Hirdetés

2024. június 19., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#51) Foglalt név válasza burgatshow (#41) üzenetére


Foglalt név
addikt

Elárulom neked, hogy ez nálunk sem volt másképp. Volt 1-2 tanár, a többit meg annak csúfolták. És? Ami érdekelt, annak utána olvastam. Ha tudtam, hogy bármit írok 2est kapok rá, akkor mit görcsöljek rajta. Ezt nem fogod fel, hogy olyan véresen komolyan veszi mindenki, mintha nem is tudom mi lenne. Ilyen kis menedzserpalánták járnak az iskolába, tele tetoválva, hogy én, én, én. Nem voltam tesiből 5-ös és hova sz*rjak? Kaptam egy egyest? Megéltem, megkaptam a jussom tanultam belőle vagy nem. De nem szedtem nyugtatót, meg ittam kávét. Egyszerűen nevetséges. Kicsit eltolódott a világ és nem érzem, hogy a jó irányba.

40 évvel ezelött 14 évesen már javában kint dolgoztál volna a földeken, nem a jajj milyen lesz a dolim kérdés járt volna a fejedben. Mégsem stresszeltél volna ennyit. Nem azt mondták volna, hogy ejnye-bejnye, vagy elvették volna a mobilod, hanem olyan hurkásra verik a segged, hogy 2 napig nem tudsz leülni és mégsem volt senkinek lelkitörése. Fura, nem?

(#52) Foglalt név válasza troland26 (#50) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor indulhatsz ;] :DDD

(#53) Foglalt név válasza EQMontoya (#45) üzenetére


Foglalt név
addikt

Szódoga egy dolog, nem tudom hova készülsz, hogy kell a töri meg a magyar, de ha a szódogától feláll a szőr a hátadon, akkor a római jog elött szerezz egy kötelet :DDD Még műszakin is volt olyan tárgy, ahol kb. 500 oldalt kellett kb. betűre tudni. De pl. egy orvosin a latin nevek csodáját sem kell gondolom ecsetelnem. Itt meg tudni kell 50 szót? Vagy a leggyakoribb igék 3 alakját :DDD

(#54) Racecam válasza troland26 (#34) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Sok mindent nem tudsz még.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#55) EQMontoya


EQMontoya
veterán

kicsit el Farenheit-et nézni.

Foglalt név: földre vissza pls, nem látszik az orrod. amúgy BME-re óhajtok menni :)

[Szerkesztve]

Same rules apply!

(#56) Foglalt név válasza EQMontoya (#55) üzenetére


Foglalt név
addikt

Milyen orr? :D BME-re mióta kell töri :F Ha arra gondolsz, hogy leszóltam a szódogád, megkérdezhetsz mást is erről nyugodtan :R

[Szerkesztve]

(#57) Foglalt név válasza Racecam (#54) üzenetére


Foglalt név
addikt

A Viki viszont sok mindent tud :D

(#58) troland26 válasza Foglalt név (#51) üzenetére


troland26
őstag

hát ,nem tudom nekem nem volt bajom a tanáraimmal a nagy többség nem volt szemét
még az oszifőm se aki megvágott tesiből én voltam a fa.z ezt onnan is tudom ,hogy amikor nagyon rezgett a léc rögtön tudtam tanulni és jöttek is az eredmények . Eszembe jutott egy dolog pár hete voltam a barátaimnál (ahol csecsemő van) egyszer csak be dugtak az orrába egy műszert és el kezdték szívni az orrából a váladékot . Na pár nap múlva kérdeztem anyámat hogy nekem volt -e ilyen gépem ő meg nézett rám furcsán és mégis életben vagyok .A lényeg mindennek túl nagy jelentőséget tulajdonítanak. Valami hasonlót látok a mai világba



Race :azóta már tudom :D

[Szerkesztve]

(#59) Foglalt név válasza troland26 (#58) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én is valami hasonlót próbáltam írni.
Különben igazán akkor szúr szemet ez a rossz tanár dolog, ha van mellette jó. Nekem hála az égnek középiskolában és egyetemen is voltak jó tanáraim és mellettük bizony némelyik másik... :U

(#60) BlacKSouL válasza Foglalt név (#51) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Ovodában mindig néztük a kerítésen át a nagy iskolásokat, és el sem tudtuk képzelni hogy milyen nagy dolog is ott tanulni. Megtanultuk a számokat 1-től 10-ig. Az ovodások meg kis pisisek voltak, és utáltuk hogy nekik még semmi gondjuk, mi meg szorozhatunk meg oszthatunk. Általánosban a középsuli nagy misztikumnak tűnt, és az oda való felvétel mindennél fontosabb volt, nagyon féltünk tőle, de aztán végülis egész lazán meglett. Középsuliban kinyílik az ember csipája, de azért fosik a dogáktól, főleg ha nem előre bejelentett röpdoga. Felelni meg kész rettegés szóban. Hogy visszakívántuk az általánost, ahol a matekban még csak számokkal dolgoztunk, itt meg fele szám, fele betű. Aztán jött az érettségi, meg a felvételi, és a pontokat számolgattuk, meg nem tudtuk hova kapjuk a fejünket, dogák, érettségi, szalagavató, félévzáró dogák, még szerelmesek is voltunk tán. A tanárokat már kiismertük, de nem szerettük meg őket. Az érettségitől úgy féltünk mint ördög a szenteltvíztől, és el sem tudtuk képzelni, hogy majd a nagy egyetemen mi lesz, ahol nem tanítanak, hanem előadnak. Aztán megvolt az érettségi, úgy elment mint a sicc, már az eredményhirdetésen röhögtünk az egészen. Felvételin izzadtunk ezerrel. Meglett. Elkezdtük, aztán 3-4 hónap után nagyon izzadtunk egy-egy ZH-nál, pedig jó előre tudtuk hogy lesz, készülni is volt rá idő, de hát annyi buli van mindenhol, hogy nehogymá'. Aztán a második pót-ZH-n jutott eszünkbe, hogy hogy fostunk az általánosba menésnél, meg a gimibe felvételinél, meg érettséginél, ahol még számok is voltak a matekban, itt meg csupa betűből áll az egész, és az egész nevetségesen gyerekesnek tűnik visszafelé nézve. Aztán megkapjuk a diplománkat, és a jobb fej tanárokkal egy kellemes kiskocsmában sztorizgatunk az eltelt évekről, és hogy mennyit görcsöltünk a piti kis dolgainkon. Aztán elkezdünk állásinterjúkra rohangálni; diplomával a zsebében az ember nagy mellénnyel megy oda, de kiszórják jópárszor. És akkor jön rá az ember, hogy ha nem a Kovács Józsival járt volna ovodába, akkor a büdös életben nem kerülhetett volna be a céghez a faterjához a Pista bácsihoz asszisztensnek havi 320 bruttó kezdővel. És az embert megelégedettség tölti el, hogy megérte.

Részben kitalált történet!

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#61) Racecam válasza BlacKSouL (#60) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Hmm...

Ezt kicsit bővebb, kifejtettebb, kikozmetikázott formában máshol is el tudtam volna képzelni. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#62) BlacKSouL válasza Racecam (#61) üzenetére


BlacKSouL
addikt

A felénél elgondolkodtam én is, de nem éreztem annyira jónak.
Most meg már gondolom mindegy.
De ha törlöd innen a postot, és segítesz msn-en, akkor meggondolom. :U :)

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#63) NoLF


NoLF
addikt

jó estét! nem fáj a lábam, jó nap volt ma, jattot nem osztottak mert nem volt benn a főnökcsaj aki számolni és osztani szokta, ma jött új kollegina, olasz felszolgálólány (felszolgáló LESZ, most még tanítani kell) de a barátjával együtt jött, úgyhogy nem, nem dugom meg. amúgy nem rossz csaj, de nekem elveim is vannak, és a barátja pedig nagyobb nálam, úgyhogy semmiképp :)

söröm itthon nincs, de a kocsmában bevertünk egyet mert 11 előtt sikerüólt végezni, jee!

holnap pedig half day off :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#64) Racecam válasza BlacKSouL (#62) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Na nem, most már késő bánat. :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#65) Integra válasza NoLF (#63) üzenetére


Integra
titán

szerintem szarsz te az elvekre, csak nagyobb pali a pasija mint te, ne szépítsünk ezen:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#66) BlacKSouL válasza Racecam (#64) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Most már késő van Meg aztán egy napra elég egy címlapos is :B :D
Illetve már nem aznap van, de mindegy..

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#67) VladimirR válasza NoLF (#63) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''nekem elveim is vannak, és a barátja pedig nagyobb nálam'' - hehe, melyik a hangsulyos? (szep nagydarab allat lehet)

(#68) Integra válasza burgatshow (#41) üzenetére


Integra
titán

annyi pozitív van azért benne, már ha te képes vagy így hozzá állni, hogy megtanulsz logikusan és önállóan gondolkodni, ha nem tudsz valamit, tudni fogod melyik könyvet vedd le a polcról..

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#69) Integra válasza VladimirR (#67) üzenetére


Integra
titán

eszembe jut az a cigileszktatós tapaszos reklám mikor a kopaszra ráönti a csóka a kávét vagy mit és a csóka repül.... :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#70) Foglalt név válasza BlacKSouL (#60) üzenetére


Foglalt név
addikt

Jó sztori és van is benne igazság. Én mondjuk eleve máshogy állok ezekhez a dolgokhoz, kicsit mindig is zakkant voltam, mikor ált. suliban oltás volt, mindig én mentem elsőnek, mert különben nyafogás volt. Ha valakinek baja volt, akkor odamentem a tanári ajtajához, ami másoknak a bifröszt, nekem meg egy sima ajtó és bekopogtam. A kézzelfogható dolgokban mindig is racionális és gyakorlatias voltam. Óvodában játszottam és a kis fülem sem akart iskolába menni, mert ott tanulni kell. Általános 6. osztályában azt mondták menjek el gimibe, elmentem. Első 6 osztályosként, mindenki pátyolgatni akarta a kis hetedikeseket. Aztán 2. héten behívták a szüleim és megkérték őket, hogy ne moleszáljam a végzős lányokat, pedig én csak barátkoztam. Azt is eldöntöttem, hamár ilyen láma a felvételi rendszer, akkor vagy nyerek egy oktv-t vagy írok egy fullos felvételit és 2 délelött alatt elrendezem azt, amivel más 6-ig szórakozik. Aztán felvettek az egyetemre és első alkalommal szarul esett, mikor úgy vágtak ki, hogy tudtam az anyagot, aztán rájöttem, hogy ilyen az élet, másnak is lehet szar napja, meg ő is csak ember. Világéletemben úgy voltam vele, ha véleményem volt, azt elmondtam, ebből a sok nyuszinak mindig az jön le, hogy nagy a pofám. Ami persze jó, ha valamit el kell intézni, csak nehogy magam mögé nézzek, mikor másért prédikálok, mert addigra a föld nyelte el őket. Ezt is megszoktam meg azt is, hogy jellemzően utálnak az emberek, mert nem köntörfalazok, hanem kimondom, amit gondolok. Mivel jellemzően nem is látom szarul a dolgokat, ütni is szokott, mert mint tudjuk, az igazság az ami fáj és kevesen vannak annyira értelmesek, hogy a kritikát megfontolják, inkább megsértődnek rajta. Lehet, hogy sosem lesz normális állásom, de nem büdös a munka és ha lapátolnom kell, azt is megcsinálom, nekem ennyit megér, hogy reggel tükörbe tudjak nézni.
Viszont, hogy reggel legyen is kedvem tükörbe nézni, most elvánszorgok az ágyig. Jó éjt mindenkinek!

(#71) Integra válasza BlacKSouL (#60) üzenetére


Integra
titán

én speciel a csajokat hajkurásztam, jobban mozgatott mint hogy egy iskola hány évből áll:DDD
egyébként nem tudom osztani teljesen ezt, mert igenis be lehet jutni cégekhez a semmiből kapcsolat nélkül is. én a legjobb helyeimre mind így jutottam be, önerőből, több száz ember közül.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#72) Foglalt név válasza VladimirR (#67) üzenetére


Foglalt név
addikt

Én most azt nem értem, hogy a csajt vagy a barátját akarja meghágni? Vagy hogy jött a srác a képbe :F :DDD

(#73) Integra


Integra
titán

gyökérlista:))
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#74) NoLF válasza VladimirR (#67) üzenetére


NoLF
addikt

magasságra nem nagyobb, de kilóra sztem egy 20assal ver, bár már én is fogytam 5öt mióta kint vagyok. egyébként az elveim ezerszer erősebbek. :)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#75) Foglalt név válasza NoLF (#74) üzenetére


Foglalt név
addikt

Akkor győzd le a gyereket az elveiddel és ne a kilókkal ;)

(#76) VladimirR válasza Integra (#69) üzenetére


VladimirR
nagyúr

errol fogalmam sincs, hogy mi lehet

Foglalat nev, probalkozz massal: van szerencsem ismerni NoLF-ot szemelyesen es mivel O is jo nagy darab allat, ebbol arra kovetkeztettem, hogy az emlitett ficko is ilyesmi kategoria

(#77) NoLF válasza VladimirR (#76) üzenetére


NoLF
addikt

van szerencséd? ez majdnem olyan jól esett mint egy korsó sör :)

Foglalt nev: nem akarom legyőzni. érted?

[Szerkesztve]

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#78) VladimirR válasza Integra (#73) üzenetére


VladimirR
nagyúr

''Beckstein törvényjavaslata szerint csak azok kerülnének börtönbe, akik a videojátékokban emberforma ellenségeket gyilkolnak, így a Super Mario-rajongóknak nincs mitől tartaniuk, a quakerek viszont kezdhetik bizonygatni, hogy Anarki inkább néz ki ufónak, mint nőnek. Soldiers of Fortune, Counterstrike, Call of Duty, Medal of Honor: életfogytiglan.''

omfg - rotflcopter

(#79) Integra válasza NoLF (#74) üzenetére


Integra
titán

igen, persze, mindenki elhiszi ezt feltétel nélkül itt... :R :P :DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#80) Integra válasza VladimirR (#76) üzenetére


Integra
titán

magyaron van egy ilyen cigaretta tapasz reklám, majd befog azonnal ugrani mikor látod:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#81) NoLF válasza Integra (#79) üzenetére


NoLF
addikt

hogy ki mit hisz, arra olyan magasról szarok amilyen magasban még sosem jártál ;)

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#82) VladimirR válasza Integra (#80) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ha minden jol megy, nem fogom latni (nem nezek tv-t)

NoLF: az akarom miert van alahuzva? akaratod ellenere fogod legyozni? esetleg o fog kenyszeriteni?

- gyozz le, te magyar kocsog!
- naaa....nem akarooom....

p.s.: ;p

szerk.: egyebkent Foglalt nev nem erti, nincs meg hozza a szukseges szellemi hattere

[Szerkesztve]

(#83) Integra válasza VladimirR (#78) üzenetére


Integra
titán

az első headshotot neki szánná a fél világ asszem:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#84) Integra válasza NoLF (#81) üzenetére


Integra
titán

vágom én:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#85) Integra válasza VladimirR (#82) üzenetére


Integra
titán

LOL:DDD

- gyozz le, te magyar kocsog!
- naaa....nem akarooom....
- de igen!!! azt akarom hogy pélózd meg a nőm!!!
- de miért?
- mert már én is pélóznék mást, azé' puttána, azé!
- io capisco!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#86) KMan válasza Integra (#71) üzenetére


KMan
őstag

szvsz te mar oviban is meccsboksz gyujtemenyeddel gizdaztal a pipiknek ;]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#87) Integra válasza KMan (#86) üzenetére


Integra
titán

agyára mentem mindenkinek:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#88) NoLF válasza VladimirR (#82) üzenetére


NoLF
addikt

ahh... rossz szót húztam alá. NEM akarom legyőzni. érti?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#89) NoLF


NoLF
addikt

nah mindenki bealudt?

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#90) Integra válasza NoLF (#89) üzenetére


Integra
titán

én nem, csak tanulok vezetni:)
[link]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#91) VladimirR válasza NoLF (#88) üzenetére


VladimirR
nagyúr

ebbol mar nem magyarazod ki magad ;p

(#92) tbs válasza Integra (#90) üzenetére


tbs
addikt

Nagyon szigorú..! :DDD

(#93) NoLF válasza VladimirR (#91) üzenetére


NoLF
addikt

nem is igazán akarom. az a lényeg, hogy én tudom hogy mi a helyzet :D egyébként most itt áll mögöttem a srác, hát egy 5 centivel alacsonyabb, és csak a hasa hatalmas, úgyhogy sztem ha nagyon akarnám el tudnám picsázni... node minek? eljött ide a bnőjével melózni, egy lakásban kell lakjunk.. nem fogk a nőjéhez nyúlni, több okból sem.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#94) VladimirR válasza Integra (#90) üzenetére


VladimirR
nagyúr

az ilyeneket legszivesebben falhoz allitanam

(#95) NoLF válasza Integra (#90) üzenetére


NoLF
addikt

nos igen, szép dolog a drift, de miért kell forgalomban? nem csak ön, hanem közveszélyes is... elég gáz.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#96) KMan válasza NoLF (#95) üzenetére


KMan
őstag

kegyetlen adrenalin pumpa forgalomban. ennyi erovel meg lehet utalni a:
-gyorshajtokat
-fiatalokat
-ittas vezetoket
-kabult vezetoket (kabitoszer, kialvatlansag)
-jogositvany nelkul vezetoket
-stb...
es ezek barmely kombinaciojat. az osszes f@szsag, nincs kulonbseg.

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#97) MarKoo válasza burgatshow (#42) üzenetére


MarKoo
őstag

Jelen. 11. osztály és 1 alkalommal akart megszopatni az angoltanárom, de elintéztem hogy legyen másik. :D Az irodalomtanár meg mostanában változó kedvű, 3-as lettem belőle. Amúgy nem vágom ezt a napi 8 óra tanulást, ebben az évben jó ha összesen tanultam annyit. ;] Jó, nem valami nagyonkirály az átlagom - sulihoz képest jó, osztályátlaghoz képest közepes, de elmegy és évvégére simán ki tudom javítani. Meg is őrülnék ha a délutánaim a barátok helyett állandó tanulással telnének.

(#98) VladimirR válasza KMan (#96) üzenetére


VladimirR
nagyúr

utaljuk is mindet (bar a fiatalokat nem ertem, hogyan kevered bele - fiatal vezethet, vadbarom nem)

en elhiszem, hogy tud, de menjen tesztpalyara, akarhova
ne forgalomban jatsszon

(#99) KMan válasza VladimirR (#98) üzenetére


KMan
őstag

hat nezd bizol a 17 eves suttyokban akik elkerik apuci bombijet szombat estere? (lehet felolem akarmilyen mintatanulo, mintagyerek)
tesztpalya meg ido utan unalmas lesz, nem jon at ugyanaz a felling. (imho)
szerk: mentem szunayalni. joejt nektek.

[Szerkesztve]

Csak a balekok alszanak [SAS]

(#100) ngabor2 válasza MarKoo (#97) üzenetére


ngabor2
nagyúr

azért ezt nagyon ne lazázd el.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 37 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.