Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eddig számomra nem túl meggyőző az Avowed. :(((

Live-Die-Respawn

(#2) oriic válasza oriic (#1) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Végre hivatalos, hogy a Senua's Saga: Hellblade II megjelenési napja: Május 21.

Live-Die-Respawn

(#3) HELLAFLUSH


HELLAFLUSH
őstag

Az Indiana Jones nagyon jónak ígérkezik. :C :DD

(#4) Dorzolamid válasza HELLAFLUSH (#3) üzenetére


Dorzolamid
csendes tag

Csak kár az fps nézetért. :F

(#5) HELLAFLUSH válasza Dorzolamid (#4) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Azért valóban kár, de így is vevő leszek rá. :D

(#6) Hopkins95 válasza HELLAFLUSH (#3) üzenetére


Hopkins95
addikt

Nagyon jó szerintem is, de nagy kár, hogy first person nézetes lett. Úgy néz ki, most ez a tendencia, mivel Avatarnál is ez volt.

IGN-en épp most taglalták, a legtöbben a szerkesztők közül bejön, mert hogy immersion meg minden.

Én viszont azt mondom, hogy ha Tomb Raiderezek, én Lara Croftot akaram látni, ha Unchartedezek, akkor Nathan Draket, ha pedig Indiana Jonst játszom, akkor pedig Indiana Jonest. Ugyanúgy vagyok Avatarnál is, ezért szerintem annak is jobb lett volna a TPS.

Egy néma karakternek jól áll a first person, de egy akcióRPG-ben vagy kalandjátékban nem annyira.

Ettől függetlenül fogok vele játszani, mert nagy Indiana Jones rajongó vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#7) wjbhbdux


wjbhbdux
veterán

ARA még jó is lehet, a többi game pass trash.

Indiana Jonest remélem tényleg kiszarják idén és mehetnek vissza a filmes rabszolgamunkából rendes játékot fejleszteni.

/s

(#8) oriic válasza wjbhbdux (#7) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Visions of Mana nem jön GP-be. ;]

Live-Die-Respawn

(#9) myckey válasza Hopkins95 (#6) üzenetére


myckey
veterán

Lara Croft esetében még meg is értem...őt én is szeretem nézni.
De a többi....

:DDD ;]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#10) floatr


floatr
veterán

Kifejezetten örülök, hogy first person whipper. Végre nem egy sokadik 3rd person over the shoulder cinematic action rpg platformer. Már várom nagyon.

(#11) Hopkins95 válasza myckey (#9) üzenetére


Hopkins95
addikt

Unchartedban is van ám The Lost Legacy, ott szintén nővel vagy. :P Most first personban nem lenne az sem olyan jó, valljuk be.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#12) Montanaxy


Montanaxy
aktív tag

Én azt nem értem, ha 20+ éve meg lehetett csinálni a tps- fps váltást 1 gombbal, akkor ezt ma miért nem lehet betenni kb minden ilyen játékba?

Aztán minddnki úgy játszhatna, ahogy jól esik. Pl. Jedi Knight II, hogy mást ne mondjak. :U

(#13) Döglött Róka válasza Montanaxy (#12) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Abban se volt koszonet.

Egyebkent en orulok az fps-nek, ha valamihez ert a machinegames akkor az a storytelling fps nezetben.

[ Szerkesztve ]

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#14) kicsako


kicsako
őstag

Menjünk szépen sorban:
Avowed: RPG részéből semmit sem mutattak, nekem a harc is nagyon alja szintnek tűnt egyelőre, de legalább szép. Reméljük mutatnak majd még többet belőle.

Hellblade: 1el sem játszottam, de brutálisan jól néz ki. Lehet be kéne pótolni :K

Mana: nagyon várós, eléggé odatették. Főleg az a big doggo. must buy :DDD Avowedhez mérten sokkal élvezetesebbnek tűnik egyelőre.

Ara: sosem voltam nagy stratégiai játékos, de az eddig látottak alapján elég sikergyanús

Indiana Jones.. kell róla beszélni? :C

(#15) HELLAFLUSH válasza Montanaxy (#12) üzenetére


HELLAFLUSH
őstag

Régen azért könnyebb dolguk volt mert nem volt még ilyen élethű a grafika mint most.
Bár azt én sem értem, hogy miért nem TPS-re alapozták az egészet, de gondolom azért mert még több munka lett volna vele.
Idáig csak lövölde volt FPS-ben, most már ostorozás is van. :D

(#16) Hopkins95 válasza HELLAFLUSH (#15) üzenetére


Hopkins95
addikt

Arra rájöttetek amúgy, hogy Id Tech 5 motort használ a játék? Nekem is az egyik barátom hívta fel rá a figyelmem, mert azt hittem végig, hogy Unreal Engine 5-öt használ. Ez a tény, hogy az Id Tech FPS nézetre van kitalálva meg hogy a Machinegames FPS nézetre szakosodott stúdió ad némi magyarázatot, miért FPS nézetet választottak a játékhoz. :) Szép a játék amúgy és ezek szerint akkor jól is fog futni, ha id Tech motor hajtja.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#17) Bad Pritt válasza Hopkins95 (#16) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Inkább id Tech 7-et. Az a legfrissebb.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#18) Döglött Róka válasza Bad Pritt (#17) üzenetére


Döglött Róka
veterán

Ha már tech7 : Magunk közt szólva, mai napig nem tudom elnézni hogy Doom Eternalban nincs rendes deathmatch.

Ikea Tafjord, Kínai indukciós töltő, Victorinox Traveler, 10 Tojás M (3 már hiányzik),Rádiós ébresztőóra piros kijelzővel, Varta akkutöltő

(#19) Hopkins95 válasza Bad Pritt (#17) üzenetére


Hopkins95
addikt

Hopsz igaz, kicsit lemaradtam. :R :DDD

Amúgy sosem gondoltam volna, hogy kalandjátékhoz fogják valaha használni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#20) Gave válasza Döglött Róka (#13) üzenetére


Gave
addikt

Én is inkább FPS kamera párti vagyok, de amúgy látom miért zavarja őket, hogy le van spórolva, amikor már ennyire elterjedt a váltás. Battlefront2-ben nagyon utáltam, hogy előre el van döntve, ott pont mindenhol FPS cam kellett volna nekem.

(#21) homerhamm válasza kicsako (#14) üzenetére


homerhamm
addikt

Indiana Jonest várom, többi nem az én világom, de lehet az Awolvedra ránézek. :))

Ihn nikho! Mahna nikho mha nahna e rei! Mha nahno mha nah rikho! Ihni Kohei!

(#22) Tuhajohn


Tuhajohn
tag

Avowed nagyon város lett. Eddig nem annyira érdekelt, mert azt hittem, hogy nyitott világú lesz, de szerencsére nem. Nekem tetszik a videó alapján.
Hellblade 2 számomra a legjobban várt játék mióta bejelentették. Első része egy mestermű, remélem ez is az lesz.
Az a pokemon szerű japán játék hidegen hagy.
Ara sem érdekel, soha nem játszottam stratégia játékkal.
Indiana Jones is város, eddig tetszik.

(#23) Rony949 válasza Dorzolamid (#4) üzenetére


Rony949
őstag

Mi ez az FPS utálat manapság? Cyberpunk-nál is ugyanez ment. Mikor már olyan időket élünk, hogy a játékok 80%-a TPS nézetű openworld, nekem kifejezetten pozitív csalódás és felüdülés egy zártabb FPS játék.

(#24) Hopkins95 válasza Rony949 (#23) üzenetére


Hopkins95
addikt

Mert ez egy kalandjáték, azoknál pedig a cinematic élmény miatt a TPS nézetet használják.

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

(#25) wjbhbdux válasza Rony949 (#23) üzenetére


wjbhbdux
veterán

szóni fánbojok ehhez lettek szoktatva

/s

(#26) floatr válasza Rony949 (#23) üzenetére


floatr
veterán

Valamibe bele kell kötni, mert MS platform exkluzív. Ha TPS lenne, akkor azért menne a sírás, hogy uncharted klón, miközben az egész uncharted és tomb raider franchise az indyből vett mindent

(#27) Neurotoxin


Neurotoxin
őstag

Játékból nem lesz hiány, Indy, Hellblade II, Avowed, ígéretes év lesz :))

@floatr:+1.Már amikor kijöttek a dátumok, tudtam, hogy kik lesznek a leghangosabbak, dehát ők erre lettek kondícionálva.

[ Szerkesztve ]

18 éve a PH! lapcsaláddal!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.