Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) 7600 GS


7600 GS
addikt

NA!!!!!

(#52) Blood Mage válasza 7600 GS (#50) üzenetére


Blood Mage
senior tag

:DDD nem láttam az F1et és ferraris vok... mik lettek az eredmények?? :))

(#53) 7600 GS válasza Blood Mage (#52) üzenetére


7600 GS
addikt

Massa nyert,Kimi a második,Kubica harmadik,majomember tizennegyedik. :D :)) :C

(#54) Blood Mage válasza 7600 GS (#53) üzenetére


Blood Mage
senior tag

oh végre a ferrari tarolt!! :)) :R

(#55) 7600 GS válasza Blood Mage (#54) üzenetére


7600 GS
addikt

Kubicának ugyanannyi pontja van,mint majomembernek. ;]

(#56) Anor válasza 7600 GS (#55) üzenetére


Anor
csendes tag

"Majomember" :D :D de bunkó vagy! :D :D

Az értelem csodákra képes. A hiánya mindenre! - V.H.

(#57) 7600 GS válasza Anor (#56) üzenetére


7600 GS
addikt

:D

(#58) 7600 GS


7600 GS
addikt

Up!Gyerünk emberek,pörögjön a topic!!Mindenről beszéljetek!!!!!! :))

(#59) 7600 GS


7600 GS
addikt

Gyerünk már!!!!!!

(#60) 7600 GS válasza Blood Mage (#46) üzenetére


7600 GS
addikt

Na,milyen karit vettél? :DD

(#61) Blood Mage válasza 7600 GS (#60) üzenetére


Blood Mage
senior tag

Milyen karit vettem?? hmm... sztem semilyet :U nyári szünet előtt pár héttel lesz gépvásárlás, de amúgy már úgy 80%ig meg van a konfig. (mármint elméletben hogy mi lesz)
a vga... hát... a 98GTX ritka sz@r lett, szal biztos nem. még mindíg a Galaxy 88GT 41 :Y kilóért a legjobb vétel!! Igazából csak azt nem tom hogy milyen házat vegyek hozzá.
amúgy 98GT-ről tud vki vmit??? én úgy tudtam hogy a 98GTX április 1én kerűl piacra és a GT 4.én. Hát vmi t nagyon félre olvashattam... :U
Jah, és kicsit halott a topic :Y

[ Szerkesztve ]

(#62) 7600 GS válasza Blood Mage (#61) üzenetére


7600 GS
addikt

Jaja...sajna halott :(

(#63) 7600 GS


7600 GS
addikt

Valaki tolja a COD4-et magyarul?Mert én igen!!! :DD

(#64) littlelion21


littlelion21
addikt

8800Gt-m az van...csak sajnos nem a gépben. De ma elvittem a szakdogámat beköttetni, hnap leadom, aztán nekivágok! CoD4, Crysis, TDU, Stalker...adok nekik... :D

(#65) 7600 GS válasza littlelion21 (#64) üzenetére


7600 GS
addikt

Adjaá nekik,mint állat! :DD

(#66) 7600 GS


7600 GS
addikt

Kimi nyert! :C :DD :D Kettős Ferrari győzelem! :DD Kubicát szívesebben láttam volna majomember helyett! :DD :D :C

(#67) 7600 GS


7600 GS
addikt

:(( Írjatok már bármi marhaságot!

(#68) 7600 GS


7600 GS
addikt

Hahó!

(#69) Zamery válasza Blood Mage (#32) üzenetére


Zamery
senior tag

Hello!

Megvetted végül ezt a kártyát? Mert nekem egy Galaxy 8800GT-m van a HDMI verziós, és kéne hozzá ez az Xtreme Tuner program. A Galaxy oldaláról nem lehet letölteni, gondoltam lesz valaki olyan kegyes és elküldi, vagy feltölti valahova....

https://steamcommunity.com/id/zamery/

(#70) Elmör válasza 7600 GS (#67) üzenetére


Elmör
senior tag

Helló!

Egy MSI 8800GTS 512MB OC boldog tulajaként köszönök be ide a klubba! :D

Úgy lettem G92-es, hogy megdöglött alapon (!) a 8800GTX-em. Na elég nagy marhaság? Pedig igaz! :DDD Utálom is miatta a Leadtek céget, de rendesen! :(((

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#71) 7600 GS válasza Elmör (#70) üzenetére


7600 GS
addikt

Üdv a klubban! :DD :C :K :R

(#72) Elmör válasza 7600 GS (#71) üzenetére


Elmör
senior tag

Köszi! :R
A nickneved alapján nem hittem volna, hogy G92-es vagy! :C
Ma kivételesen Kimi rajongó vagyok én is! :DDD

Lenne egy kérdésem, persze kicsit más témában!
Ma voltam Kőszegen egy haveromnál, akinek szintén a gépe a mindene, de valami szarakodik benne. :(((
Többször előfordult, hogy az XP nem akart betöltődni. Megjelent a fekete hátteres, Win logós kép az araszoló kék csúszkával, de ment az néha fél órát is, akkor sem történt semmi, máskor meg fél perc alatt már játszott bekapcs után. Ja és valaminek csúnya hangja is van bekapcskor. Néztük, füleltünk, de nem tudtuk egyértelműen megállapítani, hogy mi is az, én a vinyóra gyanakodtam.
Ma már eljutott a gép arra a szintre, hogy nem bootolt be, csak a "választós" képernyőig jutottunk, de se a csökkentett mód, se a legutolsó helyes konfig nem jött be. BIOSba beenged és ott minden okés.
Aztán fogtam és megpróbálkoztam egy XP lemezzel, hogy hátha lehet javítani, de nem. Újratelepíteni engedte, de érdekes módon a 3 részre osztott vinyón, csak 1 partíciót ismert fel, a másik kettőre ismeretlent írt, mintha vadi új lenne és formázatlan. Erre a C:-re ráraktam formázás után az XP-t és voálá bebootolt rendesen és megy! A D. meghajtó okés volt, de az E: megintcsak formázatlan, ezt gyorsformáztam. Aztán játéktelepítés közben egyszercsak megfagyott az egész gép, valami kilőtte az egész rendszert. Restart után megint semmi gondja.

Most este felhívott a barátom, hogy képzeljem az E: meghajtón visszajött minden! Hát mondom ezt nem hiszem el, hiszen én formáztam és ott semmi sem maradt, de tényleg visszatért! :Y

A vinyó lesz a hibás??
Egy 160GB-os Maxtor SATA2-es van neki és kb 1 éves. :U

[ Szerkesztve ]

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#73) Anor


Anor
csendes tag

tudtok valami progit ami 3dm közben kiírja a gpu temp-et?

Az értelem csodákra képes. A hiánya mindenre! - V.H.

(#74) littlelion21 válasza Anor (#73) üzenetére


littlelion21
addikt

Rivatuner...
A görbén vissza tudod majd nézni,h mikor mennyi volt a hőm.

(#75) 7600 GS


7600 GS
addikt

Ati-sok csak fikázni tudják az Nvidiát....Nembaj,az Nvidia majd a 10-es seriallal majd jól befűt az Ati-nak. :K

(#76) Elmör válasza 7600 GS (#75) üzenetére


Elmör
senior tag

Ez mindig is így volt és persze fordítva. Az tény, hogy ATi olcsóbb, de mivel nekem nem volt még kártyám tőle, ezért másban nem tudok tapasztalatból nyilatkozni, max a tesztek alapján, amikben látszik, hogy ATi-val is lehet játszani, de nem éri utol az Nvidiát. A 3870X2 nagy dobás volt, de csak ideig-óráig, hiszen megérkezett nem sokkal később a 9800GX2 és csá, ennyit az elsőségről. Na persze 3DMark06-ban jobbat tud menni a 3870X2, de én pl nem azzal játszok. :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#77) Anor


Anor
csendes tag

Nekem volt pár ati karim: 9100 9800pro x800xl és elég jók voltak főleg az FX korszakban ;) az x800xl-t kifejezetten kedveltem annak ellenére hogy - ez egy his x800xl volt iceqII hűtéssel - 2x gariztam mert megállt rajta a hűtés. ha ment tényleg ice volt és vitt mindent mint a rongyot de hát nem ment ;) havernak is ilyen volt és ő is csak 2x garizta a hűtés miatt aztán meguntuk és kértünk helyette mást. Egyik alkalommal 110 fokot mért rajta és ugy is ment maglassulás nélkül a hűtésen lévő matrica már meghullámosodott rajta ;). Aztán vettem GF-et asszem 7800gt -t aztán meg a 88gt-t a driver-ei miatt is sokat szívtam az ati karikkal de legalább volt valami kihívás benne hogy találj egy olyan catalystet ami megy a régi gémmel és az újjal is ;). remélem azért nem tűnnek el ahogy azt egyesek állítják vagy szeretnék [link] azért ne feledjük el ha eltűnik a rivális és nem lesz verseny - most se nagyon van ;) - az nvidia olyan árat kér amit csak nem szégyel igyis elég borsos 1-2 karija

[ Szerkesztve ]

Az értelem csodákra képes. A hiánya mindenre! - V.H.

(#78) KillHates


KillHates
nagyúr

Sziasztok!

Átneveztettem a "G80 baráti kör" topic-ot "nVIDIA Geforce-osok baráti köre"-re, így mostantól várunk Titeket is oda, egyesítve az nVIDIA fun-okat!
(A moderátorok is kérték, és 7600GS is kérte.) DE várunk szívesen mindenki mást is, akinek bármi nehézsége, mondanivalója van bármivel kapcsolatban! Az off-topic szigorúan szabad!! :D

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#79) 7600 GS válasza KillHates (#78) üzenetére


7600 GS
addikt

:R

(#80) Elmör válasza KillHates (#78) üzenetére


Elmör
senior tag

Akkor már csak 1 kérdés merült fel bennem, mégpedig, hogy ez a topik akkor zárul? :DDD

RYZEN 7+ RTX Powa@1440p 240Hz hétvégén nem biztos, hogy elérsz

(#81) KillHates válasza Elmör (#80) üzenetére


KillHates
nagyúr

Igen, de ez 7600GS reszortja, mert Ő nyititta a topic-ot és/vagy illetlenség lenne a beleegyezése nélkül bezáratni!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#82) 7600 GS


7600 GS
addikt

Zárható,ha akarjátok.

(#83) Törzsúr


Törzsúr
senior tag

Azért még én is csatlakozok mielőtt bezárják a topikot. :)

Steam: szedibatta | EA, Battlenet: Szedi90

(#84) DonMedve


DonMedve
addikt

Nesze! :Y Ez az én formám!Mire megtalálom a totyikot,bezárják! :((( :O :W

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

(#85) DonMedve válasza 7600 GS (#50) üzenetére


DonMedve
addikt

Hali!
Nah kicsit dobjuk fel a dolgokat! ;] ;)
7600GS!F1 rajongó vagy?Én is! :B Március 29.-én lesz az első futam.Már alig várom!Ezért nem szeretem a telet!Nincs F1!ÉÉÉss igen,Ferrari Powa!!De a "majomember" ;) kicsit erős nem?

[ Szerkesztve ]

"...Nekem nincs semmim ezen a világon,csak a tököm meg a puszta szavam...,és ezt a kettőt nem játszom el senkiért,megértetted?!..." <Tony Montana>

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.