Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#101) peti18519850


peti18519850
csendes tag

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni?Nokia 6234 em van ca53-as adatkábellal gyári cd ről feltelepítettem a pc suite 6.8-at minden rendben működik de amikor frissítem a 7.1.30.9- re feltelepíti és amikor elindítom a suitét kapcsolódási hibát jelez és nem engedi kiválasztani a kapcsolat tipusát !Addig minden rendben működött amig a gépet újra nem telepítettem!Tudna valaki segíteni?Előre is köszönöm!

(#102) minyus95


minyus95
csendes tag

sziasztok,lene olyan gondom aki segítene azt megköszönném,van egy 6600slide.om és frísítettem a legújabb szoftvert és elszáűlt a magyar nyelv már minden kipróbáltam de hiába,ha valaki tudna segíteni vagy magyar product kódot mondani az jo lennee, it nem nagyon szoktam lenni inkább írj e-mail.:minyus95@gmail.com

(#103) Dízeles


Dízeles
aktív tag

Üdv topik lakók .
Ha pár napig (7-8)nem használom a PC suite -tot nem tudok csatlakozni a számítógéphez.
Tudtok ajánlani a PCsuit helyett más megoldást.Csak is Bluetooth -val kapcsolódok a pc-hez.Olyanra gondolok mint a SE telefonoknál .Csak bekapcsolom a Bluetooth és már pakolászhatom a fájlokat ide-oda.Valamit a bluetooth-val bohóckodik.Ez idáig kódokkal sikerült jobb belátásra bírni pár alkalommal.Most csak a program újratelepítésével sikerült megoldani.
Unom már ezt az állandó birkózást PCS-tal
XP -t használok .A telefon 3120 C.

Ha a szüleidnek nincs gyereke, nagy valószínűséggel neked sem lesz.

(#104) C64 válasza Coyote2000 (#97) üzenetére


C64
őstag

nekem valahogy sehogyan sem akarja felismerni a telót (n79). ez megy az xp-vel és a win7-tel is. tudtok tanácsot adnii?

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#105) C64


C64
őstag

senki se tudja miért nem ismeri fel a telót? szűz telepíts után sem...

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#106) madstunt válasza Dízeles (#103) üzenetére


madstunt
addikt

Csak fájl pakolászásra kell,semmi backup vagy hasonló? mert akkor ott a widcomm például

(#107) C64


C64
őstag

hali, fent van a legúja pc suite, és mégis állandóan ezzel a hbával nem tud csatlakozni a teló (n79). mi lehet a gondja? friss wndowsra tettem fel, és általában 30-40 csatlakoztatás után imsmeri csak fel a telót!

Yᵒᵘ Oᶰˡʸ Lᶤᵛᵉ Oᶰᶜᵉ

(#108) Chili7


Chili7
őstag

Hali!

Elvesztettem Nokia telómat és a korábban készített (Nokia PC Suite) biztonsági mentésből (.nbu) hogyan tudnám a telefonszámaimat megnézni PC-n?

köszi

(#109) meroly válasza Chili7 (#108) üzenetére


meroly
veterán

A winrar elvileg olvassa úgy tudom, de ha nem akkor ezt a programot próbáld.

Impossible is nothing

(#110) Visormail


Visormail
addikt

Hi, a nokia ovi suitban ha a névjegyeket szinkronizáltam és már benne vannak a programban, akkor azt ki lehet exportálni valahogy egy fájlba? Nem találtam ilyen lehetőséget.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#111) Visormail válasza Visormail (#110) üzenetére


Visormail
addikt

Ok közbe rájöttem hogy a biztonsági mentés menüponttal lehet fájlba kimenteni, de az csak akkor él amikor rá van dugva a gépre a telefon, hiába lett már egyszer leszinkronizálva azt csak nézegetni lehet a programban exportálni nem, furcsa egy nyakatekert megoldás.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#112) G.FeT


G.FeT
tag

Helló mindenki!

Következő lenne a kérdésem: Nokia PC Suite-nál van olyan beállítási lehetőség, hogy a Windows indítással ne induljon el automatikusan? Ovi Suite-nál van ilyen lehetőség (de azt inkább nem használom, mert egy rakás sz*r.)
Próbáltam msconfig-ban kilőni, de az se ért semmit, mert legközelebbi PC Suite használat után megint automatikusan elindul gépindításnál. Tudja valaki a megoldást?

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#113) Visormail válasza G.FeT (#112) üzenetére


Visormail
addikt

Ez van a leírásában:

"A Nokia PC Suite főablaka a számítógép elindításakor automatikusan megnyílik. Ha meg szeretné tiltani az automatikus indítást, a PC Suite főablakában nyissa meg a Fájl menüt, és törölje a Behívás indításkor lehetőség kijelölését."

"Alapértelmezés szerint a Nokia PC Sync nem indul el automatikusan a számítógép bekapcsolásakor. Ha azt szeretné, hogy a PC Sync automatikusan elinduljon a számítógép elindításakor:
1. A Nokia PC Suite főablakában kattintson a Szinkronizálás gombra.
2. Az egér jobb oldali gombjával kattintson a Windows értesítési területén lévő Nokia PC Sync ikonra.
3. Válassza a Bekapcsolás indításkor parancsot."

Egyébként ha az msconfig nem hatásos valami ellen, akkor lehet próbálkozni esetleg a ccleaner-el (eszközök/automatikusan induló programok/kiválasztani és itt nem törlést hanem letiltást választani), ill a windows defenderbe is lehet tiltani az auto indulást.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#114) oregcsóka


oregcsóka
őstag

Sziasztok! Nokia 6230i-m van. Le szeretném menteni róla a neveket a hozzátartozó telefonszámokkal, úgy, hogy ki is tudjam nyomtatni, listaszerüen.
Milyen programmal tudom ezt megcsinálni? (Az Ovi suite nem jó, nem engedi vágólapra tenni a szöveget)

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#115) G.FeT válasza Visormail (#113) üzenetére


G.FeT
tag

Köszi szépen, a probléma megoldódott! Eddig nem tudom, hogy a fenébe nem találtam meg ezt a menüpontot. (Vagy már egyszer megtaláltam, csak elfelejtettem? :U )

oregcsóka: Nokia PC Suite-ot ajánlom. Megnyitod a telefonkönyvet, Fájl > Exportálás, és ki tudod menteni csv-ben, azt meg már meg tudod nyitni Excelben. De van lehetőség közvetlenül a PC Suite-ból is kinyomtatni a telefonkönyvet.

[ Szerkesztve ]

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#116) oregcsóka válasza G.FeT (#115) üzenetére


oregcsóka
őstag

OK, köszi, megpróbálom, ezt a csv-excell dolgot már eljátszottam, teli volt duplavesszővel az egész, szinte olvashatatlan volt....

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#117) Gyocsika


Gyocsika
csendes tag

Sziasztok!

Telenfonszámok mentésében szeretném kérni a segítségeteket.

Van egy Sonye E. K660 as és egy Sony E. V640-es készülék.

A telefonszámokat milyen módszerrel tudom a K660 ról átmenteni a V640-re?
A Sim kártyás másolás nem jó sajnos, mert nagyon sok telefonszám van, olyan 700 körül, ez pedig nem fér rá a sim-re.

Segítségeteket, előre is köszönöm.

Ui: Egy Sony E. PC Companion progival próbáltam csinálni azt, hogy biztonsági mentést csináltam a 660as ról, de az sajnos nem volt kompatibilis a V640 el...

Köszönöm!

(#118) Punkyúr


Punkyúr
csendes tag

Üdv. S.O.S. segítsége kérek..
Vettem használtan egy Nokia N 73-at. Az elözö tuljnál működött a kapcsolat a PC-vel PC-SUIT nevü progival. Nálam nem. A telefon érzékeli,h csatlakoztatom,de a sem a suit,sem a pc. Ha adattárolás módban van,akkor kiírja: "Az USB eszközt nem lehet felismerni."
Ha Pc-Suite módban indítom,akkor a teló kiírja h aktív,de a pc semmit nem reagál. a kábelem gyári. windows XP Prof sp2-t használok. pC Suite,is reinstal,xp is reinstall,de semmi.
Ovi is volt fennt,de azzal sem reagál.

Kérek minden segítökész emberkét,aki hzzá tud szólni,küldje el erre a címre is: esthefado@freemail.hu
Köszönöm szépen.

:((( :((( :((( :(( :(( :(( :F :F :F :F :F :O :O :O :O :O :O :(( :(( :(( :((( :((( :((( :(((

(#119) Punkyúr válasza Chili7 (#108) üzenetére


Punkyúr
csendes tag

ugyan ez a gondom N73-al. én sem tudtam rá megoldást. ha esetleg van vmi,kérlek dobj egy malt ide: esthefado@freemail.hu
Köszönöm.

[ Szerkesztve ]

(#120) Punkyúr válasza C64 (#107) üzenetére


Punkyúr
csendes tag

ugyan ez a gondom N73-al. én sem tudtam rá megoldást. ha esetleg van vmi,kérlek dobj egy malt ide: esthefado@freemail.hu
Köszönöm.

(#121) Visormail válasza oregcsóka (#116) üzenetére


Visormail
addikt

Hello most Excell 2007-el fogom elmondani hogy kell. Az adatok fülön az első részben (külső adatok átvétele) a szövegből gombra klikkelsz, itt nyitod meg a csv fájlt.
Megjelenik a szövegbeolvasó varázsló amiben: tagolt (pontosvessző stb), tovább.
A határoló jeleknél kipipálod azt amivel el van választva (nem tudom mire gondolsz duplavessző néven) és ha eltaláltad akkor egyből megjelenik alatta a megtekintés részben hogy táblázat lett belőle, tovább.
Ha nem kell minden oszlop akkor amit ki akarsz szedni arra ráklikkelsz és felül benyomod hogy az oszlop kihagyása, befejezés.

Ryzen 7 5700G, 32 GB, RX6600XT, Windows 11

(#122) oregcsóka válasza Visormail (#121) üzenetére


oregcsóka
őstag

Köszönöm szépen, megpróbálom így is. :R

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#123) oregcsóka válasza Visormail (#121) üzenetére


oregcsóka
őstag

Hát megpróbáltam, nagyon szuper lett! Köszönöm szépen tanácsot mégegyszer.

''Ha igazad van, megengedheted magadnak, hogy megőrizd a nyugalmad. Ha nincs igazad, nem engedheted meg, hogy elveszítsd.'' /Mahatma Gandhi/

(#124) G.FeT


G.FeT
tag

Szevasztok!

Újabb problémába ütköztem. Az alany egy Nokia 2323 classic, ezt a készüléket elvben kezeli a Nokia PC Suite? Nekem nem nagyon akar összejönni, Bluetooth-on párosítva van, a listában meg is jelenik, de nem enged továbblépni, mondván hogy "A telefont csatlakoztatni és engedélyezni kell". Namármost én előtte párosítottam, szóval nem tudom, miért nem engedi. Valami javaslat?

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#125) G.FeT válasza G.FeT (#124) üzenetére


G.FeT
tag

Bocs, azóta megoldódott!

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#126) Szabo Mark01


Szabo Mark01
csendes tag

Helló nekem az a problémám hogy a PC suit nem ismeri fel a telefonom pedig a driver is fenn van :S LG GT 540 és az LG MOBE UPTADE se ismseri fel és így nem tudok frissíteni szoftvert :( a telefonon ki van kapcsolva a PC suit mód..hogy lehet be kapcsolni ?? :D

(#127) Csontikka válasza Szabo Mark01 (#126) üzenetére


Csontikka
aktív tag

link

:))

[ Szerkesztve ]

(#128) Szabo Mark01 válasza Csontikka (#127) üzenetére


Szabo Mark01
csendes tag

nem jóó mindent ki probáltam már de semmi :S

(#129) G.FeT


G.FeT
tag

Üdv!

Ismét problémába ütköztem, ezúttal a Samsung PC Studio 3-mal. Áthelyeztem egy halom SMS-t a gépre egy U600-ról, de visszatenni nem engedi. Ez miért van? Esetleg lehet valami írásvédelem a telefonon? Please help me! :F

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#130) G.FeT válasza G.FeT (#129) üzenetére


G.FeT
tag

Megint megválaszoltam magamnak a kérdést: a PC Studio súgójában benne van, hogy a beérkezett, postázandó és elküldött üzeneteket nem tudja visszaállítani a telefonra (miért? :W), viszont felvetődik a kérdés, hogy netán más programmal ez megoldható? Van valami megoldás?

90-es évek? Az nem tavaly volt?

(#131) mzso


mzso
veterán

Helló!
Beleütközött már valaki olyan problémába, hogy a Nokia Suite nem akarja rendesen visszaállítani a teljes mentést? Nálam a beállításokat és a naptárt/jegyzeteket nem tudja visszaállítani. Bár azt mondja minden renben ha mindent kipipáltam, ha viszont csak kérdéses dolgokat akkor hibát ad....

(#132) GerykO


GerykO
aktív tag

Helló mindenki!
A problémám a következő nokia suite frissítés után állandóan kilép, mielőtt be tudnék jelentkezni, vagy csatlakoztatni tudnám a telefont. Ezt frissítés előtt csinálta egy ideig, de kb 2 hét után minden ok nélkül abbamaradt.
Most viszont SOS használnám, mit tegyek hogy ne lépjen ki magától az app.?

Válaszolj a privátra!!! Elég annyi is, hogy szarok rá(d)...

(#133) keti65 válasza zsolty28 (#1) üzenetére


keti65
csendes tag

Sziasztok!
Van egy vodafone smart II telefonom. Keresek hozzá kezelőfelületet a számítógéphez (telefonkönyv kezeléséhez). Tudtok valamit ajánlani?

(#134) Mr.Lack


Mr.Lack
újonc

Sziasztok.
Egy kis segítségre lenne szükségem.
Édesanyám Nokia E66 os telefonja beázott a gombokra nem reagál.
Biztonsági mentést szeretnék róla készíteni, de a PC suithoz nem csatlakozik, mert ahogy a gépre rádugom tárhely módban kapcsolódik, mivel a gombok nem működnek, nem is tudom átváltani pc suit módba...

Előre is köszönöm a segítséget! :DDD

(#135) moonie


moonie
újonc

Sziasztok!

Van egy olyan problémám, hogy LG Optimus L7 II telefonom van és hogy a géphez tudjak kapcsolódni le kell töltenem az LG PC Suite-ot. Le is töltöttem azzal nincs gond csak:
1. Van hogy nem akar csatlakozni a telefonom
2. Mikor kijelölöm hogy mit rakjak át (még ha csatlakozik is) áthúzom vagy átrakom nem rakja át pl. a zenéket. Azt írja ki, hogy 10 zenéből 20at nem rak át. Alul ott van hogy többi infó, rányomok és azt írja hogyhogy sérült a fájl vagy nem támogatott , pedig mp3 formátumú.

Mi lehet a probléma? Kérlek segítsetek! :)

(#136) szandy21


szandy21
újonc

sziasztok most vásároltam alcetel one touch 316 készüléket rádugtam usb-n keresztül a gépre de nem ismeri fel a gép mit tehetnék?????? :U

(#137) Mercutio_


Mercutio_
félisten

Sziasztok!

Nokia PC Suite-tal gond nélkül le tudom a C1-en lévő adatokat (képek, emlékeztetők, személyek, stb.) menteni, és azt később egy C2-re feltölteni?

(A régi telót előbb le kell adnicsak utána adják ki az újat)

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#138) Darkstile


Darkstile
csendes tag

Sziasztok.
Vettem nem olyan régen egy samsung galaxy s advance t és lefagy
Na most én azt hallottam hogy ha nem a 4.1.2 es android van rajta akkor nem fagy

Kérdésem. Hogyan lehetne "lebutitani"
a telefonomat

“Az élet olyan, mint egy kártyajáték. A kiosztott lapok adottak, de ahogy játszod őket, az szabad akarat.

(#139) quailstorm válasza Darkstile (#138) üzenetére


quailstorm
nagyúr

erre gyere

Nem javaslom a 2.3.6-ot. Régi és azzal is 2-3 hónap után szar. Tisztán odinnal felrakott 4-fájlos 4.1.2. Aztán arra pucolt gyári vagy resurrection remix kitkat.

További kérdéseket a fentebb linkelt helyre. Nekem i9000-rem van, havernak Ace2. Na az meg 98%-ban ugyanez.

(#140) tpeter77


tpeter77
addikt

sziasztok,

Nokia telefonról váltok Androidra.
Belle FP2 -> Android 4.2
Hogyan tudom a 400 névjegyemet egyszerre átköltöztetni az androidos telóra?
Előre is köszönöm a segítségetek.

(#141) quailstorm válasza tpeter77 (#140) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Átküldöd bluetoothon. Szinkronizálsz google-lel (ne kérdezd hogy kell).
Ovi Suite, kiexportálod vcf-be, beolvasatod droidon.

(#142) tpeter77 válasza quailstorm (#141) üzenetére


tpeter77
addikt

gugliztam egy keveset, és meglett a megoldás.

1. összes névjegy mentése memóriakártyára
2. összefűzni mindet egy VCF fájlba ( parancssorból copy *.vcf nevjegyek.vcf )
3. gmail címtárban importálni a nevjegyek.VCF fájlt
4. szinkronizálni a telefonnál - ez vár még rám
5. örülni :)

[ Szerkesztve ]

(#143) quailstorm válasza tpeter77 (#142) üzenetére


quailstorm
nagyúr

Akkor jó. Számtalan lehetőség van rá. Egy 1600-as Nokiáról nehezebb költözni, vagy egy 225-ről :DDD

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.