Hirdetés

2024. július 1., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 35 (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2601) tiv61us válasza parandroid (#2599) üzenetére


tiv61us
őstag

tisztan latszik, hogy olyan szo, hogy cser nem letezik
ellentetben a pac=cal vagy a SZ.. nem irom le
raadasul a cser sokkal bonyolultabb osszetetelekben szerepel, minta tobbi
cserbenhagysasos gazolas
cserben hagyta a szive, szerencseje, tarsa stb. stb. amia tobbi alapszora nem jellemzo
szoval a cser egy kulonleges szo

de most megjott a pizzam
sorry

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#2602) parandroid válasza Sipi (#2600) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nem, az a másik házban maradt, nem tartottam rá igényt, amelyik magyar szót nem ismerem, az nem is fontos.

Katica: Családsegítő és gyermekjóléti szolgálat mindenhol van, utána kell nézni a telefonkönyvben.

Agyasima: Talán nekik vagy a szociális gondozóknak (ha vannak) vana legjbb rálátása a rásorultságra, és általáan az osztást is elvállalják.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2603) Racecam


Racecam
MODERÁTOR

Pont most, amikor a kortársam is itt van, mennem kell aludni. :(
Holnap first. :O

u.i.: Külön Péternek: :C :R :W

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2604) parandroid válasza Racecam (#2603) üzenetére


parandroid
nagyúr

Elalvás előtt még keress rá, légyszi, hogy hogyan folytatódik az a Nagy Kriszta-féle örökzöld, hogy ''Neked sütöttem délután, / ne tétovázz / ...'' Na, az utána lévő sort ajánlanám tisztelettel... ;]

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2605) Agyasima


Agyasima
senior tag

ladybug, peterkeT: köszi, akkor keresek családsegítőt, asszem.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#2606) Lord Zero


Lord Zero
addikt

nah, befejeztem a munkát, csak kétszer szállt el a cucc, de a word recovery mágiája megmentett a őrülettől

kényelmetlen helyzetben vagyok: most vagy átolvasom a 75 (angol) oldalt, vagy lemegyek sörért
fúúú, nehéz dolgok ezek...

nem, mindegy

(#2607) ngabor2


ngabor2
nagyúr

kedves barátaim, kezdődik a múlt hét 8. munkanapja. most nem örülök neki, de remélem fizetéskor fogok.

(#2608) Racecam válasza parandroid (#2604) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Re: refrén. ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2609) Janoska26 válasza ngabor2 (#2607) üzenetére


Janoska26
addikt

Nekem már péntek van ha úgy nézzük, ugyanis holnap és holnapután szabin leszek :P ;]

(#2610) erdey_a válasza Janoska26 (#2609) üzenetére


erdey_a
őstag

Csakhogy akkor neked csütörtökön még csak hétfő lesz :P

Vérboci

(#2611) csapos2 válasza VladimirR (#2556) üzenetére


csapos2
addikt

Így már kicsivel világosabb, köszönöm.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2612) Janoska26 válasza erdey_a (#2610) üzenetére


Janoska26
addikt

Az lehet, de pénteken pedig péntek lesz :F Ez elég hülyén jött ki, na mindegy értsd jól :P

(#2613) Janoska26


Janoska26
addikt

Már egy órája nem írt senki ide, hát mi az csak nem mindenki dolgozik, azért csak óvatosan így hétfő reggel, most a legártalmasabb a munka :DDD

(#2614) Pacák válasza TexT-BoY (#2557) üzenetére


Pacák
senior tag

Pont ezt beszéltük a párommal tegnap este, hogy minek erőlteti erdey_a párja az inoxot, ha meg kell fogni a pénzt, mert limitált az anyagi keret a berendezésre.

Teljes öngől ebben az esetben egy tökugyanolyan műszaki tartalmú konyhai eszközért kiadni plusz 8e vagy 12e forintokat - a fehér zománcoshoz képest -, ha nincs már felesleges pénzmag a családi kasszában. Ráadásul ezért még be is vágja a durcát az asszonyka. Stimmt? Letörik a derekamat a lányok vagy sem, de ebben még a párom is egyetértett velem.

Más lenne a kérdés, ha mindkét személynek biztos állása lenne és nem kéne kicsengetni havonta a fizetésük jelentős részét hiteltörlesztésre. Ebben az esetben aláírom: legyen az inox...

Nuclear launch detected

(#2615) Sipi válasza erdey_a (#2546) üzenetére


Sipi
addikt

Esetleg az lehet emögött, hogy Te, mint férfi, ''elintézted'' a családi fészek fizikai megteremtését.
Ennek berendezése azonban a hagyományos családrend szerint a nők feladata. (Lehet őskövület-konzervatív-polgári szarnak titulálni, de még valahonnan az őskorból hoztuk magunkkal, úgyhogy felesleges ágálni ellene.)

Lehet, hogy túl kevés teret engedtél neki a lakás-projekt során, s most ki szeretné élni azt az örömet, hogy az ő keze nyoma is ott legyen a közös fészken. Kicsit macerás dolog, de ne ezen menjetek már szét: próbáld megérteni, mi zajlik benne, mi motiválhatja, s közösen beszéljétek meg. Számodra nehéz lesz, mert úgy kell meggyőznöd arról, mi legyen, hogy valójában nem szólhatsz bele, s rá kell bíznod a döntéseket. Esetleg próbáld meg éreztetni vele, hogy pár apróság az, ami neked tetszene, amit szeretnél a berendezésen, s ezt a párat vegye figyelembe, onnantól övé a pálya.

Vagy mutasd meg neki a folyószámla-egyenlegeiteket, és kalkuláljátok ki, hogy az inoxozott atyaúristen konyhabeli beültetése hány nap kényszeréhezésben fog kimerülni.

Ja, és bocs, hogy belepofázok a magánéletedbe. :)

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#2616) parandroid válasza Pacák (#2614) üzenetére


parandroid
nagyúr

Érdekes, a konyhafelelős bevonása után is ugyanez volt a közös családi álláspont nálunk is. Egyébként azért is nem cseréltünk tűzhelyet, mert bár szeretnénk, de pillanatnyilag eléggé a végén van a beszerzési listának, jórészt éppen újszerű állapotának köszönhetően, habár szépnek semmiképpen sem mondható.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2617) Lord Zero válasza erdey_a (#2610) üzenetére


Lord Zero
addikt

hogy áll az oldalbordád oldalbordája?

megnézettétek?

nem, mindegy

(#2618) Racecam válasza Lord Zero (#2617) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Az oldalbordájának az oldalbordája az nem önmaga? :F

Magán meg, mit nézegessen?
Ha csak, nincsnek nárcisztikus hajlamai.

Hmm..., lehet, hogy vannak. :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#2619) brownus válasza Racecam (#2618) üzenetére


brownus
veterán

lehet összeverekedtek az este...

(#2620) csapos2 válasza brownus (#2619) üzenetére


csapos2
addikt

Nem inkább, összekeveredtek? :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2621) Janoska26 válasza csapos2 (#2620) üzenetére


Janoska26
addikt

Na ezt bogozza ki valaki :F :DDD

(#2622) brownus válasza csapos2 (#2620) üzenetére


brownus
veterán

hmm, egyre kínosabb az ügy :D

(#2623) csapos2 válasza brownus (#2622) üzenetére


csapos2
addikt

Mindeközben, Vérboci biztosan a babérjait legelészi, itthagyva bennünket kétségek közepette. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2624) Janoska26 válasza csapos2 (#2623) üzenetére


Janoska26
addikt

Már megint a vérengzésnél tartunk ;]

(#2625) Whaskes


Whaskes
senior tag

Szeretnék piramist építeni, felveszek egy dobost és egy gitárost!

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2626) csapos2 válasza Janoska26 (#2624) üzenetére


csapos2
addikt

Örök téma. ;)

Whaskes: A piramishoz nem kövek kellenek? :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2627) Janoska26 válasza csapos2 (#2626) üzenetére


Janoska26
addikt

Azért zeneszó közben jobban megy a munka :DDD

(#2628) Whaskes válasza csapos2 (#2626) üzenetére


Whaskes
senior tag

ugyan! kövek? B500 as tégla! meg egy kis víz+cement+homok+mész(esetleg micropol), és ott az aljzat beton, azt még bevasalni... inkább veszek fel dobost és egy gitárost azok majd megépítik.

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2629) Janoska26 válasza Whaskes (#2628) üzenetére


Janoska26
addikt

Meg gondolom EU-s támogatásból, hőszigeteled :DDD

(#2630) Whaskes válasza Janoska26 (#2629) üzenetére


Whaskes
senior tag

persze! a 20000 esekel tömöm majd ki üveggyapot helyett. mert a sivatagban olyan baromira fontos a hőszigetelés :P . és majd ZA. fog vigyázni a piramisba való illetéktelen behatlosákra.

[Szerkesztve]

|87 104 97 83 107 101 83| "Itt nincs rasszizmus, de igény lenne rá!" [muszály, egyenlőre, helység, szallag] Az ön bankkártyáját az ATM elnyelte, tájékoztassuk a Microsoftot a felmerülő problémáról?

(#2631) Janoska26 válasza Whaskes (#2630) üzenetére


Janoska26
addikt

Hát azt nem mondtad, hogy a sivatagban akarod építeni :P és Én a helyedben a Kevin Costnernek szólnék, az Több mint testőr :DDD

(#2632) csapos2


csapos2
addikt

A TFT monitorok, működnek háttérvilágítás nélkül is, vagy van valami olyan áramkör beépítve, ami kikapcsolja tönkrement háttérvilágítás esetén?

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2633) Xpod válasza Whaskes (#2628) üzenetére


Xpod
addikt

Egy kis cement egy kis mész,
kőművesnek nem kell ész?

:D

csapos2 #2632: igen működnek, csak nem sokat látni. Mondjuk a projektornál nem kell a TFT eredeti világítása.

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#2634) csapos2 válasza Xpod (#2633) üzenetére


csapos2
addikt

Köszönöm a gyors választ.

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2635) erdey_a válasza Sipi (#2615) üzenetére


erdey_a
őstag

Naszóval...

A tegnap esti kifakadásom után felhívott telefonon és beszélgettünk (a megelőző vita is telefonon zajlott). Elmondtam neki, hogy bár valóban szűkös a keret, nem azon a 10ezer forint pluszon fog múlni a dolog. Majd megspóroljuk mondjuk a konyhabútor vagy a szobabútor árán. A nagy tételek még hátravannak, azokon lehet igazán spórolni. De amint ezt elmondtam, közölte, hogy ő is átgondolta és belátta igazam van, nem ragaszkodik az inoxhoz.

Tehát most úgy állunk, hogy már én akarom az inoxot, ő meg a zománcost :DDD

Valszeg azért inoxot veszünk...:)

Lord Zero: Voltunk doktorbácsinál és RTG-n is. Se törés, se semmi komoly. A doki szerint valami mellhártya izzadmány vagy mi :) Szóval a hoszas megfázás alatt letapadt a cucc, a köhögésektől meg felszakadt, ez fájhat. Flektor tapaszt javallott. Csütörtök óta használja, határozottan javul.

Vérboci

(#2636) csapos2 válasza erdey_a (#2635) üzenetére


csapos2
addikt

Tehát most úgy állunk, hogy már én akarom az inoxot, ő meg a zománcost :DDD

Elérte célját, azt akarod , amit ő, de úgy, hogy úgy tesz, mintha nem is ő akarná. Rafkós. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2637) parandroid válasza csapos2 (#2636) üzenetére


parandroid
nagyúr

Nők...

Az evolúció csúcsa...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2638) Sipi válasza csapos2 (#2636) üzenetére


Sipi
addikt

Hm, lekéstem a válasszal...
Igen, a tipikus női rafinéria esete. S elérte célját. Innen már nehéz lesz kimászni. Ebből inox lesz, felesleges pénzkidobás. (Vagy marad az erdeya által önként és dalolva vázolt lehetőség: a drága bútoron még sokat lehet spórolni. Pl. a kétajtós szekrényre elég kezdetben egy ajtó is, pár fiók, a kilincsek lemaradhatnak. Később majd be/fel lehet tenni, nem nagy ügy.
De legalább passzol a hűtő a sütőhöz. :D

Elnízíst kérek bátor fellípísemért.

Mod: PeterkeT, miért? Nem így van? Egy egyszerű trükkel lazán elérte, amit akart. ''Ura'' pedig áll hosszú, méla lesben.

Sipi

[Szerkesztve]

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#2639) csapos2 válasza Sipi (#2638) üzenetére


csapos2
addikt

Így van ez jól, én szeretek csúcsra mászni, és ez hozzátartozik. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2640) parandroid válasza csapos2 (#2639) üzenetére


parandroid
nagyúr

Sipi, nincs ezzel semmi baj. Akkor ezt jól megbeszéltük. Remek.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2641) tbs válasza erdey_a (#2546) üzenetére


tbs
addikt

Nálunk fekete beépített kerámia lap van. Fekete munkapult. Sötét-cseresznye, csak lakkozott fabútor. Fekete zománcos sütő. Fehér hűtő. ~700eFt, 4 éve... Asszony választott, én csak virítottam a lóvét, meg fuvaroztam egyik boltból a másikba. :DDD

(#2642) Sipi válasza parandroid (#2640) üzenetére


Sipi
addikt

Nekem nincs is vele semmi gondom... Elvégre nem az én párom. :)
Valami gond van? Nem Rád jellemző sor volt ez...

Sipi

Mont-joie! Saint Denis! Je trépasse si je faiblis!

(#2643) neduddki válasza Racecam (#2510) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Most bezzeg kussol?? TE!!!! Setitben lopakodo al-Telanyo?????????????:- ))))))))))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#2644) parandroid válasza Sipi (#2642) üzenetére


parandroid
nagyúr

Ugyan, dehogy. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#2645) BlacKSouL


BlacKSouL
addikt

Mindenki ezt szokta mondani, én is: Tudom hogy úgysem érdekel senkit, de elmondom. :)

Szombaton haversrác szülinapját akartuk ünnepelni. Lekéste a buszt amivel jött volna haza, úgyhogy volt egy kis kavarás, de a lényeg, hogy este 7-re nagyjából indulhatott a buli, még kimentünk érte kocsival(nem a városban lakik) adigra kiderült, hogy jönne a szembeszomszéd haversrác is, na sebaj, régen 3-asban, most négyesben tequilázunk. Kiértünk hozzájuk, haver még nem volt kész, a szomszéd srác behívott magukhoz friss sütit enni, velük is jóban vagyunk, az egész családdal. Persze a nővére is otthon volt(még ő is fiatalabb nálunk vagy 3 évvel), akit a srác ledumált arról hogy csatlakozzon, de végülis mégiscsak. Így jöttünk be öten, de aztán kiderült, hogy a haverunk és a szomszéd srác nővére nem igazán csípik egymást, egy régi dolog maradványaként. Így indultunk neki az estének, déli sarki hangulatban. Csak a 3. kocsmában volt hely, de ott már gyorsan kikértük az első teq-sör kombót, megnyugtatni a kedélyeket. Kb. az ötödik körre már úgy megfordult a dolog, hogy az egész kocsma ötünket nézve iddogált csendesen, mi pedig kezdtük súlyosan jól érezni magunkat. Sajnos a zárás vetett véget a hepajnak, mi kicsengettük a 15k-t, ami kicsit ellentétele volt a pincér érkezésünkkori kérdésének, miszerint: Meddig óhajtanak maradni? (Ameddig jólesik köcsög) Dehát így nem lehet lezárni a dolgot, átmentünk egy helyre ami gyakorlatilag diszkóként, illetve zenés-táncos szórakozóhelyként üzemel, jó kis nosztalgia buli volt, és meglepően sok ember, nagy hangulat. Gyorsan megcsináltuk az átkötést egy teq-sör kombóval, végülis tequila-party volt az esténk mottója. És aztán itt kezdenek kimaradni részek, bad sectorok és clusterek. Még az is rémlik, hogy a kb kilométerre lévő automatához elmentünk pénzt felvenni, de a visszaút már nem rémlik. Aztán az is halványan megvan, hogy nővérke ecseteli, hogy mennyire szeret, és ha nem lenne barátja, akkor csak velem lenne hajlandó lefeküdni, és hogy ezt már régóta meg akarta mondani, de nem volt bátorsága..(Hát mondom baszki, jókor jut eszedbe) :D Meg rémlik hogy nagyon durva dolgokat műveltünk vele a tánctéren, volt ott minden ahogy ismerősöm mondaná.(Lift meg sehol a közelben) Hiphop eltelt 3 óra, nekem rémlik még vagy 2 kör tequila, meg még egy üveg sört is lecsúsztattam kis segítséggel, mert a felét szanaszét locsoltam(kis koordinációs probléma) de az est csúcspontjának azt éreztem, amikor haverral álltunk a tánctéren, ölelgettük egymást és együtt bőgtünk Cserháti Zsuzsa Édes kisfiam című számára. Persze a többi vendég nagy mulatságára. Úgy fél4-tájt kezdett lohadni a lelkesedés, úgyhogy elindultunk valahogy, odakint gyors számvetés: egyik srácunk eltűnt(a délutáni sofőr) viszont csapódott hozzánk egy másik a volt középsulinkból. Taxival hazatéptek, én hazaestem, magamba tömtem vagy 12 pogácsát, és beestem az ágyba negyed 5 körül. Reggel fél9-kor meg kelhettem, mentünk nagyanyámhoz. De durva lehetett ahogy lefeküdtem is, mert reggel elég rossz szájízzel keltem, és kiderült, hogy kb egy fél pogácsa volt még a számban :D Én úgy-ahogy megúsztam a másnapot, de a többiek nem toltak hajnalban annyi pogácsát, mindenki erős másnaposságról számolt be, volt aki csak reggel kiáltott rókát, de a leányzó egész nap ásítozott :) Aztán meglett az elveszett ember is, de ő sem emlékszik hogy ment haza, csak arra hogy meg akart mosdani a szökőkútban, ami 3 hete nem megy...
Asszem életem legjobb nem-szilveszteri bulija volt. Magasra tétetett a léc.

Tudom hogy senkit nem érdekelt, de jól esett elmondani

Aláírás (nem kötelező megadni)

(#2646) Janoska26 válasza BlacKSouL (#2645) üzenetére


Janoska26
addikt

Ez jó hosszúra sikeredett, hangfelvétel nem lenne erről, azt belinkelhetnéd, nincs kedvem ennyit olvasni :DDD

(#2647) tbs válasza BlacKSouL (#2645) üzenetére


tbs
addikt

Próbáltad már alkohol nélkül..? Sokkal viccesebb... :DDD

(#2648) csapos2 válasza tbs (#2647) üzenetére


csapos2
addikt

Azzal az a baj, hogy mindenre emlékszel. :D

Lelkiismereted méri önzésed őszinteségét. Hallgasd figyelmesen.

(#2649) Niquis válasza BlacKSouL (#2645) üzenetére


Niquis
aktív tag

Ha senkit nem érdekel semmi, nincs értelme semmit mondani, nincs értelme a fórumnak, nincs értelme a prohardvernek, tessék megszüntetni, nincs értelme a világnak, jöhet az apokalipszis.
Nekem tetszett.:)

"És ha helyzet van, akkor mindig lépni kell. Ha olyan a helyzet."

(#2650) BlacKSouL válasza Janoska26 (#2646) üzenetére


BlacKSouL
addikt

Inkább videofelvétel kéne az estéről, az súlyosabb lenne mint ez az alkoholamnéziás beszámoló az én borzalmas hangommal. Amúgy meg aki lusta, az nem is kap semmit :P

tbs: Próbáltam nem is egyszer, néha tényleg viccesebb, de ennek most pont nem az volt a célja, hanem egy előre megtervezett beb@szás volt a cél nemes és tradicionális okokból.

csapos: Pont ezt akartam írni szószerint tbs-nek :D

Niquis: Ez csak olyan divat lett itt Offban, mindenki tudja, hogy többnyire érdekli a többieket amit ír, de szerénységből odaírja hogy hátha nem, ne lehessen azt mondani utólag hogy naugye. Illetve pont azért hogy lehessen. Amúgy köszi :)

[Szerkesztve]

Aláírás (nem kötelező megadni)

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 35 (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.