Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34) Jazz


Jazz
veterán

....meg is ragadom az alkalmat (thx!):

Noki Pc Suite probléma. Tudom nagy hulladék egy program minden, de jó lenne ha menne mivel nincs más (azaz MB csak widdcom driverre jó).
A régebbi ilyen témájú topicot, és minden ehhez kapcsolódó anyagot elolvastam (amúgy pc suite topicok be lettek zárva, mondvám a téma itt is elfér).

Blue Soleil-em van, 7610, meg a Suite.
Egyszer összetudtam kötni (bár akkor is eléggé instabil volt, folyton port-ot váltott...).
Aztán mikor másodszor is akartam, meg 100-adszor semmi.
(Bule soleil rednben megtalálja telót, pl. tudok is küldeni egyszerűbb file-okat oda-vissza, minde nműkszik, egyedül a Suite nem lát semmit, nem hogy telót, de még azt sem hogy milyenek a rendelkezésre álló kapcsolatok. Így már ott elakadok hogy kiválasztanám. És ne írjátok pls. hogy akkor minek Suite ha mennek a file-ok. Az édes kevés. Nekem a naptárba, sms-ekbe, névjegyzékekbe...kéne belenyúlnom. Azaz a telóba. )

Mindent végigzongoráztam már. Kémprogi írtó, tűzfal minden le, suit uninstall, suit reg cleaner, újraindít, legújabb suite fel, megvárom míg feltelpül, csak aztán csatlakoztatom a telót...De semmi.
Feltelepül, pörög a kapcsolatok keresése, és nem tudok rákattuntani hogy Bluefütty :W
Egyszer összetudtam hozni valahogy véeltlen, tlepítés közben nyomtam egy Suite frissítést, meg bluefütty kikapcsol + be ... de nehogy már ekkora szar legyen mindig így kelljen szívni, gépem is tönkremegy ha százezerszer újraindítom.
Előre is köszönöm a segítségeket, thx!! :R

free your mind

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.