Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:42:26

LOGOUT.hu

A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#16001) csako válasza Micsurin (#16000) üzenetére


csako
veterán

Az autók birtoklására adja szerintem a legtöbb pontot... a kocsikat meg már korábban beszerezhette... ;)

[ Szerkesztve ]

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16002) eLit-MiLan válasza Micsurin (#16000) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Jún. 10-én lesz 2 hónapos a rendszer azt hiszem, pluszminusz 1 nap :D

Kellett emlegetni, lobbyban 2 5000+-os ellenfél :DDD

[ Szerkesztve ]

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#16003) Tayuya


Tayuya
csendes tag

[Cheater a csávó, reportoljátok.] Az a szomorú hogy eljutott idáig hogy megvehette. Ezért csal az összes hulladék. Report!!!

[ Szerkesztve ]

(#16004) csako válasza Tayuya (#16003) üzenetére


csako
veterán

:((( Hát akkor nem szóltam :D

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16005) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Lassan lesz kód,vagy ha nem ma,de holnap nagyon reméljük.

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16006) sunny84 válasza }{3@Đ$}{0ot (#16005) üzenetére


sunny84
senior tag

holnap lesz nagyvalószínűleg , ha jól informálódtam :U

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#16007) F22Reventon válasza Micsurin (#15998) üzenetére


F22Reventon
tag

Én a Hennessey Venom GT-t akarommm!!!!
meg 9ff GT9R, AMS Alpha Omega, Mclaren P1,UGR Aventador drag skillel, Huayra, Zonda R, SLS AMG Black...
De hiába rakják be ezeket ha az f1 elit a leggyorsabb a játékban...

(#16008) F22Reventon


F22Reventon
tag

Meg persze a Lambo Veneno & Egoista

(#16009) ETOM


ETOM
addikt

Visszatért a szerencse két napra. :DDD

(#16010) eLit-MiLan válasza ETOM (#16009) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Holnap 1 csillagost fogsz kapni én mondom, én így jártam :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#16011) callmeakos válasza eLit-MiLan (#16010) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Valahogy úgy :DDD

All→M8

(#16012) Brumi˘


Brumi˘
addikt

B-be milyen igc-s autot ajánlotok? Mert a free Lancia sajna gyengusnak tűnik.

(#16013) Crowent válasza F22Reventon (#16007) üzenetére


Crowent
tag

Hagyjál már, azzal a ratyi kocsival...
Az tény, hogy igaziból iszonyat jó kocsi, de a Bugattinak, és a Koenigseggnek a nyomába se ér...
És képesek a Koenigsegg CCX Elitet 20k Boostért árulni, azt xart se ér az F1 ellen... Szégyen és gyalázat...

Remélem ezt a csapatot p*csán rúgják és jön majd egy olyan aki normálisan tud gondolkozni...

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#16014) ETOM


ETOM
addikt

Na látom Ford F-150 SVT Raptor lesz az ajándék ha nem fake.. (na persze kitudja mikor..) garázshelynek jó lesz részemről. :D

[ Szerkesztve ]

(#16015) csako válasza ETOM (#16014) üzenetére


csako
veterán

Nem az lesz az ajándék, az csak egy vicces válasz, google fordítóból:
"Követeljük, hogy megbüntesse a bűnös!
A: a felelősök kötve a lökhárító (perednemu!) Ford F-150 SVT Raptor, és részt vesz csapat Escape."

Egyébként az is kiderült a fordításból, hogy 3-4 hét múlva lesz csak kód, addigra sikerül megoldaniuk, hogy kibírja a rohamot a weboldaluk, és pár nappal előtte fog kiderülni, hogy milyen autót adnak.

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16016) ETOM válasza csako (#16015) üzenetére


ETOM
addikt

Akkor elnézést sg-röl néztem nem az oldalról. Hát én már nem számítok semmire am. Bár azt, h oldják meg h ne kapjon mindenki kódot érdekes lesz. (vagy nem tudom mit akarnak..)

Origin bírta a rohamot szóval nem értem. Én is ott regeltem.

[ Szerkesztve ]

(#16017) csako válasza ETOM (#16016) üzenetére


csako
veterán

Az Origin bírja, viszont a world.needforspeed.com úgy besz@rt, ahogy annak a rendje... :D
És az a problémájuk ezzel (szintén a fordításból olvastam ki), hogy senki nem tud (ott!) ilyenkor SB-t venni vagy regisztrálni a játékba, meg persze átvenni az ingyen kocsit :) Gondolom még mindig többen vannak akik a weboldalt használják, és az Origin alkalmazást "messze elkerülik"...

Holnap országszerte 10 fok várható. Ebből 2 Budapesten, 1 Győrött, 2 Miskolcon...

(#16018) ETOM válasza csako (#16017) üzenetére


ETOM
addikt

Ja így már tiszta mi a baja az EA-nek a pénzecskéje. :DDD
Bezzeg én tegnap írtam, hogy nem tudom költeni a pénzem paypalon. Szartak megcsinálni. (igaz lengyeles :DDD)

[ Szerkesztve ]

(#16019) Shokkolo válasza ETOM (#16018) üzenetére


Shokkolo
addikt

Nem bírom felefogni hogy az EA hogy nem bír egy stabil hátteret összelökni...
nem ma kezdték már, illene ekkora rutinnal egy sokkal jobb hátteret összedobni.
ráadásul szvsz anyagilag se rokkannának bele

"A kalapács amelyik összetöri az üveget, az mely megedzi az acélt"

(#16020) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Kicsit kiestem a mostani hírek körforgásából, ez az esetleges új kód most mi is pontosan?

(#16021) sunny84 válasza PR0JECTNR56 (#16020) üzenetére


sunny84
senior tag

kiadtak egy közleményt kód 2 vagy 3 hét múlva :U

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#16022) callmeakos válasza PR0JECTNR56 (#16020) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Az van hogy egy orosz World oldal ugyanolyan lájkolási versenyt hirdetett mint a hivatalos csapat Facebook oldala. Csak ők 15-30-45 ezer lájkolóként adnak ajándékot. Múlt héten meg lett a 15ezer, akkor adtak egy Porsche 911 GT3 RS 4.0 kódot. Tegnap meglett a 30ezer és most mindenki várja az ajándékot.

Viszont nagyon úgy tűnik hogy porszem lépett a gépbe, mert állítólag az az infó jött, hogy a 30ezres ajándékra még heteket kell várni. Hát így. Egy csirkém van arra, hogy az EA keze van a dologban.

All→M8

(#16023) sunny84


sunny84
senior tag

ea keze van benne mert túl nagy gombóc volt nekik az rs 4.0

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#16024) noblem1983


noblem1983
senior tag

Én azt se értem mi ez a nagy forrongás amit hallok arról az orosz oldalról ahol panaszkodnak, hogy mi van már a kóddal. Ezek a habzó szájú kódkövetelők örüljenek, hogy kaptak RS4.0-t ingyen aztán eltelik pár nap és már a következőt akarják. Ha adnak akkor adnak ha meg nem akkor mi van? Semmi, mert kapott mindenki RS-t ingyen, olyan autót amilyet ez a banda sosem fog kiosztani.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#16025) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

(#16021) sunny84, (#16022) noxwill: Köszönöm a részletes infókat, így már érthető a dolog. Következőnek nekem valamilyen szerényebb modell is megtenné (Lamborghini Miura SV, Countach vagy esetleg a Nissan/Datsun Skyline 2000GT a kivánságlistám első hármasa). :D

(#16026) }{3@Đ$}{0ot


}{3@Đ$}{0ot
addikt

2-3 hét az új kód,elmennek a pcsába már tényleg!!!!! :F :F

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16027) callmeakos válasza }{3@Đ$}{0ot (#16026) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Most mi ezzel a gond? Nemértem... :F :F

All→M8

(#16028) UFO1 válasza }{3@Đ$}{0ot (#16026) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem tudom mi a gondod és hogy mióta játszol, de ez az RS 4.0 kb. annyit ér (7800 boost) amennyit az EA a 3 év alatt összesen kiosztott. :K

(#16027) noxwill
Te meg ne előzzé be állandóan! ;]
Max. a pályán ha tudsz!

[ Szerkesztve ]

(#16029) ETOM


ETOM
addikt

Nekem a legnagyobb gondom h 3 hete nem tudok szaros lengyel boostot venni. Moneybrokers egy napot írt még aktiválásra erre felküldtem paypalra pénzt most meg nem működik visszahívni meg pénz.. mert a számlaszámom regelve van egy régebbi paypalomra..

FAKK :DDD De megnyugtató, hogy most már új accal sem ment a paypal.. general error pff

Tényleg acc ként változnak ajánlatok új-n 11 000 boost volt 2800Ft enyémen meg 8000 boost.

[ Szerkesztve ]

(#16030) }{3@Đ$}{0ot válasza callmeakos (#16027) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Mert teljesítve van a cél és basszák betartani.
Akkor ezért nem kell ilyeneket,hogy 1.000.000 like vagy akármennyi like és kaptok egy kódot,mindenki játszón,és vásároljon SB-t!
Nem kell szopatni a népet.

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16031) callmeakos válasza UFO1 (#16028) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Problémázni teccik? ;]
Állok elébe: Írj rám, és megoldhatjuk ezt a pályán. Csak aztán le ne maradj ott is mint itt ;]

Brian:
Ezért bízom ezt a dolgot a starter pakkra. 4000 pénz, 8000 fix boost. 0 kockázat :D

(#16030) }{3@Đ$}{0ot

Azt én értem. De valószínűleg erre ők se számítottak, hogy 3 napon belül még 15.000 lájkoló gyűlik össze. Meg aztán nem mondták egy szóval se hogy nem kapjuk meg az ajándékot. Türelem. Még a RS 4.0 se hült ki teljesen. Nyugi.

[ Szerkesztve ]

All→M8

(#16032) ETOM válasza callmeakos (#16031) üzenetére


ETOM
addikt

Hát ennyi idő alatt megkaptam volna dobozba kódot 5x.. áhh mind1..

(#16033) tupacamaru


tupacamaru
veterán

A Nissan GT-R SpecV-be milyen színű cuccokat érdemes tenni? Nem lesz ultra és csak TE-re lesz használva. Ja és milyen skill-eket tegyek bele? Teljesen lalikus vagyok ebbe a témában. :B ;)

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#16034) }{3@Đ$}{0ot válasza callmeakos (#16031) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Miért,mire számítottak 15.000 like határnál,majd 2 év kell hozzá?
Itt van a hivatalos NFS World oldalát is majdnem 890.000-en lájkolták,és nem rég volt kód 750.000-nél.
Tiszta LOL ez az egész EA!!!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16035) UFO1 válasza ETOM (#16029) üzenetére


UFO1
senior tag

Miért kell felküldeni a PayPal-ra bárminemű pénzt is, csak össze kell kapcsolni a bankszáladdal és elvan az magában, plusz költséged nem lesz. Ha nagyon akarsz lóvét költeni elsétálsz egy OMW kúthoz PSC-ért, kb. 200 Ft-al több a 8000-es csomag az adó miatt.

(#16031) noxwill
Azért a Telefonos vásárlásnál szépen bebuktál, pedig szóltam hogy az nem frankó!Versenyre különösen privat-ra mostanában nem igen van időm, mert Veyron túrán vagyok (achi 1000-el)! Talán 1-2 kör belefér, de annyi idő alatt a gumik sem melegednek be.

(#16033) tupacamaru
Rugó mindenképp piros vagy kék javasolt a billegés miatt a többi tetszőleges, de próbáld ki IGC-sel mivel megy a legstabilabban, ha egyáltalán tud úgy menni (nem tud ;] )!
Skill-ből a zsarus pénznövelő ajánlott, esetleg ram, radar, vagy amit használsz TE-n.

[ Szerkesztve ]

(#16036) sunny84 válasza tupacamaru (#16033) üzenetére


sunny84
senior tag

ha t. e -re használod akkor nem kell komoly cucc bele , de ha építed akkor az alsó 3 piros legyen főleg a zsaruzás miatt , skillben maxra a ram ( 50 % ) , kerék felfújás , evade újratőltés és ready újratőltés

(#16034) }{3@Đ$}{0ot : több játék szerón bizonyították hogy sz@rt sem ér a munkájuk :/

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#16037) ETOM válasza UFO1 (#16035) üzenetére


ETOM
addikt

Mivel az nap akartam megvenni és 5 nappal később kaptam meg az igazoló kódot kártyás vásárláshoz neten.. szóval tripla fail részemről.

CCXR miatt siettem.. megjártam...

[ Szerkesztve ]

(#16038) sunny84 válasza ETOM (#16037) üzenetére


sunny84
senior tag

én hanyagolnám a vásárlást mostanában mert sok a hiba arra fele , amíg nem rakják helyre addig max starter :))

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#16039) Bekő Tóni válasza tupacamaru (#16033) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Max Ram skill (2 skill-kocka elmegy rá), max. pursuit pénz skill (2 skillhely), Evade Power *** (1 skillhely) hogy amikor "anyátokba buzuljatok már" felkiáltással rácsapsz az evade gombra akkor jó messzire elrepüljenek a zsaruk.

(#16040) callmeakos válasza UFO1 (#16035) üzenetére


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hát na. Én azzal befürödtem. De azóta már van valaki, aki veszi helyettem az SMS búsztot :P

All→M8

(#16041) chris1997 válasza UFO1 (#16035) üzenetére


chris1997
aktív tag

PSC sem teljesen jó. 2000-et buktam mert a terminál szar kódot generált. És új kódot nem adnak max ha személyit lakcímet meg banki adatokat küldök akkor kapnám vissza az árát

[ Szerkesztve ]

(#16042) tupacamaru


tupacamaru
veterán

THX a válaszokat. :R Meddig lesznek ilyen szarok a Class-os versenyek? A-ban elég jól el voltam, mondjuk erős kocsim is volt :B , de ez az E-Class, ez valami csúcs. :((( :W :U Ilyen lesz a többi is?

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#16043) eLit-MiLan válasza tupacamaru (#16042) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

A mostani B-s Dover and Lepus valami istenkirály :DDD, 2 nap alatt eddig 71 win :D
Az E-class 2 héttel ezelőtt is az volt nem? Az annyira nem volt vészes akkor..

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#16044) Micsurin


Micsurin
nagyúr

na most akkor sírjunk egy königsegg elitért ;]
esetleg valami bömösért vagy egy micsu eklipse elitért :P ;]

[ Szerkesztve ]

The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

(#16045) -PLevi-


-PLevi-
senior tag

Ez a Porche-s kód már nem működik? :( Nem akarja elfogadni!

(#16046) ETOM


ETOM
addikt

1 honap alatt nem kaptam ennyit mint mostanság:

Main street-s
:DDD

[ Szerkesztve ]

(#16047) eLit-MiLan válasza ETOM (#16046) üzenetére


eLit-MiLan
senior tag

Széép :DDD

Origin / Steam Name: eLit-MiLan || The headless chickens invaded our world...even me.

(#16048) }{3@Đ$}{0ot válasza ETOM (#16046) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

hallod,sztem próbálkozz a lottóval is hátha ott ilyen szerencséd van. :)

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#16049) -PLevi- válasza -PLevi- (#16045) üzenetére


-PLevi-
senior tag

Nem szóltam! :)
A weboldal hibát írt, de a játékban megkaptam. :D

(#16050) ETOM válasza }{3@Đ$}{0ot (#16048) üzenetére


ETOM
addikt

Jó, de ez is csak 3 két nap alatt kettő TH-s. Előtte meg elvétve adott szóval szopás az egész. :U
De most nem is rakom fel egyszerre gyűjtöm. :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.