy dolog jutott eszembe: a földelt ill. földeletlen konnektor esete. Amióta megcsináltattam a villanyt (és így minden konnektor földelt lett), azóta nincs az, hogy csak másodikra indul, stb.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15965) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Nah 100%ra teljesítettem a félévemet egyetemen :D

Üdv: Csabee.

(#15966) bolondember válasza Pisztillus (#15964) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

elvileg mind a konnektor, mind a hosszabbító földelt... :F

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#15967) grabber válasza Csabee. (#15965) üzenetére


grabber
addikt

Grat.Nekem egy vizsgám sincs meg,de szerencsére csak 1x voltam még.

(#15968) pohár válasza Verus (#15957) üzenetére


pohár
félisten

Szió!

Hogy vagytok? :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15969) Killing válasza pohár (#15968) üzenetére


Killing
addikt

Jól, köszönöm a kérdést. :))

mod: Bazze, ezt csúnyán benéztem. :DD

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#15970) pohár válasza Killing (#15969) üzenetére


pohár
félisten

Fú bammeeeg :DDD :W

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15971) Pisztillus válasza bolondember (#15966) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Akkor ez a hibalehetőség kilőve.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15972) Killing válasza pohár (#15970) üzenetére


Killing
addikt

Megyek és temetem magam, dehát akkor is csütörtök van, suli után. :DDD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#15973) .bableWes válasza Csabee. (#15965) üzenetére


.bableWes
őstag

gratulácio! jegyek is 100%? :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#15974) Sipi16 válasza Killing (#15969) üzenetére


Sipi16
senior tag

Kifárasztott a suli mi? Milyen rég lapátoltam havat...

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15975) Verus válasza Pisztillus (#15959) üzenetére


Verus
senior tag

Szia kedves! :)

Nő a hasam :U Fel vagyok puffadva :D De azt mondják ez így is marad már, kis aranyos a pocim:D Tényleg gyomorégés és émelygés ellen nem tudsz valami okosságot? Magne B6 nem segít :(

Kételkedem Szia:) Hányinger, fejfájás, derékfájás gyomorégés. :D Szép kis sor, de a hangulatom nem ingadozik, az rendben van :)

Szia Pohár!

Jól vagyunk köszönjük :) Tart még a kellemetlen rész, de majd lassacskán elmúlik ez is. Nálad mizujs? :)

[ Szerkesztve ]

Az angyal olyan, mint a gyémánt. Nem lehet csinálni, csak találni. És nincs két egyforma a világon.

(#15976) bnss válasza Verus (#15975) üzenetére


bnss
veterán

Szia kedves Verus! "Jobbulást!" :)

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#15977) Csabee. válasza .bableWes (#15973) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Azok nem :) 2esem mondjuk nincs, átlagom kb 3,8 körüli ; ) De jó ez nekem.

Üdv: Csabee.

(#15978) pohár válasza Verus (#15975) üzenetére


pohár
félisten

Pedig a B6 általában segít :(
Akkor jó ha jól vagytok, maradjon is így egészen olyan 70 évig még :D
Megy a suli, ma lekéstem a buszt, úgyhogy laza napom volt, egész nap itthon fetrengtem :D

Ez a bizonyos kellemetlen rész meddig fog tartani? Mondjuk az se lesz kellemesebb szerintem mikor majd jönnek az 5 perces tolófájások :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15979) tope válasza Verus (#15975) üzenetére


tope
addikt

Sziasztok

(#15980) Pisztillus válasza Verus (#15975) üzenetére


Pisztillus
senior tag

Gyomorégésre Rennie Antacidum (de csak szigorúan az előírt adagban, napi 11 tablettánál nem lehet többet, ill. az alkalmazása alatt kerülni kell a tej és tejtermékek fogyasztását), puffadásra Espumisan. Az émelygés nehéz ügy, a Daedalon ellenjavalt (hiába írják nála az előny/kockázat mérlegelését - ez nálam az ellenjavallt kategória), a B6 vitaminból meg napi 2,5mg-nál több nem kellene. Így a Vitamin B6 tabletta és a Magne B6 adagolása is korlátozott: előbbiből 1, utóbbiból max. 2 vagy 3 vehető be, de ez csak alkalomszerűen adható, tartósan nem.
Ám az is lehet, hogy ha sikerül eliminálni a gyomorégést és a puffadást, akkor az émelygés is megszűnik.

Vannak harcok, ahol veszteni szégyenletes, de győzni is megalázó. - Moldova György

(#15981) hejesírásó válasza Verus (#15975) üzenetére


hejesírásó
senior tag

Szia Verus!

A hányós émelygős dolog lassan leáll :)

Utána jön az a rész, h megőrülnek a hormonaid és félpercenként sexet akarsz (tapasztalatból tudom) na amikor ez beindul kérd meg a párodat h álljon rendelkezésre egész nap + kérd meg, hogy ne legyen otthon édesség, hogy még véletlenül se tudd édességben levezetni a felfokozott "étvágyadat". Komolyan mondom, már várom mikor jön a következő gyerek és mikor lesz "megkattanva" a párom ;] :B

Puszi!

(#15982) .bableWes válasza Csabee. (#15977) üzenetére


.bableWes
őstag

gratulálok hozzá! :R

melyik egyetem? :B

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#15983) pohár válasza hejesírásó (#15981) üzenetére


pohár
félisten

Jaj te kis huncut ;] :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#15984) fasirTTT


fasirTTT
őstag

jajj elfelejtettem irni aznap ide h megjött a vga-m xD
háátmost bepótoltam :P
vupíí de oan jó :O

(#15985) fasirTTT válasza fasirTTT (#15984) üzenetére


fasirTTT
őstag

lol most kicsit visszaolvastam és látom jól belevágtam a téma közepébe asd ;] ;]
na m1 XDDD

(#15986) Sipi16


Sipi16
senior tag

Ha valaki még nem látta volna a [A szerv] címü filmet akkor szerintem ne is nézze meg. ;)

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15987) Ramius válasza fasirTTT (#15985) üzenetére


Ramius
őstag

asd m1..
ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ :Y :W
itt az armageddon :O

[ Szerkesztve ]

gyakorlat teszi a mestert...tönkre...

(#15988) Killing válasza Sipi16 (#15974) üzenetére


Killing
addikt

Képzelheted. ;]
Itt olvad, tehát nincs mit lapátolni. :P A múlkor én is lapátoltam[link] ;)

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#15989) .bableWes válasza Ramius (#15987) üzenetére


.bableWes
őstag

msnen meg smsbe elmennek az ilyen irományok, "h juppii de joh megjött az uj vga, oan durva" meg stb, de engem forumon irritál...

;]

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#15990) fasirTTT válasza Ramius (#15987) üzenetére


fasirTTT
őstag

Jól van, ne haragudj többet nemfog előfordulni ;]

(#15991) tope válasza fasirTTT (#15990) üzenetére


tope
addikt

Jól van, elhisszük de azért most szégyeld-össze magad

(#15992) Sipi16 válasza Killing (#15988) üzenetére


Sipi16
senior tag

Az a gáz, hogy azért kellett ellapátolnom a havat, hogy a bérelt parkolóhelyemre ki\be tudjak állni. :(((

Túl hát. :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15993) Racecam válasza Sipi16 (#15992) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

De szerencsére túlélted, ahogy látom. :)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#15994) Janoska26 válasza Sipi16 (#15992) üzenetére


Janoska26
addikt

én nem lapátolok, lapátolja el aki odarakta :U :))

(#15995) Sipi16 válasza Janoska26 (#15994) üzenetére


Sipi16
senior tag

Ilyen hozzáállással is lehet élni csak akkor megeshet az is, hogy nem tud az ember dolgozni menni. Azt meg muszáj szóval... ;)

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#15996) Crystalheart


Crystalheart
senior tag

Halljátok, a kecskéink mindjárt lesznek az RTL Fókuszban. Hehehe, előbb lesznek híresek, mint én. :DDD

(#15997) NoLF


NoLF
addikt

áhh... újabb istent találtam :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#15998) Psychonaut válasza Crystalheart (#15996) üzenetére


Psychonaut
addikt

Na akkor mindjárt megyek megnézem. :D

Szép napot mindenkinek! :)

SZERK: menő a karámotok. :))

[ Szerkesztve ]

(#15999) Racecam válasza Crystalheart (#15996) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez most hogyan? Magyarázd el légy szíves, pont lemaradtam róla. :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16000) Crystalheart válasza Racecam (#15999) üzenetére


Crystalheart
senior tag

Majd nemsokára fent lesz az RTL Most honlapján, meg lehet nézni. :)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.