Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13751) vágányzár


vágányzár
tag

wadaba daba dawa erdingerer vejszbírrrrrrrrr anya monnya feküdsz men mán kísz vagy..én mondá még: wadaba daba dawa erdingerermánmostmíg barninger vejszbírrrrrrrrr ottttttt van, basszaki én kiszívom...........anya mán aszik......

felsővezeték

(#13752) venember83 válasza BlacKSouL (#13750) üzenetére


venember83
nagyúr

Ki a jo budos * akar beszelni rola?

(#13753) Zewa válasza Winner_hun (#13745) üzenetére


Zewa
senior tag

Komplementer? matekból? Azt tudom (asszem)bár nem könnyű elmagyarázni.

Lényege hogy ha egy feladatt pl az irja hogy "a komplementer" az annyit tesz hogy minden ami az a-n kivül esik. :)
Nem tudom ez igy mennyire világos. Illusztrálom egy gyönyörűséges rajzal:
Ez az A komplementere.
[link]

vágányzár: Téged is látni?

balcksoul: Tudod mia külömbség a np és a lego között?
-Nem tudod?!
-Akkor legozz csak tovább! :DDD

[ Szerkesztve ]

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13754) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Hát, ha már beszélni sem lehet róla :( Csúnya világ ez.

Keféljen csak mindenki orrbaszájba, éjjelnappal, fűvelfával. De ha csak egyszer is... Majd meglátjuk..

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13755) vágányzár válasza Zewa (#13753) üzenetére


vágányzár
tag

mé matek, alapban: kiegészitő jelentéssel bííííííííí (szóva ewsztet jelentené-persze beillesztendően az szövegkörnyezet) vagy nem....... :)

Keféljen csak mindenki orrbaszájba, éjjelnappal, fűvelfával. (bocs mán eleve kiragadtam a szöveg "környezetből" mán gondá titudgyá. Az eleje nem problémás orrbaszájba, éjjelnappal mehet is, de gyomokkal hogyé kell eljárni?

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#13756) venember83 válasza BlacKSouL (#13754) üzenetére


venember83
nagyúr

Beszelni minek??? Ez volt a hsz-em uzenete, de ugy latszik rejtve maradt...

(#13757) vágányzár válasza Zewa (#13753) üzenetére


vágányzár
tag

ja , látni , bár veszéjlyjesebb, de jobbszeretek élőben bunkózni...... ;] full érzéstelenítve merészen beszalad az ember a csipkebokorba...........

Zewa van tán ha jó emlíkezem egy humánbiológiai-molekulárbiológiai-komplement rendszer a véralvadást baszogató ezeregygennyvésztől fűggő rendezgető baszarintása........valószínűleg tankönyvekben nem ezen terminus techniksssussal találod meg

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#13758) Zewa válasza vágányzár (#13757) üzenetére


Zewa
senior tag

Huh látom most nagyon aktivizálodtál :) mint egy jól kifejlödött, kövér vírus. :P

Látjátok? Blacksoul megfogadta a Vén tanácsát igy nem beszél nem irogat. Cselegszik! :)

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13759) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

. :Y
Ez legalább hűséges és megbízható :o És őszinte és egyenes. És ..

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13760) Zewa válasza BlacKSouL (#13759) üzenetére


Zewa
senior tag

Elég hamar végeztél.. :) Olvasgasd csak. :P
Én elmentem szunyálni . Jóéjt mindekinek!

"Táncolni kell, uram, a zene majd csak megjön valahonnan…"

(#13761) vágányzár válasza Zewa (#13758) üzenetére


vágányzár
tag

no a vírusok leszarják, nem hízzák be a szemüket mint mi...................szétbasszák magukat a szervezetben oszt adjad neki dúrjuk amit csak lehet................a kövér vírus (a baci az kípes "hízni") érdekes megszeméjlyjesítés, alapja ninsenem , de szemléltetikvót és értemén, hogy nemkén mindíg szarozni.........éééééééted ;] Sör. pinátnemlehet, meg hurrá!!!!!!!!!!

felsővezeték

(#13762) vágányzár válasza BlacKSouL (#13759) üzenetére


vágányzár
tag

sokat szartam mekikben (anno 199.x-pix-y) mán akkóse vót stabil megbízható, rosssszemmel nézték ki csak szarrni bírt.

felsővezeték

(#13763) BlacKSouL válasza vágányzár (#13762) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Eddig két meki mentette meg az életemet, de legalábbis a gatyámat. Egyszer a Starján Bpest buszúton úgy a bagi csomópont és Gödöllő között kezdett mocorogni. Mire a Corához ért a busz, már levegőt is alig kaptam. sose gondoltam hogy ennyire lehet izzadni. Szerencsére nem volt dugó, bár a Szerencs utcánál már néztem hogy melyik fal mellé tudok odaguggolni, már ha a sofőr hajlandó megállni. Aztán valahogy kibírtam a Hungária felüljáróig. Na ott már dugó volt. A stadionokig már élve nem bírtam volna ki. Máig nem tudom hogy összecuccoltam, és előre a sofőrhöz. Mondom hogy tegyen le. Nem teheti, mert az út közepén vagyunk. de mondom muszáj lesz. Hát ő nem szívesen. Mondom ok, de én 1 percen belül fosni fogok, döntse el hogy az Erzsébet királyné útja-i mekiben, vagy itt a buszon mellette. Ez hatásos volt. Hungárián keresztben úgy mentem át mint Horace Berúgtam az ajtót, kezemben anagytáskával, de mire a csattanásra felnéztek hogy köszönjenek, már csapódott mögöttem az ajtó. Az egyetlen fülkében meg épp egy muksó pisált. Mondom ha kedves az élete puskagolyóként robbanjon ki onnan, és már készítettem ruházatomat sebtiben. Látta hogy fele sem tréfa, kisurrant ügyesen, én meg lerogytam, és elernyesztettem izmaimat.
Hát így. Másik eset 4.-ben szerenádkor volt. Éreztem itt is gond lesz. 30 m-re volt a meki, de haver aszondja úgy lesápadtam, hogy inkább elkísért. Beköszönés hasonló.
De az tök jó hogy szól bent is a zene. "I'm walkin' on a .. brppbprbpbpprpppbftysh.. and you baby come with .. brppbrbrbrpppbrbfthy.."

Hmm, látjátok, mégiscsak jobb téma a pina. De ha nem hát nem. Én szótam.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13764) Sátán44


Sátán44
addikt

Mennyibe kerül manapság egy utasszállító pilóta jogosítvány,milyen feltételei vannak,vagy valaki tudna dobni egy linket,ahol bővebb infókat tudnék meg?

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#13765) BlacKSouL válasza Sátán44 (#13764) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Érdeklődésre biztos reagálnak érdemi infóval rendelkezők. Vagy lehet hogy már el is hangzott, keress rá [link]

Biztos sok minden változott azóta, 6 év, de pl

[ Szerkesztve ]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13766) BlacKSouL válasza Sátán44 (#13764) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Vagy itt is elpöttyintenek infókat

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13767) Sátán44 válasza BlacKSouL (#13765) üzenetére


Sátán44
addikt

Köszönöm :)

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#13768) vágányzár válasza BlacKSouL (#13763) üzenetére


vágányzár
tag

mekiben szarni kifizetődőbb mint buszun..........asszittem csak én akarom bizonyítani az ellenkezőjét................Egyszer megkén mutatni annak a kerékcsavargatónak, hogy itt valami bűzlik......... :U

BlackSoul_::::::::::::::Te ürítetté mán affajta vidéki pottyantós gané szikkasztóba?

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#13769) BlacKSouL válasza vágányzár (#13768) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Mindkét nagyanyám falun lakik, és egyiknél sincs fürdőszoba, vagy benti véce(ezt így kell mondani ;] ) tehát csecsszopó korom óta szoktatva vagyok a pottyantós budi fenséges és valódi élvezetének apró ízlelgetéséhez :D És abból az egyik még ez a nagy betongyűrűs derítős változat, az 1.1-es verzió. Szomszédok kérdezték is, hogy mikor ürítették legutóbb, mondtuk, tán csak nem csípi az úri orrocskájukat a szarszag kérnémtisztelettel? Aztán nekem nagyanyám megsúgta, hogy van annak mán vagy 30 éve is, dehát jó nagy az a betongyűrű. :U
De ez még mind semmi ahhoz képest, amit a Kál-Kápolnai vasútállomáson tapasztaltam e témában. Az bár nem potyis intézmény legalábbis eredeti tervek szerint, de jelenleg úgy nézett ki, hogy pisoárok leverve, csapok, vizescuccok ellopva, villany drótostól falból kitépve, és az egyszem ülős porcelánszék az a legsötétebb sarokban van. Még elcíptem a naplementét, így legalább odataláltam. Ámde a végén derült ki, hogy a porcelánszékbe, vagy abból ki, semmilyen jellegű cső nem vezet. Szerintem évek óta.
A Hajdúszoboszlón tapasztaltak csak a második helyre elegendőek, bár ott muszáj volt a buszfordulóig kimennem, mert ott viszont éjszaka már bemenni sem tudtam, bár kulcsot azt kaptam.
A harmadik helyezett egy egzotik budi, Ulcinjben Montenegróban, az albán határtól 10 km-re, az utolsó civilizáltabb városban a kisstrand szélén a sziklák alatt megbújik egy ilyen intézmény, ahol 35 cent ellenében kapsz papírt, és bebocsátást, de tanács az arrajáróknak, csak a hátulról másodkat próbálják ki, mert egyedül abban a fülkében van csésze azok közül amin van ajtó. És van 6 fülke. Meg 8 centis állóvíz mindenhol. Ja, és mosogatószer a csapnál. De a pénzszedő kissrácok elé kirakott 20 tekercs papír egyike sem ismeri a szárazság szót.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13770) vágányzár válasza BlacKSouL (#13769) üzenetére


vágányzár
tag

ecsém,szarni tudni kell.legyen az világban béke, vagy épp tudjuk, hogy bebaszik egy 30 megatonnás neutronbomba.............. ;]
aszem ezen témában a realitások talaján elismert emberek közzé tartozol. EZ NEM BIZONYÍTVÁNY!!!!!!!!! sokan sokfelé sokféleképpen ürítenek..............A szarás a legelemibb szükségletünk, minőségétől igenis függ szélesebb családunk életminősége!!!!!!!!!!!!!!!!!! Én beviszem. és nem viszem haza............hamarosan a fizumra valamiféleképpen rábaszogatvastatisztikailag nem gyün haza a csatornakőtttttcyíg...............

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#13771) EQMontoya


EQMontoya
veterán

sose igyatok :D

Same rules apply!

(#13772) vágányzár


vágányzár
tag

No. amcsi modok satír ideje mán simán tart........Érzékenyebbeknek míg egyszer: No. Amcsi modok satír ideje mán simán tart........

13771: te addiktológusok gyermeke vagy? ;]

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#13773) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Na, alukáljunk is ha már így kitárgyaltuk.
Szerintem csak jobb lett vóna ha.. :U de ük tudják.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13774) vágányzár válasza BlacKSouL (#13773) üzenetére


vágányzár
tag

neked jobb is talan ha paplannak szaladsz........... ;]

Ződember, jut eszembe róladé, mit gondolsz a japánok állltal forszírozott ötödik ízről, hiszed,tudod, ajánlod?

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#13775) EQMontoya válasza vágányzár (#13774) üzenetére


EQMontoya
veterán

megyek énis, kicsit nehéz a kobak :D

Same rules apply!

(#13776) vágányzár válasza EQMontoya (#13775) üzenetére


vágányzár
tag

;) tedd! jó éjt....

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#13777) vágányzár


vágányzár
tag

Gyerekek miFasz ez, gonosz dolog, itt idővel, mint hideg fém szétkúrja velőd: jegyeznek, újjongtál.mi fasz, mé nem lehet az nembert bííííkíííín hagyni.......nem vót ojjjjjjjjan sok!!!!!!!!!!!!!!!!!! SOKKK üdv drága frisssssssssssssss mérnök kollegák,.......No mi fasz, látom még mod CSÖCS. Bazegszarvas 3 év múúúúúúúúúúúúúúlva gedva, én mán behúzom, de szerintem te is vágod!

[ Szerkesztve ]

felsővezeték

(#13778) cucmalajmc


cucmalajmc
tag

ti későn fekszetek én hamar kelek. :)
ja és ma suli. (igaz,hogy csak 1 óra)

(#13779) Bubu79 válasza Winner_hun (#13745) üzenetére


Bubu79
addikt

Nem tudom mire vonatkozik a kérdésed - nekem a komplementer kifejezés a tranzisztorokkal kapcsolatban ugrik be elsőre.
Olyan tranzisztorokat jelent, amelyek egy apróságtól eltekintve megegyeznek egymással - egymás kiegészítői. Az alapvető paramétereik ( áramerősítési tényező, működési feszültségek, megadott megengedett legnagyobb áram C-E között, stb. ) megegyeznek, de míg az egyik PNP struktúráú, addig a másik NPN - tehát alapvető felépítésük más.

Nem merném állítani, hogy ettől sokkal okosabb leszel, de legalább valami válasz jellegűt kaptál a kérdésedre ;)

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13780) Csyppa válasza cucmalajmc (#13778) üzenetére


Csyppa
senior tag

Mi számít későnek?

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13781) Csyppa válasza Bubu79 (#13779) üzenetére


Csyppa
senior tag

Nekem meg a halmazok jutottak eszembe róla. :D

Komplementer halmaz: Azon elemek halmaza, amelek elemei az alaphalmaznak, de nem elemei az (most legyen A) A halmaznak :)

"Basically, a computer is a very fast moron."

(#13782) Bubu79 válasza Csyppa (#13781) üzenetére


Bubu79
addikt

Lehetne még bonyolítani kicsit a digitális technikában használatos komplemes képzéssel, ami kettes számrendszerbeli számokkal való műveletképzés közben válik bizonyos esetekben szükségessé, de ehhez még baromira korán van, valamint matekból mindig harmatgyenge voltam :U

Nem is értem - ilyen kérdést feltenni miközben hallani ahogyan hasad a hajnal... Minimum perverzió... ;] :DDD

Mod.: Most nézem csak: nem is hajnalhasadáskor kérdezte - mindegy...

[ Szerkesztve ]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#13783) Winner_hun válasza Zewa (#13753) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hm ez így túl egyszerű:D Az a baj, hogy régen tanították már a suliba, nem emlékszek rá:(
Jah és így sem igazán dereng:(:B

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13784) venember83 válasza EQMontoya (#13771) üzenetére


venember83
nagyúr

Egyetertek. Tobbet soha! De kevesebbet se :DDD

(#13785) Winner_hun válasza cucmalajmc (#13778) üzenetére


Winner_hun
félisten

Te nem Csyppa haverja vagy?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13786) dragonfx


dragonfx
veterán

komoly albumcím :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#13787) venember83 válasza dragonfx (#13786) üzenetére


venember83
nagyúr

Hat nem tudom...

Nem latom koztuk pl a Disturbed-ot se, pedig arra elmeny vezetni, nekem legalabbis, aztan masoknak... ;]

(#13788) cucmalajmc válasza Winner_hun (#13785) üzenetére


cucmalajmc
tag

De! Bár ő inkább letagad. :DDD

(#13789) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Miért?
Miért szív be 6 lapot egyszerre a nyomtató? Köcsögit neki. :((

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13790) venember83 válasza BlacKSouL (#13789) üzenetére


venember83
nagyúr

Mert kapzsi s turelmetlen.

(#13791) FehérHolló válasza BlacKSouL (#13789) üzenetére


FehérHolló
veterán

Szúrj ki vele, és csak 4 lapot hagyj a tálcáján.

Skynet is real. It's called Google.

(#13792) BlacKSouL válasza FehérHolló (#13791) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Két lapnyi dokumentumnál viszont muszáj legalább kettőt otthagyni, de azt is megeszi egyszerre. ;] Bár egyet is lehet, de akkor meg katttog egy percig míg keresi a másodikat, csak aztán tudom beadni neki. Szóval köcsög egy kicsit.

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13793) cucmalajmc válasza FehérHolló (#13791) üzenetére


cucmalajmc
tag

Ja. akkor meg majd elkezd visszabeszélni,hogy a nyomtatóból kifogyott a papír. :)

(#13794) (Kolombusz)


(Kolombusz)
veterán

Juppi, megjött a Fox táskám a nagy US-ből! :DD

(#13795) venember83 válasza (Kolombusz) (#13794) üzenetére


venember83
nagyúr

Kepet kerunk szepen, ha mar bejelentetted... ;)

[ Szerkesztve ]

(#13796) (Kolombusz) válasza venember83 (#13795) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Íme.
[link]

Ki kellett vigyem a teraszra, hogy normális képet tudjak róla csinálni.
Fel kéne tölteni a rendes fénykepezőgépet.

(#13797) venember83 válasza (Kolombusz) (#13796) üzenetére


venember83
nagyúr

[kukacoskodas] Camelback? :F [/kukacoskodas]

Viseld egeszseggel! A szallitas mennyi konvertibilis kreditbe kerult?

[ Szerkesztve ]

(#13798) FehérHolló válasza BlacKSouL (#13792) üzenetére


FehérHolló
veterán

Tehát összefoglalva: nem szereted, ha csattog, sokat szív és ráadásul köcsög?
Értem.

Skynet is real. It's called Google.

(#13799) (Kolombusz) válasza venember83 (#13797) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Köszi.
45$ volt a táska ára és 29$ a priority mail.
~13k-ra jött ki, ami figyelelmbe véve azt, hogy bejártam egész Miskolcot és egy táska nem volt, ami tényleg tetszett volna, az itt kapható Fox táskák (amik mind régebbi modellek amúgy) pedig ugyanennyibe kerülnek, azt mondhatom, hogy jól jártam.

Camelbacket mire érted? Hátizsák, de nincs benne víznek zacskó.

[ Szerkesztve ]

(#13800) FehérHolló válasza (Kolombusz) (#13799) üzenetére


FehérHolló
veterán

Miért kellett elsőbbségi küldeménnyel?

Skynet is real. It's called Google.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.