Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook festés házilag (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) N4ri87


N4ri87
senior tag

Sziasztok!

Elég rendesen oda van már a notim fedlapja. Nagyon karcos. A topicot azért nyitottam, mert arra lennék kíváncsi, hogy van-e lehetőség otthoni festésre? Ez szerintem mást is érdekelhet! Kérem a moderátorokat, operátorokat, hogy ne zárják be a topicot, mert házi megoldásokról nincs írás. Én meg erre vagyok kíváncsi, nem arra, hogy ki mennyiért fest. Úgyhogy várom az ötleteket! Köszönöm!

C805

(#2) JóGéza válasza N4ri87 (#1) üzenetére


JóGéza
aktív tag

Szia!
Ebben a topicban már volt szó festésről is. Matricáról is a fedlapra, karcolások ellen.

(#3) N4ri87


N4ri87
senior tag

Hát nemtom. Lehet, hogy a számmal néztem, de én abban a topicban, amit linkeltél, nem láttam semmi otthoni festésre utaló írást. Nekem nem matrica, meg fólia kell. Én azt akarom tudni, hogy itthon milyen eszközökkel tudom átfesteni a notimat.

C805

(#4) 1010 válasza N4ri87 (#3) üzenetére


1010
őstag

veszel a boltban festek szorot es lefested vele
az legjobb

(#5) N4ri87 válasza 1010 (#4) üzenetére


N4ri87
senior tag

Aha. Értem. Lakkozás is mehet ugyan így? Van külön műanyagra való festék? Amúgy festékspray-re gondoltál, vagy festék, szórópisztoly, és levegő segítségével fevinni?

C805

(#6) 1010 válasza N4ri87 (#5) üzenetére


1010
őstag

az a sima spre is jo
aztan arra lakk vagy valami matt kezeles
izles szerint
ez meg olcson kijon,
ha elviszed rendes fenyezo muhelybe meg ki is rohognek

ma mar mindefel felutre van festek meg kezelo anyag
de sztem igy is lesz vagy otezer

erdemes tobbretegben csinalni a festest es a lakott is

[ Szerkesztve ]

(#7) Speed® válasza N4ri87 (#5) üzenetére


Speed®
HARDVERAPRÓD

Vannak olyan magasfényű (de lehet sima is) festékek, amik lakkot is tartalmaznak, ezáltal tartósabban ellenállnak a külső erőhatásokkal szemben.

De persze lehet úgyis csinálni, hogy felcsiszolod, lealapozod, aztán 2 rétegben színrefújod és a végén adsz neki egy lakkréteget., utána meg polír. Igaz, mire ezt megcsinálod, minimum 10 rugó és jópár munkaóra.

Ellenben a témával nyugodtan maradhattál volna a linkelt topikon belül, ott is lett volna válasz a kérdésedre. Ha más nem, Mr-Pamacstól kérj tanácsot.

Ezt hamarosan zárják, sok sikert.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Notebook festés házilag (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.