Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#851) NoLF válasza Gh0sT (#850) üzenetére


NoLF
addikt

nekem anno a takarékszövetkezetben 28án volt fizetés mindig, mostani helyemen (fuj de utálom azt a helyet...) 1-én kapunk lét, feltéve ha a munkaügyes nem beteg (mint pl múlt hónapban) mert akkor amikor épp sikerül.

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#852) Kidus


Kidus
őstag

Utalom a Windowst. Meg a virusokat amiket eddig irtogattam lefele. Meg a cd kulcsokat is, amik miatt szivok. De a legjobban a microfos oldalat utalom ezzel a geppel egyutt, amit ma negyszer tettem ujra, es mar egy hete mast sem csinalok csak ujrateszem illetve megoldason gondolkodom ami nincs. De ha van, mar az sem erdekel.
Koszonom, leulok magamtol....

Assuming Control

(#853) Thulcandra


Thulcandra
senior tag

Mai napon elragadták tőlünk a PH! -n való zsíroskenyér istenítési jogot :(

Azthiszem nekiállok Sven Bomwollen-t [link] játszani, hátha bash -nak is jobb kedve lesz [link]

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#854) tiv61us válasza Thulcandra (#853) üzenetére


tiv61us
őstag

most majd mindenki elhajt a busba, de itt amerikaban 3 honapig nem talaltunk zsirt, es egyszer nem birva tovabb a helyzetet valaki csirkebol vagy mibol/lehet liba/ sutott ki zsirt, es vegre ettunk zsiros kenyeret
az amerikai gyerek meg hanyingert kapott es kirohant, hogy mit eszunk
felreertes ne essek en is szerettem, manapsag mar nem eszem mert csak fat free homogenozott akarmi van, rakened a kenyerre, oszt szar:)
disznot meg ritkan vagok mostanaban :DD

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#855) Thulcandra válasza tiv61us (#854) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Amcsiknál nincs zsír? Csak mogyoróvajat zabálnak? Vagy mi?
Közbe eszembe jutott h régen a rántotthúst is zsírban sütötték. Azért az durva lehetett.
Meg az is eszembe jutott ha az amcsi srác zsíroskenyértől fejre állt akkor mit szólna egy vesevelő pörkölthöz vagy egy pacalhoz, esetleg egy kis szalontüdő?

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#856) tiv61us válasza Thulcandra (#855) üzenetére


tiv61us
őstag

de van, vegul is talaltam a ''kozert'' 23 soranak legalso polcan, az az a homogenezett szar amit emlitettem
amugy olajat sem nagyon hasznalnak
van egy par kaja ahol elkerulhetetlen, mint chikenfingers :DD meg a catfish, az meg jo is, az elobbi egy szar:)
de nem jellemzo, akartam venni olajsutot, hat jo idobe kerult mig talaltam,
de le is mondtam rola mi a turonak
Porkoltet benyomta, a levesunket is, neki az nem jott be hogy azt a zsirt rakenjuk kenyerre:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#857) Thulcandra válasza tiv61us (#856) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Olajsütönek tényleg semmi értelme, nekünk is van de nem használjuk.

Azért kiváncsi lennék, hogy egy amcsi háziasszony milyen kajákat rak az asztalra. De gondolom ott is változik területenként.
Azt tudom h a nyári főtt kukorica zabálás megy ott is.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#858) tiv61us válasza Thulcandra (#857) üzenetére


tiv61us
őstag

ja, tuti valtozik
de legtobbszor a pincer teszi asztalra
vagy a mikrobol jon ki :DD
igen ritka itt hogy valaki foz....
bar nem lehetetlen:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#859) tildy válasza Thulcandra (#855) üzenetére


tildy
nagyúr

Nem kell ahhoz amerikainak lenni, hogy ilyen kajáktól fejreálljon.
Én ha pacalt látok, elkezd dolgozni odalenn a rókakoma, szóval oylankor usgyi van, nehogy ki is kukucskáljon.
Szerintem a többivel is hasonlóan lennék....
--------------------------------------
thulcandra: valami hülye barnamártást:Y Norvégiában legalábbis iylesmivel vendégelt emg minket amcsi tanárunk...

-------------------------------------
tiv61us: nem lesz az ott ritka, csak egyszer jussak el odáig:)

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#860) aesir


aesir
veterán

A Lehel-piacon vettem igazi mangalicazsírt. Ezen felbuzdulva mindenféle disznóságot sütöttem benne, és kegyetlen finom volt.

Van saját életem...

(#861) Thulcandra válasza tildy (#859) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ez a barnamártás ez most h jött ide és mire? Mindegy, szeressem, szűzérmével pl meg krokettal.

aesir: Zsírban sütni? Aztán mi jót? Én olajban sütök... Igaz gulyáslevest úgy főzök hogy kockázott szalonnát bele a bográcsba aztán kisütöm a zsírját. Oda jó az a zsír. De máshol inkább kerülöm a zsírt, meg az olajat is csak ésszel.

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#862) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Bezsámoló angolóráról:

Bolondoknapja alkalmából az egész osztály citromsárgába kényszerült öltözni. Budipapírból csinálunk magunknak nyakkendőt, közben a VanBasco Karaoke-val próbáljuk a Yesterday-t, a Yellow Submarine-t, és a Let it Be-t, illetve a Nyolc Óra munkának az általunk átírt változatát...tanár nincs, teljes káosz, ezt csak azért tudom megírni mert én ülök a tanári gépnél és kezelem a programot, illetve a saját dalunk feliratát vetitettem ki...emberek ezt látni kéne. :O

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#863) KrAt válasza sharpapa (#862) üzenetére


KrAt
veterán

Csinálj telóval 1-2 képet, kíváncsi vagyok rá :)

(#864) Thulcandra válasza sharpapa (#862) üzenetére


Thulcandra
senior tag

És még csak nem is ma van április elseje. Néhány emberből sajnos elég nagy f*szfej lesz azon a napon szvsz :(

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#865) tildy válasza Thulcandra (#861) üzenetére


tildy
nagyúr

Mint írtam, amerikai tanárunk ezzel kínált, azt mondta náluk rendszeresen eznek ilyet... Hát szvsz ehetetlen:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#866) Thulcandra válasza tildy (#865) üzenetére


Thulcandra
senior tag

Ja, bocs csak az esett le hogy norvégiában az már nem hogy amcsi tanár... 20 órája ébren vagyok, kicsit már off...

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#867) sharpapa


sharpapa
aktív tag

Na most megtartottam a számtech órát.Rohadt jó volt...na telóval nem tok képet csinálni, az enyémen nincs fényképező, viszont osztálytársam gépével csináltam néhány képet, majd elkérem tőle és felrakom.Istenem ami még rám vár...

"Mi a különbség köztem és Mark Zuckerberg közt? Én privát információkat adok vállalatokról nektek ingyen, és gazember vagyok. Zuckerberg a ti privát adataitokat adja vállalatoknak pénzért, és ő az Év Embere." (Julian Assange)

(#868) AMD Power


AMD Power
titán

Mit szoltok ehez a kepzeshez? A ''Lepj elore '' unios programban neztem ki magamnak...

[link]

(#869) aesir válasza Thulcandra (#861) üzenetére


aesir
veterán

Én magam még soha nem sütöttem zsírban semmit ezelőtt. Viszont kiskoromban falun ettem zsírban sütött húst, és ezzel a mangalicazsírral ugyanazokat az ízeket kaptam vissza. Nyilván nem fogok rendszert csinálni belőle, de egyszer-egyszer meg fogom engedni magamnak, mert nagyon finom:)

Van saját életem...

(#870) Integra válasza aesir (#869) üzenetére


Integra
titán

pedig sokkal jobb zsírban főzni mint olajban:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#871) aesir válasza Integra (#870) üzenetére


aesir
veterán

Mármint sütni:)

Van saját életem...

(#872) Solad válasza Integra (#870) üzenetére


Solad
őstag

fozni? zsirban? :P

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#873) brownus válasza Solad (#872) üzenetére


brownus
veterán

pl. a tepertőt azt az elején sütik, de aztán már a saját zsírjában fő, nem? :D

(#874) Integra válasza aesir (#871) üzenetére


Integra
titán

én csak kínaihoz wokban használok olajat.
sertés vagy mangalica zsírral csinálok mindent

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#875) Thulcandra válasza Integra (#874) üzenetére


Thulcandra
senior tag

A rántást is zsírral csinálod?

Mangalica zsírt még életemben nem láttam, meg olyan gyesznót se, azt hiszem. Bográcsos kajákat szívesen főzök zsírral, de bent a konyhában nem tudnék úgy pörköltet főzni, h olaj helyett zsírt rakok alá. Keveset mozgok én ahhoz - meg a család is h ilyenekkel terheljük magunkat :DDD

" Ride away from falling ground, ride away from the big black cloud, ride away until the day come that we all live in a 2 wheel nation "

(#876) ladybug válasza Integra (#874) üzenetére


ladybug
őstag

Fene a gyomrodat. :D És miért jobb a zsír? (bár ezt it kellene megbeszélni [link])

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#877) Pacák válasza Kidus (#852) üzenetére


Pacák
senior tag

Akkor mondok egy tuti megoldást.
Felmarkoljátok a gépet Win CD -vel, kábellel, meg amit kaptatok hozzá. Visszaviszitek oda, ahol vettétek és addig nem mentek onnan, amíg ki nem cserélik olyanra a CD -t, vagy a komplett gépet, amihez érvényes CD -kulcsot adnak. Ennyi volna. :)
Oldják meg az eladók. Fizettetek azért az alkatrészhalmazért, meg a licenc -ért, úgyhogy ez a minimum.

Nuclear launch detected

(#878) erdey_a válasza Thulcandra (#875) üzenetére


erdey_a
őstag

Milyen pörkölt az, amiben nincs zsír??? :F

Olajban a sült krumplit a krokettet, meg a husokat kell sütni.
Rántáshoz, pörkűtthöz, gulyáshoz zsír kell.

Vérboci

(#879) Loretto


Loretto
veterán

Tegnap végignéztem a majd 3 órás Halálsoron c. filmet, nagyon tetszett.Estie már kicsit máshogy vélekedett róla,de nála is maradandó volt.
Aki nem látta nézze meg, szerintem megéri.

Soirée...

(#880) ngabor2 válasza Loretto (#879) üzenetére


ngabor2
nagyúr

elég régen láttam, de arra emlékszem, hogy igen húzós film volt. a kisegér nagyon tetszett benne, meg ami következtetést le lehetett belőle vonni :D

a hasznos holmik legalább ennyire jó.

[Szerkesztve]

(#881) erdey_a


erdey_a
őstag

Mi van VladimirR-rel?

Miért nem fórumozik?

Vérboci

(#883) tiv83us válasza erdey_a (#881) üzenetére


tiv83us
veterán

Hianyzik? ;]

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#884) Solad válasza ngabor2 (#880) üzenetére


Solad
őstag

a halasoron a remeny rabjai mellett az egyetlen jo king-adaptacio. ezek viszont iszonyatosan jok. bar a pillango effektus sem rossz

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#885) tiv83us válasza Solad (#884) üzenetére


tiv83us
veterán

Az az igazsag, hogy en ugy vagyok Stephen King-el, hogy van egy-ket jo filmesitett valtozat, de az igazi a konyv. /Szvsz a film nem tudja visszaadni az ''igazi'' SK-es hangulatot/.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#886) erdey_a válasza Kalandor (#882) üzenetére


erdey_a
őstag

Mit nem?

tiv83us: Igen, hiányzik. Feltűnt, hogy egy ideje már nem látom a postjait? Van ennek valami különösebb oka, vagy nincs netje/gépe/kedve?
Nem kell semmi hátsó szándékot sejteni a kérdésemben, csak kíváncsi voltam... de ha titkos a dolog, akkor bocsinzon.

Felteszem nem miattam hagyta itt a fórumot (ha itt hagyta egyáltalán)...
Az utóbbi időben amúgy is megtaláltuk a hangot.

[Szerkesztve]

Vérboci

(#887) tiv61us válasza tiv83us (#885) üzenetére


tiv61us
őstag

Belegondolva a Ragyogas pl. kifejezetten jo film, csak hat elotte olvastam a konyvet...
az volt az elso King konyvem, emlekszem elkezdtem olvasni es masnap csak delre mentem melozni mert akkorra fejeztem be:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#888) tiv83us válasza erdey_a (#886) üzenetére


tiv83us
veterán

Nem titkos, valahol mar be lett linkelve az a hsz-e /most nincs turelmem keresgelni/, kb arrol szolt, hogy elege lett a sok kis pocsbol.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#889) Kidus


Kidus
őstag

Vegigneztem a PH! talis kepeket.
Hianyoztok baccameg :O

Assuming Control

(#890) Kidus válasza tiv83us (#888) üzenetére


Kidus
őstag

Lehet, hogy csak hivni kell.

Ciccaaaaaaa!!!!

Assuming Control

(#891) erdey_a válasza tiv83us (#888) üzenetére


erdey_a
őstag

Értem...
Sajnálom...

Vérboci

(#892) aDM|RaL^


aDM|RaL^
őstag

itt a tavasz, és kurvabeteg vok ;]

http://www.flickr.com/photos/dmrl - http://dmrl.hu - Spectrum ZX 48k

(#893) Solad válasza tiv83us (#885) üzenetére


Solad
őstag

egyetertunk :)

de ez a 3 tenyleg nagyon jo lett. az osszes tobbi king-adaptacio vintatott es valahogy furan eroltetett

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#894) Solad válasza tiv61us (#887) üzenetére


Solad
őstag

a ragyoasbol votl 2 valtozat is, en csak az ujabbat lattam, a regire vadaszom

[Szerkesztve]

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#895) tiv61us válasza Solad (#894) üzenetére


tiv61us
őstag

en a Jack Nicholsonosat ismerem csak, az nem rossz szvsz, sot
nade a konyv az nekem a csucs az osszes King kozul, ehet azert mert az elso volt, mostanaban mar nem olvasok tole, meguntam:)
itt amerikaban az az urban legend jarja, hogy meg a szomszedai is elkoltoztek mellole... :Y

ja es szerintem a magyar forditas job mint az eredeti :C

[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#896) Solad válasza tiv61us (#895) üzenetére


Solad
őstag

az e regi, azt meg nem lattan sajnos.

igen a ragyogas az egyik legjobb konyve, de a remeny rabjaiban levo kisregenyek, es a sarkany szeme sem rossz. meg a tuzgyujto. na az is jo

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#897) tiv61us válasza Solad (#896) üzenetére


tiv61us
őstag

azt nezdd meg, az szerintem ott van nagyon
ja a tuzgyujto is OK, asszem az is lattam moviban
meg itt volt egy sorozat a tv-ben rovidebb filmek tole
megnezem meg most is szivesen, de konyvben mar nem erdekel, most eppen , lehet majd kesobb megint:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#898) Integra válasza ladybug (#876) üzenetére


Integra
titán

írtam oda:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#899) Xpod válasza tiv61us (#897) üzenetére


Xpod
addikt

Tűgyújtó? Ez volt a a film amihez 1 évig kerestem magyar feliratot, de nem találtam. Végül megnéztem angolul, és ha nem is inden szót, de kb 80%-át értettem. És baromi jól esett, hogy nem okozott gondot a magyar szinkron/felirat hiánya, anélkül is megértettem.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#900) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Hello

gyors helpet plíz

msn-en 7.5 plusszal, vmit elnyomhattam, mert átállt angol billkiosztásra. Máshol nem van ez. Hopl tudnám visszaállítani?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.