Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) kalmanka19


kalmanka19
tag

nem akar elindulni a gépem sűrün ujraindul és utánna pár percig nem is indul!csak ha kihuzom és bedugom ujjra! lehet hogy túl van terhelve a táp? szerintem megdöglött a táp. (tipus 300w codegen ami rá van dugva: 2db 80 gigás vinyó pio120-as dvd olvasó pio a06-os dvd-r 3 venti ati radeon 9600(nem pro)):F :O

[Szerkesztve]

(#2) Alvin_ti4200 válasza kalmanka19 (#1) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Próbáld meg, hogy lehúzol egy vinyót és egy DVD-t. Ha úgy megy, akkor gyenge hozzá a táp (ami valószínű), a feszültségeket is figyelheted, hogy mennyire térnek el a tényleges értéktől.

(#3) -=Sawtooth=- válasza kalmanka19 (#1) üzenetére


-=Sawtooth=-
tag

es milyen lap+proci? :D

szex,drog,rák&roló

(#4) fLeSs


fLeSs
nagyúr

A procid túlmelexik, ezért indulgat újra, amikor pedig nem akar elindulni, olyankor az alaplap arra vár, hogy a procimag hüljön le egy kicsit.
A hűtés rosszul van rárakva a procira.
Ez az én tippem.

"I press keys on a keyboard all day and click a mouse in front of a glowing rectangle. Somehow that turns into food and shelter."

(#5) V_Zoli válasza kalmanka19 (#1) üzenetére


V_Zoli
tag

A tápod is elég gyenge...:F

''Teljes gázt húzok, ameddig csak lehet és ha fékezni kell, akkor az életemért fékezek, mert vége az útnak.''

(#6) Szalma válasza kalmanka19 (#1) üzenetére


Szalma
őstag

(Hűtés, kicsi táp. Kiszed mindent, csak alaplapot próbálgatni, csipog-e rendesen videokártya nélkül, aztán fokozatosan összerakni.)

Szeretettel:
Szalma

(#7) Peat;) válasza kalmanka19 (#1) üzenetére


Peat;)
veterán

Nem biztos hogy a táp, sőt, annyira nem rossz a codegen, eddig én hármat láttam és mindhárom szépen vitt cuccokat, nekem 9800-at 2 vincsit egy cd-írót, 2500+ bartont és 2 házhűtőt visz, de ha hoz valaki vincsit akkor azzal is simán megy...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.