Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16601) Dany007 válasza tildy (#16600) üzenetére


Dany007
veterán

ööö nem szokta a Tildy a szántást? ;]

(#16602) kételkedem válasza BlacKSouL (#16594) üzenetére


kételkedem
addikt

Cégünk a 18 Millió € éves árbevétel mellett nem tud fizetni egy sofőrt
nem akar.

Zöldterületen, vagy várakozni tilos táblánál büntettek?

Nálunk a parkoló őrök lettek olyan kemények, mint a vídia! Ha lejár a parkoló cédula akkor megvárnak a kocsinál. Ha csak pár percről van szó, akkor elintézik azzal, hogy vegyél 5-10 parkolójegyet. Ha nincs szerencséd és mondjuk a banki ügyintézés 20 perccel tovább tartott, mint a parkoló cédula érvényessége, akkor tuti ott a mikuláscsomag az ablaktörlő alatt. A parkoló ellenőrök ellenőre időjárástól függetlenűl reggel 8-tól délután 5-ig kint van az utcán és jegyzetel. Ugyan arra a helyre egy napon belül legalább 3-4 alkalommal visszamegy.

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16603) Bubu79 válasza Timocicu (#16568) üzenetére


Bubu79
addikt

Köszönöm szépen a jókívánságokat Mindenkinek :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16604) tope válasza Bubu79 (#16603) üzenetére


tope
addikt

Téli álom meg smafu ?, szépet neked és sokat

(#16605) tildy válasza Dany007 (#16601) üzenetére


tildy
nagyúr

nem biza, viszont eletem egyik legszebb bokjat kaptam az iment :
"tok irigy meg buszke vagyok rad. tudom , hogy csak sajat magadnak koszonheted es a konok kitartasodnak"
Tye esm :)

[ Szerkesztve ]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16606) Bubu79 válasza tope (#16604) üzenetére


Bubu79
addikt

Köszi, álomra nincs idő - menni kell melóba mindjárt :)

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#16607) zoltanz válasza Dany007 (#16601) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Tildy csak szüretleni szeret, szántást meghagyja másoknak. ;)

Bubu

Füled érjen könyékig. :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#16608) Timocicu válasza Bubu79 (#16606) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Milyen az új hely? :U

És az új Élet?? ;)

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#16609) tildy válasza zoltanz (#16607) üzenetére


tildy
nagyúr

O nem nem. Ez nem igy van, viszont ha egyig nem jon sam, hazamehetek.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16610) McKane


McKane
senior tag

szép napot!

egy gyors válaszra lenne szükségem.. :D
mennyibe fáj egy 1,5 szobás panel rezsije? (gáz,villany,stb)

köszi,aki segít. :R

(#16611) BlacKSouL válasza kételkedem (#16602) üzenetére


BlacKSouL
addikt

[link]
Ha jó a szemed és ránagyítasz, a jobboldalon végig amíg kocsi áll parkolónak van megcsinálva a járda, az utolsó autó után leghátul van jobbra egy földes bekötőút a templomhoz a ház mögött, és az után kezdődik a fekete kerítés az óvodáé. Namost a bekötőút feljáróján felhajtva meg tudsz állni a kerítés mellett a járdán, az már nem parkoló, de elfér egy autó, és még egy iker-babakocsi is simán. A zebra attól 4 m-re van kb, de kanyarodik az út, tehát bőven belátni a kocsitól. Ha jól emlékszem megállni/várakozni tilos tábla nincs, a papírra is csak azt írták, járdán parkolt.

Vajon ha parkolóhely híján az út közepén megállok vészvillogóval, akkor is megbüntetnek, mert az úton álltam meg? Esküszöm kiteszem még a háromszöget is inkább, és megállok ott legközelebb. Sose kerestem a kiskapukat, de rákényszerítenek. Pláne hogy mást sose látok megbüntetve.
Ja, persze büntetni kell, havat takarítani nem. Legközelebb egy hólapát meg egy seprő lesz a kezemben, és ha meg akarnak büntetni, kezükbe adom hogy ha úgy ráérnek, lehet inkább söprögetni meg takarítani. És a köcsögök tavaly jártak körbe a hóesés másnapján, lesni hogy hol van letakarítva a járda, ahol nem volt, a házat feljelentették. Idén már nem volt pofájuk a takarítatlan úttest mellett a takarított járdákon lesni hogy hol van hó.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16612) tildy válasza BlacKSouL (#16611) üzenetére


tildy
nagyúr

A jarda miatti buntetes pedig jogos valamennyire... Ha ott esik el valaki? ezek a hulye angolok sem takaritjak el, aztan meg kikialtjak extrem weathernek a 3 centi havat, nehogy a nagysejhajuak eltaknzoljanak a jegen.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16613) Timocicu válasza McKane (#16610) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Ez sok összetevőtől függ, mi hárman vagyunk a Párommal és a kisfiammal, tegnap kaptuk meg a távhő számlát, pár forint híján 20000.- , áram: villanytűzhellyel kb 9000.-, víz: 2 hónapra, kb 10000.- , + a közös költség: itt 8400.- :W

Távhő számlából az alapdíj kb 8000.-
Ahol gáz van, ott ha átalány, az kb 3000.- , ha nem, amennyi a fogyasztás.

[ Szerkesztve ]

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#16614) BlacKSouL válasza tildy (#16612) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Akkor az önkormányzatot meg a közútkezelőt ki és hogyan bünteti meg jogosan, hogy nem takarítja el az utakról? Márpedig ha a takarított járdáról a takarítatlan úttestre lépve a zebrán áthaladva elesik valaki, akkor ki fog megbüntetni kit jogosan?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16615) Dany007 válasza tildy (#16605) üzenetére


Dany007
veterán

hihi, btw azért szerintem is szép dolog, hogy a sok php-s kirohanás mellett mégis elvállaltad azt a melót! Ezen pozitív értelemben meg is lepődtem!

Amúgy most mi a helyzet? Régen írtál postot és így el-el szórt hszekből nem raktam még össze.
Most van valami webfejlesztős irodai melód? Ahol még nincs szerződésed... ennyi infomvan.

(#16616) Killing


Killing
addikt

Ezaz, megvan a szemüvegem. :)
Most már minden megy highba! :DD

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16617) kételkedem válasza Killing (#16616) üzenetére


kételkedem
addikt

Az eddigi 800*600 helyett Real Full HD? :)

[ Szerkesztve ]

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16618) Móci válasza Killing (#16616) üzenetére


Móci
addikt

Élsimítás, anizotrópikus szűrő is bekapcsolva? :DDD

Kellemes délutánt! Egy kis könyvtár a nap végére, a csoda költségvetés-excel szörnyűség után.

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16619) frame>24


frame>24
addikt

Olasz cserekapcsolat és testvér-iskola keretében vendégek jönnek a közeljövőben Mo.-ra.
Anyám megkért, hogy ellenőrizzem a repülőjáratokat, amikkel jönnek/mennek.

Több légitársaság járatait is ellenőriztem (Alitalia, Malév) ÉS AZ lenne a kérdésem, hogy MI kerül egy Róma-Budapest útban ~150.000 HUF-ba (~570 EUR)???
Mer én pl nyáron UK-ből ~100.000-ből (bocs, pontosítás) megfordultam, 3 járat használatával.

Nekik mindegy, űgy tűnik, a $ nem gond, de én nem értem ezt... :F

Móci: odafele fapados (economy class) Ryanair, vissza 2 db British Airways, szintén eco.

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16620) Móci válasza frame>24 (#16619) üzenetére


Móci
addikt

Fapadossal mentél, vagy rendes járattal? Az se mindegy. Ha meg nem fapados, akkor én sem értem. :F

"...In a struggle to be happy and free, swimming in a primitive sea..."

(#16621) NoLF válasza frame>24 (#16619) üzenetére


NoLF
addikt

repgéptársaságokat kérdezd, ne minket.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16622) frame>24 válasza NoLF (#16621) üzenetére


frame>24
addikt

nyilván, de itt szoktak megfordulni mások, akik röpködnek, gondoltam van info, másrészt ezzel nem akarom most hívni az ügyfélszolg.-ot.

(ráadásul szvsz képzavarom van, mert fapados asszem nem is = eco., ennek fényében pláne nem értem)

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16623) bolondember válasza Killing (#16616) üzenetére


bolondember
MODERÁTOR

akkor nemsokára kikezelhetnek ebböl?! :DDD

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#16624) Racecam válasza Bubu79 (#16603) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Isten éltessen sokáig Medve Koma! :K

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16625) fokukac válasza frame>24 (#16619) üzenetére


fokukac
nagyúr

csekkold a wizzairt is, náluk olyan 30 rugóból ki szokott jönni oda-vissza

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16626) .bableWes válasza McKane (#16610) üzenetére


.bableWes
őstag

ez attol is függ, hogy bp-n, vagy mondjuk miskolcon, esetleg egy eldugott kis városkában keresel. szerintem fent pesten joval több mint mondjuk itt nálunk az ország legészak-keletibb térségi városában.

elöször mondj egy helyet ahol kéne :DDD

töltöm lefele a torrentet döpirétbéj-rü. csak gondoltam kiirom, hátha kibanolnak..

(#16627) bnss válasza Bubu79 (#16603) üzenetére


bnss
veterán

Gratulálok Bubu barát! :) (Későbbi dátumra emlékeztem, lehet, hogy a telefonon ver át.)

---

Szép délutánt!

"Ép hardverben ép szoftver..."

(#16628) Sipi16 válasza frame>24 (#16619) üzenetére


Sipi16
senior tag

A kis zsömle miatt kerül ennyibe. :U

Anyum kb. egy éve utazott malévval, de azt mondta, hogy a wizzair gépei különbek. ;)

Bubu: Boldogokat mára!

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#16629) grabber válasza Racecam (#16298) üzenetére


grabber
addikt

Racecam: Ilyenkor merre vagy?[link]:D Ráadásul ez még szakmai hsz

Vagy ha csak magamnak válaszolok az tiltott? :U

[ Szerkesztve ]

(#16630) Racecam válasza grabber (#16629) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ott vagyok...

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16631) Tommi000001


Tommi000001
aktív tag

Helo
Lehet ez nem ide tartozik,,,,,
De rendelt már vki videókártyát külföldről?
:R

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#16632) Psychonaut válasza Tommi000001 (#16631) üzenetére


Psychonaut
addikt

eBay topic.
Szép napot mindenkinek! :)

Bubu: boldogot, még kétszer ennyit!

(#16633) Tommi000001 válasza Psychonaut (#16632) üzenetére


Tommi000001
aktív tag

Én nem eu n belül nézegelődök.
Engem igazából közelkelet érdekel

[ Szerkesztve ]

"A Föld,a Naprendszer elmegyógyintézete...."

(#16634) Killing válasza Móci (#16618) üzenetére


Killing
addikt

Még DX 11 is van. Tesszellácó, stb.... :DDD
kételkedem: Nagyobb. 3D-s Imax. ;]
bolond: Ilyen gondom eddig sem volt. :P

mod: Bubu: Sokat még! :)

[ Szerkesztve ]

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#16635) frame>24 válasza fokukac (#16625) üzenetére


frame>24
addikt

(és Sipi16)

Nos, igen a Wizz Air egy nagyságrenddel olcsóbb, csak nincs a kívánt napokon. namindegy, ők tudják...

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16636) Psychonaut válasza Tommi000001 (#16633) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az eBay nincs Európára korlátozva, ezt azért illik tudni...
Közel-Kelet alatt mit értesz? Dubai, Abu-Dhabi?

(#16637) fokukac válasza frame>24 (#16619) üzenetére


fokukac
nagyúr

a szar ügy, ha nincs.

esetleg meg lehet próbálni valamelyik másik olasz városból is.

amúgy nem árt tudni, hogy egy utazást úgy kell tervezni, hogy péntek és vasárnap ne nagyon legyen utazás, mert olyankor szokott bazidrága lenni.

én most találomra beírtam a malév.hu-n két júniusi időpontot, plusz-mínusz három napos táblázatban, és ilyen árak jöttek ki :

ez szvsz nem olyan vészes

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16638) frame>24 válasza fokukac (#16637) üzenetére


frame>24
addikt

Kukac, köszönöm, de amit nem írtam: napokon belül jönnek. Nem tudom, mikor foglaltak jegyet (tán 1-2 hete), csak nekem soknak tűnt az összeg, még a késői foglalás mellett is. (mondom: nem én foglaltam, csak ellenőriztem, de furcsa volt az ár, ezek mellett a kisebb légitársaság szűk határidővel is jóval olcsóbb)

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#16639) fokukac válasza frame>24 (#16638) üzenetére


fokukac
nagyúr

ja, akkor félreértettem, nem nyáron jönnek?

napokon elül? akkor azért drága.

én má jártam londonban úgy, hogy 2 nappal előtte foglalta le a jegyet a titkárnő, és oda-vissza fapadossal 150 rugó volt, úgy, hogy az isten háta mögött lévő reptérre vittek.

a repjegy az időben történő vételről szól - aki nem úgy vesz, vagy első osztályt akar, az meg megszívja.

amúgy az expedia.com az Isten, pláne amcsi jegyekre, mindig megtalálja a legolcsóbbat, sokszor féláron, mint pl. amenyniért az adott légitársaság honlapján találod. én a nyáron 3-4 jegyet is ott vettem meg, és mind kurvaolcsó volt. pl. Vegasból Louisvill-be, Tivékhez kb. 3000 km, mindenhol 300 dollár körüli jegyek voltak, én megvettem az expedián 99 dolcsiért, illetékkel együtt. mondom, 3000 km.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16640) tildy válasza Dany007 (#16615) üzenetére


tildy
nagyúr

Fokepp irodai, de idovel webfejlesztes, ma sem volt benn Sam. Remelem fizuval nem igy lesznek, mert igy elegge hogyismondjam, nem olyan benyomast keltenek, mint akikre számítani lehet. Ha fizetnek oké, de ha nem, akkor dolgoztam is, meg...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16641) McKane válasza .bableWes (#16626) üzenetére


McKane
senior tag

óh igaz :R

Győr.. Nyugat-M.o. :))

(#16642) tildy válasza fokukac (#16625) üzenetére


tildy
nagyúr

Csomaggal egyutt 20bol is. :U

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16643) tbs


tbs
addikt

Nohát, mit olvasok: [link]

Ez az ember..! :DDD

(#16644) Psychonaut válasza tbs (#16643) üzenetére


Psychonaut
addikt

Az a durva, hogy ha nem róla lenne szó, simán rámondanám, hogy a Zindex újabb bulvárhíre.

(#16645) Janoska26 válasza tbs (#16643) üzenetére


Janoska26
addikt

Ez hüje :DDD bár a mult heti hadgyakorlat dejó is volt a Huszárokkal, csak ne lett volna 3centis hideg a duna vize :U :))

[ Szerkesztve ]

(#16646) zoltanz válasza tbs (#16643) üzenetére


zoltanz
nagyúr

Normális?
Nem kéne mo ahhoz fegyverkeznie, hogy elfoglalja Szlovákiát... :D

Manapság egy előnye van ha nem vagy szegény, színvonalasabb ellenségeid lehetnek

(#16647) fokukac válasza tbs (#16643) üzenetére


fokukac
nagyúr

Jani bácsi, ne add fel!
a gondozók várnak! :D

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16648) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Láttatok már kutyát amelyik félelmében ugat, de közben maga alá pisál?
Na. Hát nem kéne már ezt a kutyát valakinek megkötni? Függőleges pórázzal?

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16649) fokukac


fokukac
nagyúr

tííííííííííízezer lépés kééééééne csaaaaak!

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16650) tope válasza fokukac (#16649) üzenetére


tope
addikt

Tessék

Szép estét a népnek

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.