Hirdetés

2024. június 23., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#16851) neduddki válasza NoLF (#16848) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

hat arra kivancsi lennek ha Zs. nem otozna mennyi ido altt setalnal ki a zOrsorl?:- )))

duv

neduddki

p.s. jol tippelekm hogy hejjbol visszafordulnal???:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16852) fokukac válasza neduddki (#16851) üzenetére


fokukac
nagyúr

ezúton kívánok én is a buszsofőr-suckszervezetnek szép, nyugodt napokat.

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16853) BlacKSouL válasza Racecam (#16849) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Sebaj, úgyse volt benne senki számára semmi érdekes. Gondoltam hogy csillagozom, de vagy indulatból írok negatív véleményt, vagy ne írjak. Majd igyekszem inkább nem írni :) Jobb ha az ember nem olvas újságot, nem néz híradót, nem olvas híreket interneten, és nem hallgatja meg a munkahelyi pletykákat sem. Meg úgy egyáltalán, nem figyel a körülötte lévő eseményekre, vagy csak azokra, amiket van ideje akár napokig vagy hetekig is megfigyelni.

Egyébként tegnap annyit olvasgattam pluszban a Metaxáról, meg írogattam, hogy vettem egy üveggel, meg hozzávaló pohárral, gyömbért is, és narancs híján mandarinnal kevertem egy jégkocka nélküli téli sungingert.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16854) NoLF válasza neduddki (#16851) üzenetére


NoLF
addikt

nemtom, de eltartana egy darabig az tuti.

ma is elsétáltam a tavaszmezőig az arany jánosról, nem tántorodok el egy kis sétától, trust me :D

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16855) neduddki válasza NoLF (#16854) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

8.2km 2:44h nemrossz :- )))

udv

neduddki

mod: mamint ors>coyote

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16856) NoLF válasza neduddki (#16855) üzenetére


NoLF
addikt

áh, kizárt.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16857) ngabor2 válasza Algieba (#16850) üzenetére


ngabor2
nagyúr

akkor feltételezm, hogy a fél7 magasságában elfogyasztandó 1 db szendvics nem fogja olyan szinten hazavágni a fél10-es vérképemet (leginkább vérlemezkeszám), hogy nagy baj legyen.

(#16858) pohár válasza ngabor2 (#16857) üzenetére


pohár
félisten

Hát nemigen :N

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16859) tildy válasza tiv83us (#16844) üzenetére


tildy
nagyúr

Secretary... Majd idővel weboldal készítés is. Egy házeladással, kiadással foglalkozó cég.
Tök durva, hogy a property ilyen lakást is jelent...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16860) BlacKSouL válasza tildy (#16859) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Sőt, a property ilyet is jelent.. :U
Sajnos az árát nem tudom, de olyan € 8-10M körül van, ha a többivel összehasonlítom. Pedig úgy kinéztem magamnak.

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#16861) NoLF válasza tildy (#16859) üzenetére


NoLF
addikt

a property egyik alapjelentése az ingatlan.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16862) fokukac válasza tildy (#16859) üzenetére


fokukac
nagyúr

azért örülök, hogy tanulsz angolul ;]

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16863) tildy válasza NoLF (#16861) üzenetére


tildy
nagyúr

Nolf: NEm ismertem:U Komolyan:U

te kukuc te meg kapcsold ki a gonosz módot, neked nem kellett kötelezően 14 éves korodig ruszkit tanulni. :P :U
Hátrányból indultam, csoda , hogy ennyi is megy:D

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#16864) tope válasza tildy (#16863) üzenetére


tope
addikt

Da, zdrásztvujtye

Jó éjt nektek

(#16865) neduddki válasza NoLF (#16856) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

valaszthatok hlnap besetalok, vagy felhasznlom a vezetoi parkoloi hejjem /haha:- )/, csak aszt nem tom hogy erek haza estere mileitt Motkany hianyerzettel ked kuzxddeni:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16866) fokukac


fokukac
nagyúr

Tildy, hidd el, ha rá vagy kényszerítve nagyon gyorsan megtanulsz :)
meglátod, az angol sokkal könnyebb, mint a php...! :))

------------------------

addig is egy kis móka:

Az alábbi üzenetek bulikban, vagy épp előtt vagy után hangzottak el...esetleg sms.

"Asszem jól sikerült a tegnapi betépés. Semmire sem emlékszem és egy pályaudvaron vagyok ahol főleg németül beszélnek. Lehet hétfőn nem megyek be melózni" - válasz: "A hétfői meló miatt ne aggódj, ma kedd van. Már a rendőrség is keres, anyádék büszkék lesznek rád :D Amugy hol a répában vagy?"

"Mi csak beszéltünk róla milyen lenne az igazoltató rendőrt telibehányni...te megtetted..."

"Mindegy, ugyanaz a neve. Ez nem megcsalás, ez márkahűség."

"Mennyit ittam az este? Találtam egy 30-as sebességkorlátozó táblát. Az ágyamban."

"Kimentem pisálni és össze volt hányva a budi. Mondom miafasz, nem emlékszem, hogy hánytam... Megfordulok, erre egy vadidegen csaj alszik a zuhanyzóban"

"Havernak nem volt kedve visszatolni a bevásárlókocsit, így betette az egészet a csomagtartóba. "

"Elaludtam a vonaton. Itt ülök egy megállóban. A helyiek azt mondják hogy ez észak-szlovákia. Nem hiszek nekik. Nem akarok."

"Úgy tünik egszercsak fordítva vettem fel a pulcsim. Aztán belehánytam a kapucniba. Soha többé nem iszom."

"Olyan nehéz részegen tampont felrakni. 10 percig ujjaztam magam, mert elfelejtettem mit is csinálok."

"Részegen valami idegen házibuliban. Azt hittem a farkam veszem elő a pisáláshoz, de a bal herém volt. Átáztam. Gyere értem."

"Reggel arra ébredtem, hogy egy csaj fekszik az ágyamban. Mondom mi a fasz. Megfordult és mégse csaj volt. Na ez a szopás."

"A telefonom egész este a hűtőben volt.Ezért nem vettem fel."

"Az OK, hogy dugod a nőmet. De a cigim add már ki.A barna kabát, az ajtón. "

:DD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16867) NoLF válasza fokukac (#16866) üzenetére


NoLF
addikt

multejjel.hu elég régi. de jó.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16868) tiv83us válasza fokukac (#16866) üzenetére


tiv83us
veterán

:))

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#16869) neduddki válasza fokukac (#16866) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

90es evek kozepe karinapok, szobatarsank felgyuna noje, mi jolnevelte3n elszedelgunk, de dolgom akad kint, kelelt egy kabat elso szembejovo cimboratol lejmolok egyett >fel a harmadikra a kabatert jovunk lefele a lepcson gyun szembe a szobatars ,nezek ertlmetlenul mire a cimbora ,egjegyzi eszt meseli mar nekem egy jo ideje hogy szobatarst nem a szobankban dugja a nojet hanem lennt dickoznak, de en csaka kapatjara hajtok, szinjozan voltam, de 3napi bulizas utan kicsit faratt es mar nemhallotam, de mintkesobb kiderult a szobatars noje kivaloan hallota ahogy 3 lepcsoforsdulval arebb halkan suttogva megkerdesztem a cimbit hogy jo lattam es tenyleg nem dugja??? a csaj elotte se kedvelt angyon, hatmeg utanna: - )))

udv

nedudki

p.s. koszonma osojt:- )))

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16870) neduddki válasza neduddki (#16869) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

90es evek vege fele evkezdes /ElsoKedd nagybetuvel/, en szakitottam a nommel, cimboramnak megdogoltt amkutjaja, megotroltuk ,masnap a kkovekzo telfon vart;
"Elmesz a p-be B!+ elso napom doktoranduszkent a tanszeken, erre reggel ugytuttam csak 8ra beerni hogy 5 meterenketn megalltam es meg kelelt tamaszkodni a hazfalban, kestem is 10percet a konzulensemtol, akivel ez volt az elso napom 2.5oran kersztul beszelt hozzam B!+, de csak ugy tudtam ulni a szeekn ha kekezzel kapaszkodtam mert annyira szedultem hogy attol feltem leesek a szekrol, a kozulens 10percenket megkerdezte nem akarok-e jegyzetelni mert fontos amirol beszeluunk, de nem emertem elelngedni a szeket akkor sem, utanna mar egzen elvoltam mert delre magamhoz tertem, de elmesz te a P-ba HUJJJE B!+"
es lecsapta a teflont, mindeszt delutan 4kortortent, szovla az ElsoKedd azota is fogslom:- )))

udv

neduddki

p.s. a kollega kifejezetten szepbszedu volt, pl: be akarta vezetni: a qva mindegy hejjet hasznaljuk a folotteb kozombos:- )de aznap B!+ csak ugy repdestek a szajjan

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16871) NoLF válasza neduddki (#16870) üzenetére


NoLF
addikt

:))

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#16872) venember83 válasza neduddki (#16870) üzenetére


venember83
nagyúr

Kend akkor valamikor még tán alkoholt is bevitt szervezetébe? :F

(#16873) pohár válasza NoLF (#16867) üzenetére


pohár
félisten

Jó volt újra olvasni őket :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16874) neduddki válasza NoLF (#16871) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Te mar nem is,erhettd pedig hatalmas arc

udv

neduddki

p.s. 99es aranykerek: 18kor kezdtunk szoaks szerint 10kor bellat ahatam mondtam kiszallok: mire a radiobol a kozpontbol: "szerezzetek gyogytornaszt masszort v. qvat csak hozzatok vissza az eelbe mert elbukjuk a kereket" hat kell ennel nagyobb dicseret???:- )))

2000es aranykerek : hosok tere: kihuzta a csapat a szamot hogy hanyas szobrot kell elmosni, persze az tirok volt, hat mi lemostuk mind a 16 szobrot mire eltanatuk:- )))\

vmikor 2000utan kellet 15kilo teheszar induaskor meg kesobbbeszerni egy pizzat, m friss meleg gozolgo teehnsz.art szeresztunk, es hogy rendesek legunk: hogy a pizza ne hujjon ki a sz.ron tartottuk melegen, eljon az allomas aol felakartak zabalni a pizzat es nagyon orultek hogy meg jo meleg , mondtuk jeik ja a 30kilo m,eleg tehansz.r az meegen tarotta, erdekes modon a pizzankat nem ettek meg:- )))

mod: venseg: kizart mert nem emlexem:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16875) fokukac válasza neduddki (#16870) üzenetére


fokukac
nagyúr

nem állítom, hogy minden részletét értem a sztorinak, de mindenesetre vicces :)

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16876) tibi666


tibi666
senior tag

elhalálozott a laptopom aksija.
mikor lehúzom a hálózatról még bőven 3 óra feletti üzemidőt ír, aztán 15 perc múlva lemerül.

feldugtam töltőre, szép lassan kezdte tölteni kb. 15%ig, aztán egyszer csak teljesen feltöltöttnek írja. :(

(#16877) Csabee. válasza tibi666 (#16876) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Akkor nincs mit tenni, újat kell venni! Új év új akksi!

Üdv: Csabee.

(#16878) neduddki válasza fokukac (#16875) üzenetére


neduddki
nagyúr

I!

aht kerem ebben ez a szep hogy misem de 1 het alat sikerult osszerakni a szorit apro rezletekbol: -)))

udv

neduddki

mod: szinten kari napok szinten 90es evek mikor a hello bar /kirajj ucca/ kornyeken ablakmosas hejjet ujrauveeztek:- ) 7ora fele hazaertunk joanyam fel9kor csorog, hogy megint felrobbantotak a hallo bart nem hallotuk? NEM!!!

elso aranykerekemen /94ben ha jol tevedek/ csepelre kifele az autot megallitotta a rendor Pityu volt a sofor es fujattak vele a szondat at nembirta feflfujni de mi ojjan hangosan szurkltunk neki, hogy elzavart a rendor a p-be;- )

vmikor 99ben jottem hazafele kivetlesn kocsival a kolibol hoztam alberlot, kifordulok a meszoly uccabol es latom hogy a rendor rohan at az uton hogy igazoltasson megallunk aszongya papirok+mikro ittam alkohol meg hog fujom-e szondat, mondom fujjok en de elobb kiszallnek mert es vennek ket tiszta levegot, mert cimbora kisit alkoholgozosse vltoztatta a kocsi legkoret, oersze semmi nincs fajo szivvel elnged miutan 4ser fujtm szondat, de cak nem kart semmi lenni, deak ter elott be a dob uccaba, mert ugy szoktamvolt roviditeni amig nem volt tiszta juk a ucca, hat 200m utan megallit egy rendor, cimbora rohog mint a fakutya ranezek en is elkezdek rohoni, rendor odaer: maguknak mitol ijjen jo a kedve? 5 perce igazoltakak es akkor se volt semmi, rendor: hajlando vagyok-e megint szondat fujni? hat hogyne elnnek, mire kollega beszoll, hogy fujjason vele lufit annak leglabb van etlme, nem ertema rendor mijert zavart elpiros fejjel???:- )))

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16879) pohár válasza Csabee. (#16877) üzenetére


pohár
félisten

És nincs de! :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16880) Csabee. válasza pohár (#16879) üzenetére


Csabee.
nagyúr

DE

Üdv: Csabee.

(#16881) fokukac válasza tibi666 (#16876) üzenetére


fokukac
nagyúr

csak, hogy vígasztaljalak, az enyém is ezt csinálja. bár még egy másfél órát kb. bírja, de azt írja ki, hogy még 3 óra hátravan, aztán meg azt, hogy gyorsan mentsek el midnent.

újkorában 6 óra körül volt, csak azóta eltelt cirka 2,5 év

------------------------

Neduddki : a lényeg, hogy sikerült összerakni, ezek a legszebb emlékek :))
nekem amúgy sose volt filmszakadásom, egyszer jártam úgy viszont hogy tábortűzes gitározás közben addig adagolták belém a viszkit, hogy képtelen voltam felállni, ott aludtam a sézken :DDD

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16882) tibi666 válasza fokukac (#16881) üzenetére


tibi666
senior tag

ez 2 éves.
ritkán használom aksiról, a mai nap pont szükségem lett volna rá, de megadta magát.

kap majd újat, mert maga a számítógép kielégíti minden igényemet, így teljesen felesleges lenne lecserélni ilyen hiba miatt.

(#16883) fokukac válasza tibi666 (#16882) üzenetére


fokukac
nagyúr

helyes, vegyél inkább új mercit, beépített szőkenővel :DD:P

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#16884) neduddki válasza fokukac (#16881) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

E cak maragay kussba a pincert sajt megdugasara se mutatal affinitast pedig Rad vot kattanva es ma majdnem ra is besetem:- )))

udv

neduddki

mod: hejjesen a #....83ra valasz:- )

[ Szerkesztve ]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#16885) Winner_hun


Winner_hun
félisten

[Zoli bácsi:]
Porckorongsérv

Alulról kezdtem el olvasni, aztán haladtam felfele. Az agyam (igen, van:D) úgy tette össze hogy Parci bácsi... na azt hiszem megyek aludni:D

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#16886) Lauda válasza Winner_hun (#16885) üzenetére


Lauda
félisten

(#16887) pohár válasza fokukac (#16883) üzenetére


pohár
félisten

Minek az, ha lehet kapni kamiont beépített malájkurvával is?? :DDD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#16888) Lauda válasza pohár (#16887) üzenetére


Lauda
félisten

:DDD Hol merre? ;] Faterom szokta mondani, hogy lassan a neger noi szaj is szeriatartozek lesz a kocsikban... :DD

(#16889) Algieba


Algieba
őstag
LOGOUT blog

7-kor kilépek az ajtón és elindulok gyalog a Kelenföldi buszmegállóba, aztán vagy várok a tömvetelt kicsi 103-ra, vagy megyek tovább a Budafoki úthoz.
A tegnapi egy órás séta, és húzós meló után a rossz lábam nyavalyog, a jobb közömbösen bámul maga elé. Vicces kis egészségügyi testmozgás lesz... Köszönöm, BKV!
és ma is húzós napra számítok...

A tudás az egyetlen érték, ami a használat során nem fogy el, hanem még gyarapszik is.

(#16890) Dylen


Dylen
aktív tag

a francba, már háromnegyedre beértem...

bagoly vagyok! ...de azért királylány is!! ;-)

(#16891) Csabee. válasza Dylen (#16890) üzenetére


Csabee.
nagyúr

A francba korán keltem :)

Üdv: Csabee.

(#16892) Racecam válasza Csabee. (#16891) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A francba, felébredtem. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16893) Sipi16


Sipi16
senior tag

Na ma akkor elmegyek az iskolába. Hamár elkezdödött. Vagymi... :U

Tope: Kocsival ;)

[ Szerkesztve ]

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#16894) tope válasza Sipi16 (#16893) üzenetére


tope
addikt

Hacsak nem sztrájkol ott is a BKV (Baromira Közlekedünk Vazze) :D

Szép napot mindenkinek

[ Szerkesztve ]

(#16895) kételkedem válasza Racecam (#16892) üzenetére


kételkedem
addikt

A francba, a melóhelyemen vagyok, de még nem ébredtem fel igazán! :U

Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmadat! °°XLIII°° "Isten, áldd meg a magyart" Kölcsey 1823

(#16896) Racecam válasza kételkedem (#16895) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Azt már ide sem írom, hogy: francba, már megint fáj a fejem, mert lassan már kezdem megszokni, már amennyire meg lehet. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#16897) Timocicu válasza Racecam (#16896) üzenetére


Timocicu
aktív tag

Tudom mit érzel ... :U

„Kell, hogy valahol hiányozzak, hogy álmatlan éjt okozzak, hogy valaki, ha nincs is messze, felriadjon minden neszre, hogy én legyek az élete értelme.”

(#16898) zolynet válasza kételkedem (#16895) üzenetére


zolynet
addikt

a francba h mekkora nagy volt a tegnapi koncert és még ébren se vagyok de 10kor meg meeting :O

Life is too short to stay stock!

(#16899) Sipi16 válasza zolynet (#16898) üzenetére


Sipi16
senior tag

Akkor már késö lefekünk... :U

Aki használt autó vásárlásra adja a fejét, az kigletteli a karéj kenyerét szarral... - Xboxlive: GeriSWE - Vasárnap ne lopj, ne csalj, ne verj meg senkit, mert hat nap mindenre elegendő...

(#16900) tbs válasza tibi666 (#16882) üzenetére


tbs
addikt

Nos, ha a hálózaton van, és benne van az akksi, akkor a... ööö... khm... "egyszerűbb" laptopok töltőelektronikája folyamatosan tölteni akar. Ez a NiXX típusú akkuknál egyértelmű bukta ugye, a LiXX típusúaknál meg minden lehúzfeldug tevékenység 1 töltési ciklusnak felel meg... A NAGYON JÓ (kereskedelmi célú) LiXX cellák tudnak ~400 ciklust...

Ennyi. 2 év egy intenzíven használt akku, akárhogy pátyolgatod.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  ON TOPIC [Élj a mának!] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.