Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2601) tomcs válasza Hold (#2599) üzenetére


tomcs
őstag

nicsak.. tvnet adsl.. ami ugy tudom szinten fix ip-s... nem lehet egy intelligens emberke :DDD

(#2602) Hold


Hold
őstag

Tompo (195.38) | ma 12:32 | #45

elég ütős a színösszeállítás :))




akkor ez is kamu ?

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2603) Den válasza Hold (#2599) üzenetére


Den
veterán

Hirtelenjében nem látok itt olyat akinek ez lenne.

www.simson4t.hu

(#2604) Den válasza Hold (#2602) üzenetére


Den
veterán

Hold légyszíves ne írd ki mások ip-it. Az ál tomcsét felírtam, majd figyelem látom-e.

www.simson4t.hu

(#2605) Hold válasza Den (#2604) üzenetére


Hold
őstag

rendben köszönöm..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2606) tomcs válasza Hold (#2602) üzenetére


tomcs
őstag

csak azert az elso ket byte-ot adtam meg mert fix ip eseten nem tul jo ha az egesz magyar lakossag tudja :]]]

(#2607) guess.who


guess.who
senior tag

Jéé, az előbb mintha az IPmet láttam volna itt... ;]

(#2608) tomcs válasza guess.who (#2607) üzenetére


tomcs
őstag

Manapság van félelem, gyűlölet és kín, de nincs magasrendű érzelem, nincsenek mély, bonyolult fájdalmak.

ez honnan szarmazik????

(#2609) tomcs


tomcs
őstag

erthetetlenul fogalmaznek?

miert lehet az hogy valami kerdest megvalaszolok erre aki kerdezte - mintha nem is irtam volna semmit - ujra felteszi a kerdest.. szvsz partition megic-es topikban is.. mondom neki hogy szvsz csak elfelejtette unhide-elni mert pm hiddenbe rakja amit modositott erre mintha nam is valaszolt volna senki semmit...

(#2610) localhost válasza tomcs (#2609) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Én sem értem, miért így kell ezt... :O

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2611) guess.who válasza tomcs (#2608) üzenetére


guess.who
senior tag

Ezt Orwell bçsi mondta a '84-ben...

(#2612) guess.who válasza guess.who (#2611) üzenetére


guess.who
senior tag

Úgy értem, ''bácsi''... :)

(#2613) Hold


Hold
őstag

hát igen engem is kerülget egy ember mostanában :((

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2614) tomcs válasza guess.who (#2611) üzenetére


tomcs
őstag

akkor jol emlekeztem :]

(#2615) guess.who válasza tomcs (#2614) üzenetére


guess.who
senior tag

Még múltkor írtam be, mikor a padlót vizsgálgattam közelebbről... :) Lehet, majd kiveszem, mert most már nem (annyira) aktuális. :)

(#2616) tomcs válasza localhost (#2610) üzenetére


tomcs
őstag

azert regebben, foleg amikor meg nem volt internet a legtobb dolgot az ember ugy oldaotta meg hogy addig probalkozott amig nem sikerult.. eletem elso particionalasa.. asszem 210 vagy 250 megas volt a winyo, angolul kb annyit tudtam hogy ''load'' meg ''save'' meg ''exit'' meg meg par cimszot es megse csesztem el semmit.. igaz fel napig a szotarat lapozgattam de megcsinaltam tok egyedul es jol. ma meg soxor latni olyan juzereket akik elvarnak hogy annyibol hogy ''nem mukodik'' talaljam ki meg az anyja szemenek a szinet is.. na jo ez nem annyira a ph-ra vonatkozik inkabb a magyarwindoz-juzer mentalitasara....

(#2617) guess.who válasza tomcs (#2616) üzenetére


guess.who
senior tag

Szerintem a legnagyobb probléma nem az, hogy az átlagjúzör nem ért a számítógéphez -nem is az a dolga. Inkább ott a gond, hogy ''add uram, de azonnal''...
És hát persze hiába magyarázol ilyenkor fájlrendszerről... Még régebben volt, hogy egyik ismerősöméknél a N*rton Commander helyett feltettem a Dos Navigatort (kultcucc volt). A legnagyobb probléma az volt, hogy ne töröljem már le a Nortont sem, mert abban olyan jó játékok vannak... :DDD

(#2618) localhost válasza guess.who (#2617) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hah! Most nem erről van szó, olvasd végig a Hidden particio c. fórumot!
Ami ott megy, az horror! :(

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2619) guess.who válasza localhost (#2618) üzenetére


guess.who
senior tag

Olvastam a topicot... Arra mondtam... :-/ Hasonló kaliberű ismerősöm nekem is van. :)

(#2620) localhost válasza guess.who (#2619) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Énnekem meg a jelek szerint sikerült szándékomon kívül megsértenem HOLD-at, pedig az én áldott yóóóóóóóó szívem.... :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2621) guess.who válasza localhost (#2620) üzenetére


guess.who
senior tag

Majd kialussza magát és megbékül... :DDD Ha nem, akkor napi 1000 hozzászólással kevesebb lesz a PH!-n... :DDD

(#2622) localhost válasza guess.who (#2621) üzenetére


localhost
Közösségépítő

És nekünk melyik a jobb alternatíva, ha igen, vagy ha nem ? ;]

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2623) Edem válasza localhost (#2618) üzenetére


Edem
senior tag

Most már tényleg az! :DDD

Mindenki nyomjon még egy ENTERt! Jó nagyot!

(#2624) localhost válasza Edem (#2623) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Hagyjatok már hazamenni, vár a családom, a boltom is bezárt már 20:00-kor, meg szombat van, meg ...... :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2625) guess.who válasza localhost (#2624) üzenetére


guess.who
senior tag

Menj csak, majd mi megoldjuk a hidden partíciót. Ha máshogy nem, hát sósavval... :D

(#2626) localhost válasza guess.who (#2625) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Kösz! Rátok bízom a dolgot! :))
Viszlát holnap - egyesekkel személyesen is, a találkozón!
Szép álmokat! :D

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2627) tomcs válasza guess.who (#2617) üzenetére


tomcs
őstag

en is dos navogatort hasznaltam eveken keresztul.. gyakorlatilag amiota volt.. meg 1 ideig netrol is szedegettem oket :DDD asszem f2-re lehetett menuket beallitani, oda csinaltam 50000 fele progit pascalban pl 1 akarmilyen filera nyomtam hogy kitomorites es akkor a megfelelo progit inditotta el, meg rengeteg ilyesmi. maga modjan csucs kis progi volt....

az egy dolog hogy nem ert hozza de szvsz ez igy nem jo. igenis kellene ertenie hozza. amikor az ember jogsihoz tanul ott is elmondjak neki vazlatosan a motor mukodeset, hogy megis tudja mirol van szo. aztan ha szalonbol vesz uj autot, szepen betartja a szervizintervallumokat, aztan lehet egesz eleteben nem lesz ra szuksege. de ha megis akkor azert tudja. ezzel szemben szamgepeknel semmi iyesmi nincs. soxor az embereket nem is erdekli, hogy mi zajlik eppen a gepben amig sorra dobalja ki a megfelelo tablazatokat. aztan meg egy ''winyo betelt'' jellegu ''problemat'' se tudnak elharitani.

(#2628) tomcs válasza tomcs (#2627) üzenetére


tomcs
őstag

na igen igy jar az ember ha az ok gomb megnyomasa helyett elm1 teat fozni :DDD

(#2629) tomcs válasza localhost (#2626) üzenetére


tomcs
őstag

hmmm.. milyen talalkozon?

(#2630) localhost


localhost
Közösségépítő

HOLDNAK!

''Hold(senior tag)

olvastam de elötte az az ostor a te kezedben volt..és használtad is''

Mit akarsz Te tőlem? Ne sértődősködj, nem bántottalak!

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2631) Hold válasza localhost (#2630) üzenetére


Hold
őstag

neme ? te bántottál igazán

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2632) localhost válasza Hold (#2631) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Paranoiás vagy kérlekszépen! :(((

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2633) Hold válasza localhost (#2632) üzenetére


Hold
őstag

nem vagyok csak túlléptél egy határt a kijelentéseiddel..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2634) Hold válasza Hold (#2633) üzenetére


Hold
őstag

és ez nem csak az én véleményem volt..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2635) tomcs


tomcs
őstag

Intel p4 2ghz northwood dobozos eladó! 2003-02-09 12:30:00
PH! február - ismét Pécs, ismét sör! 2003-02-09 12:24:15

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa............. a dobozos meg a sor szo tul kozel volt 1mashoz.. aze ez nem szokott ilyen tuneteket okozni.. le7 sorelvonas?

(#2636) CsendPenge válasza Hold (#2634) üzenetére


CsendPenge
őstag

''és ez nem csak az én véleményem volt..''
Áruld már el, hogy kinek ez a véleménye még itt? Hadd tudjam én is...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#2637) Hold válasza CsendPenge (#2636) üzenetére


Hold
őstag

localhost tegnapi kijelentése után 5 db email kaptam miszerint ne legyek mimóza és netűrjem hogy palira vegyenek akár egy pőoén erejéig is.. voltak még dúrvább hangvételű engem védő levelek is de ez volt a lényeg.. és szerintem a nevek nem nyilvánosak..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2638) localhost válasza CsendPenge (#2636) üzenetére


localhost
Közösségépítő

De jó, hogy mindenkinek Velem van baja, mikor én még azt sem tudom, hogy Hold-nak mi a KONKRÉT baja Velem, de ez most már egyre kevésbé érdekel.

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2639) CsendPenge válasza localhost (#2638) üzenetére


CsendPenge
őstag

Tudod, ez engem is érdekelne, hogy mi a konkrét baja veled, mert nem emléxem olyan esetre, hogy ok nélkül szóltál volna valamiért.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#2640) Hold válasza CsendPenge (#2639) üzenetére


Hold
őstag

látodd itt a baj ..néha egy egy dúrva poénon már átsiklik az ember.. másnak meg szembeötlik hogy hoppá az mögött rosszindulat is volt..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2641) CsendPenge válasza Hold (#2637) üzenetére


CsendPenge
őstag

Linkeld már be légyszíves, hadd tudjam én is. Amúgy ha jól látom, Local sem tudja, szóval plíz... Téged védő levelek...a nevek nem nyilvánosak...hogyne.

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#2642) tomcs


tomcs
őstag

csatlakozom.. en se tudom mirol van szo.. prezentalnatok 1 linkkel es 1 hozzaszolassszammal hogy mirol is van szo?

(#2643) Hold válasza CsendPenge (#2641) üzenetére


Hold
őstag

témát lezártnak tekintem nem kell ide a feszültség.. tüske marad..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2644) localhost válasza CsendPenge (#2639) üzenetére


localhost
Közösségépítő

Ezt írta Ő
MSG 411
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=7868#msg411[/L]
Erre én 412-ben válaszoltam egy kacsintós smiley-vel.
Ezen rágott be....

¤ Most már biztos: teljesen normális vagyok! ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... Mondták itt ezek a hangok is a fejemben. :)) ¤ My IP is: 127.0.0.1

(#2645) CsendPenge válasza Hold (#2643) üzenetére


CsendPenge
őstag

Értem.
téged védő levelek (név nélkül) - a fórumban senki nem mer szót emelni.
Sértődgetsz, de nem mondod meg miért - így biztosan neked van igazad.
Tüske marad? Hát, ha neked jól esik...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#2646) CsendPenge válasza localhost (#2644) üzenetére


CsendPenge
őstag

Hoggyte mijjen gónósz vagy...
Basszus, ilyenen megsértődni...

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

(#2647) tomcs válasza localhost (#2644) üzenetére


tomcs
őstag

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeez????????????????????

ma bocs de akinek van ideje ilyesmin megsertodni :]]]]]

(#2648) Hold válasza CsendPenge (#2645) üzenetére


Hold
őstag

csak tudod azt vettem észre hogy ha valaki új és csinál valamit azt az elején lehurrogják azonnal.. ha pedig szólsz valamit tuti nekitámadnak vagy 2-3 an biztosan.. de bezzeg azon elgondolkozni hogy valami frissítés legyen a prohardveren arra nincs energia a csak veszekedni..

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2649) Hold válasza tomcs (#2647) üzenetére


Hold
őstag

egyáltalán nem vicces

Az élet sírással kezdődik és azzal is ér véget, de közte kötelező mosolyogni !!!

(#2650) CsendPenge válasza Hold (#2648) üzenetére


CsendPenge
őstag

''ha valaki új és csinál valamit azt az elején lehurrogják azonnal..''
Megint általánosítasz, önnön esetedből gondolom. Pedig ez egyátalán nincs így, csak ha valaki túlzásba visz valamit... téged is az elején figyelmeztettek szépen is, hogy ne nyiss minden kérdésednek külön topic-ot.
Frissítés alatt mit értesz?

Remember the Linux, that's like a wigwam: no Windows, no Gates, just Apache inside. Two minutes of thinking can save hours of unnecessary work.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  OFF TOPIC (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.