Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1601) neduddki válasza parandroid (#1597) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

NA meg volt a szavaza. a acsalad egyiontetu volt:- )))

Amiota megvan hekkelt campusz cd aota nem naghyuon erdekel meddig tart meert a particionalas utan mindet maga intez:- )))

Kidus: a szolid rajongoi klubbon nevez igy:- ))) mod: es hogy ki a rajongoi klubb??? aki tuleli :- )))

udv

neduddki

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1602) parandroid válasza neduddki (#1601) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Egy olyan gépen, amiben nincs optikai meghajtó, nem bootol külső USB-s CD-ről, USB-s floppy pedig nincs hozzá, a HDD-je pedig teljesen szűztiszta, egy lehetőséget találtam:

1. HDD ki
2. Win98-as bootfloppy tartalma felmásol
3. Win98 és WinXP telepítő merevlemezre
4. Win98 install
5. ez az előző ugyanilyen gépen teljesen behalt, csak csökkentett módban ment, viszont onnét már végre elindítja a WinXP telepítést, ami a bootfloppy indítóállományaival nem megy
6. csökkentett módból WinXP install, ami felülírja a Win98-at
7. örül

Soha többet nem vállalok szívességből telepítést. Soha.
De legalább jól elvagyok vele, elzörög ez itt mellettem...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1603) Racecam válasza parandroid (#1597) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

A jövő héten se keresd! ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1604) Kidus válasza neduddki (#1601) üzenetére


Kidus
őstag

Koszonom az infot.... ezek szerint en nem nagyon leszek a rajongoi klub tagja, legalabbis remelem, hogy nem lesz ra szukseg :D

Assuming Control

(#1605) neduddki válasza parandroid (#1602) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Tavoll ajjon tolem hogysertegesselek, de aki ijjet elvalla az meg iserdemli en az ijjemit :- )))
en el szoktam zavarni harverhibaval hogy ugysem tugya...
en egszer csinaltma ijjet... akkor kocsonkertem egy parhuzamso portos cd irot:- )))

udv

neduddki

p.s. Tibikam ne kibicejje tessek szepen biciclizni... kulomben is mit dicsered a kezem eddig meg nem votl merszed hozza:- ))) /es Nalad jo az Xp????:- )))/

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1606) Racecam válasza neduddki (#1605) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Közben látom a kerékpárosokat is.
Nem volt merszem, de láttam olyat, akinek volt. Az elég volt nekem. :D

Köszönöm kérdésed, az XP-ben semmi hiba, már én is meghekkeltem. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1607) ladybug válasza neduddki (#1589) üzenetére


ladybug
őstag

Nem. :O Milyen kék? Milyen cédula? Segítség, szenilis leszek. :Y

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1608) bobsys válasza Racecam (#1576) üzenetére


bobsys
addikt

Azért, mert mindenki magából indul ki még nem kell általánosítani ;] Igen, nők :))

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1609) Sianis válasza Integra (#1556) üzenetére


Sianis
addikt

Biztos, hogy mindenhol ugyanakkora a boríték? :)

(#1610) ladybug válasza Sianis (#1609) üzenetére


ladybug
őstag

Ne mondd, hogy neked nagyobb volt. :((( ;]

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#1611) Bash válasza neduddki (#1589) üzenetére


Bash
őstag

You got that right. :)

http://bashtravel.com/

(#1612) Sianis válasza ladybug (#1610) üzenetére


Sianis
addikt

Van ettől kissebb? Abban maximum egy levél wc papírt lehetne elküldeni... ;]

(#1613) _Volkovy_ válasza Sianis (#1612) üzenetére


_Volkovy_
nagyúr

erre a célra az is megfelelne..

(#1614) Sianis válasza _Volkovy_ (#1613) üzenetére


Sianis
addikt

ejejej ennyire azért ne tessék már gyűlölni, hogy 4 évente el ''kell'' sétálni 300 méterrel odébb... :) Lehet, hogy nincs számítógép, de attól még annyira nem ellenséges terület... ;]

(#1615) Tithian válasza Sianis (#1609) üzenetére


Tithian
őstag

Én azt hiszem, ötször hajtottam félbe az asztalterítő méretű papírt, mire belefért (keresztben vagy 30, hosszában 100+ centis lepedő) a hagyományos, kis borítékba.
Azt mondta a bizottság egy tagja, hogy van, aki ezt sem látja elolvasni.

</örök nyugalom> Mottó: "Te nem vagy én, ezért ..."

(#1616) parandroid válasza Tithian (#1615) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Osztogathatának választási szemüveget...

A kérdésem az, hogy hogyan lehet úgy élni, hogy valaki ilyen b*szott nagy bötüket sem bír elolvasni. :F Úgy értem azért az élet sok más területén is szükség van arra, hogy normálisan lásson az ember, egy szemüveg TB-támogatással alap sztk-s kerettel pedig annyira azért nem kerül sokba...

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1617) Racecam válasza Tithian (#1615) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Ez mind rendben van, de minek hajtogatni: :F
Reggel én voltam az első szavazó, annak minden megpróbáltatásával együtt, ráadásul egy kirívóan értetlenkedő, teljesen rutintalan bizottsággal megfejelve. Kb. 21 percet töltöttem ott. :U
A szavazólapot csak akkorára hajtottam, hogy beférjen a ládába, a nyíláson keresztül.

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1618) Integra válasza Tithian (#1615) üzenetére


Integra
titán

bizony igaz
előttem egy idős néni kapta meg a lapokat, úgy kellett neki segíteni olvasni, annyira rosszul látott már.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1619) Dalai Láma válasza Racecam (#1617) üzenetére


Dalai Láma
őstag

De tényleg bazi nagy volt a lap. Meg is ilyedtem, és nem készültem fel rendesen erre a sokkra. Ráadásul a szavazófülke is vicces, mert a mögöttem lévőből egy magasabb ember simán rálát a papíromra. Nem mintha olyan titkos lenne.

Egyébként meg ilyen nagy papírok jól kitömik a borítékot, elég látványos lenne üres borítékkal szavazni.

Bocsánat, nagyon fáj, hogy zárva van a PH!olitika topic. Mikor nyit ki? Este 7-kor? Szerintem megint elérhetetlen lesz, mert nem fogja kibírni ennyi embernek az áradatát... :U Elvonási tüneteim vannak :O

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#1620) bobsys


bobsys
addikt

hátha érdekel valakit: [link]

Enterprise Admin? Kirk kapitany leszel? - Ne törődjél semmivel, egyél zsömlét kiflivel

(#1621) Dalai Láma válasza Integra (#1618) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Hmmm. Mondjuk nagy volt a papír, de a betűméret választásakor nem használták ki a nagy papírt. Ha jól emlékszem, '94-ben, vagy '90-ben is ilyen szép volt az idő :)

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#1622) norbiphu válasza Dalai Láma (#1619) üzenetére


norbiphu
senior tag

7kor nyit
[link]

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#1623) Racecam válasza norbiphu (#1622) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Tudja. ;)

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1624) Dalai Láma válasza norbiphu (#1622) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Ja, tényleg. UUtálom a kampánycsendet, mert korlátozza a szólásszabadságomat, pedig a mai a demokrácia napja. Na mindegy, 1 napot kibírok... valahogy, már csak 3 óra 11 perc :DD

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#1625) Integra válasza Dalai Láma (#1619) üzenetére


Integra
titán

én majd csak éfjél körül leszek, meggyőztük egyik cimbit, hogy nem akarja vasárnapra kinyitni a közönségnek a kávézóját, hanem nekünk akarja kinyitni sörözni meg választási eredményeket nézni:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1626) Dalai Láma válasza Integra (#1625) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Nem rossz, nem rossz. Van ember MO-n aki szavazott, és ne mfogja nézni a TV-t?

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#1627) parandroid válasza Dalai Láma (#1626) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Jelen.

Nincs tv-nk...

De az eredményeket azért temészetesen megnézem majd neten.

Szerk: bár a zertéelklubbot beröffentettem az F1 miatt, de valahogy nem tudok rá hírforrásként tekinteni. Csak a futamok idején van bekapcsolva, bár gondoltam már rá, hogy az ORF1-et kellene valahogy befogni, ők is közvetítik. :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1628) ngabor2 válasza Dalai Láma (#1626) üzenetére


ngabor2
nagyúr

én is most szereztem egy tévéantennát. a retekklubbot, a királyi 1-est meg a debrecen tévét tudom fogni. meg pár ródióadót (mondjuk vannak elég érdekes dolgok körülötte... a hifi szebben fogja, mint otthon, a tévékártya meg sehogy az egyik adót... ki érti ezt).

hogy fogom-e nézni a tévét, vagy se, majd eldől. az első részeredményeket valszeg megvárom, aztán szunya.

(#1629) Integra válasza Dalai Láma (#1626) üzenetére


Integra
titán

jaja:)
faterom pl reggel nyitásra ment, aztán azóta is valahol hegymászik, neki van igaza...

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1630) Integra válasza parandroid (#1627) üzenetére


Integra
titán

ne is, láttam a reklámját.
nálunk mgtudhatja a sztárok mit gondolnak a választásokról, hogyan szavaztak.
hát erre aztán marhára kíváncsi lehet az ember:DDD

m1, vagy atv, utóbbinak rohadt jó minőségű az online tv közvetítése!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1631) parandroid válasza Integra (#1630) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

OMG. Ilyenkor jövök nyerek bizonyosságot, hogy jól tettem, hogy nem kértem havi 4600 forintért a kábeltévét... :D

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1632) Bash


Bash
őstag

Néhány perce ezt az e-mail-t kaptam egyik kedves fórumtársunktól, akit történetesen ma reggel tiltottam ki: [link]. :)
Figyelem: explicit tartalom!

http://bashtravel.com/

(#1633) Integra válasza parandroid (#1631) üzenetére


Integra
titán

esküszöm ezt mondják, igaz nem tudom szószerint visszaadni, de a lényeget vágod, félelmetes.. :)
vegyél a gépedbe egy skystar2 digi műhold kártyát! az megéri.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1634) Integra válasza Bash (#1632) üzenetére


Integra
titán

magasröptű labda :Y :DDD
kéne egy olyan topic aminek ez a neve: nagy agyeldurranós topic
aztán ide lehetne gyűjteni az ilyen gyöngyszemeket:)

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1635) norbiphu válasza Bash (#1632) üzenetére


norbiphu
senior tag

ettől most boldogabb lett a parasztja?

"Hmm," sed teh lolrus. "Maybe we shud go ask Ceiling Cat?"

(#1636) Racecam válasza Bash (#1632) üzenetére


Racecam
MODERÁTOR

Jó, hogy nem megfenyegetett, hogy majd jól megver, ha találkoztok! :D

Com'è diverso il mondo visto da qui

(#1637) parandroid válasza Integra (#1633) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Apósom gépében van olyan. Elég azt telepítgetni, meg beállítgatni, amikor tönkrevágja vele az egész hálózatot a saját gépén. :U

Különben is, notihoz külső változat kéne, olyat meg még élőben nem is láttam bár tudom, hogy elvileg létezik. No meg hát annyira azért nem érdekel a dolog, elég tágas ablak ez az internet nekem a világra.

Bash levele kapcsán külön felhívnám a figyelmet a finoman cizellált megfogalmazást rejtő kompozíció különös pikantériájára, mely a dupla k és szinlgi f hangzókban rejlik. Zseniális nüansz, mely további mélységeke enged bepillantani a t. user egyszerű kis lelkének bugyraiban.

p

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#1638) Dalai Láma válasza ngabor2 (#1628) üzenetére


Dalai Láma
őstag

Már csak 2 óra 5 perc...
Na mindegy. Egyébként tuti nem kereskedelmi tévén fogm nézni, mert azok általában szánalmasok. Bár talán a tv2 jobb. De ettől a Választásshow megnevezéstől kész vagyok... Vagy Szavazássshow? Borzasztó, mintha csak egy játék lenne, akinek a nyertese sok pénzt nyer. A második része a mondatnak igaz is.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

(#1639) twollah


twollah
nagyúr

Na szorakoztato egy napom volt.

Haza ugrottam, otthon allt a bal.

Ocsemmel kinn az utcan beszeltuk, hogy mi a balhe targya amikor eszeb jutott, hogy a konyhaban sul a csirke.

Nosza fel a lakasba, a lakasban idokozben mar vagni lehet a fustot, a labasbol fel, egy meteres langok csapnak ki.

Na hurra...

Ocsem megprobalta elfujni a langokat, de kozoltem vele, hogy az nem fog menni, es inkabb egy rongy vagy fedo alkalmazasat javasoltam.

A fedo mellett dontott...

Addig en kinyitottam az osszes nyilaszarot a lakasban, hogy kimenjen a fust, es az egett olaj szaga.

Majd gondoltam kiviszem a labast az udvarra, hogy ott fustologjon tovabb.

Megfogtam par reteg papirtorlovel, levettem rola a fedot (ezt az amit nem kellett volna csinalnom, de meg nem sejtettem semmit), es elkezdtem kivinni a lakasbol a fustolgo labast.

Fel perc mulva ujra langol a labas ami a kezemben volt.

Egy laza mozdulattal a langolo labast, teraszon keresztul az udvarra dobtam, es leraztam a kezemrol az ego papirtorloket.

Hala az egnek nem omlott ram olaj a muvelet kozben, de a jobb kezfejemrol tobb helyen leegett a szor, a kabatom buzlik az olajszagtol, a szor meg most is felall a hatamon ha a tortentekre gondolok.

(#1640) twollah


twollah
nagyúr

lyen kezdet utan mar szinte udito szinfoltja volt a napnak az agressziv nyugdijasok kozott elvergodni a valasztasi urnahoz, es leadni a szavazatom...

(#1641) twollah válasza Dalai Láma (#1638) üzenetére


twollah
nagyúr

Lehet majd fizetos SMSben szavazni a 2 kormanyfo jeloltre, es kozben a Stohl Buci fog uvolteni a kameraba, hogy gyerunk Vityaaaaaaaaaaaa gyerunk!

(#1642) twollah válasza twollah (#1641) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem is olyan rossz otlet!

Ilyen valasztast akarok!

(#1643) erdey_a válasza twollah (#1639) üzenetére


erdey_a
őstag

Na igen... így gyulladt ki a ház (lakás) kábé fél éve nem messze.
Ott is begyulladt az olaj sütés közben.
Fedővel lefedték - edig oké - és a háziúr a lépcsőházba akarta kivinni azedényzetet, hogy ott füstöljön, meg ugye a lépcsőházban le tudja tenni a kőre, a műpadlóval ellentétben.

Csakhogy a lábas forró volt, így az előszobában eldobta. Olaj ki, beépített szekrények lángban. stb, stb...

Vérboci

(#1644) twollah válasza erdey_a (#1643) üzenetére


twollah
nagyúr

Egyszerubb lett volna kidobni az ablakon a labast, de nem akartam.

(#1645) erdey_a válasza twollah (#1644) üzenetére


erdey_a
őstag

Nem tudom, alapvetően jó volt az eljárás, csak ugye a fedőt hagyni kellett volna.

...még így is jobb, mintha vízzel oltottátok volna :DDD

Vérboci

(#1646) Integra válasza parandroid (#1637) üzenetére


Integra
titán

jaja van, usb box verzsön is belőle.
mondjuk azért nem rossz ha van premiere-d, f1-et abból az autóból nézed és abból a kameraállásból és akkor amikor csak akarod:) telemetriával együtt:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1647) twollah


twollah
nagyúr

A rekordgyanus dobas utan (langolo labas ego kezzel, hamarosan az Olimpia szamai kozott is szerepelni fog) a csirke maradeka az egyik bokorban kotott ki ahol tovabb egett.

Nem semmi...

(#1648) rii


rii
nagyúr

twollah, (nem is tudom melyik POST-on nyomjak ''válasz'' link-et ....) neked le van tiltva a MOD link? Vagy ez is IMIDZS?

tudod, no offense, meg ilyenek ... meg peace, meg unity ... de akkor is ...

piros-kapszula: https://www.youtube.com/watch?v=oW-VZVYohRg

(#1649) twollah válasza rii (#1648) üzenetére


twollah
nagyúr

Nem hasznalom a MOD gombot.

2 okbol:

- imidzs
- hozzaszolas maximalizalas miatt.

(#1650) Dalai Láma válasza twollah (#1644) üzenetére


Dalai Láma
őstag

És végül mi lett az ebéd? Kellemetlen nap...
Stól Bucit meg ne makarom látni a tévében, úgy ordít, mint a fába szorult Palik.
Vajon kik költözhetnek a villába? Kéthetente élő közvetítéssel jelentkezünk a házból!!! Nyereményeink: ingyen bkv bérlet, magas fizetés 4 éven keresztül garantált, továbbá egy notebook, az első helyezett számára pedig 4 luxusszemélygépkocsi a miniszterelnöki hivatal felajánlásával!!! Már csak 1 óra 45 percig lehet szavazni, szavazzanak, szavazzatok, én stól buci vagyok és nagyon izgulok, és hamarosan idióta módon T betűt fogok mutatni a kezemmel, amivel jelzem, hogy lezárom a szavazást! Ez a Való Világ 5!!!

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.