Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#13801) (Kolombusz) válasza FehérHolló (#13800) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Mert a mostani táskám kiszakadt, meg az eladó is inkább így szerette volna.

(#13802) venember83 válasza (Kolombusz) (#13799) üzenetére


venember83
nagyúr

Tehat van hely a zacskonak es meg van oldva a kivezetese a csonek, de zacsko az nincs, jol ertem? Mert pontosan erre gondoltam, hogy hw-esen camelback-kompatibilis-e :DDD Zacskot meg majd veszel, bar az se tul olcso...

Azert nem semmi, 74 dolcsi egy hatizsakert, de ha tetszik s neked meger ennyit ;)

Kisunokam: igen, igy van. De engem az ossz-ar is meghat. De a lenyeg, hogy neki tetszedjen es megerje.

[ Szerkesztve ]

(#13803) FehérHolló válasza venember83 (#13802) üzenetére


FehérHolló
veterán

Inkább az nem semmi, hogy az össz ár ~40%-a a posta.

Skynet is real. It's called Google.

(#13804) tildy válasza FehérHolló (#13803) üzenetére


tildy
nagyúr

Az tök lényegtelen, ha még így is olcsóbb, mintha itthon vennéd. Én így vettem 5 ezer+3 ezer postáért cipőt amcsiból.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#13805) (Kolombusz) válasza venember83 (#13802) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

A Foxok nálunk is ennyibe kerülnek.
A felsőfokú nyelvvizsgáért kértem, úgyhogy egy fillérembe sem került.
Kaptam 15k-t, befizettem a számlámra és elkezdtem túrni az amazont, meg az ebayt. :)

Amúgy hardveresen nem camelback-kompatibilis, ez engem nem zavar, nem volt szempont a vásárlásnál. Arra figyeltem, hogy tetsszen és, hogy egy 15.4-es laptop beleférjen majd az egyetemen. Ezen kritériumoknak megfelel. :)

(#13806) venember83 válasza tildy (#13804) üzenetére


venember83
nagyúr

Minden elvi problema a gyakorlatban lenyegtelen ;)

(#13807) bandus válasza (Kolombusz) (#13805) üzenetére


bandus
veterán

csak egy tanács, ha még nem vettél notit a sulihoz: ha megteheted inkább kisebbet vegyél, 14,1" vagy 13,3" colost :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13808) FehérHolló válasza bandus (#13807) üzenetére


FehérHolló
veterán

Én baromira jól megvagyok a 15.4-essel is.
Könnyű rajta programozni, mert sokat látsz át a kódból. :)

Skynet is real. It's called Google.

(#13809) parandroid válasza bandus (#13807) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ugyan már, nem olvasol notis topikokat. A nagyobb mindig jobb. Az a lényeg, hogy nagy kijelzője legyen, ne legyenek már hangyafasznyiak a betűk, meg 2GB RAM legyen benne, legalább 160, de inkább 250GB-os HDD, minimum 2GHz-es, dualcore proci (az a jó, ha húzni is lehet), meg minimum egy GeForce 8800, ne valami integrált szar. Ja, menjen legalább 3 órát akkuról, és 200e alatt kéne. Ja, és fontos még a webkamera benne, meg hogy legyen hozzá ajándék táska meg egér, mert az jár.

Albínómadár: Én meg remekül megvagyok a 12"-essel is, de szerencsére mindenki azt vesz, amit akar. :D

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13810) (Kolombusz) válasza bandus (#13807) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Még nem vettem.
Azért gondoltam 15.4-esre, mert az lenne az "asztali" gép is, külön konfigot nem akarok.

Nem nagyok az elvárásaim, egy alacsony feszültségű dual-core legyen benne, 1g ram, 120-as, esetleg 160-as winyó és egy dvd író, ami kétrétegű lemezeket is ír. Meg eredeti Vista.

[ Szerkesztve ]

(#13811) Diego! válasza FehérHolló (#13808) üzenetére


Diego!
senior tag

Én is :R

(#13812) FehérHolló válasza parandroid (#13809) üzenetére


FehérHolló
veterán

Te sem olvasol notis topicokat. 150 alatt kell és nem 200 alatt. Találtam is hasonló Acer meg FuSi gépeket, mit gondoltok róla? :D
(Félreértés ne essék, tudom, hogy olvasod pl a "Milyen notit vegyek?"-et.)

Nekem ez teljesen megfelel. Választhattam egy subnoti és e között, és végül ez lett. Igényeim mindkettő kielégítette volna, hasonló árban voltak (11k eltérés), de ezen normálisan elfér a kezem, nem kell pöcsölni a gépelésnél és több "szöveg" (=kód) fér a kijelzőjére (1920x1200-ban használom, kicsik a betük, de nem zavar.) Bár valószínűleg a 12-eshez is hozzá lehet szokni 1-2 hónap alatt.

[ Szerkesztve ]

Skynet is real. It's called Google.

(#13813) bandus válasza parandroid (#13809) üzenetére


bandus
veterán

:DDD

FehérHolló: persze akinek programozni kell, ott a nagyobb képernyő előnyt jelent, de ha jól tudom Kolombusz orvosnak készül (ugye? :D)

Kolombusz: én úgy vettem észre, hogy ez a két kisebb méret is korrektül használható. én sokat cipelem a notit, sokszor suliban is nálam van, és bizony jobb lenne ha apróbb lenne picivel, meg könnyebb :) amint lesz pénzem veszek is egy kisebb dell-t, vagy hp-t.

peterkeT, ezek olyan 300-350k között vannak ugye? illetve olyan két év múlva mennyiért lehetne eladni az l40-esem, amit nemrég vásároltam? 80-100?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13814) parandroid válasza FehérHolló (#13812) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ja, tényleg. Sorry, my bad.

Amúgy a WUXGA-hoz pont jó a 15,4", főleg ha tényleg rendszeresen dolgozol hosszú sorokkal. Volt nekem is SXGA+ 15,1"-es kijelzős notim (nc8000), szerettem nagyon, de kevéssé volt mobil, utána vettem subot. Ennek már 2 éve, és még most sem érzem azt, hogy le kéne cserélnem. Pedig ez hardverek esetében már-már perverz módon hosszú idő. Na jó, időközben került bele még 512MB RAM, és a 40-es helyett 80-as HDD - aminek kb a fele most is üres. :D

Bandus: Irreleváns, hogy menniybe kerülnek, notebookot venni játékra eleve ráfizetés. Két erősebb konfig is kijön az árából, és a méretén kívül semmilyen más hátránya nincs az asztali gépnek.

p

[ Szerkesztve ]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13816) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Sziasztok! Miért van az hogy ha az apróhirdetésbe előrehozom a hirdetésem és nincs elől???

(#13817) parandroid válasza Kalandor (#13815) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

HTC?

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13818) venember83 válasza B-L-A-C-K (#13816) üzenetére


venember83
nagyúr

Gondolom "Hirdetes karbantartasa" menupontbol hozod elore... Mert az uppolas jo regota nem mukodik. De ezt biztos tudod.

mod: lepj kapcsolatba Panther-D technikussal, szvsz. De lehet abban a pillanatban rengetegen upoltak es igy csomo hirdetes a tied ele kerult. Vagy nem. Irj ide szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#13819) bandus válasza parandroid (#13814) üzenetére


bandus
veterán

a kisebb kijelzős, 13,3"-14,1"-es notikra gondoltam. hogy mennyit kell összespórolnom majd :) itt bejöhet esetleg valami új márka a képbe, vagy itt is a hp, lenovo/ibm, dell hármas az ajánlott?

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#13820) B-L-A-C-K válasza venember83 (#13818) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Azt tudom :)

Ugy csináltam az elöbb és megnézheted 2 hirdetésem van és nincs elől....

(#13822) parandroid válasza bandus (#13819) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Lehet Asusból, MSI-ből is jókat találni. Előbbi szervize rikveszt, utóbbihoz csak cserealkatrészt nem ad a magyar képviselet. Toshibának, de még a FuSinak is lennének jó modelljei ebben a kategóriában, de méregdrágák. Sonynak egyáltalán nincs magyarországi képviselete, szervize. Acereket a csehekhez hordják, ha gond van velük, de amúgy sem egy életbiztosítás a márka. Helyben összerakott barebone-ok minőségével, mint amilyen a Clevo, vagy az Albacomp, meg az egyéb Clevo alapú cuccok, sincs minden rendben.

Úgyhogy igen, gyakorlatilag marad a szokásos triumvirátus, annyival kiegszítve, hogy az olcsó Dellek kerülendők a szervizstatisztikák és az ergonómia alapján.

De ne csináljunk ebből is milyennotit topikot.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13823) parandroid válasza Kalandor (#13821) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Nézegettem én is, de nem bírtam megbarátkozni a formával. Most várom, hogy legyen T-nél E51.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13824) B-L-A-C-K


B-L-A-C-K
titán

Hé van itt egy kiló mod segitsem már erre választ adni #13816!

(#13825) Winner_hun válasza B-L-A-C-K (#13824) üzenetére


Winner_hun
félisten

Mert pl ph felöl nézed és nem hardver.
A kategóriájában biztos, hogy előre került.

[ Szerkesztve ]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13826) B-L-A-C-K válasza Winner_hun (#13825) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na figyi miután ezt az üzenetet leirtam elörehozom az 1-ik hirdetésem. X850xt eladó cimmel.

Ha rákattintok az apróhirdetésre elméletileg ott kéne lenni de kategorián belül sincs ott majd nézd meg kategoriája: videókártya/pice.

[ Szerkesztve ]

(#13827) B-L-A-C-K válasza B-L-A-C-K (#13826) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na előrehoztam még a láthatáron sem vagyok...

(#13828) venember83 válasza B-L-A-C-K (#13826) üzenetére


venember83
nagyúr

Jelenleg harmadik. Sdi es exactlee kartyaja elozi meg. Mukodik ez.

Lasd: itt. Csak a videokartyak/pci-e kozt kell legyel.

[ Szerkesztve ]

(#13830) FehérHolló válasza bandus (#13819) üzenetére


FehérHolló
veterán

Ebben a kategóriában még Toshiba is szóba jöhet szerény véleményem szerint.

Skynet is real. It's called Google.

(#13831) EQMontoya


EQMontoya
veterán

jóreggelt.

Same rules apply!

(#13832) venember83 válasza EQMontoya (#13831) üzenetére


venember83
nagyúr

Beled is.

Fene egye meg, 2 hsz 5 percen belul. :B

B-L-A-C-K: menj az aprohirdetesek koze, onnan nezd. Nem tomor listazasra tegyed s akkor latod a kepeket. Idezet a beallitasok ful alatti dolt betus es off szovegbol: "Tömör listázásnál fórumszerűen, könnyen áttekinthetően, táblázatos formában, míg teljes listázásnál blogszerűen, részletesen kibontva jelenítjük meg apróhirdetéseket."

[ Szerkesztve ]

(#13833) B-L-A-C-K válasza venember83 (#13828) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na tényleg müködik most mondja 1 haver hogy látja akkor csak én nem látom ez mindenkinél igyvan hogy nem látja a saját hirdetését vagy csak nálam?

Meg neked hogy látja képekkel a hirdetéseket nekem csak soorok vannak és ha belekattintok akkor jön ki a kép is azt hogy kell beállitani?

[ Szerkesztve ]

(#13834) FehérHolló válasza venember83 (#13832) üzenetére


FehérHolló
veterán

pontosan.

EQMontoya: Neked is.

Skynet is real. It's called Google.

(#13835) B-L-A-C-K válasza venember83 (#13832) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Na én a nevemmel ezt látom: [link]

(#13836) Winner_hun válasza B-L-A-C-K (#13833) üzenetére


Winner_hun
félisten

Listázás tömör vagy részletes legyen

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13837) Winner_hun válasza B-L-A-C-K (#13835) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jajj. Feladás szerint van beállítva a listázás, utolsó up szerintire álíltsd, úgy jó lesz;) Itt be tudod állítani

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#13838) B-L-A-C-K válasza Winner_hun (#13837) üzenetére


B-L-A-C-K
titán

Ez volt a gond köszi mindenkinek végülis csak 1008 napja ph-zok és erre nem jöttem rá....:)

(#13839) parandroid válasza Kalandor (#13829) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Írjál róla a logoutra, lehet kedvet kapok. :D Mindenképpen szolgáltatótól kell vennem, mert céges csomag, de a T-nél elfogadható áron van már az E61i is.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13840) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Zseniális ;]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#13841) EQMontoya válasza BlacKSouL (#13840) üzenetére


EQMontoya
veterán

ez odabas :D

Same rules apply!

(#13842) venember83 válasza EQMontoya (#13841) üzenetére


venember83
nagyúr

pedig regi...

(#13843) EQMontoya válasza venember83 (#13842) üzenetére


EQMontoya
veterán

nekem még az újdonság erejével hatott. mint amerikai cserediákunknak anno az erdélyi pálinka :D

Same rules apply!

(#13844) venember83 válasza EQMontoya (#13843) üzenetére


venember83
nagyúr

Abban nem csak az ujdonsag az eros ;]

Monti: Akkor ennyit az amcsi tuzes vizrol :P

[ Szerkesztve ]

(#13845) EQMontoya válasza venember83 (#13844) üzenetére


EQMontoya
veterán

hát az az egész este durván erős volt :D srác reggel a következő mondattal üdvözölt minket: I've shit myself...

mod: hat ennyit, jah... szépen húzta az üvegből a páleszt, csodálkoztam is... mi is beálltunk rendesen, de Ő durván ránkalázott. Mikor 2 csaj nem óhajtott vele szexuális kapcsolatot létesiteni, akkor próbálkozot 1-2 srácnál, akik summázták, hogy mekkora gáz már, hogy egy fiú hamarabb ajánl fel Nekik ilyen szolgáltatást, mint egy lány... :D valamint tisztelt cserediákunknak még egy vetkőzés is belefért a folyosón, egyébként önszántából.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#13846) neduddki válasza parandroid (#13839) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Mennyetek a fr....
Hat ojjan nagyok az en igenyeim??? hogy gy kibaszott mobiltelfongyarto se tugya kiszolgalni???
srapaturo mint a me45 blutyuk hosszu uzemido oszt ennyi ez ojjan nehez??? ehhhhhhhhhhhh grrrrrrrrrrrrrrrrr:- ((((

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#13847) (Kolombusz) válasza neduddki (#13846) üzenetére


(Kolombusz)
veterán

Nokia 6250.

(#13848) parandroid válasza neduddki (#13846) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Vegyél már egy 6230-at, és maradj nyugton. Használtan 10 körül van. Sőt, vehetsz rögtön többet is, hátha úgy jársz vele, mint a két vasgolyóval, amiből az egyiket elrontottad, a másikat elvesztetted. ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#13849) Diego!


Diego!
senior tag

Jajj most hallottam a danubiusba, van valamilyen játék és aki nyer az mehet Londonba spice girls koncertre :DD milyen nyeremény :C

(#13850) parandroid válasza Diego! (#13849) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Hova kell telefonálni? :Y

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 43 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.