Hirdetés

2024. június 15., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#601) neduddki


neduddki
nagyúr

HI!

NA vegre az ebev megette az atpakolasi kiserleteimet!!! De tudok orulni neki!!!
Akor erre ahetvegere tovabbiakban remelm mar pihi:- )))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#602) Whaskes válasza ngabor2 (#598) üzenetére


Whaskes
senior tag

VÁÁÁÁ!! ''Nekem például a Mistral egyik boltjában csak fél órás vita, és a Fogyasztóvédelem emlegetése után sikerült vennem, de akkor vettem mindjárt kettőt is, hogy egy ideig erre ne legyen gondom. (Az adatforgalom nagyságától függően sajnos ezek a kábelek igen gyorsan elkopnak, hiszen ezeket nem általános használatra tervezték.) Majdnem elfelejtettem: a kábel pontos neve: 8 bites UTP-C64 Ethernet crosspatch kábel.''

Vazze! Elkopik a kábel ha adatokat küldözgetünk rajta! Az a srác aki ezt írta szerintem Nóbeldíj esélyes.

''Be kell még szereznünk a C64-re írt Telnet 2.0 nevű programot. Ez egy részben BASIC-ben, részben gépi kódban írt program, és szintén igényel némi utánajárást. Itt is a számítástechnikai szaküzleteket tudom ajánlani, de például én egy Tescoban vettem az enyémet, el sem mesélem, milyen kalandos úton.''

Istenem, nagy az állatkerted..... A Tesco támogatja biztos a hekkereket. :DDD

''Az igazi hackerek tehát 8 bites gépeket használnak, hackeléshez használjatok ti is ilyet.''

Vladi, használj a ph keresőhöz 8 bites c64-et. az nem csinál felesleges műveleteket.

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#603) ngabor2 válasza Whaskes (#602) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ez a képződmény vagy a script-kiddie-ket akarja elriasztani, vagy tényleg ilyen sötét... az ilyet aranyba kellene foglalni... olvadt aranyba.

(#604) Whaskes válasza ngabor2 (#603) üzenetére


Whaskes
senior tag

van még neki 1-2 ilyen frappáns hülyesége, több tucatnyi hsz-ra való, de inkább nem linkelgetek :P Szerintem ez sötét mint a csimbókos hajúak főnöke. Remélem túszul ejti majd magát. ;]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#605) Whaskes


Whaskes
senior tag

ezt még beteszem, videokártya mint ''hekker'' eszköz :D [link]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#606) Foglalt név válasza Whaskes (#605) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ami rögtön az első oldalon megragadó, amiből tudod, hogy a hackerség egy folyton változó ingovány, olyan világ, melyben semmi sem biztos: '' bloggerek illetve blogjaik egyik napról a másikra hirtelen eltűntek''<->''ezek az információk mostmár örökké hozzáférhetőek lesznek az interneten'' Az örökké élő, de mégis eltünő információ! Hány dimenzióban élhet vagyon a srác? Szerintem egy fraktálban, amiben csak 0 és 1 van :DDD

(#607) Lord Zero válasza Whaskes (#605) üzenetére


Lord Zero
addikt

nincs szó benne videokártyáról..

egyébként vicceskedjetek csak, aztán ne legyen csodálkozás, mikor a wireless vírusok elözönlik gépeiteket és mutációra bírják a szilikont, h a végén ott álljon egy mell-implantátum, a hajdanvolt pécé helyett...
rettegjetek

[Szerkesztve]

nem, mindegy

(#608) Whaskes válasza Lord Zero (#607) üzenetére


Whaskes
senior tag

:DDD vga-ról télleg szó sincs, de ha megnézed a képet, ott a d-sub csatlakozó a végén :DD az totálisan egy VGA kártya...

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#609) Foglalt név válasza Lord Zero (#607) üzenetére


Foglalt név
addikt

''PCI-os WGA (videokártyára emlékeztet)''
De :P

Kajak jól ír a srác, kéne terjeszteni, úgyis itt a mistral a közelben. Nyitnánk mellé kávézót és lehetne nézni, ahogy a sok noob halálba szivatja az eladókat ;] :DDD Esténként felragasztanánk ilyen szlogeneket, hogy ''8bites utp/c64 kábel ma féláron!'' :C

(#610) Whaskes válasza Foglalt név (#609) üzenetére


Whaskes
senior tag

0Km-es még nem kopott! 3év garancia vagy 100.000km! :DD

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#611) VladimirR válasza Whaskes (#608) üzenetére


VladimirR
nagyúr

es azt tudodo, hogy az alatta levo kepen mi az usb-s wga?

(#612) BlacKSouL válasza VladimirR (#611) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Az nem lehet más, csak egy régi kéteres réz antennakábel-->koax átalakító

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#613) VladimirR válasza BlacKSouL (#612) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az

akarom mondani, dehulye vagy, az egy szalagkabel-koax transzformator tokozasaban

[Szerkesztve]

(#614) BlacKSouL válasza VladimirR (#613) üzenetére


BlacKSouL
addikt

vagy valami olyasféle :)

Lehet hogy az antennával vehető titkosítatlan űrzajt is tudja vele szűrni, és azt kábelmodemmel azonnal dekódolja, az infót pedig a fontos kormányzati hivatalok ellen tudja fordítani bármely országban. ;]

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#615) supesz


supesz
aktív tag

Haha Én ismerem a tranzisztorhullámmodulációs WGA eljárást koaxtranszformátor tokozásban. És most vezérlek vele egy pokolgépet irakban. Este hatkor benne lesz a hírekben majd nézzétek meg! :DDD

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#616) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

...Szép selymes loadingom... |:))|

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#617) ngabor2 válasza BlacKSouL (#616) üzenetére


ngabor2
nagyúr

basszus, takaríthatom megint a monitort. pont ittam :D

(#618) BlacKSouL válasza ngabor2 (#617) üzenetére


BlacKSouL
addikt

mer' mindent megiszol, mindenre iszol... :D
Én már rutinosan nem olvasok PH!-n semmit, ha van valami a számban(kaja, pia)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#619) MarKoo


MarKoo
őstag

Mennyi állat ember van: [link] :D

(#620) #16741888


#16741888
törölt tag

Tud nekem valaki egy 1 mondatos közérthető definiciót mondani az ini fájlokra? global, egy program ini fájlja milyen célt szolgál, én vágom de nem tudom szépen kompaktul megfogalmazni:(

(#621) Thrawn válasza MarKoo (#619) üzenetére


Thrawn
félisten

:W Ez már szinte fizikai fájdalmat okozott...

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#622) Winner_hun válasza MarKoo (#619) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ha ráviszem az egeret alul megjelenik a link. Ha rákattintok, ez a kép jön be:

[kép]

:F

mod: ie-vel jó.

[Szerkesztve]

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#623) Foglalt név válasza Winner_hun (#622) üzenetére


Foglalt név
addikt

Ez azért van, mert nem jársz legjobb nők topicba. Ilyenkor fogod link kimásol, új fül, link beszúr. :D

(#624) ngabor2 válasza BlacKSouL (#618) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is ritkán eszek a gép előtt. de inni szoktam, mert szomjas vagyok.

(#625) Winner_hun válasza Foglalt név (#623) üzenetére


Winner_hun
félisten

Jobb klikk, hivatkozás megnyitása ie motorral, új fülön megnyitja ie-vel:)

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#626) Thrawn válasza Winner_hun (#625) üzenetére


Thrawn
félisten

Ennek az IE pluginnak mijaneve?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#627) Foglalt név válasza Winner_hun (#625) üzenetére


Foglalt név
addikt

Megalkuvó :P

(#628) PazsitZ válasza Thrawn (#626) üzenetére


PazsitZ
addikt

IE Tab [link]

- http://pazsitz.hu -

(#629) Winner_hun válasza PazsitZ (#628) üzenetére


Winner_hun
félisten

Ez a jobb, amúgy van IE View is, de az új ablakban nyitja meg, nem új fülön és az nem tud átváltani mindent mit a Tab.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#630) Thrawn válasza PazsitZ (#628) üzenetére


Thrawn
félisten

téháiksz! Megvan a negyedik hasznos Firefox pluginom :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#631) BlacKSouL válasza #16741888 (#620) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Egy alkalmazás beállításait, alapadatait tartalmazó szöveges formátumú fájl (konfigurációs fájl), melyeket az alkalmazás az indulásakor, az inicializáláskor olvas ki(be?), és általában a program futásának végéig ezekkel az adatokkal/beállításokkal dolgozik.

Ettől tömörebben megfogalmazni nem érdemes, mert akkor nincs minden benne.

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#632) ngabor2 válasza Winner_hun (#625) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én meg középső gombbal klikkeltem rajta egyet, és megnyitotta új tabon. semmi macera, ment egyből. kell a francnak ie. különösen azért, mert még mindig nem találtam linux alá ie-t...

(#633) VladimirR válasza ngabor2 (#632) üzenetére


VladimirR
nagyúr

te...valamit mar megint vetitesz ezzel a binux-szal
a multkor meg vagolaprol beillesztes volt a kozepso klikk, most meg mar uj tabot nyit?
legkozelebb megvaltja a vilagot ;p

(#634) ngabor2 válasza VladimirR (#633) üzenetére


ngabor2
nagyúr

ja, be is tudja a tabot zárni a középső gomb, ha a fülére csapok vele.

tényleg, mindjárt beállítom, hogy a normál ablakokat is bezárja :D

a világmegváltáshoz még kell 1-2 szkript...

(#635) VladimirR válasza ngabor2 (#634) üzenetére


VladimirR
nagyúr

if ( middlebutton ) {
  vilagmegvaltas( now() );
}

(#636) Winner_hun válasza ngabor2 (#632) üzenetére


Winner_hun
félisten

Az nekem a backspace-ra van beállítva.

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#637) Foglalt név válasza ngabor2 (#634) üzenetére


Foglalt név
addikt

Qrvák vére... Mondom kipróbálom én is xp alatt, hát nem bezárta :DDD

(#638) Foglalt név válasza VladimirR (#635) üzenetére


Foglalt név
addikt

Not enough manna :DDD

(#639) Thrawn


Thrawn
félisten

Érdekes. Ha megnyomom a középső gombot, az összes megnyitott ablak megjelenik egymás mellett a képernyőn...

Kézilabda: kiestünk :( :O

[Szerkesztve]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#640) supesz


supesz
aktív tag

nekem egy duplaklikk van a középső gombon. de nem használom. :U

A nucleus arcuatus (infundibularis) kapillárisaiból összeszedődő vénák a hypophysisnyélen keresztül lejutnak a hypopisis elülső lebenyébe - az adeno-hypopisisbe, és ott újra kapillárisokká oszlanak.

(#641) ngabor2 válasza VladimirR (#635) üzenetére


ngabor2
nagyúr

aszongya root jogok kellenek hozzá egy másik gépen. a god.com-on... ahoz meg egyelőre nincs hozzáférésem :D

(#642) VladimirR válasza ngabor2 (#641) üzenetére


VladimirR
nagyúr

amator

(#643) Vallon


Vallon
tag

srácok nem tud nekem valaki segíteni, hogy mi is az gazdasági informatika? Mi vár rá a munkaerőpiacon, mi a feladata, szükség van-e rá, stb. Elvégre ez egy IT-dolgokkal foglalkozó oldal :F Feltettem a kérdést állásbörzén, de oda kevesen járnak :(

Cukor az élet, csak meg kell tanulni szopni.

(#644) ngabor2 válasza VladimirR (#642) üzenetére


ngabor2
nagyúr

konzolról fel tudnám törni. de távolról nem. csak bejutni nehéz, elég jó tűzfal védi.

(#645) BlacKSouL válasza Vallon (#643) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Hát például: [link]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#646) VladimirR válasza ngabor2 (#644) üzenetére


VladimirR
nagyúr

kolcsonadjam az usb wga-mat es a c64-em?

(#647) parandroid válasza Foglalt név (#638) üzenetére


parandroid
nagyúr

Feltételezem tisztban vagy a manna és a mana közti különbséggel, és az iménti postodban csak elírás történt? Lásd még tera és terra.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#648) ladybug válasza Thrawn (#639) üzenetére


ladybug
őstag

Sosem gondoltam, hogy az egérről beszélsz. Már épp kérdezni akartam, hogy a billentyűzeten melyik a középső gomb, amikor supesz postját elolvasva rájöttem, hogy az egérkéről lehet szó.

Kézilabda...Tudtam, hogy nem szabadott volna bekapcsolni a tv-t. Most először akartam belenézni egy meccsbe. Vhogy megérezték, hogy nézem őket. :U :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#649) VladimirR válasza parandroid (#647) üzenetére


VladimirR
nagyúr

nem, nem eliras tortent - enyire h*lye

(#650) parandroid válasza VladimirR (#649) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ettől féltem. Pedig már kezdett szimpatikus lenni.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.