Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:49:48

LOGOUT.hu

NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás
Kérés előtt olvasd el az alább található összefoglalót!

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#9551) rolii21


rolii21
aktív tag

Sziasztok. Bearazast szeretnek kerni hp 650
Processzor Intel® Celeron® B820 (1,70 GHz, 2 MB L3 gyorsítótár, 2 mag) Kijelző 15,6"-es (39,6 cm-es) LED-háttérvilágítású, HD, tükröződéscsökkentő (1366 x 768) Memória (RAM) 4 GB 1600 MHz DDR3 SDRAM Merevlemez 500 GB 5400 f/p SATA II Grafikus vezérlő Beépített Intel® HD grafikus rendszer

Van meg ra masfel ev gari.

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#9552) PumpkinSeed válasza balazs022 (#9453) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

A 2. laptopot újonnan nem tudom mennyit érne, de megnéztem két fajtáját amelyeknél találtam egy nem i-s procisat hanem B940-es ami 125k és egy i5-st ami 175k, ezek alapján a tied újonnan 160k-150k között lehetett. Nem tudom mennyit használtad, de 140k-val hirdetném meg és ha nem viszik 120ig lemennék.

Az 1. laptopot nem ismerem. De speci-je jobban néz ki a 2.-nál és előny, hogy Win8 van rajta, ha eredeti a Win8 rajta akkor 170-ért hirdetném meg és ha nem viszik 140ig lemennék. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9553) PumpkinSeed válasza pocokxx (#9527) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Tudtában, hogy egy ismerősöm egy rosszabb IBM ThinkPad laptopot amiben 16MB-os VGA volt SSD-vel eladott 60k-ért ha felújítod lehet kapsz érte egy olyan 60k-45k közötti pénzt, de nem biztos. Haverom csak azért tudta szerintem mert SSD-vel volt felszerelve. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9554) PumpkinSeed válasza Csupii (#9528) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ha úgy nézzük ugyanez a laptop HA-n max 100-ért van meghirdetve a 6GB RAM-al lehet többet ér, és ha ez alig használt én megmerném hirdetni 110k-ért is. De mivel az emberek mindig az olcsóbbat szeretnék megvásárolni ezért lehet lejjebb kell majd menned, de mivel ez egy jó laptop nem ajánlatos 80k alá menni. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9555) PumpkinSeed válasza benike123 (#9530) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Mivel új árát nem tudom így speci alapján új árárt 160-ra becsülöm, de mivel gondolom használt így ez lecsökken 135k-ra. Értéke 140k-120k között lehet. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9556) PumpkinSeed válasza ambushka (#9531) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Újonnan olyan 200k-180k lehetett ha jól gondolom. Nem tudom mennyire használt ez a laptop, de HA-n vagy egy 190k-ért. Én a helyedben meghirdetném 185k-ért vagy 180k-ért, ha nagyon nem viszik akkor 170-ig lemehetsz vele szerintem. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9557) PumpkinSeed válasza bazsy1981 (#9533) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Mivel tényleg nem mai a laptop, így az ára alacsony lesz, de előnye, hogy vannak benne új dolgok. HA-n találsz 35k-ért. De mivel a tiedben vannak új dolgok így azt ajánlom hirdesd meg 45k-ért, és ha nem viszik vidd le az árat, minimum 28k. Ez alatt már nem érné meg eladni hanem inkább megtartani érdemes. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9558) PumpkinSeed válasza ducducduc (#9534) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Az első laptop újonnan az ára 120k körül mozoghat vagyis én ezt láttam, bár spec alapján meghirdetném 50k-ért, de a két operációs rendszer miatt lehet elkérnék érte 65k-t is. Ajánlom, hogy hirdesd meg 75k-ért és ha nem kell akkor csökkentsd. Minimum árat nem tudok mondani, hasonló configal rendelkező laptopot árulok én is. :)

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9559) PumpkinSeed válasza zerocontrol (#9535) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ilyen problémával szerintem nem sokan adnának többet, és ha javíthatatlan akkor szerintem reális ár érte. Érdemes eladni, mert nem biztos, hogy lesz jobb ajánlat érte. Bár érdemes megkérdezni a 15k-t. De ha nem megy bele akkor nem érdemes vitatkozni. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9560) PumpkinSeed válasza Tiferet (#9536) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ooo, ez egy nagyon jó laptop, újonnan 450k-t is elkérnek egy ilyen vadállatért. :) Ha meghirdeted 360k-ért akkor biztos elviszik, de még szerintem 380k-ért is. Mondjuk nem vagyok biztos ebben az árban, de reálisnak találom érte ezeket az árakat. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9561) PumpkinSeed válasza losther (#9537) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Spec alapján már nem ér olyan sokat a T3200 proci már nagyon régi, a T sorozat már kiment a divatból, de még 50k-ért el lehetne adni a laptopot, de 60k-nál többet sztem nincs értelme kérni érte, még a 60k is necces. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9562) PumpkinSeed válasza kcs73 (#9539) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

A MacBook-oknak irreálisan nagy az ára, spec alapján ha nem Mac lenne akkor 70k-t érne, de mivel ebben az esetben egy Mac-ről van szó meg kell fizetni a logót is. Nem tudok pontos árat mondani. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9563) PumpkinSeed válasza hatnor (#9541) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ilyen problémák mellett nem sokat kapsz érte egy ilyen laptopnál. Szerintem 50-ért hirdesd meg, nem mondom, hogy el is kel de lehet, ha nem kel el akkor csökkentsd az árát. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9564) PumpkinSeed válasza rvn_10 (#9544) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ez a laptop már nem egy mai gyerek, de lehet el tudod adni jó áron, előnye, hogy minden megvan hozzá. :)

Én olyan 40k-ért hirdetném meg és ha nem kell el akkor csökkented az árát. :) Sok sikert az eladáshoz. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9565) PumpkinSeed válasza stiflerr (#9545) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ez egy jó régi laptop már, de itt HA-n árulnak 45-ért is ilyet. Én nem merném ezt tanácsolni, bár egy próbát megér, hisz az aksija elég jó, és ha jó állapotban van akkor ajánlom, hogy tedd fel 40k-ért, és ha nagyon nem viszik, akkor csökkentsd az árát. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9566) PumpkinSeed válasza Toxy (#9546) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ez a laptop anno (lehet még most is), 200k-ért vesztegették a boltokban, szerintem ma már nem ér annyit, itt HA-n láttam 120-ért is, ajánlom neked, hogy olyan 115-kért hirdesd meg. Ha nem viszik, csökkentheted, ha úgy nézzük, akkor 150-ért lehet már újonnan is kapnak egy hasonlót (nem samsungot, de ilyen specekkel), így annak tekintetében kell nézni az árát. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9567) PumpkinSeed válasza waddafaq (#9547) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem nagyon ismerem a vaterát, nem szeretek ott vásárolni, de ajánlom, hogy tedd licitesre és 36-ról kezdődjön. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9568) PumpkinSeed válasza zsolti1902 (#9548) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Nem hinném, hogy a Black Ops 2 olyan nagy játékélményt adott volna erről a gépről, de olyan 60k-65k-nál nem adnék többet érte. Gondolom meg akarod vásárolni és azért kérded, szerintem 60k-nál ne adj többet érte. Bár előny az eredeti Windows rajta. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9569) PumpkinSeed válasza DCI_market (#9549) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Újonnan 160k-t érne használtan szerintem kevesebbet, nincs rajta gari, így nehezebb jó áron eladni. 110k-t mondanék mert 150k-ért lehet kapnak hasonló spec-el rendelkezőket garisan. Én feltenném a helyedben 120k-ért és ha nem viszik majd lejjebb viszed. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9570) balazs022 válasza PumpkinSeed (#9552) üzenetére


balazs022
csendes tag

Köszönöm!

Légyszíves ezt is árazd be nekem.

Előre is köszi :)

Kis infó róla, nem új az akksija rossz (kb fél órát bír), kicsit karcos viszont a képernyő az hibátlan.

(#9571) benike123 válasza PumpkinSeed (#9555) üzenetére


benike123
tag

az h sok garancia van rá, doboza mindene megvan és kezdetektől fólia védi mindenhol nem dob ezen az áron semmit? (a min. és az általad ajánlott eladási árat tekintve)

[ Szerkesztve ]

(#9572) Tiferet válasza PumpkinSeed (#9560) üzenetére


Tiferet
csendes tag

köszönöm :)

(#9573) wii90


wii90
tag

Helló! A G4 -es PowerBook -omra szeretnék árazást kérni ami titánium házas a teteje kicsit karcos bill és belül makulátlan, hibája nincs.

Machine Name: PowerBook G4
Machine Model: PowerBook3,2
CPU Type: PowerPC G4 (11.3)
Number Of CPUs: 1
CPU Speed: 400 MHz
Memory: 640 MB
Bus Speed: 100 MHz
Model: TOSHIBA MK6025GAS (60GB)
Model: MATSHITADVD-ROM SR-8187
AirPort
Akku min 3 órás töltő Tigerrel telepítve.
Nagyon szépen köszönöm. :R

(#9574) PumpkinSeed válasza benike123 (#9571) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Ezek mind elönyök a vásárlonál talán hirdesd meg +10k-val hátha elviszik. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9575) zsolti1902 válasza PumpkinSeed (#9568) üzenetére


zsolti1902
tag

Köszönöm. :R

My VGA History: S3 TRIO 64 - 3DFX Vodoo - MX4000 - FX5700LE - 8400GS - 3850 256MB - 8800GT 512MB - 4850 1GB - 5850 1GB - 7870 2GB - R9 280 3GB - RX 480 8GB - GTX 1080 8GB - HD5450 512MB - HD5750 1GB - RTX 2080 SUPER 8GB

(#9576) PumpkinSeed válasza rolii21 (#9551) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Újonnan a te laptopod Win7 OS-el 105k-ba kerül, ha neked nincs már meg az eredeti Win7 akkor olyan 60k-50k-t ér, de ha megvan akkor még elkérhetsz érte 70k-65k-t is. A garancia sokat nyom rajta, de sajnos ez kicsit gyenge laptop már. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9577) PumpkinSeed válasza balazs022 (#9570) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Elég gyenge laptop (a mai elvárásokhoz képest), új áráról semmit nem találtam, de viszont probléma az aksi és karcok. 40k-30k között van az értéke. Én ajánlom, hogy hirdesd meg 40k-ért és ha nem viszik csökkentsd. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9578) PumpkinSeed válasza wii90 (#9573) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Sajnos Apple-k terén eléggé rosszul állok, de találtam egyet HA-n aki 75-ért kínálja, bár neki erősebb proci van benne. Szabadna megkérdeznem, hány éves a laptop?

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9579) biznisz_man


biznisz_man
tag

Sziasztok!
Erre szeretnék egy árat kérni :)

HP Pavilion G6 1306sh,
AMD 4 magos CPU, 4 GB RAM, 750 GB HDD, 1 GB VGA,
Windows nincs hozzá. A gép 2012.07.13-án lett véve, tehát még kb 6 hónap gyári garancia van rá.

(#9580) panpeter92


panpeter92
tag

Hali
Szeretném beáraztatni a laptopom. MSI EX627HU, 3 éves.
Specifikáció: Intel Core2DuoT6600 (2.2GHz), 16WXGA kijelző, 4 GB DDR2 memória, 500 GB WD merevlemez, Ati Mobility Radeon HD4570 (512 MB) VGA, DVD R/RW DVD-író, BGN WLAN, Firewire, kártyaolvasó, LAN, HDMI, eSata, Bluetooth 3X USB, 4400 mAh akkumulátor, 2.7 kg, webkamera, ujjlenyomat érzékelő!
kijelzőjén van egy ksiebb súrolt rész amiatt h a lecsukásoknál érintkezett a touchpad feletti műanyag résszel

(#9581) wii90 válasza PumpkinSeed (#9578) üzenetére


wii90
tag

Nem tudom mennyi idős nem én vagyok az első gazdája. Viszont tökéletes üzemelés gyári töltő. Egy kb árat azért tudsz mondani? Köszi és üdv. :R

(#9582) rolii21 válasza PumpkinSeed (#9576) üzenetére


rolii21
aktív tag

Köszi:)

Az eladó dolga, hogy az árat meghatározza, a vevő dönt, hogy azt elfogadja vagy sem. "Jobs legnagyobb alkotása nem egy Apple termék, hanem maga az Apple." Pü re válaszoljá'

(#9583) ambushka válasza PumpkinSeed (#9556) üzenetére


ambushka
aktív tag

Köszönöm szépen!

PSN ambushka8989

(#9584) wii90 válasza rolii21 (#9582) üzenetére


wii90
tag

Várom majd az újabb remek műveket, legalább feldob valami. :DDD

(#9585) PumpkinSeed válasza wii90 (#9581) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Szerintem 70k-ért tedd fel, lehet nem sokan érdeklősnek majd de azért csak egy Apple-ről van szó. Ha nem viszik akkor vidd le az árát. 45k alatt sztem nem éri meg. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9586) PumpkinSeed válasza biznisz_man (#9579) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Eredeti ára olyan 140k lehet, Mivel használt de még van rajta gari olyan 110k-100k közötti értéket adnék neki.
Ha el akarod adni akkor 110k-ért hirdesd meg. Lehet nem fog elkelni akkor kicsit csökkentsd. de 95k alá nem ajánlott menni. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9587) PumpkinSeed válasza panpeter92 (#9580) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Hasonló MSI laptopom van csak ez jobb. 70k-60k között van az ára. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9588) biznisz_man válasza PumpkinSeed (#9586) üzenetére


biznisz_man
tag

Nagyon szépen köszönöm a segítséget! :R

(#9589) mr.t89


mr.t89
csendes tag

Hello érdekelne mennyit ér ez a noti
Rendszer modellje:Aspire 5742
Rendszer típusa x64-based PC
Processzor:Intel(R) Core(TM) i3 CPU M 380 @ 2.53GHz, 2533 Mhz, 2 mag, 4 logikai processzor
BIOS-verzió/-dátum:Acer V1.18, 2011.03.14.
Név Intel(R) HD Graphics
Adapter típusa:Intel(R) HD Graphics (Core i3), Intel Corporation kompatibilis
Adapter leírása:Intel(R) HD Graphics
Adapter memóriája:1,25 GB (1 337 305 088 bájt)
RAM DDR3:
Telepített fizikai memória (RAM) 3,00 GB
Teljes fizikai memória 2,74 GB
Szabad fizikai memória:1,63 GB
Teljes virtuális memória:5,48 GB
Szabad virtuális memória:3,94 GB
Lapozófájl mérete:2,74 GB
Vinyó:WDC 300 Gb-os
aksi olyan 2-3 órát bir
6 hónap garivan még rá

[ Szerkesztve ]

(#9590) Szabolcs90


Szabolcs90
csendes tag

Üdv.

Kérnék egy beárazás erre a laptopra:
Acer Aspire Timeline-X 3820TG
13.3" HD 1366 x 768 LED
Core i5 480M (2.67GHz)
2x2GB DDR3
1x500GB HDD
ATI Radeon HD 6550 1GB + Intel HD
Wifi, BT3.0, Gigabit LAN ...

2db akksi, 6 és 9 cellás. ~20% elhasználódás

2 éves, még 1 év garancia. Szép állapotban.

Köszönöm

(#9591) panpeter92 válasza PumpkinSeed (#9587) üzenetére


panpeter92
tag

Értem, köszi
Mennyiben változna az ára, ha változna, nyár fele? május környékére?

(#9592) PumpkinSeed válasza mr.t89 (#9589) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Mivel még garis egy olyan 120k-100k-t tudok mondani. Érdemes meghirdetni 110k-ért szerintem. :)

[ Szerkesztve ]

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9593) PumpkinSeed válasza Szabolcs90 (#9590) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Olyan 150k-130k-ra becsülném. Érdemes meghirdetni 140k-ért. Jó kis laptop és még garanciás is. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#9594) zeroo5ux


zeroo5ux
aktív tag

ASUS U36SD-RX388D 1év Gyártói Garancia

Processzor: Intel® Core™ i7-2620M (4M Cache, 2.70 - 3.4 GHz)
Chipkészlet: Intel® HM65 Express /Sandy Bridge
Memória: 8GB DDR3 1333MHz
HDD: 500GB SATA 5400rpm
Videókártya: NVIDIA® GeForce® GT 520M 1GB DDR3
Akku: 8cellás (83WHr) lithium-ion

köszönöm előre is! :R

[ Szerkesztve ]

(#9595) ittakary


ittakary
nagyúr

Ezt kb mennyiért lehetne eladni? fekete még 7 hónap garancia, akksi még tökéletes.

[ Szerkesztve ]

(#9596) ducducduc válasza PumpkinSeed (#9558) üzenetére


ducducduc
tag

Köszönöm szépen!

Üdv :R :R

Ha sikerrel zárult a megkötött üzletünk, kérlek honoráld piros ponttal!

(#9597) Egyed Egon


Egyed Egon
csendes tag

Halló!

Beárazást szeretnék kérni a következő Lapira:

Fujitsu Siemens amilo xi2550

Processzor: Core2Duo T9300 2.5 GHz 6 MB cache
Memória: 3 GB DDR-2 667mhz
Winchester: 1x250 GB WD SATA HDD /100% HDD Sentinel/ + egy rakható még bele
Videókártya: Mobility Radeon 2700 256 MB GDDR3
Optikai meghajtó: Sony-Optiarc Dual layer DVD-RW
Intel draft-N WiFi, Gigabit LANRealtek HD audio
1.3 megapixel webcam 56k modem
Infravörös távirányító (Winows Media Center kompatibilis)
1x ExpressCard
1x e-SATA
3x USB 2.0 (1 powered)
1x FireWire

beépített sztereó mikrofon és 2.1 hangszórók
memory card reader (SD, MMC, xD)
VGA kimenet, S-video and HDMI video output
teljes billentyűzet numpaddal és médiavezérlő gombokkal
54% os aku

Köszönettel : EE

[ Szerkesztve ]

(#9598) cerebrate válasza Egyed Egon (#9597) üzenetére


cerebrate
csendes tag

Hello!
Kérnék egy beárazást erre a gépre:
Fujitsu siemens amilo pi 1556
T2500 2x2 ghz
2x1 gb ram
80 gb hdd 100/100
7600 go nem integrált vga
DVD olvasó előlap nélkül
Eredeti töltővel, utángyártott 1 óra üzemidős akksival.

Chris Kat

(#9599) bazsy1981 válasza PumpkinSeed (#9557) üzenetére


bazsy1981
tag

köszönöm, akkor kb jó áron lőttem be mert 35k-ért raktam fel, és lehet 30k-ért már viszik is!

kösz mégegyszer is! :R

Hiteles épületenergetikai tanúsítvány készítése rövid határidővel! [www.energetikatb.hu]

(#9600) Csupii válasza PumpkinSeed (#9553) üzenetére


Csupii
tag

Köszönöm szépen az árazást, olyan 95k-körül gondoltam meghirdetni. :)

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=Csupii // Bíp, bííííp!

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.