Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nyaralás, ki mit ajánl... (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) realist


realist
őstag

Na szóval, ki mit tud?:))

(#2) zsoltee10 válasza realist (#1) üzenetére


zsoltee10
addikt

Gyere velünk. :D
Eurotours. Hely: Asprovalta. É-Görögország.

(#3) drpele válasza realist (#1) üzenetére


drpele
senior tag

nemtom, hogy mennyit kívánsz szánni a nyaralásra, de ha akár egy ici-picivel többet is akkor nézd meg egyiptomot :)

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#4) realist válasza zsoltee10 (#2) üzenetére


realist
őstag

esetleg ár?:)

(#5) realist válasza drpele (#3) üzenetére


realist
őstag

utazás szállás max 60e szerinted ez elég?:D

(#6) MLaca


MLaca
őstag

Seychelle, vagy Maldív szigetek. Csakis, semmi más. Busszal ugyan problémás, de megoldható :D

http://mlzphoto.hu/

(#7) drpele válasza realist (#5) üzenetére


drpele
senior tag

nemtom, hogy most összvissz mennyiből jönne ki, mert az új árakat nemtom, csak láttam őket az utazási iroda ablakában a múltkor, de nem mléxem :DDD
Mi a kartago-val utaztunk szvsz nézz be egy irodába és érdeklődj utána, az semmibe sem kerül

"Mily különös a mi helyzetünk, a Föld gyermekeié. Csak rövid látogatásra van itt mindenki. Nem tudja miért, de néha azt hiszi, hogy sejti." - Albert Einstein

(#8) zsoltee10 válasza realist (#4) üzenetére


zsoltee10
addikt

Szállás+utazás+biztosítás= kb. 44-45 Kaja egyénlieg, de nem is éri meg a fépanzió. 20e lett volna, aztán csak reggeli+vacsora.

(#9) realist válasza zsoltee10 (#8) üzenetére


realist
őstag

ok, és ez mikor van mert én nem találtam...:(

(#10) realist válasza zsoltee10 (#8) üzenetére


realist
őstag

most nézem ezek 7naposak, az busszal elég rövid...

(#11) bdav válasza realist (#10) üzenetére


bdav
őstag

összvissz 7 nap? az nagyon kevés... egyik oszt.társam tavaly volt görögo-ban busszal, azt mondta hogy cca 30 óra alatt értek le... de különben világot látani akarsz, vagy csak dögölni a tengerparton? ez esetben Horvátország is megteszi.

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#12) Agyasima válasza zsoltee10 (#2) üzenetére


Agyasima
senior tag

Gyere velünk, jól elverünk.

toledói csöcsparádé | ''Az ég kék volt, a szemed szürke, én zöldet hánytam...'' | Trutymó terror

(#13) Kidus válasza realist (#1) üzenetére


Kidus
őstag

Sok szép hely van, nem csak Görögország, de minden attól függ, neked mi a fontos. Nekem pl. a tenger, búvárcuccban :)
Voltam Görögo.-ban, szép és az emberek is kedvesek, de a víz alatt Sarti környékén nincs sok minden. Viszon Horvátország tengere elég gazdag, amellett, hogy olcsó oda eljutni.
www.horvatorszag.hu -itt néztünk magunknak nyaralást, bejött, szép hely, tiszta víz, mindenfél tengeri kütyü, so ha neked a búvárkodás jön be, ezt tudom ajánlani.

Assuming Control

(#14) killer válasza realist (#1) üzenetére


killer
tag

Ahogy már ajánlották is, Horvátország jó alternatíva lehet, vannak nagyon szép részei és olcsónak is mondható. Másik, ami hirtelen eszembe jut, az Korfu. Last minute-ben 24900,- 7 nap repülővel. Sztem ha ennyiért a sátorban kell lenned is jó vagy :) (egyébként szállodás). Ha érdekelnek a részletek, írj mélt.

mnx

(#15) esteban válasza Kidus (#13) üzenetére


esteban
senior tag

Ugyanmar .. Horvatorszagban buvarkodni :)) ... gyertek Malaj foldre, ill. vizre ... itt olyan koralok vannak, hogy ihajj :)) ... eletem elso buvarkodasa volt, szoval fogalmam sincs milyen Ho. :D

iBook + RedBull :)

(#16) Tompo válasza esteban (#15) üzenetére


Tompo
aktív tag

:DD
Tudod először nagyon csúnyát gondoltam rólad...

(#17) Sidaries


Sidaries
őstag

Kicsit OFF

Gyere a Szigetre!

Kicsit ON

:D

I am the Visionaire, follow me if you dare...

(#18) rezlabos


rezlabos
csendes tag

mi tavaly nyaron csinaltunk egy olyat hogy kocsival fel nemeto. ott last minute ut befizet masnap huss repulovel kanari es a tavalyi nemet arakat tekintve annyira jottunk ki mintha innen nemntunk volna gorogorszagba egy kozepes uttal. bar ez egy eve volt es azota sajnos sok minden valtozott. amugy TUI nevu itthon is jelen levo ceget erdemes nemet oldalakon keresgelni.

(#19) rezlabos válasza esteban (#15) üzenetére


rezlabos
csendes tag

esteban te esetleg ott is vagy hogy gyertek kifejezest hasznalod?:) Ha igen tudsz mondani esetleg konkret arakat mondjuk egy egy hetes turara palackal vezetovel stb? Amugy horvatorszagba is lehet szepeket merulni es szep dolgokat latni. Nekem sikerult:)

(#20) HWS


HWS
csendes tag

A Maldívot és a Seychelle-t én is tudom ajánlani. 2 személyre 5 csillaggal kijön egy millából 13 nap. Ráadásul a Seychelle-n a parton tudsz feketén dollárt váltani rupiára fél áron! Ez ám az üzlet! Szerintem gondold meg! Ez nem vicc volt, de ettől függetlenül én is Egyiptomot ajánlanám. Mostanában sokkal jobbak az ajánlatok oda, mint Görögo-ba. Vagy ha ez is túl sok, akkor irány a Horvát tengrtpart! Gyönyörű, olcsó és közel van.

.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,.,..,.,.,.,.,.,.,

(#21) Kidus válasza esteban (#15) üzenetére


Kidus
őstag

a jelszó az volt, hogy OLCSÓ, és szép :)

Assuming Control

(#22) tothjozsef válasza killer (#14) üzenetére


tothjozsef
aktív tag

Engem érdekelne Horvátország - de Korfu is. Érdekelnének részletek. Köszi!

(#23) killer válasza tothjozsef (#22) üzenetére


killer
tag

Nos, a Korfu-s last minute-et úgy kell érteni, hogy van egy cég (Imperator), aki hirdetni szokta magát újságban. Szinte minden megjelenéskor más áron, az indulási idő közeledtével egyre olcsóbban. 1-2 hete, mikor néztem, 24900,- volt, egy ilyen ajánlat szerintem kihagyhatatlan. Hogy ezért a pénzért mit kapsz, nem tudom, de ha csak kivisznek repülővel, ott szállást kapsz, meg vissza, akkor is olcsó, már-már gyanús :) (pedig ezt ígérik).
Horvátország kicsit hoszabb hangvételű dolog, erről több infóm van. Szállást illetően több féle lehetőség is van. Alapvetően vagy magadnak intézel el mindent, vagy irodán keresztül. Személyesen egyszer volt rossz élményem irodával, nem azt kaptuk, amit kértünk, de néhány nap alatt korrigálták, meg végülis tengerhez elméletileg nem azért megy az ember, hogy a kéróban üljön, de persze kinek mi :)
So, a másik, amit most nyáron ki is próbálunk, hogy magad uram... horvatorszag.lap.hu-n akad jó néhány apartman/szálloda, csak ki kell választanod a pénztárcádhoz valót. Mi már decemberben lefoglaltuk egyet, ez ígéretes, 30 m-re a parttól, saját part résszel, csónakkikötővel, 3 emeletes teljesen felszerelt pecó, egy szigeten. Ezt csak azért mondom, hogy viszonyítani tudj, 3 hét 48k HUF, ami szintén elég vicces ár. És persze igyekezz olyat keresni, ahol képek vannak, csökkenti a zsákbamacska lehetőségét. Ha még érdekel, megírom én mely területeket tartom szépnek (Plitvicai tavak pl. egynek nem rossz), milyen árak vannak, autópályadíj, ilyesmi. Jó nyaralást!

mnx

(#24) bdav válasza killer (#23) üzenetére


bdav
őstag

hát az a Korfu 25k gyanús télleg (bár még biztos rájön olyan hogy reptéri illeték, etc...) lehet hogy csomagként küldik el az utasokat :D

10 féle ember van a világon. Aki ismeri a kettes számrendszert és aki nem. ''A név nincs hosszabb páncélszekrény''

(#25) rogers


rogers
aktív tag

Nagyot néztem a Maldív-szigetek ajánlaton, de sztem oda a magyarországi tél idején érdemes menni, nyáron mi a frásznak annyit utazni a melegért? :)
Amúgy nagyon szuper, volt szerencsém hozzá januárban, nagyon drága, de csúcs.

Egyiptomot nyáron nem ajánlanám, főképp a meleg miatt, oda inkább kora tavasszal vagy ősszel érdemes elmenni, ha nem akarsz hőgutát kapni...

Korfun soxor voltam, legjobb sztem az északi rész Sidari és környéke.

Nem tudom ki hogy van vele, de én busszal semmi pénzért nem mennék nyaralni, elég sokat kivesz az emberből, akkor inkább már rászánom a pénzt a repülőre, vagy kocsival, ha megoldható. Szintén érdemes elfelejteni a NONAME utazási irodákat, no persze nem kell mindjárt Neckermann-hoz rohanni, de érdemes csekkolni, hogy pl. van-e helyi képviselője, meg ilyesmik. Mert a nyaralás az nyaralás nem pedig szívás... :DD

Olaszo elég zsúfolt, ami még nekem bejött az Spanyolo. volt, Costa Del Sol...

Jobb későn, mint még később...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nyaralás, ki mit ajánl... (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.