Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#25) Agostino


Agostino
addikt

Üdv.

Felhozom én is kicsit a témát. BTK szereztem már egyetemi diplomát, de mivel idő közben megszerettem az infót, és nem is megy rosszul, arra gondoltam 2 év tanulás már igazán nem számít, le kellene tennem valami OKJ-es képzést is. Tudom, hogy lehet ezt otthon is, meg nem a papír számít stb... csakhogy ha nekem valaki nem rugdossa a seggem, hogy csináljam, hajlamos vagyok elkalandozni és bár ugyan azon területen, de mással foglalkozni.

Nézegetem már egy ideje mind a képzéseket, mind a munkaerő piacot, és azon töprengtem, hogy nekiállok egy informatikai rendszergazdának, azon belül is idővel az iT biztonság technikus felé haladnék. A másik lehetőség amin gondolkoztam, az a multimédia-alkalmazásfejlesztés, ezen belül pedig a designer rész. Ezzel speciel az a bajom, hogy nem tudom hol indul ilyesmi, míg az előbbit oktatják [itt]. Itt egy dolog nem tiszta nekem: mindegy, hogy hol tanulja az ember, mert ugyan az a tananyag mindenhol, vagy számít a suli is, mivel a saját szájuk ízéhez igazíthatják?

                          hey friend listen, i know the world is scary right now but its gonna get way worse

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.