Hirdetés

2024. május 27., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 8310 naptár probléma (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) kacsento


kacsento
csendes tag

Sziasztok.
Bocsi ha zavar vkit hogy új topicot nyitok,de fontos kérdésem lenne,és nincs ilyen topic,csak hirdetik.

Ugye a tella nem tudja a heti,havi nézetet a naptárfunkcióban.
Az lenne a kérdésem,hogy lehet e ezt valahogy orvosolni?Új szoftver,vagy akármi módon?

Előre is köszi!

(#2) kacsento


kacsento
csendes tag

Senki?

(#3) kacsento


kacsento
csendes tag

up

(#4) GodHeart


GodHeart
senior tag

szerintem ez egy elég régi modell, és akinek jobb naptár igénye van, az persze komolyabb készüléket vesz, vagy legalábbis olyat, ami ezt tudja.

Mellesleg szerintem ilyen dolog nincs, és ezt egy software frissítés se oldja meg. Mégpedig, ha a NOKIA folyton sofrware frissítéssel tenné bele az újabb dolgokat a telefonjaiba, akkor ki venné meg az éppen megjelent modelleket!? :\

De azért sok sikert, de az esély az konvergál a 0 vele! :\

(#5) kacsento


kacsento
csendes tag

Köszönöm a hozzászólást.

(#6) Eastman


Eastman
őstag

Nokia Guruk, egy kis segítségre lenne szükségem!

A Hugimnak van a fiókban egy régi kis 8310-es telója. Megkért, hogy próbáljam valahogy lementeni a memóriából azt a "pár" SMS-t ami el lett tárolva. Akkor ismerkedett meg ugyanis a párjával amikor a kis Nokiát használta, és régi emlékek az üzik, kellenek neki.

Na most az a pár SMS, kb 100 darab. Kérdésem - mivel nekem sosem volt Nokiám - hogyan és mi módon lehetne lementeni mondjuk a PC-re vagy egy másik PC-vel összekapcsolható telóra (és milyenre) ezeket az üziket? A 8310 -nek van infrás megoldása, de nem találtam a menüben, hogy lehet az SMS-eket átküldeni.

Ha van valakinek tapasztalata a kérdésben, írjon pls!

Üdv: Eastman

https://logout.hu/tema/re_gerincserv_muteti_kezelese/keres.php?suser=Eastman ⮞ Műtét nélkül is lehet megoldás...

(#7) Viktor0610 válasza Eastman (#6) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Örülök, h. felhoztad a témát, legalább bezárhatom.
A kérdésed itt tedd fel.
Köszönöm.

Xiaomi 13T - Eladó Xiaomi 11T 8/128 GB telefon: https://hardverapro.hu/apro/elado_xiaomi_11t_8_128_gb_telefon/friss.html

Útvonal

Fórumok  »  Mobiltelefonok  »  Nokia 8310 naptár probléma (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.