Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:42:26

LOGOUT.hu

A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#15001) UFO1 válasza Micsurin (#14990) üzenetére


UFO1
senior tag

Az pöpecül fordul és nagyon tapad, igazi pályaautósan vezethető (csúsztatható 4 kerékkel is kanyarban). Sajnos a nitroja harmat gyenge, de jó a gyorsulása ill. a hangja. Elárulom a trükköt – kivételesen – 6 S kell bele semmi más! :K ;]

(#15002) eLit-MiLan válasza tgbzhnujm555 (#14999) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

De a pénzt attól függetlenül megkapod ha jól látom az első képen.

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#15003) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Van olyan IGC-s autó amit kifejezetten érdemes rendőrök ellen felszerszámozni, vagy mindegy?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15004) UFO1 válasza tupacamaru (#15003) üzenetére


UFO1
senior tag

Milyen class-ba?

(#15005) tgbzhnujm555 válasza eLit-MiLan (#15002) üzenetére


tgbzhnujm555
tag

nem, pénzt is keveset kaptam az első képen

Imi

(#15006) tgbzhnujm555 válasza tupacamaru (#15003) üzenetére


tgbzhnujm555
tag

nekem a camaro ss nagyon megy C-be

Imi

(#15007) tupacamaru válasza UFO1 (#15004) üzenetére


tupacamaru
veterán

A-B környéke.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15008) Moloch1975


Moloch1975
csendes tag

Tudja valaki hogy hol lehet a Wolrd-be átállítani az irányítást ? Mert így igen szar .A választ előre is köszönöm .

(#15009) callmeakos válasza Micsurin (#14994) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Megvan.
Amúgy honnan a név? Sokat kell köhögnöd? ;] :D

All→M8

(#15010) Micsurin válasza callmeakos (#15009) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Köszi nem csak valahogy az jött , de most nem azt használom mert nem enged be már dél ota :W :W :W :W :W majd alkalmasint godjob ra kéne cserélni :W :W csak elvészet az a porsche de sebaj :K bocs a munkáztatásért... kár h ilyenért nincs tulora költség :DDD :DDD

sebaj: crhis csorog a nyál? :DDD


Na a bömös is megvan....

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15011) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Egy NFS kép hogy kicsit poén is legyen már a vita után :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#15012) UFO1 válasza tupacamaru (#15007) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem tudom mid van, a BMW-k elég jó alap ramal vannak ellátva, vagy valamelyik Boss, de a Murcik is jók.
Ha venni akarsz (TE-re építeni) Camaro SS, 200SX, de azokba kell pakolni rendesen B-be ill. Hemi Cuda vagy El Camino SS (ez billegős) utóbbi esetleg A-ig is felmegy, de oda az M6 talán jobb. Ha tetszik az Aston Martin is megteszi, de valamivel gyengébben bírja a zsaru és civil borogatásokat. :K
Mindezek akkor érvényesek, ha az achi-k miatti ütközések is fontosak és nincs 3*-os ram skill (de ajánlott) és kevés a jugger, mert különben bármi megteszi. ;]

(#15013) chris1997 válasza Micsurin (#15010) üzenetére


chris1997
aktív tag

Mehh... :P :D

(#15014) Micsurin válasza chris1997 (#15013) üzenetére


Micsurin
nagyúr

a BÖMÖS adja az eredményeket 7 versenyböl 3 elsö hely egy 2. :C a maradék instant kancsokal volt tele..... :W :W

ja egy szinsort kuncsiznék a tt cupéhoz c-be :U

tupacamaru: c-ben ha lenne majd ugc-ért tt coupé vedd meg jó az alap ramja nagyon
és a gyorsulása is ;) de meg kéne pislognod pontiac solistiket is az is elégjó kivéve a rino ellen mert ott lepatansz mint a gumilabda :K

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15015) chris1997 válasza Micsurin (#15014) üzenetére


chris1997
aktív tag

Én Bbe használom :D Szóval nem tudok sokat mondani Cbe

[ Szerkesztve ]

(#15016) Micsurin válasza chris1997 (#15015) üzenetére


Micsurin
nagyúr

de nekem fszában néz ki :W :DDD de a kanyart nem szerese :))
speedhackereket le lehet rammolni vele kegyetlenül ( de csak az első kanyarban) ;] ;] értük ugysem kár :C

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15017) chris1997 válasza Micsurin (#15016) üzenetére


chris1997
aktív tag

TTRS Disznaj egy autó, régen Caminokat ütöttem vele, de nem volt szjvem C osztályba levinni.

Dehogy szebb, ott a Neon :DD

(#15018) Micsurin válasza chris1997 (#15017) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Mi vagyon azzal? :DDD :DD :DDD semmi extra... a verge bugyi kit az oka :C

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15019) chris1997 válasza Micsurin (#15018) üzenetére


chris1997
aktív tag

A Verge Budikit nekem is megvan, tehát nem az :P :P

(#15020) Micsurin válasza chris1997 (#15019) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Ez csak kifogás :DDD :P

ez a TE bug hasznos.. csorikám nem is tudja miről maradtle és én mitt kaptam utcsoként helyete :DDD 4 csillagos sárga fék :))

Nem budi hanem bugyi kit :DDD

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15021) tupacamaru válasza UFO1 (#15012) üzenetére


tupacamaru
veterán

Semmim nincs, de lehet hogy egy Boss-t felszerszámozok zuzásra.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#15022) tatabike válasza Micsurin (#15020) üzenetére


tatabike
őstag

Küggye' má' Kend azt a freemail kódot, mert elbukom a Countach-ot... :R

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#15023) Micsurin válasza tatabike (#15022) üzenetére


Micsurin
nagyúr

basszus nem találom :W :W :W :W :W :W meg adom mingy az origin tel számát és legfejebb fel hiom vagy fel hiod őket hétköznap 7-18 közt h változtasák meg és annyi ... nem találom az a tetű kodot :O

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15024) ETOM


ETOM
addikt

Ne mondjátok, hogy megint szar escape. Reggel még high stakes jó volt. :F

(#15025) Micsurin válasza ETOM (#15024) üzenetére


Micsurin
nagyúr

legyen csak szar.. sorra kapom utso ként a 34- es cuccokat :C

tatabike: ment a PÜ :(

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15026) UFO1 válasza tupacamaru (#15021) üzenetére


UFO1
senior tag

A Boss viszont ütőképes (a 69-es) B-s versenyen is, csak az MR lép meg előle.
Jelenleg az M6 javasolt TE-re, ha van rá keret! :K

[ Szerkesztve ]

(#15027) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Na drag teli volt speedhackeres majommal. De sebaj mindegyikre ment report.

(#15028) ETOM


ETOM
addikt

Lotus Evorát S-ig fel lehet tuningolni? Valami verdát akarok S classba.

(#15029) Micsurin válasza ETOM (#15028) üzenetére


Micsurin
nagyúr

nem vagyok benne biztos de talán igen... de sztem nem érdemes elvernének

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15030) tatabike válasza ETOM (#15028) üzenetére


tatabike
őstag

IGC-s verdát S-classba nem érdemes szerintem. Amit fel lehet oda tolni, csak töltelék, esélytelen. Főleg, hogy ügyes sofőr maxra húzott és skillezett RX-7-tel elver pl. egy LFA-t is.

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#15031) eLit-MiLan válasza tatabike (#15030) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Az utolsó mondatodból az is következhet, hogy akkor egy ügyes sofőr maxra húzott és skillezett pl. Murci Roadsterrel elverhet egy Paganit :U

[ Szerkesztve ]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#15032) ETOM


ETOM
addikt

Hát igen az LFA meg a mustang a másik két alternatíva, de nem tűnnek valami kezes báránynak. Most wanted escape miatt is lenne jó egy S járgány.

(#15033) Micsurin


Micsurin
nagyúr

Egy csipetnyit kihegyeztem 499-re ;] ;] remélem nem ütközik semmilyen szabályba :F

A z4-et(easter edit) mért nem mondtátok , hogy szinte az A-class császára ?! :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15034) tatabike válasza eLit-MiLan (#15031) üzenetére


tatabike
őstag

Azt nem tudom. De RX-t-tel vertem már el LFA-kat, nem is egyet, és nem is egyszer. És nem Autofinissel... :N

Micsurin, bakker, ezt a TT-t lehet egyáltalán vezetni? Ekkora végsebességhez meg gyorsuláshoz nagyon harmatos az a handling érték... :F

[ Szerkesztve ]

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#15035) eLit-MiLan válasza tatabike (#15034) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Hát ha béna a Paganis, akkor elég valószínű hogy pl egy Murcival is verhető :U
Nem autofinissel? Én ha nyerek az mind autofinish...mert mindig autóval finishelek a célba ;] :DDD , te akkor bicajjal? De a múltkor mondtuk hogy az drága :DDD :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#15036) tatabike válasza eLit-MiLan (#15035) üzenetére


tatabike
őstag

Ja, ezért mostanában gyalog nyomom, lefutok mindenkit... :)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#15037) eLit-MiLan válasza tatabike (#15036) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Csak nem te vagy Usain Bolt? :Y Ezt nem is tudtam :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#15038) tatabike válasza eLit-MiLan (#15037) üzenetére


tatabike
őstag

Á, az rövid távfutó, 100 és 200 méteren penge. Annyi idő alatt még egy adag nitrót sem lehet elfingatni...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#15039) eLit-MiLan válasza tatabike (#15038) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Jaaa, akkor össze kevertelek vele :DDD :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#15040) csako válasza eLit-MiLan (#15035) üzenetére


csako
veterán

Hát ja, ha béna akkor verhető, kár, hogy ez nem class restricted verseny volt :(

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#15041) eLit-MiLan válasza csako (#15040) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Akkor jól gondoltam :)

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#15042) tatabike válasza eLit-MiLan (#15041) üzenetére


tatabike
őstag

Ehe...

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#15043) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Egy kis problémám van. Miért csinálja azt a world, hogy az exe folyton leáll? Néha már driver választásnál, amúgy pedig amikor belépek a "világba" egy pár méter kocsikázás után leáll. Folyton ezt csinálja. Általában egy játék újratelepítés megoldja, de ez gép restart után megszűnik és ugyanúgy csinálja tovább. Minden nap nem akarom újrarakni. A textúrák eltűnnek és nfsw.exe leáll. Nem tudom mi baja van, elég idegesítő. Valaki nem tud rá megoldást?

Szerk.: így tehát játszani se lehet...

[ Szerkesztve ]

(#15044) tatabike válasza beldeczki (#15043) üzenetére


tatabike
őstag

Milyen hibaüzenettel áll le? Vagy azt nem írja?
DirectX-vezérlő rendben van? Hova van telepítve (partíció) ? Használsz valami "okosságot"? (Ezért bocs, de az is okozhatja, igyekszem behatárolni a problémát...)

Apám, látja mit csinál az a kutya? Látom fiam, nyalogatja a tökeit. Apám, ezt én is kipróbálnám. Próbáld fiam, de szerintem meg fog harapni...┌∩┐(◣_◢)┌∩┐

(#15045) beldeczki válasza tatabike (#15044) üzenetére


beldeczki
aktív tag

Kiszokta írni, most felmentem, most bezzeg nem állt le. Bár ilyenkor elég laggos. Múltkor például az összes játékban fps laggom volt. Volt egy fix fps és az folyton leesett majd visszament. Azt nem tudom mi okozta, de mindegyik játékban volt. Majd még egyszer felmegyek, akkor lehet lefog állni. Legalább gyémántokat beszedtem.

Lehet DirectX szórakozik. Partíció: D (C-n rendszer van meg a programok, D-n pedig a játékok). NEm használok semmilyen "okosságot".

(#15046) UFO1 válasza beldeczki (#15045) üzenetére


UFO1
senior tag

Videokártya driver friss, milyen OP rendszer, mert Win8 (írták máshol) az volt a gond.
Lehet újra kell húzni a rendszert vagy állítsd vissza amikor még jó volt, talán valami átírt 1-2 nullát. :U

(#15047) Micsurin válasza tatabike (#15034) üzenetére


Micsurin
nagyúr

Fordul az csak a kézifékkel meg kő noszogatni egy picit.... de a gyorsulás hamar ki húzza a szrból :DDD

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#15048) beldeczki válasza UFO1 (#15046) üzenetére


beldeczki
aktív tag

12.4 Catalyst, újabbat nem támogat videokártyám. A rendszer most lett újrahúzva, telepítés után minden jó volt, most kezdte el nem rég. Win7.

(#15049) beldeczki


beldeczki
aktív tag

Marussia B2-őt érdemes lenne S osztályba feltuningolni?

(#15050) callmeakos válasza beldeczki (#15049) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

szerintem nem

All→M8

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.