Hirdetés

2024. június 28., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum VIII. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#2533) BosziKedvese válasza Csepy (#2450) üzenetére


BosziKedvese
csendes tag

A kérdés nem pusztán az, hogy mit is akar a kicsike...
Hanem hogy TE akarsz-e bármit is egy olyan nőtől, akinek egy döntés megfelelő meghozásához ennyi időre van szüksége.

Példa:

Aug első felében megismerkedtem egy lánnyal a társkeresőn, 3 vagy 4 éjszaka msnezés után még mindig csak az előző életekről akart velem csevegni, de a személyes találkozás még ''túl korai'' volt a számára. A téma amúgy elég érdekes, tehát volt miről beszélni, de ettől nem kerültem közelebb a TÁRS megtalálásához, nem lettek családalapítási terveim, nem lett tőle asszem egyetlen egy orgazmusom se, sőőőt még kellemes ''mellékhatásai'' sem voltak :U Egyszercsak meg mertem kérdezni, hogy 33 évesen mire vár??? Talán vénlány akar maradni? :F erre elköszönés nélkül kilépett :Y Ekkor elgondolkodtam, kell-e nekem olyan nő. aki a dolgok megbeszélése helyett szó nélkül lelép, és a válaszom ''nem'' volt.

Felkerestem hát Kedvesemet, akivel szintén ott ismerkedtem meg, de akkor még nem tudtam túl sokat róla... úgy este fél 10 felé... éjfél körül megfordult a fejemben. hogy meg kellene látogatnom őt, 2 óra körül már nem köv este, hanem a leghamarabbi időpontban készültem ezt megtenni (a köztünk lévő távolság 350 km), hajnali 5-kor abban egyeztünk meg, hogy kicsi alvás, aztán indulás. 10-re kaptam is annyi pénzt egy ügyféltől, ami elég volt a vonatjegyre, így délben már a vonaton ültem...
Tegnap voltunk éppen egy hónaposak...
Ezidő alatt megbeszéltük, és megegyeztünk a következőkben:
Hol fogunk lakni, mikor, hogyan valósítjuk meg a ''saját kuckó'' projektet.
Hányan, és mikor fognak csatlakozni a már meglevő létszámhoz (babaprojekt).
Mit fogunk dolgozni, és ki mit tesz a háztartásban (ezt már elkezdtük valóban tenni is)
Mikor fogunk összeházasodni, hogyan, mi lesz Szerelmem új neve, stb. (pl. ő már megálmodta a menyasszonyi ruháját is).
És még egy sor ennél kisebb alcél, amelyeknek száma meglehetősen nagy...
Boldogok vagyunk, magabiztosak, és izgatottan várjuk a jövőt.
Ezt egy nem megfelelő jelölttel évek alatt sem tudtam volna végigbeszélni.
Az igaz, hogy 3 hét után ''családi előfizetést'' kellett vennem, mert napi 3-6 órát telefonáltunk minden külön-külön töltött napon. :Y

Nos, nagyjából ennyi kell ahhoz, hogy az ember megtalálja az Igazit. :)

Mindazok, akik azt hiszik hogy a csillagos ég a határ, korlátozott képzelőerővel bírnak.

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Nők, nőügyek Archívum VIII. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.