Hirdetés

2024. május 31., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Christoph


Christoph
aktív tag

Skacok!!!!

A fent említett progival kapcsolatban volna 1 kérdésem: azt írják, hogy x MB-ot tud spórolni az ember ha használja a Reloaded short leadout funkcióját, a kérdésem az volna, hogy van-e valakinek tapsztalata ezzel kapcsolatban, nem okoz-e kompatiblitási problémát az asztali dvd playerekkel. Minden info-t szívesen veszek, a csomagban található új Nerovision Expressel kapcsolatban is. Köszi.

''...mert minden hazugság az igazsághoz vezet!'' by Dana Scully

(#2) tnagy válasza Christoph (#1) üzenetére


tnagy
csendes tag

Hi!

Ugyan nem a válasz a kérdésedre, de részben idevágó dolog, hogy a minap feltettem a gépemre a Nero 6.6.0.6-ot és vadul elkezdtem írni a video DVD-ket vele. Sajnos csak 3db után vettem észre, hogy akadoznak az aztali lejátszómban, de mivel az egész rendszeremet most cseréltem, csak 8 lemez elrontás aután jöttem rá, hogy a NERO a hibás!!! Szóval nem tudom, hogy kinek milyen tapasztalata van ezzel NERO-val kapcsolatba, lehet hogy én bénáztam el valamit, de javaslom, hogy NE HASZNÁLJÁTOK DVD ÍRÁSRA! A Clone DVD oldatta meg a problémát...

Udv, NT

AMD Athlon 64 3000+, Abit AV8, 1GB DDR, 380GB HDD, LG-4160B író, NEC ND-3520A író, Radeon 9600Pro VGA, AG Neovo 17'' TFT.

(#3) attilam válasza tnagy (#2) üzenetére


attilam
őstag

Na és milyen lemezre írtál? Hányszorosan?

(#4) PPeter válasza tnagy (#2) üzenetére


PPeter
addikt

Amennyit leírtál a dologról, könnyen lehet, hogy baromira nem a Nero volt a hibás :U

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#5) MoVieFaN válasza tnagy (#2) üzenetére


MoVieFaN
tag

Az egyik kollegám ugyanezt jelezte, ráadásul ő vett egy új írót is. Visszarakva a régebbi Nero verziót mindkét író normálisan írta a lemezeket és az asztali lejátszók is vitték.

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#6) MoVieFaN válasza MoVieFaN (#5) üzenetére


MoVieFaN
tag

Nem lehet, hogy pont ez az új funkció okozza a problémát?

Üdv, MoVieFaN /// Én ilyennek születtem! Mi a te mentséged? /// Irigylem azokat, akik több ISP közül is választhatnak. Budapest belváros 2024.

(#7) tnagy válasza MoVieFaN (#6) üzenetére


tnagy
csendes tag

Egzotikus ''Digitank +R 4x'' a lemez neve amire írtam, bár eddig bejött, tehát hamar kizártam, mint hibalehetőség. De egy új rendszernél eltököl az ember mire kiderül a hiba oka. Az igaz, hogy írhattam volna RW-re is teszt gyanánt... :(

PPeter: Annyit tudok az cinizmusodra válaszoni, hogy nem mindenki hülye aki hibázik, pusztán jó indulatból írtam a fórumba másoknak, hogy fentartással kezeljék ezen NERO ( 6.6.0.6) írási képességeit és tanuljanak a hibámból!

:C Ettől függetlenül köszönöm a többiek nevében is a munkádat, nagyon sok bosszúságtól mentesz meg minket! :C

Udv, NT

AMD Athlon 64 3000+, Abit AV8, 1GB DDR, 380GB HDD, LG-4160B író, NEC ND-3520A író, Radeon 9600Pro VGA, AG Neovo 17'' TFT.

(#8) PPeter válasza tnagy (#7) üzenetére


PPeter
addikt

Nem cinikus voltam, hanem tárgyilagos. Te viszont annál kevésbé. Egészen mostanáig nem is tudni, mit értesz ''DVD-Video írás'' alatt, amikor a Nerot emlegeted. Egy kész image fájl kiírását? Egy kész DVD-Video állományszerkezet (VOB és IFO állományok) kiírását DVD-Video projectben? Egy gyári forrásból (DVD-9) történő átkódolást a Nero Recode-dal?

Nem ajánlasz egy programot - de hogy mire nem ajánlod, azt nem tudtuk meg.

[Szerkesztve]

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#9) tnagy válasza PPeter (#8) üzenetére


tnagy
csendes tag

Igazad van, meakulpa!

DVD-9 forrásból származó film átkódolás utáni felírásáról beszélek Péter! De szerintem ezt mindenki tudja minden szakmai zsargon nélkül is...


Jól átjön az egyéniséged az írásod alapján.., remélem csak rossz napod van.. :)
Részemről megiszom még ezt a korty sört és bebújok az asszonykám mellé és nem zargatlak a birodalmadban! :)

Joccakát!

AMD Athlon 64 3000+, Abit AV8, 1GB DDR, 380GB HDD, LG-4160B író, NEC ND-3520A író, Radeon 9600Pro VGA, AG Neovo 17'' TFT.

(#10) Sanya válasza tnagy (#9) üzenetére


Sanya
nagyúr

pl én nem tudtam volna, hogy dvd-9-et kódoltál át
én csak saját anyagot írok ki dvd-re(nyaralás, régi nyaralás digizése stb)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#11) PPeter válasza tnagy (#9) üzenetére


PPeter
addikt

Miből kellene tudni, hogy pontosan mire gondolsz? Sokan az egész műveletet (átkódolással, újratömörítéssel) együtt a Nero programcsomaggal végzik el. Nekem nincs birodalmam, főleg nem itt. :F

PPeter - Privátokat van hogy hetekig nem olvasom. Éjszaka és vasárnap ebédidőben ne hívjon senki a DVD-írós problémájával, köszi! A BURN.HU már nem az én oldalam!

(#12) attilam válasza tnagy (#9) üzenetére


attilam
őstag

Na ebben nincs igazad!:(((
Szerintem a fórum azért jött létre, hogy segítsünk megoldani mások problémáit, illetve megosszuk a tapasztalatainkat, amiből valakinek több, valakinek kevesebb van. Akinek ez nem tetszik az nyugodtan mehet máshova. Én örülök, hogy PPeter és Erdoke itt vannak, sokat tanultam már tőlük, és biztosan tőlem is tanultak azok akiknek segíthettem. Ez így működik. De az is egyértelmű, hogy egy problémát csak úgy lehet megoldani, ha pontosan leírjuk, hogy mi is az, nem pedig úgy hogy szar a Nero mi lehet a baja?! Nekem például semmi bajom nincs a Nero-val. Rendszeresen írok ki vele video-project fájlokat, mert nincs kedvem negyed órát rááldozni hogy image-et csináljak. Nem szaggatnak a filmjeim, minden OK velük. Könnyű dolog rámondani egy programra, hogy szar, de nehezebb megmagyarázni hogy miért is az.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.