Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#451) Racecam válasza tiv83us (#450) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A lehányt ingre mit mondott? :F
Hogy, így már nem is tetszik? :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#452) tiv83us válasza QuarK (#449) üzenetére


tiv83us
veterán

Nah ha mar az angol hangsulyozas. Igen, kerdesnel leviszik a hangsuly /kurva zavaro/, kijelentesnel felviszik /ez az en angolomban mashogy van/.
Tovabba itt a subway az undergorund /tube/, a center az centre, a schedule az rota, az elevator az lift, a license az licence, a french fries az chips...stb. /Jah es a dinnert is supper-nek mondjak...? Undorito/
Nehezkes elbanni neha ezzel a fura angollal.

Racecam: Nem kellett megindokolni egyik alkalomkor sem, mi a visszvitel oka. 3 honapon belul szonelkul visszavesznek szinte barmit.

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#453) QuarK válasza tiv83us (#450) üzenetére


QuarK
senior tag

Erről nekem a munkatársak (ungarischen people ofkórz) hozzállása jutott eszembe, akik jól lestrapálták a cuccokat, és vitték vissza; vagy ha csak simán nem jött be, akkor is visszapénz; vagy ha szinten nem volt bejövős, akkor jó alkatrészek ki belőle, más ratyival behelyettesítés, így vissza; és sorolhatnám. Ahol érték, ott szopatták a kereskedőket, mert megtehették.

Azért a magyar mentalitásnak nincs párja a világon, az hót ziher.

Először azt a tévét tevének olvastam; de már meg se lepődtem volna... ''Sorry, this camel doesn't work... Where should I plug it?''

#452: Cheers mate :D :P Igen, hihetetlen önuralomra volt szükségem sokáig, hogy vegyem az adást, hogy most épp kérdezett-e, vagy kijelentett; meg hogy én se rontsam el, de egy idő után szartam bele; én (jól tanult oxfordinglis tanítványként ugye) kitettem a kérdőszavakat, ami egyértelművé tette, mi a frászt is akarok. :D

Szőrszálhasogatás: color -> colour... Engem valahogy ez bosszantott...

[Szerkesztve]

(#454) Bash válasza tiv83us (#450) üzenetére


Bash
őstag

Jövő héten megyünk airshow-ra [link] haverommal, tegnap ''kölcsönzött'' egy videokamerát a Wal*Mart-ból. Airshow után az anyagot átvesszük az új DVR-ommal [link] DVD-re, a kamera pedig megy vissza a boltba. :)

http://bashtravel.com/

(#455) tiv83us válasza Bash (#454) üzenetére


tiv83us
veterán

Arrol nem is beszelve, hogy a fele cuccaimnal amit ott vettem mar a szamla sem volt meg es szo nelkul kicsereltek/visszavettek. :)

Always Outnumbered, Never Outgunned

(#456) Racecam válasza tiv83us (#452) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Persze, gondoltam! ;)
Egyébként én itthon az Auchan-ba is rendszeressen vittem vissza mindent - igaz nem 3 hónap, hanem kb. két-három hét elteltével -, szó nélkül visszavették. Próbafülkét soha nem használtam, megvettem a két-három egymás utáni méretet, és amelyik jó volt azt megtartottam :) )
Aztán valamiért ezt megunták, és most már nem megy a dolog ilyen gördülékenyen, 3 nap után már szívóznak! :(

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#457) tiv61us válasza Kidus (#444) üzenetére


tiv61us
őstag

elso elmenyem amerikaban ilyen volt, jovok ki repterrol, allok a jardan, gondoltam majd ha elmegyt a kocsi/mer ejjel volt es csak az az egy auto jott/, majd atmegyek
nem vazze, a kocsog nem megallt es varta, hogy atmenjek :DD
he , mondom ember hova keveredtel? :C

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#458) tiv61us válasza tiv83us (#455) üzenetére


tiv61us
őstag

de a legjobb az volt mikor rosszul raktad ossze a szamitogepasztalt es osszeroskadt :DD
azt is vettek vissza szo nelkul
sorry :))

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#459) Calibos válasza tiv61us (#457) üzenetére


Calibos
addikt

Ha eltévedsz valamelyik fekete gettoba lehet hogy kellemetlen élmény érhet.
Na meg a sorozatos Ámokfutó tömeggyilkosokról nem is beszélve

(#460) tiv61us válasza Calibos (#459) üzenetére


tiv61us
őstag

soha, sehol, semmikor ilyen biztonsagban nem ereztem magam, mint itt,
ejjel-nappal
szamtalanszor elfelejtem bezarni a lakasomat, ejjelre is, nappalra is
a kocsimat meg nem is zarom


ps. ja, ha akarnek biztos talalnek gettot, de nem akarok:)


[Szerkesztve]

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#461) jasszer válasza tiv61us (#460) üzenetére


jasszer
senior tag

Én mindig zárom az autót (Bp), ezért betörték az ablakot a cd-lejátszóért. Lehet h áttérek a Te módszeredre, meg kiteszek némi készpénzt az ülésre. (legalább megúsznám az új üveg árát) :)

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#462) Calibos válasza tiv61us (#460) üzenetére


Calibos
addikt

Vazze, nálunk ha betörőt rajtakapod hogy kirabolni készül a saját lakásodba éjszaka, na meg véletlenül betöröd az orrát még téged ítélnek el… :DDD

(#463) tiv61us válasza Calibos (#462) üzenetére


tiv61us
őstag

jol van, normalis kornyeken elek
mondjuk ha beteszi a labat es itthon vagyok akkor lehet lelovom, ez van
ha nem vagyok itthon/es elfelejtettem bezarni/ hat vigye amit akar, bar nehezen kepzelem el, hogy itt valaki csak bejon.....

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#464) Bash válasza jasszer (#461) üzenetére


Bash
őstag

Lassan fél éve lesz, hogy ebbe az új lakásba költöztem, beköltözés után kb. másfél hétig nem volt zár a bejárati ajtón. Senkinek még csak eszébe sem jutott bejönni, sem akkor, amikor itthon voltam, sem akkor amikor dolgoztam.

http://bashtravel.com/

(#465) ngabor2


ngabor2
nagyúr

én a bicajt nem merem a közös udvaron hagyni. nem a szomszédoktól féltem, nekik kulcsot is fogok adni (valszeg ők is nekem), hanem attól, hogy kintről bejönnek. kissé öreg a zár, néha nem zár rendesen. a kapu is ''átugorható'', állítólag már jöttek is be rajta. úgyhogy egyelőre megfér a folyosón. szörnyű ez a biztonsági helyzet.

más: remélem ma már végre jönnek a telefonosok bekötni. szombaton sikerült összeraknom a lompos farkasban (kis rávezetéssel :D), hogy vagy egy szakmabeli ismerős, akihez tudnék fordulni. aztán eszembejutott, hogy nem is egy van. de hogy miért nem 2-3 hete jutott eszembe...

(#466) tildy


tildy
nagyúr

A keződlökés már megvolt, most már a végső rúgások vannak:) Köszönöm ámerikaji barátaim :R :R
Itthon a khm... szal a biológia mellékterméknek az alja van....
Úgy néz ki a kajajegyem is eltűnt:Y:Y Szarul kezdődik a hét:(

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#467) Sianis válasza Bash (#464) üzenetére


Sianis
addikt

Hozzátok is kéne betelepíteni a nálunk hőn szeretett nemzitésből, na rögötön megnőne a security vágy...meg ugy felétek ha valaki betör, azt szétkaphatod felelősség nélkül, nálunk csak gyermekbiztos fegyverekkel szabad védekezni.

(#468) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Téma címéhez kapcsolódóan feltenném a kérdést, hogy most már tényleg itt lesz a tavasz hőmérséklet szempontjából?:) Mert előre kell terveznem, hogy miket veszek fel reggelente, hisz' 70 percig tart beérni a fősuliba:(

(#469) ngabor2 válasza Alvin_ti4200 (#468) üzenetére


ngabor2
nagyúr

lesz? van! 20°C körül monnyák az időjárás-jelentők. reggel 6-kor még kopp sötét van, de legalább nem hideg.

(#470) Sianis válasza ngabor2 (#469) üzenetére


Sianis
addikt

Majd egyszer pórbáld ki milyen mikor 20 kg-os pakkal a hátadon, hajnali 3-kor bicajozol, a ködtől nedves utakon, nekem egyik legfantasztikusabb élményem, 5 km-en kersztül, csak kihalt utak, tényleg sehol nem volt egy ember rajtam kívül...jól éreztem magam.

(#471) Alvin_ti4200 válasza ngabor2 (#469) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Hát most már nincs sötét, viszont 9 foknál sincs melegebb:F Én csak az esőtől félek, mert hétvégén megvettem a kedvenc hasított bőr cipőmet és nagyon nem szeretném egy esővel felavatni:F

(#472) tildy válasza Alvin_ti4200 (#471) üzenetére


tildy
nagyúr

Az nem is baj, délutánokra 20 fokot is mondanak már a héten, az meg már nekem spagettipntos felsős idő.
Előbb voltam lenn egy pulcsiban, jó idő van;)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#473) blueMerle válasza lesaux (#419) üzenetére


blueMerle
veterán

Biztos lehetsz benne, hogy egy árva fillért sem fogok költeni nálatok semmire ezentúl. Evvel a tudattal legyél boldog. Aztán gondolkodj el azon, mi lesz ha majd minden külföldi így fog gondolkodni! :))

Legalábbis elektronikát biztos nem veszek :D



[Szerkesztve]

(#474) net84 válasza blueMerle (#473) üzenetére


net84
őstag

a tesóba garanciáztatáskor bunkónak kell lenni! egy esetben kisegítettem egy hölgyet és a fiát, hogy hol tud (fogy.véd) panaszt tenni, mert 2 hónapja nem kapott magyarnyelvű használati utasítást a házimozihoz...fél percen belül megkaptam a pecsétet a garlevelemre, amire addig 10 percet vártam
másik esetben pedig egy sátrat (este vettük, másnap reggel indultunk, nem volt más választás) vettünk, amit nyaralás után vittünk is vissza, mert tócsában töltöttünk minden éjszakát (az éső csak úgy szimplán átfolyt az anyagon)...erre kijön az osztályvezető, neki is elmagyarázzuk, hogy átázik a sátor. erre elviszi, hogy utánnanéz. eltelik kb 10 perc, mire jöne gy telefon, hogy hol ázik át a sátor - bárhol - mert ez nem ázik be... közli az ügyfélszolgálatos kiscsaj, hogy a főnöke visszahozza a sátrat, mert nincs semmi baja, és ezt megmutatja nekünk is <biztosíték ekkor sült ki bennem>
megkérdeztem, hogy jó, először is hogy fogja felverni a sátrat a járólapra, közölte, hogy kifeszítik... jó mondom, akkor egy hárompéldányos jegyzőkönyvet kérnék (ez alap, főleg, ha vevő-eladó véleménye nem egyezik meg a garanciáról) - közölték, hogy semmi akadája... én folytattam is egyből, hogy felvezetjük rá az itteni tesztelés mikéntjét és majd én bevizsgáltatom, ha igazam lesz, akkor pedig a bírság és a bevizsgálási díj mellett kifizetik a sátor árát és a benzinköltségemet :(( kis idő múlva közölték, hogy jó legyen, adnak egy másikat... nem köszönöm, még1et nem kérek!
hát láss csodát, fél perccel később már írták is a papírt, hogy a sátor beázik, összeg levásárolható (nagyon most nem érdekelt, hogy visszaadja az árát, mert úgyis be kellett vásárolni, hát vettünk mást azt árán)

sorry a hosszas hozzászólásért... egyébként ebben az országban a törvények az eladót jobban védik, mint a vevőt... voltam mindkét oldalon

Read only...

(#475) ladybug válasza Alvin_ti4200 (#468) üzenetére


ladybug
őstag

Hát persze, hogy a hőmérséklet is tavaszias. Reggek 9 fok volt? Mi ezzel a baj? Ez teljesen normális hőmérséklet. Rétegesen kell öltözködni. :)

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#476) NoLF


NoLF
addikt

nem hiszem el hogy nem tudok szerezni egy tetves atx házat...

The Institute of Unfinished Research has concluded that 6 out of 10 people

(#477) Alvin_ti4200 válasza ladybug (#475) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Igen-igen, csakhogy én pulcsiban szeretnék menni és ahhoz még hideg van reggel:)

(#478) Alvin_ti4200 válasza tildy (#472) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nekem is volt időm megtapasztalni a reggeli klímát, mert Pesten a közlekedés egy halál, főleg kocsival:( Most értem be 5 perce a suliba. Ja a nagykörút felé senki nem menjen ha nem akar rosszat magának, a Szent István körúttól a Petőfi hídig áll a forgalom.

(#479) piqla


piqla
őstag

[link] :O

Szereted az állatokat?

(#480) _Blank_ válasza NoLF (#476) üzenetére


_Blank_
aktív tag

Nekem lenne egy codegen de messze vagy :(

(#481) Papa-Georgo válasza blueMerle (#473) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Vettél volna inkább Yamadát...Ilyen márkás dvd-k sztem szarabbak mint a Yamada...

Én pénteken vettem egy Yamada 6800-ast..sok jót olvastam 6700-ról, ez meg ennek utódja és eddig nem csalódtam...mindent visz amit a többi márkás eddig nem vitt... és 14e...absolute nem sok.

Ha belegondolok, hogy még anno videómagnót kb. 55e vettünk...ahhoz képest ez vicc...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#482) Papa-Georgo válasza net84 (#474) üzenetére


Papa-Georgo
senior tag

Igen..sajnos ebben igazad van, hogy az embernek saját lábára kell állni. Több esetben már nekem is ez hozta meg a sikert. Egyszerűen erényesen kell fellépni, és kicserélik, ha még van rá gari.

Nagynéném ebben profi...bármit visszacseréltet...városukba boltkoban már kb. rettegnek tőle...komolyan..még egy kiflit is képes kicseréltetni, hogy nem egyenletesen sült meg...

''Aki hisz abban, hogy a biztonsági termékek képesek önmagukban valódi biztonságot nyújtani, az megelégszik a biztonság illúziójával.''

(#483) Sanya válasza tiv83us (#450) üzenetére


Sanya
nagyúr

bakker, jó ország az az USA, ahol még a 3 hónapos dromedárokat is visszacserélik (teve)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#484) blueMerle válasza Sanya (#483) üzenetére


blueMerle
veterán

nem kell usa-ba menned, ugyanezt szlovákiában is megteszik....

(#485) Sanya válasza blueMerle (#484) üzenetére


Sanya
nagyúr

ott is árulnak tevéket?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#486) QuarK válasza Sanya (#485) üzenetére


QuarK
senior tag

Otthon, három házzal odébb van egy fószer; ott már fordult meg teve, de leginkább strucc. Neveli, és árulja őket. És fogynak. :D

(#487) Racecam válasza QuarK (#486) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Talán etetni kéne őket! :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#488) Sanya válasza QuarK (#486) üzenetére


Sanya
nagyúr

és 3 hónapos girhes tevéket visszacserél?

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#489) QuarK válasza Sanya (#488) üzenetére


QuarK
senior tag

Imho elküldi melegebb éghajlatra :DDD; de tudtommal még nem volt reklamáció.

Racecam: kabbe? :D

(#490) tiv61us válasza QuarK (#486) üzenetére


tiv61us
őstag

hat ha szinesek, me'r ne fogynanak?

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#491) Sanya


Sanya
nagyúr

már koleszosok ide topik is van! lassan megint nyitnom kell egy öregek-otthona lakói ide, meg óvodások topikot.

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#492) ngabor2 válasza tiv61us (#490) üzenetére


ngabor2
nagyúr

milyen színűek? van belőle a homokbarnán kívül más szín? a hideget mennyire bírják? ha már egyszer sivatagi állatok, mit keresnének mérsékelt égöv alatt? vagy előrejelzik a globális felmelegedést? vándormadarak után vándortevék... :DDD

(#493) Racecam válasza tiv61us (#490) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Már régen akartam reagálni az aláírásodra, ide belefér! ;)

A Hajsza, a Gálya, a Főnix Éjszakája!

Libabőrős lesz és feláll a szőr a karodon erre? :U

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#494) tiv61us válasza ngabor2 (#492) üzenetére


tiv61us
őstag

innen egyenes az ut a teveinfluenzahoz

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#495) Racecam válasza QuarK (#489) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ezzel azért óvatosan, SZDSZ-es vagyok! ;]

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#496) tiv61us válasza Racecam (#493) üzenetére


tiv61us
őstag

az lett vazze:)

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#497) Racecam válasza tiv61us (#496) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Csak, hogy még jobban legyen!!! [link]

Hallgasd és nézd a Zöld Csillagot a ''4 Rocktenor-tól!! :R

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#498) tiv61us válasza Racecam (#497) üzenetére


tiv61us
őstag

szinte tegnap ittam egyutt Billel a vaci kocsmaban, tunyoval Hatvanban, Vikidallal a Budai ifipark mellett
ilyen ez
na meg egy so r es lepek
thx amugy

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

(#499) Racecam válasza tiv61us (#498) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ne is mond, mert mindjárt sírok! :U

:O

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#500) tiv61us


tiv61us
őstag

Aki nem tudna ez a szam Bencsik Sanyirol /Samurol / emlekezik meg aki ongyilkos lett
neki koszonheto a 2 forintos dal, meg az utolso cigaretta
tobbek kozott
meg most tobbet nem irok :O

"maradsz aki voltal, leszel aki vagy"

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.