Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1101) bobsys válasza ngabor2 (#1100) üzenetére


bobsys
addikt

Én sohasem értettem miért jó nézni az ilyeneket. El van dőlve a a kocsi és azt nézik másfél órán keresztül amíg talpra nem állítják. Nem értem.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1102) ngabor2 válasza bobsys (#1101) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lehet, hogy urban legend, de haveromék azzal szórakoztak, hogy 3-4-en néztek egy pontot a járdán. semmi nem volt ott, de nagyon feltűnően nézték. és beálltak melléjük emberek, nézték, hogy mit néznek. aztán az ''eredeti'' emberek otthagyták, és megkérdezték, hogy mit néznek...

(#1103) bobsys válasza ngabor2 (#1102) üzenetére


bobsys
addikt

:DDD
tervezem az útvonalat Pomázról az Árpád híd pesti hídfőjéhez, mert minden kerülő út amit ismerek járhatatlan/dugó van. Nézem csak nézem a térképet, de már nincs több alternatíva. Ma is dugózni fogok.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1104) ngabor2 válasza bobsys (#1103) üzenetére


ngabor2
nagyúr

menj tankkal. arra nem érvényes a kresz :DDD vagyis érvényes lenne, csak ki tartatja be? átmész egy pár kocsin? na és? minek állt eléd?

amúgy ilyenkor a bicaj vagy a robogó lenne a praktikus közlekedési eszköz. bár dugóban ott a szmog, az meg ezeken a jármúveken különösen érezhető.

[Szerkesztve]

(#1105) bobsys válasza ngabor2 (#1104) üzenetére


bobsys
addikt

bicaj az nem jó, nem bírok napi 20-20 kilométert tekerni. Nyáron ráadásul folytatják a Szentendrei út felújítását lesz megint 1szabad sáv. Már nézegetem a robogókat 1-2 hónap múlva már szeretnék egyet venni. Valami kicsit, elég ha max70el megy annál gyorsabban úgysem fogok tudni közlekedni. 200K környékén már eléggé jókat láttam.

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1106) rii válasza Grafiqs (#1067) üzenetére


rii
nagyúr

azért az 'va sok .... én közel sem mentem ennyit, de gyakorltott kerékpárposnak tartom magam ... 12 éves korom óta tekergetek, és 2001-2003 között volt kilométerórám, ebbe tettem 10,000 km-t ... de én csak túrázgattam

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1107) ngabor2 válasza bobsys (#1105) üzenetére


ngabor2
nagyúr

igen, én is olyat nézegettem... aztán a keret egy bicajra futotta :O nem baj, ezzel legalább mozgok egy kicsit. lassan kezd elmúlni a reggelenti izomláz is, bár még messze nem vagyok edzésben. ''ha lesz időm'', akkor hosszabb távra is megyek, eddig 10km alatt voltam 1 huzamban. a robogóba benzin kell, az meg drága. én meg úgyis kajálok, igaz, a bicaj lassabb :D

(#1108) Xpod válasza ngabor2 (#1107) üzenetére


Xpod
addikt

''a bicaj lassabb'' Szerintem azért a sebességet a mögötted rohanó kutyák számával könnyen lehetne változtatni. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1109) MyKonzerv


MyKonzerv
senior tag

na innen [link] tölthető le az összes képem a Duna tegnapi állásáról


2. lécci valaki írja le nekem, hogy a körtérről hogyan jutok ki a hungaroringre BMV-vel (busz-metró-villamos)

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#1110) bahama bug válasza MyKonzerv (#1109) üzenetére


bahama bug
csendes tag

én már meg is mutattam a többieknek, el voltak hűlve :(

'' az én az mindig valaki más''

(#1111) Loretto válasza MyKonzerv (#1109) üzenetére


Loretto
veterán

[link]
Ez a fordítottja (tudom, valamiért megcseréltem), és nem követi a forgalmirend változást, járatkorlátozást, de remélem segít.

Soirée...

(#1112) MyKonzerv válasza Loretto (#1111) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

thx :R
nekem nem akart menni
de má lépek is suliba

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#1113) Racecam válasza MyKonzerv (#1109) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Nem működik a link!! :O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1114) barnam_ válasza Racecam (#1113) üzenetére


barnam_
nagyúr

Most néztem meg, sztem törölték az ATW-nél.
Én letöltöttem korábban a képeket, és igazán lenyűgöző.

(#1115) Gambit


Gambit
őstag

Sziasztok!

Egy kis segítségre lenne szükségem. Mostanában az interjúkon gyakori kérdés, hogy mondj 3 rossz tulajdonságot magaddal kapcsolaban. Ilyenkor nyilván olyanokat kell mondani, amikből előnyt is lehet kovácsolni. Segítenétek ilyeneket összegyűjteni? Keresgéltem a topicban, de nem találtam igazán semmit.

Előre is köszi!


Mielőtt szóltok, hogy van erre topic, elmondom, hogy ott is próbálkoztam: [link], de nem sok sikerrel, és holnap megy egy ismerősöm interjúra.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1116) ladybug válasza Gambit (#1115) üzenetére


ladybug
őstag

Ez mekkora hülyeség. Már bocs...Rossz tulajdonságot mondani magadról, amiből előnyt kovácsolhatsz? Ennek mi értelme van? Ha nem vagy őszinte, akkor magadat álltatod, és ha történetesen pszichológiai képesítése van az illetőnek, aki az állásintrejún beszél Veled, az meg azonnal észreveszi, ha nem igazat mondasz.
Ha pedig megmondod őszintén, akkor mi baj lehet? Nem hinném, hogy amiatt nem vesznek fel vkit, mert azt mondja, hogy fáradékony, vagy túlzottan őszinte.
Ezt én nem értem..... :F :(

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1117) MyKonzerv válasza Gambit (#1115) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

félkegyelmű, értetlen, oktondi ;] :)
aki tud előnyt csinálni ezekből, az kiabáljon :C ;]

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#1118) Gambit válasza ladybug (#1116) üzenetére


Gambit
őstag

Nekünk ezt tanították. Pl. öngyilkosság azt mondani, hogy nem tudsz csapatban dolgozni. Az viszont nyugodtan mehet, hogy maximalista, perfekcionista vagy. A túlzott őszinteség egyébként nem rossz ötlet, szóval jöhet még, köszi! ;)

MyKonzerv: Tizenéves hülyegyerekek kíméljenek! Köszi!

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1119) MyKonzerv válasza barnam_ (#1114) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

az egy dolog, hogy a képek eltűntek, de az egész oldalt törölte a kibaszott atw...

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#1120) ladybug válasza Gambit (#1118) üzenetére


ladybug
őstag

bizonytalan, energikus, törtető :F
Ilyenekre gondolsz?

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1121) Gambit válasza ladybug (#1120) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, de ezek nem annyira jók, mert az első meg a harmadik nem fordulhat igazán jóra, a második pedig inkább előny.

Az a baj, hogy mi is tudunk párat, de azok már kegyetlen elcsépeltek, mert mindenkinek elmondták a suliban, hogy azt kell mondani. :U

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1122) _Volkovy_ válasza Gambit (#1118) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Perfekcionista, túlzottan őszinte, alkoholista.
Ez milyen hármas már..:D

(#1123) ladybug válasza Gambit (#1121) üzenetére


ladybug
őstag

Ok, akkor .....
extrovertált vagy introvertált - attól függően, hogy milyen meló?
Aztán aprólékos, kíváncsiskodó.

[Szerkesztve]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1124) MyKonzerv válasza Gambit (#1118) üzenetére


MyKonzerv
senior tag

tizenéves hülyegyerektől nem kapsz akkora pofont, amit még egy ilyenért kapnál... :(((

Halott indul hozzád, Uram, lelkét ezer kínba taszítsd! Könnyel terhes jajsiráma megváltja majd bűneimet.

(#1125) Gambit válasza ladybug (#1123) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, alakul! Nagyon köszi! Ilyenekből kéne egy csomó, hogy lehessen válogatni. :R

MyKonzerv: Ne zavard a felnőtteket, menj egy kicsit homokozni a kis barátaidddal, jó?

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1126) ladybug válasza Gambit (#1125) üzenetére


ladybug
őstag

Munkamániás. :D

Homokozni? Hiszen esik az eső. Inkább legózzon. ;)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1127) Ariadne válasza Gambit (#1115) üzenetére


Ariadne
őstag

Olvastam olyat is, hogy érdemes olyan tulajdonságot említeni, ami azért nem nagyon rossz, de már túljutottál rajta. Ezzel ecsetelheted, mennyire fejlődőképes vagy. :)

"In mountain biking, there is no destination - just a bike, a rider, and a place to ride" (The Collective:Roam)

(#1128) Gambit válasza ladybug (#1126) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, ez sajnos standard válasz.

Jó, akkor legózzon, csak ne szórja itt a hülyeségeit. ;)

Ariadne: Igen, ez is jó ötlet, de esetleg erőlködhetnek, hogy jelenlegi tulajdonság kell.

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1129) Cicero


Cicero
őstag

Ha kijönnek a DX10-es GPU-k és velük együtt a játékok, akkor egyszerűen nemfognak elindulni DX9-es GPU-kon, vagy ha el is indulnak, laggolni fognak? Sry, csak ilyen átállást még nem értem meg :DDD Vagyis nem foglalkoztam akkor vele, amikor DX9-re váltottak

(#1130) erdey_a válasza Gambit (#1128) üzenetére


erdey_a
őstag

Épp tegnap töltöttem ki egy ''önismereti tesztet'' egy továbbképzés kapcsán.
Én úgy beikszeltem magamnak, hogy nem tudok csapatban dolgozni, mint a gép.
Meg azt is, hogy belemegyek konfliktusokba.
Persze a másik kérdésnél max pontot adtam magamnak, ahol azt kérdezték, mennyire tudok önállóan és gyorsan dolgozni :D

De utána megmagyaráztam mindent, az interjuholó nő meg csak pillogott :DDD

Vérboci

(#1131) ladybug válasza Gambit (#1128) üzenetére


ladybug
őstag

anyagis, becsvágyó, céludatos

[link] Nézd, mit találtam.

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1132) Gambit válasza erdey_a (#1130) üzenetére


Gambit
őstag

Igen, az én tesztem is hasonlóan sikerült, 10-ből 10 pontot kaptam önállóságra. Fel is vetettek velem rögtön egy csapatépítés modult. :U

ladybug: Wow, köszi szépen! :R Meg az eddigi összes segítségedet is! ;)

[Szerkesztve]

''Akár hiszed, hogy meg tudsz csinálni valamit, akár nem, mindenképpen igazad van.'' - Henry Ford

(#1133) _Volkovy_ válasza Cicero (#1129) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

El fognak indulni a régebbi kártyákon is, de a legeslegújabb csilivili effektek nem jelennek majd meg, maximum egyszerűbb megjelenítéssel.
Általában nem szokott leszakadni az ég, amikor kijön egy új DX. Egy évnek el kell telnie, mire kijönnek azok a játékok, amik ki is használják az új szabványt.

(#1134) Cicero válasza _Volkovy_ (#1133) üzenetére


Cicero
őstag

Az a lol, hogy a legtöbb játék még mindig csak a shader model 2-őt használ. Előszőr átkéne térni teljesen SM3-ra... Én nem szívok, enyim tudja SM3-at is! Hajrá nvidia :C :DD

[Szerkesztve]

(#1135) _Volkovy_ válasza Cicero (#1134) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Az a lol, hogy fogalmam sincs, mi az a shader model 2..:)
Legalább így a hiánya se zavar :D

[Szerkesztve]

(#1136) tiv83us válasza _Volkovy_ (#1135) üzenetére


tiv83us
veterán

Most csak ezeket talaltam [link]
[link]
Szvsz ennyire nem eszreveheto a kulonbseg, de azert megis...

ui: tovabba egy kis olvasni valo, ha megis erdekelne [link]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1137) _Volkovy_ válasza tiv83us (#1136) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Why is this important to you and why would NVIDIA be pointing this out when there are no games that utilize SM3.0?


The same answer to both questions is a simple one; marketing.


Na akkor ezért nem foglalkoztam vele korábban, meg szerintem az eljövendő időkben se nagyon fogok.:D

De ezért új vga-t venni?:Y


(#1138) tiv83us válasza _Volkovy_ (#1137) üzenetére


tiv83us
veterán

Azert mostansag mar nem ritkak az SM3-as jatekok, sot.
/Na igen, az elkerulte a figyelmemet, hogy majd' ket eves a cikk/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#1139) _Volkovy_ válasza tiv83us (#1138) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

Biztos nem hülyeség, csak kár, hogy én már kinőttem a játszadozásból.:)

(#1140) Cicero válasza _Volkovy_ (#1135) üzenetére


Cicero
őstag

Jó neked :P

[Szerkesztve]

(#1141) tildy válasza ladybug (#1116) üzenetére


tildy
nagyúr

Szerintem az emebr belülről tök másnak látja önmagát, mint ami kívűlről érződik róla. Én spec szintén nem tudok magamról 3 rossz ill. 3 jó tulajdonságot összeszedni...

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1142) Cicero válasza tildy (#1141) üzenetére


Cicero
őstag

Erre én mindig azt mondom:

Pozitívum: Szép, szerény, okos
Negatívum: Nincs

Erre álltalában mindig kiakadnak a hülyék :DDD

(#1143) mayerlaci


mayerlaci
senior tag

Fraps-on kivul mien progival lehet még kiollozni videot jatekbol?
Mer avval szaggat.Az ellen lehet tenni?

Sürgős...

(#1144) Troy.


Troy.
addikt

[kép] Egy éve rombolom a PH-t. :))

.

(#1145) e.vid válasza _Volkovy_ (#1139) üzenetére


e.vid
senior tag

Végig olvastam a blogod… mit mondjak érdekes napod volt. :D

'' Ne félj a tökéletességtől! Úgysem éred el sohasem.'' - by Dali

(#1146) Panther


Panther
HÁZIGAZDA

Nyehehe. A PH-kódereknek már van csoportos privát-törlési lehetőségük ;]

[ RIOS Release 5 – multiportal engine by Panther ]

(#1147) Viktor0610 válasza Panther (#1146) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Fanasztikus... :D
Bár fura, h. törléskor is ott a törlés gomb és a jelölőnégyzet.

Samsung Galaxy A54

(#1148) ladybug válasza Viktor0610 (#1147) üzenetére


ladybug
őstag

Kötözködsz? ;) ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1149) parandroid válasza Viktor0610 (#1147) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Szép lenne egy ilyen jelölőnégyzet minden DEL gomb mellé is, nem? ;]

Egyébként kíváncsi lennék, most hányan álltak neki többszáz privátot bepipálgatni. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1150) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

peterkeT:
Ezen újítás felvetésén már gondolkodtam, mikor a Ph!olitika topikból egyszerre töröltem ki kb. 50 hsz.-t... :D


ladybug:
Csak egy kicsit... :U


Panther-D:
:D

Samsung Galaxy A54

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.