Hirdetés

2024. május 8., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5551) -Solt- válasza sqpp (#5550) üzenetére


-Solt-
veterán

Csak szerettem volna érzékeltetni, hogy az általánosító kijelentésed nem felel meg a valóságnak.

[ Szerkesztve ]

www.smart-bus.hu

(#5552) Laraxior válasza -Solt- (#5551) üzenetére


Laraxior
titán

Csak szimpla hozza nem ertes.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5553) ucli válasza -Solt- (#5551) üzenetére


ucli
senior tag

A lég meg ennyi erővel zárlatot okoz, mert fémből vannak a bordák. :U ;]

(#5554) cyberkind válasza akoska07 (#5546) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem tudom de nekem valamiért rövid idő alatt ismét sikerült a csodálatos kompaktokról rosszat hallanom, az aki megvette tőlem a Noctua D15-öt biztos kamuzott és nem volt semmi baj a kompakt hűtőjével (ez egy Corsair volt és nem első darab), aztán akinek anno a szintén ajánlott kompakt vizemet eladtam mert gyenge volt a Noctua után nemrég írt, hogy valszeg beszart a pumpa így (kb 2 év után) mehet a gariba, ebből az egyiknél 0-24-ben megy a gép mint nálam, a másikat nem tudom de megkérdeztem, ez csak az utóbbi időből, de biztos jó a víz annak aki nem járatja éjjel-nappal a gépet, és nem terhelve vagy ha meg is valami terhelve az a proci, szerintem még mindig könnyebb és egyszerűbb ventit cserélni mint az egész hűtést ki és vinni vissza gariba ilyen esetben, sőt, én szerintem egy-két ventit nem is küldenék vissza mert minek. :D

Épített víz lehet más, de kétlem, hogy 0-24-es használatnál nem adná be a pumpa, és hát anélkül nem igazán fog működni a rendszer, de max kijavítotok mivel ez a téma csak felületesen izgat a kompaktos kitérőm óta.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#5555) akoska07 válasza sqpp (#5548) üzenetére


akoska07
nagyúr

Vga ügyileg sajna pont nem állja meg a helyét a dolog,mert nagyon jól hűti egy AIO. :K

Ugyanaz,mint amit drága pénzért adnak el hybrid-ként.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5556) TTomax válasza cyberkind (#5554) üzenetére


TTomax
nagyúr

Nekem itthon van vagy 5 AIO... egyel se volt baj eddig,de ami elromolhat az el is romlik.VGAnál egy AIO annyit hoz amit a legjobb léghütésekkel sem tudsz elérni.CPUnál meg nem tul szerencsés amikor bele se tudsz nyulni mert egy akkora hütö van a gépben.Az egy külön mesés kör amikor a ramok nem mennek a slotba a hütés miatt,nekem többet cpu hütö biztos nem vágja darabokra a kezem.

★★★★★ I got too much soul, rhythm and blues R&B ya see, all that's cool, but hip-hop and rap yeah that's where my heart's at Even back when I used to break on a box ★★★★★ "Chief Rocka"

(#5557) cyberkind válasza TTomax (#5556) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, elhiszem, hogy annyit hoz de mindig megy amíg nekem (is) nem mennek a ventik a vga-n csak ha játszok, a cpu-s résszel egyetértek, én is ezért cseréltem kisebbre a Noctua-t és azóta minden ram befér és alig lett rosszabb az egész de eszembe se jutott a víz, nyilván akinek nem megy ennyit a gépe annak tökéletes a víz, illetve még az is megoldás ha van otthon "pót cpu hűtő" amit garikor fellehet dobni.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#5558) Laraxior


Laraxior
titán

Azt, azért tegyük hozzá, hogy vízhűtéses berkekben az AIO-k játékvíz néven futnak... nem véletlenül.

[ Szerkesztve ]

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5559) beci43 válasza -Solt- (#5551) üzenetére


beci43
senior tag

Soltnál a pont.Én 5 éve használok kompakt vízet,soha nem volt gondom vele.

(#5560) sqpp válasza -Solt- (#5551) üzenetére


sqpp
őstag

Nem âltalánosítâs, ezt csak én hallottam, meg az en véleményem. :) Ezen pedig ugy sem valtoztat senki. Számomra a viz halott.

[ Szerkesztve ]

(#5561) hackeeeee válasza cyberkind (#5554) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Hát nézd, Nekem a seidon 240 több mint 1 éve áll a polcon.. :) Nem volt vele gondom, csak a SA hozza a szintjét. Elgondolkoztam, hogy fel kéne barkácsolni a vga-ra, de inkább nem.

Előtte az FX-en ment kb. 1.5 évig max fordulaton járó pumpával, nem volt vele gond.

Az épített víz más világ, más áron.. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#5562) ateszm


ateszm
senior tag

Szumma szummárum akkor ez a vga ajánlott kategória 0-24-es használatra,vagy inkább maradjak a léghűtésnél? Ha léghűtés akkor 2 vagy 3 ventis?

:)

(#5563) hackeeeee válasza ateszm (#5562) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Ahogy gondolod.

Jók a hibrid hűtésű vga-k.

Véleményem szubjektív...

(#5564) abridabri válasza ateszm (#5562) üzenetére


abridabri
veterán

Ha tuningolsz akkor a vizes , ha alapon jaratod akkor a levegos :K

(#5565) hackeeeee válasza abridabri (#5564) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Alapjáratra is mehet a kompakt. Jobb lesz a hőfok, jobb lesz a boost. :)

Véleményem szubjektív...

(#5566) ateszm válasza abridabri (#5564) üzenetére


ateszm
senior tag

4db megy rigbe,cél a tartósság alacsony hőfok. Nem hiszem hogy tuningolnám,utoljára 4870-et húztam ami nem ma volt.

(#5567) beci43 válasza ateszm (#5566) üzenetére


beci43
senior tag

Bányászat? :B

(#5568) hackeeeee válasza beci43 (#5567) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Mivel rig, sanszos, hogy nem pasziánszoznak.. :U

Véleményem szubjektív...

(#5569) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

(#5570) Vigilante válasza ateszm (#5566) üzenetére


Vigilante
őstag

Ether bányászatra nekem nagyon jól teljesít "szabad idejében" az 1080 Ti-m. :DDD

Gamek alatt is max 70°C, 50%-os ventin, szal így full kussba van max terhelés mellett is. :)

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#5571) ateszm válasza Vigilante (#5570) üzenetére


ateszm
senior tag

A hybrid EVGA?

(#5572) hackeeeee


hackeeeee
Jómunkásember

Legyetek jók, kiszálltam. :) :R

Véleményem szubjektív...

(#5573) akoska07 válasza hackeeeee (#5572) üzenetére


akoska07
nagyúr

Ennyire gyenge lett a 1080Ti ?

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5574) hackeeeee válasza akoska07 (#5573) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Van most fontosabb helye az árának.

Véleményem szubjektív...

(#5575) akoska07 válasza hackeeeee (#5574) üzenetére


akoska07
nagyúr

Így már érthető.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5576) hackeeeee válasza akoska07 (#5575) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Most így van B terv, addig IGP, aztán ha minden úgy alakul majd, remélhetőleg, akkor majd talán Volta kártyából valami kisebb.

Most így alakult.

Véleményem szubjektív...

(#5577) akoska07 válasza hackeeeee (#5576) üzenetére


akoska07
nagyúr

Várunk vissza.

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5578) Laraxior válasza hackeeeee (#5574) üzenetére


Laraxior
titán

Hja, az én két Ti-m ára is lent van a garázsban ;] :DDD

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5579) -Solt- válasza hackeeeee (#5574) üzenetére


-Solt-
veterán

Remélem mihamarabb rendeződnek a dolgok! ;)

www.smart-bus.hu

(#5580) Motion_Blur válasza hackeeeee (#5572) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Jó döntés ha nem használod ki, negyed millió Ft nem kis pénz és most bukó nélkül meg lehet tőle válni.

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5581) NFree válasza Motion_Blur (#5580) üzenetére


NFree
addikt

Irigylem azokat akik meg tudnak válni a vga-k tól . komolyan gondolom orvoshoz kéne forduljak , mert egyszerüen nem tudok eladni vga-t :O , sőőőt mindíg venni ,venni akarok , hál isten eddig 150k volt a max ráfordított öszeg . 1080 ti kimarad habár a multkor már nagyon nézegettem egy kingpint 360k , még jó hogy most nincs rávaló :W

vga

(#5582) hackeeeee válasza Motion_Blur (#5580) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az utóbbi időben sajnos nem. Néha Overwatch, de főként facebook, zene, mert nincs nagyon idő.. :(

Most kicsit visszapártolok konzolra, egy ideig, a többi pedig megy a helyére, ahová kell. Aztán ha úgy állnak a dolgok, akkor majd Volta.

Véleményem szubjektív...

(#5583) Laraxior válasza NFree (#5581) üzenetére


Laraxior
titán

En mast vettem... De en se tudok szabadulni a szamtech cuccoktol.
Megint lecsaptam egy halom motyora az apron.
Mondjuk nem friss darabok, de... Eszmei ertek... :))
Mivel a motorom megvan, talan most mar nem kell kiarusitanom oket. :D

Egyebkent nem igazan bantam meg hogy megvaltam mind a ket 1080Ti-tol. Nekem sincsen idom a jatekra nagyon. Azert meg egy kozel egy millas gepet fenntartani...
Ez a kis hugyos 1060 bőven elég a 60Hz 1080p-re. Bar a 4K-s TVkkel szemezgetek, de nem jatszani.

"Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

(#5584) sqpp válasza hackeeeee (#5572) üzenetére


sqpp
őstag

Légy jó tesóka! Majd dumálunk még néha azért, Steamen meg ilyenek.

(#5585) Vigilante válasza ateszm (#5571) üzenetére


Vigilante
őstag

Nem, dehogyis. :D Sima MSI Gaming X léghűtéses, csak jól tweakelve. :DDD

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#5586) hackeeeee válasza sqpp (#5584) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

:R

Véleményem szubjektív...

(#5587) Weareus válasza hackeeeee (#5586) üzenetére


Weareus
addikt

Sajnálom, hogy így alakult. Jó arcnak ismertelek meg.
Minden jót. :R

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5588) ateszm válasza Vigilante (#5585) üzenetére


ateszm
senior tag

Az baba... sajnos 4 eladó emberke közül egy sem tud nekem 1080Ti-t szerezni... el vagyok keseredve :D :D

(#5589) Devid_81 válasza Weareus (#5587) üzenetére


Devid_81
nagyúr

De azert mert nem lesz 1080Ti kartyaja meg nem kell kikozositsuk, vagy igen? ;]
:D :DDD

...

(#5590) Motion_Blur válasza Devid_81 (#5589) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Konkrétan eltemették :DDD

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#5591) Weareus válasza Devid_81 (#5589) üzenetére


Weareus
addikt

Botor beszéd, semmi ilyet nem írtam.
És különben is: rossz az, aki rosszra gondol.
Én amúgy örülnék, ha továbbra is írna ide. :K

(#5560) sqpp: Persze, sokféle vélemény létezik, mégis van, amelyik kevésbé tűnik hitelesnek. A húgom is váltig állította, hogy a kefir undorító és ő utálja. Ez egészen addig így is volt, amíg meg nem kóstolta. Most már szereti. Ennyike...

[ Szerkesztve ]

Soul of the mind, key to life's ether. Soul of the lost, withdrawn from its vessel. Let strength be granted, so the world might be mended. So the world might be mended.

(#5592) hackeeeee válasza Weareus (#5587) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Járok még erre, az szinte biztos! Köszi! :) :R

Véleményem szubjektív...

(#5593) sqpp válasza Weareus (#5591) üzenetére


sqpp
őstag

Neked nem hiteles, nekem az, ez van. Vita lezárva. Értem az álláspondod, de engem nem érdekel, ha nálam valami eldől, akkor az úgy van SZÁMOMRA. Ha neked jó, akkor egs. Talán makacs vagyok, de ember-ember.

[ Szerkesztve ]

(#5594) beci43


beci43
senior tag

Urak,egy ilyennel jönnék a klubba...

(#5595) bombibmw válasza beci43 (#5594) üzenetére


bombibmw
veterán

Grat!
Küldjed szét! :D

(#5596) beci43 válasza bombibmw (#5595) üzenetére


beci43
senior tag

Úgy legyen! :K

(#5597) akoska07 válasza Motion_Blur (#5590) üzenetére


akoska07
nagyúr

:K :DDD

Az Amd a jövőbe mutat...De amikor az a jövő jelenné válna akkor az a jelen már régen a múlté... :DDD ....Na meg a horpadós ájemdééé

(#5598) beci43


beci43
senior tag

Mitől lehet,hogy a GPU Tweak folyton le akar állni?Ugyanakkor meg fut,mindent be tudok állítani,de ahányszor az applyra kattintok,mindig kidobja a Win10 "a program hibát észlelt és ezért leáll" üzenetet.De a tweak program ennek ellenére fut..
Ilyennel még nem találkoztam..

(#5599) Vigilante válasza beci43 (#5598) üzenetére


Vigilante
őstag

Azért, hogy MSI Afterburner-t használj. :DDD

△ Asrock X570M Pro4 △ AMD Ryzen 9 5950X ~ 4.4GHz - 1.248V +Corsair H115i PRO XT △ EVGA RTX 3090 FTW3 ULTRA GAMING 24GB (1950 MHz/20000MHz) - 0.950V △ G.SKILL 32GB KIT DDR4 3600MHz CL16 - 3600MHz △ Samsung EVO 970 M.2(500GB) +Samsung 980 PRO M.2(1TB) △ Samsung Odyssey G7 C27G75T ívelt 240Hz (27") △

(#5600) hackeeeee válasza beci43 (#5598) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

MSI AB-t neki, GT-t engedd el.. Nagyjából használhatatlan. :(

Véleményem szubjektív...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.