Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1451) kraftxld válasza Integra (#1448) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Semmit, addigra kifárasztott a cipekedés, amúgy simán pofánvertem volna, csak lehet ott volt a fámíliá többi része a kocsiban kint... :U

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1452) Integra válasza Bash (#1450) üzenetére


Integra
titán

az a gond, hogy sajnos ennek komoly oka van:(

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1453) kraftxld válasza Bash (#1450) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Sajnos épp az ilyenek miatt van, akik életvitelszerűen járnak sz@rni oda :(

Majd egy ebayes dologgal kapcsolatban megkeresnélek, ha lesz pár szabad perced.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1454) kraftxld válasza jasszer (#1449) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Addigra már majdnem üres volt :DDD

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1455) Bubu79 válasza Bash (#1450) üzenetére


Bubu79
addikt

Ismervén az átlag mentalitást nem csodálkozom, hogy blokkot kérnek - sajnos... ( Most nézem csak, a #1453 pontosan leírja a probléma okát...)

Szörnyű, de hihetetlen mélységekben tanyázik egyesek igényessége...

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1456) Bash válasza Integra (#1452) üzenetére


Bash
őstag

Én is pontosan ezt mondtam: a kultúráltság hiánya.

http://bashtravel.com/

(#1457) jasszer válasza Bash (#1456) üzenetére


jasszer
senior tag

Kultúra...

Ma bementem egy sörözőbe, hangosan (előre) köszöntem a kasszírnőnek, erre Ő:
- Mi?!
- Csak köszönni próbáltam...
- Ja...
[..]
- Kérnék egy csapolt Drehert...

:(((

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1458) Integra válasza Bubu79 (#1455) üzenetére


Integra
titán

az elsődleges ok a hajléktalanok voltak

[Szerkesztve]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1459) faster válasza Bash (#1450) üzenetére


faster
nagyúr

Ez csak két helyen szokás tudtommal: A Keleti és Nyugati pályaudvari mekikben, és az odajáró hajléktalanok miatt vezették be.

[Szerkesztve]

(#1460) faster válasza jasszer (#1457) üzenetére


faster
nagyúr

Milyen helyre jártok ti? Ahova mi járunk, ha meglátnak, már töltik a becherovkát. :)

(#1461) Bubu79 válasza Integra (#1458) üzenetére


Bubu79
addikt

Pedig a fent említett ok is benne lehet rendesen szvsz :(

Tudom, hogy a hajléktalanoknak is el kell végezni a dolgukat - és ez még mindíg jobb, mintha kaktuszokkal raknák tele az utcákat, de valahogy az Ő hozzáállásuk sem mellékes...
Gyanítom, ha rendesen viszonyulnának a dologhoz, és normális állapotban hagynák maguk után a retyót, valószínűleg nem lenne szükség ilyen megoldásokra... :(

Sajnos sokan kényszerülnek utcára, de csak egy részük próbálja meg megőrizni az emberi mivoltát - bár elismerem, hogy a körülmények biztosan kikészítik egy idő után az embert.

Az is szomorú, hogy egy részük nem önhibáján kívül került utcára - de ezzel sajna nem sok mindent tudunk kezdeni...

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1462) jasszer válasza faster (#1460) üzenetére


jasszer
senior tag

Ez nem bevett hely volt, futballoztunk a Városligetben és spontán beültünk egy lokál krimóba. Pántlika a neve (bár csak harmadszorra tudtam felfogni h nem Pálinka), érzésem szerint kb. negyedosztályú... Tudtam h puttó hely, de h a pénztáros is ilyen topa legyen... :((

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1463) kraftxld válasza faster (#1459) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én Hungária krt-n voltam egy OMV kút mellett, és ott be kell ütni a blokkon lévő kódot az ajtónál.

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1464) faster válasza kraftxld (#1463) üzenetére


faster
nagyúr

Érdekes. Ezek szerint nem járok elég gyakran mekibe, mert én úgy emlékeztem, hogy máshol ilyen nincs.

(#1465) kraftxld válasza faster (#1460) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Ez másik történet nekem. Szerdán kértem 4 cent becherovkát egy szegedi kocsmában, és majdnem visszajött, mikor ivás után érzékeltem, hogy MELEG az ital. A fűtőtest fölött voltak a fejjel lefelé álló üvegek a csapolóval :Y
Először vettem ott töményet, és utoljára. (Ja, náluk a whisky az Johnny walker, Ballantines vagy Jim Beam-ot jelent :DDD)

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1466) kraftxld válasza faster (#1464) üzenetére


kraftxld
nagyúr

Én is kb fél évente szoktam elvetődni, de most még a kaja se volt nagy durranás, ráadásul drága is volt :F Fogalmam sincs miért voltak annyian :U

| MCSE+M/S, MCITP, VCP6.5-DCV - ''Life can be hard, but Scooter is harder :)'

(#1467) jasszer válasza kraftxld (#1465) üzenetére


jasszer
senior tag

Az semmi, a mai sörözőben volt külön tételként:
- ''Kalinka''
- ''Royal'' (mint super-premium vodkák)
és külön sorban
- ''kommersz vodka''
Hát... b*zzeg, mi lehet az... (Alaszka, PéterPál...) ;]

Apokalipszis? Ezeknek?!

(#1468) Xpod válasza kraftxld (#1465) üzenetére


Xpod
addikt

:Y Ez azért dúrva, én biztos, hogy visszavittem volna, hogy normális iható piát kértem nem lóh*gyot.

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1469) Solad


Solad
őstag

ittam mar vietnami italt amit kb 50 fokra melegitve kellett inni.. hat majdnem retutjegyet vett.

de azert egy vendeglatohely ezt tenyleg nem engedheti meg maganak

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1470) Alvin_ti4200


Alvin_ti4200
félisten

Aki már látta moziban az Ice Age 2-őt az meg tudná mondani, hogy mi a legelső (pingvines) animációs filmelőzetes a film előtt? Mert asszem négyet mutatnak be, az egyik egy Spielberg-es, a másik a Cars, a harmadik a Vadkaland és nekem meg pont ez, a negyedik nem jut az eszembe:D Két szóból áll asszem és talán az első a HEAT.

[Szerkesztve]

(#1471) Bubu79


Bubu79
addikt

A mai nap folyamán két példányban kaptam levelet egy bizonyos Mr.Iqbal Ahmed Khan úrtól, aki forrón érdeklődik holmi személyes adatok iránt ( teljes név, cím, telefonszám, stb. - csodálatos módon a vércsoportom nem érdekli :D ).

Az adatokért cserébe egy bizonyos pénzösszeg szerepel a mondanivalójaában ( 20,5 millió dollár ), aminek a 40 százalékát kapnám én, amennyiben belemennék egy egyszerű csalásba - egy lezuhant Concordon lévő ülőhely után járó kártérítési díjat lehetne kapni, mivel az adott ülésnek nem volt nevesítve az utasa ( a fent nevezett úriember állítólag egy bank munkatársa - a helyjegyet az egyik ügyfele számára foglalta, akinek se kutyája-se macskája nem volt... )

A dolog természetesen átverés - csak kíváncsi lennék, hogy másoknak is felajánlotta-e a tisztelt jóakaró ugyanezt a nagyszerű lehetőséget.

Ha valakit érdekel, bemásolom a levél tartalmát egy hsz-be :D

Szerk.:Eh, elnéztem az angol szöveget - az utas rokonának kellene kiadnom magam, a szék persze nevesítve volt... :B

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1472) Solad válasza Bubu79 (#1471) üzenetére


Solad
őstag

hehehe ez nagyon jo:) postold be a levelet pl s

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1473) KrAt válasza Bubu79 (#1471) üzenetére


KrAt
veterán

Hehe, nemrossz :) Sztem többeket érdekel (engem tuti) így szvsz beírhatod..

(#1474) Xpod válasza Bubu79 (#1471) üzenetére


Xpod
addikt

Írd meg neki, hogy ha előre elutalja az összeg felét akkor te megadod az adataidat. :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1475) Bubu79 válasza Solad (#1472) üzenetére


Bubu79
addikt

Jó szórakozást ! :DDD

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Good day,

I sincerely seek your honest assistance and contribution to this crucial business that is very important to me and if you are not interested in the proposal, please accept my apologies in advance.

I am Mr. Iqbal Ahmed Khan, the Managing Director Hong Kong & Shanghai Bancorp HSBC Amanah Finance, London, United Kingdom and the chief executive officer, HSBC Middle East, Dubai, UAE.

[link]

In my department I discovered an abandoned sum of 20.5 million dollars in an account that belongs to a foreign customer of my bank who died alongside his wife, Children and other relatives in the Air
France concord plane crash bound for New York in their plan for a world cruise. See the link below:

[link]

This late customer has an account valued at 20.5 million dollars. Already, the bank has issued a notice for any of his next of kin to come forward and redeem the money or the bank will take over his
account. Unfortunately from our investigations and confirmations from his attorney he has no family member to stand in as his next of kin.
Since the bank has been unsuccessful in locating the relatives of the deceased for some years now, and with the bank giving a deadline, I now seek your consent to present you as the next of kin
of the deceased so that the proceeds of this account valued at 20.5 million dollars could be paid to you and then you and I can share the money. 50% for me, 40% for you and 10% for miscellaneous expenses that might arise. I have been in contact with his attorney who is also a part of this business, who also has all the necessary information that can be used to back up our application.

Obviously we need to conclude this business as soon as possible before the money goes into the Bank's Treasury because the HSBC banking law and guideline stipulates that if such fund remains
un-claimed for 6 years, the money would be declared unserviceable by the bank particularly and transferred into the Bank's Treasury as un-claimed debt.

All I require is your honest co-operation to enable us see this business through. I guarantee that this will be executed under a legitimate arrangement that will protect you from any breach of the law. Trust me; this is a Risk free business relationship.

Please send me your full name and address, telephone and fax numbers to enable us discuss further about this transaction.

Best regards,

Mr.Iqbal Ahmed Khan

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Linkesítettem az általa küldött két címet, hogy könnyebben lehessen követni a dolgot...

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1476) neduddki válasza Bubu79 (#1471) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Draga Barom-nak fel kell adni feladatba hogy jkeresse meg az errol szolo totyikot, mar ott is jokat rohogtunk... /van mar ennek sok eve:- )))/

udv

neduddki

p.s. es bejelentem, hogy megtorom a kappanycsendet es kozlom hogy holnap Loeb fog nyerni!!!:- )))

mod: ra se rancs mind jokat rohogunk:- ))) a hozzam landolt ojjanekes angolsagu volt, hogy az en kivalo latuntudasommal is ertheto volt:- ))) hujjere rhogtem volan magam /ha mar elotte nem sikerutl volan mason:- )))/ aszem az legleso ijjenem vmejjik afrikai diktator ozvegye volt akit ki kellet volan menteni a hetfeju sarkany kamraibol:- )))

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1477) Pacák válasza Alvin_ti4200 (#1470) üzenetére


Pacák
senior tag

Nem láttam az Ice Age 2 -t, de mi lehet az, ami animációs film, pingvines és nem a Madagaszkár? :DDD

Nuclear launch detected

(#1478) Bubu79 válasza neduddki (#1476) üzenetére


Bubu79
addikt

Ez nekem új volt, bocsi, ha már van akinek unalmas :)
Nem kicsit lepődtem meg amikor megleltem a postaládámban a szeretetcsomagot :D

Bár annak azért fel kellett volna tűnnie, hogy egy ideje nemhogy le nem zuhannak, de mégcsak fel sem szállnak a Concorde-ok :B

Erről a csodás címről érkezett a szösszenet: hsbckhan@katamail.com gyanítom, ez olyasmi lehet feléjük, mint a freemail nálunk... :P

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1479) Xpod válasza Pacák (#1477) üzenetére


Xpod
addikt

''Madamiszkár? Nem miszkár, gaszkár.'' :)

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1480) Alvin_ti4200 válasza Pacák (#1477) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Nem az volt elhiheted, meg azt minek hírdetnék?:D

(#1481) Bubu79 válasza Bubu79 (#1478) üzenetére


Bubu79
addikt

Kicsit utánabámultam a katamail.com-nak - jókedvű olasz diák lehetett a feladó :D

neduddki: Vajon mióta járhatja a világot eme remek szerzemény? Lehet, hogy valami robot küldözgeti véletlenül meglelt címekre?

Mindenesetre nem kicsit nézik madárnak az embereket :D - kíváncsi lennék hány ember dőlt be ilyen marhaságoknak :C

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1482) neduddki válasza Bubu79 (#1481) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Nagy az isten allakertye /ami nem bajjj csak a kerites:- )))/ pl: [link]

udv

neduddki

mod: FeketeCica: te mijjota vagy -D es hijjota vagy hazigizda???

[Szerkesztve]

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#1483) Panther-D válasza Bubu79 (#1478) üzenetére


Panther-D
PH! technikus

Jó, de 6 éve még felszálltak... és elvileg ezek akkor haltak meg kb :)

Panthernek írj ► http://prohardver.hu/tag/panther.html ◄ ne nekem!

(#1484) Bubu79 válasza neduddki (#1482) üzenetére


Bubu79
addikt

''egy huszonöt éves debreceni egyetemistának több mint tízmillió forintja bánja, hogy belement az e-mailben ajánlott üzletbe.''

Ezt nevezem :C egyetemista létére egyszerű lehet, mint egy százas-szög...
Mielőtt a helyesírásom kerülne szóba én sem végeztem egyetemet :DDD

Eszméletlen, hogy mibe bele nem ugranak emberek...

Mindegy - ahogy te is mondtad - jót röhögtem rajta én is :D

Panther-D: az az igazság, hogy a cikket már csak utána olvastam el, eszembe sem jutott komolyan venni :D

[Szerkesztve]

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1485) Integra


Integra
titán

nagy film ez a desperado:D

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1486) sasa311 válasza neduddki (#1482) üzenetére


sasa311
veterán

na nee, ezt én nem hiszem el, hogy valaki ennyire sötét legyen egyetemista létére! :Y

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1487) fokukac válasza neduddki (#1482) üzenetére


fokukac
nagyúr

Te jó ég,
hogy lehet valaki ennyire hülye?? :F

Pleased to meet you - hope you guess my name

(#1488) Integra válasza neduddki (#1482) üzenetére


Integra
titán

ez is csak azt bizonyítja, hogy nem a diplomától lesz valaki okos:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1489) (Bundás)


(Bundás)
addikt

instant játékok, akár szánalmas játékok nincsenek amit neten keresztül haverral lehet jáccani? de ne vmi tetris, amivel el lehet ökörködni! :)

(#1490) sasa311 válasza (Bundás) (#1489) üzenetére


sasa311
veterán

msn beépített játékai vagy jójáték.hu

Es mondd, a passzatszelet szemelyesen fingtad, vagy csak iranyitottal?

(#1491) (Bundás) válasza sasa311 (#1490) üzenetére


(Bundás)
addikt

msn-es nem éppen izgalmas! :D jojatek-on megtaláljuk egymást? mortal3 vagy 4 nem megy onlány? :)

(#1492) tildy


tildy
nagyúr

Májusban megint repcsire ülök, jippppppiiiiiiiiiiiii :C :C

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1493) Solad válasza tildy (#1492) üzenetére


Solad
őstag

es hova repulsz?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1494) Xpod válasza Solad (#1493) üzenetére


Xpod
addikt

Amerre a szél fúj. :D Amúgy miből gondolod, hogy repülni is fog, egyenlőre csak annyit írt, hogy repcsire ül. :D

[Szerkesztve]

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1495) tildy válasza Solad (#1493) üzenetére


tildy
nagyúr

Frankfurt:) Már meg is vettem a jegyet. Hihetetlen , hogy manapság már 10 ezer forintból megvan illetékkel egy repjegy:) (9650 ft csak oda, vissza már autóval jövünk.)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#1496) (Bundás) válasza Xpod (#1494) üzenetére


(Bundás)
addikt

lehet fotómodell! :)

(#1497) Bubu79 válasza Xpod (#1494) üzenetére


Bubu79
addikt

Még jó, hogy Concorde-ra már nem lehet ülni - pedig micsoda visszaéléseket lehetne elkövetni az eltérítése esetén :D

Persze sosem szeretném, ha Tildy-t bármi rossz is érné, bármikor :R :) Csak még a levél hatása alatt állok :DDD

"In the mist | dark figures move and twist | was all this for real | or just some kind of hell | 6-6-6 the Number of the Beast | Hell and fire was spawned to be released" - Iron Maiden: The Number of the Beast

(#1498) Xpod válasza Bubu79 (#1497) üzenetére


Xpod
addikt

''még a levél hatása alatt állok '' Miért? Talán el is szívtad? :D

Most kezdődjék a tánc! - mondta a papagáj és berepült a ventilátorba.

(#1499) Solad válasza Bubu79 (#1497) üzenetére


Solad
őstag

mi ez a concordera nem lehet ulni? lemaradtam valamirol?

No girlfriend on valentine's day.. More money for bike parts

(#1500) tildy válasza Bubu79 (#1497) üzenetére


tildy
nagyúr

Ne féltsetek engem, tudok repcsit vezetni. Igaz motornélkülit:U
------------------------------------------------------
Gyönyörűek voltak a concordeok. Kár értük:(

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC 29 [Itt a tavasz] (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.