Hirdetés

2024. május 29., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) Dalai Láma


Dalai Láma
őstag

Igazad van. Mondjuk nekem egy S3Triom van 4 megarammal, ami ugye nem túl sok. Éppen ezért olyan játékokat szerzek be, amik futnak nálam. Most szedtem le a dukenukemet, a doom2-t, és sokat játszom a Red Alert 1-gyel, GTA1-gyel, és a Roadrash-sel. Van itthon jobb gép is, amin fut az UT, és azzal is szoktam játszani. De az sem annyival jobb játék, én a Roadrasht is ugyanúgy élvezem.

Nekem ezért is tetszik a Half-life (meg counter), mert nincs nagy gépigénye. Nálam a 4 megás kártya elviszi (szoftveresen, mert no D3D)800x600-ban. És mégis, a világ egyik legjobb játéka, és még ma is rengetegen játszanak vele.

Persze én sem mondom azt, hogy akkor írjunk ezentúl béna grafikájú játékokat, hogy ne legyen szükség új videokártyákra. De én Commodore-on nőttem fel, és arról váltottam erre a gépre. Engem ez az S3 is el tudott kápráztatni a C64 után.

De azt hiszem én is fejleszteni fogok nem túl sokára. Persze nekem is a pénzem szab határt, ami sajna elég alacsonyan lesz. De ha egyre jobb és újabb kártyák jönnek ki, akkor az előző generáció ára lecsökken, ami meg nekem jó.

Mert én is szeretem, ha a legújabb játék sem szaggat be nálam. Ezt asszem 4 éves koromban éltem át utoljára, amikor a Frosch című C64-es játékkal játszottam. ÉS élveztem.

''Ugrott apósom, nagy régi sólyom, mindene az illegalitás''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.