Hirdetés

2024. szeptember 6., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GodGamer5


GodGamer5
addikt

Tönkrevágták a Halo-t is. Bravó. De legalább vége ennek a borzalmasan szar sorozatnak. Nálam a Witcher-rel még versenyben van, hogy melyiket cseszik el jobban...

[ Szerkesztve ]

"Többször látsz Game Over képernyőt, mint Michelle Wild f@szt." "It's not a Loop, it's a Spiral"

(#2) k-adi válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


k-adi
nagyúr

Valaki elspoilerezhetné ide/nekem, hogy mi történt volna a bolygón tovább? Mire jók a gyűrűk, stb.

(#3) markknight


markknight
veterán

Egynek szerintem bőven elment.

(#4) myckey válasza markknight (#3) üzenetére


myckey
veterán

jah, :K

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#5) flexxx2 válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


flexxx2
őstag

+1
De legalább a Fallout jó lett, féltem attól is rendesen.

(#6) VágniValó


VágniValó
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=9xjuK_ulqbE

(#7) Vesa válasza GodGamer5 (#1) üzenetére


Vesa
veterán

+1
Mondjuk a színészválasztás is gyenge volt. Attól a szőke csajtól a víz kivert, mintha valami szovjet dezsurnaja lett volna, baromi ellenszenves fejjel, cserébe legalább rosszul is játszott.

A tudomány a valóság költészete!

(#8) Szellem.


Szellem.
nagyúr

Biztos én vagyok a különc, de nekem tetszett a sorozat. Az első évad különösen, a másodikban voltak felejthető részek. De én sajnálom, hogy elkaszálták. Pedig játszottam a Halo-val.

(#9) tibaimp


tibaimp
nagyúr

Nem játszottam a Halo sorozattal, nem igazán ismerem a háttérsztorit, így akkor elkezdjem nézni a sorozatot, csak mert tervbe volt?! (vagy inkább vegyem meg a Steam-en a fullos Halo csomagot akciósan 10EUR környékén :) és hagyjam a sorit a francba)?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#10) oriic válasza tibaimp (#9) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mivel megváltoztatták a sztoriját a játékokhoz képest, így simán nézhető azok ismerete nélkül. Más kérdés hogy a cliffhangeres befejezés miatt bele akarsz-e kezdeni.

Live-Die-Respawn

(#11) tibaimp válasza oriic (#10) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK! Mire gondolsz ezzel a "cliffhangeres befejezéssel"?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#12) oriic válasza tibaimp (#11) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A cliffhanger egy kifejezés, lényegében azt jelenti hogy az utolsó rész, vagy magában az utolsó jelenetben felvezetnek valami nagyon komoly/érdekes/izgalmas dolgot ami felizgatja az emberek fantáziáját, így még jobban várnád a következő szezont. Ami ugye a kasza miatt nem jön el.

Persze ettől függetlenül az odáig vezető út (tehát a korábbi részek) ettől függetlenül érdekelhetnek egyeseket.

Live-Die-Respawn

(#13) Szellem. válasza oriic (#10) üzenetére


Szellem.
nagyúr

Te nézted? Neked nem jött be?

(#14) oriic válasza Szellem. (#13) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Néztem, de nem szerettem a változtatásokat. Kihagytak belőle olyan kulcsfontosságú dolgokat, amiktől fogtam csak a fejem. :( De elfogadom ha másnak bejött, nekem is volt pár jelenet ami tetszett de ez lehetett volna sokkal jobb is szerintem.

Live-Die-Respawn

(#15) cherubion08 válasza Szellem. (#8) üzenetére


cherubion08
aktív tag

Nekem is tetszett :)

(#16) myckey


myckey
veterán

Elmegy sci-fi, nyomokban Halot is tartalmaz... :D
viccen kívül, egy próbát megér, csak kár a végéért, mármint a kasza okán.

második S. jobb volt itt, ha jött volna a harmadik, tuti ráugrok.

[ Szerkesztve ]

"Biztos mint a halál! Sóhaj, Szobaasszony, Fárosz.. 2, 9, 11. " Ha a kacsa nem tud úszni, nem a víz a hülye "

(#17) tibaimp válasza oriic (#12) üzenetére


tibaimp
nagyúr

OK, értem! Így viszont még elgondolkodtatóbb, hogy belefogjak-e...?

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#18) Bad Pritt válasza tibaimp (#17) üzenetére


Bad Pritt
félisten

Szerintem ne. Kár időt fecsérelni középszerű sorozatokra.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#19) kicsako


kicsako
őstag

Első szezon gyengére sikeredett, 2. szezon szerintem már jó lett, de valószínűleg a gyenge 1. szezon miatt nem tudták feltornázni a nézettséget. Remélem esetleg egy másik kiadó felkarolja a címet.

(#20) janeszgol


janeszgol
félisten

DE jó. Pont a harmadik faj jött volna. Nekem az első évad nagyon tetszett, hozta a játék feelingjét. A második évad első fele szánalmas volt, a második fele ok volt.
De basszus pont a harmadik fajt ismerhettük volna meg a kövi évadban.

(#21) janeszgol válasza tibaimp (#17) üzenetére


janeszgol
félisten

Szerintem felesleges. Pláne, hogy kaszát kapott a harmadik évad.

(#22) flexxx2 válasza tibaimp (#17) üzenetére


flexxx2
őstag

Én se ajánlom, de ha biztos akarsz lenni benne, nézd meg az 1. részt, és utána eldöntöd (én így szoktam, ennél is ezt csináltam)

(#23) tibaimp válasza Bad Pritt (#18) üzenetére


tibaimp
nagyúr

Bad Pritt, janeszgol, flexxx2: Köszi srácok :R . Az lesz amúgy, meglesem az első (pár) részt és majd eldöntöm. Bírom a sci-fi-t szóval...

A tehén egy bonyolult állat, de ÉN megfejtem...| 2016-tól az tuti, hogy az angyalok is esznek babot...

(#24) b. válasza Szellem. (#8) üzenetére


b.
félisten

Nekem is tetszett. A 2. évad kifejezetten ,az első csalódás volt. Most alakulhatott volna ki egy igazán jó sztori, tulajdonképpen most kezdődne az egész.
Megvan mindenkinek a helye, ott vannak a helyszínen megjelent minden idegen, most lehetne belőle egy igazán jó filmet készíteni és most fújják le... Innen kellett volna anno kezdeniük...

[ Szerkesztve ]

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#25) Tuhajohn válasza k-adi (#2) üzenetére


Tuhajohn
tag

Nem láttam a sorozatot, mert az első évad végénél abbahagytam annyira rossz volt. De gyanítom, hogy a Reach bolygóra gondolsz. Nos a bolygót a Szövetség elpusztítja és utána Cortana a Pillar of Autumn-nal odaugrik az első gyűrűhöz (nem random koordináta). A gyűrűn történnek dolgok, megjelenik az Áradat is. Kiderül, hogy a Halo gyűrűk elpusztítanak minden életet, hogy az Áradat ne tudjon mivel táplálkozni. Chief felrobbantja a hajójuk reaktorát és elpusztítja a gyűrűt. Nagyon röviden ennyi történik az első játékban.

(#26) oriic válasza Tuhajohn (#25) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De ez a játék, sorozatban sok mindent megváltoztattak. Autumn sincs.Szóval senki nem tudja hogy mi lett volna a következő szezonban sajna. :(((

Live-Die-Respawn

(#27) Sonja


Sonja
veterán

Az első évad még tetszett is, de a második egy rakás sz@r volt. :U Nem csodálom, hogy nem folytatják. :o

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#28) Tuhajohn válasza oriic (#26) üzenetére


Tuhajohn
tag

Szóval ennyire rossz a helyzet? Mint írtam, az első évad közepe táján abbahagytam akkora egy szar volt. Azt hittem, hogy azért a történet gerincén nem változtatnak.
Egyébként annyi minden van a Halo világában nem értem miért nem tudták inkább azt bővíteni. Nem is értem, hogy miért Chief a főszereplője a sorozatnak, a játékokból mindent tudunk róla. Elmesélhették volna Reach bukását más szemszögéből, vagy a Szövetség ellen folytatott harcot, de nem. Inkább megváltoztattak mindent és meg is lett az eredménye.

(#29) Plazmacucci


Plazmacucci
félisten

Amit a 343 meg ez a sorozat művelt a címmel, az nem megbocsátható és méltatlan. RIP Halo.

Vissza kell vinnem pár kazettát.

(#30) juvegamer


juvegamer
tag

Már előbb is elkaszálhatták volna annyira borzalmas lett szerintem. Osztom amit Plazmacucci írt! Teljesen tönkrevágták a Halo univerzumot, a sorozat és az utolsó két Halo játék számomra katasztrófa pedig ezért maradtam anno Xboxon. Kár érte.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.