Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2013-02-06 15:42:26

LOGOUT.hu

A Need For Speed World egy online játszható multiplayer autós arcade játék, melyet a Black Box nevű fejlesztőcsapat készített. A versenyzés helyszíne az eddigi NFS játékokból ismert helyek: (Most Wanted, Carbon területei).

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#12001) UFO1 válasza tutuhawer (#12000) üzenetére


UFO1
senior tag

Versenyezni kéne nem singli-ben bénázni az óra ellen és dobál szinte mindenhol. ;]
Megj.: mi az a piros a menő mikor a 4K, 2P a belevaló, ... :F vagy nem – vagy de, vagy nem – vagy de, vagy nem – vagy de!! :( :K :D

[ Szerkesztve ]

(#12002) tutuhawer válasza UFO1 (#12001) üzenetére


tutuhawer
őstag

nem megyek annyi időmérést, csak úgy látszik. Pedig nem.
A full piros pedig elég jó, avagy ki állítja, hogy nem jó?

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#12003) tutuhawer


tutuhawer
őstag

rosewood central pályán pedig a paganistáknak is becsületére válik a 2.30. Annyira überszar nem lehet a Skyline-om, vagy igen? Sunny? Porsche, Lambo, Pagani, Corvette-sofőrök mit tudnak, össze kéne vetnünk, hadd lássunk valami hasonlítást. Érdekel, mennyire szar a szarom, ha már kifizettem...meg is főztem. Meg is eszem
egyik kép
másik kép
Nagyon igyekeztem, bennem sokkkal jobb futam már nincs

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#12004) Bekő Tóni válasza Bekő Tóni (#11996) üzenetére


Bekő Tóni
tag

No, akkor kcisit bővebben már: fogy a nitróm ... k*vára fogy - mondom bemegyek Break pointra hátha ki tudok termelni húszat-harmincat és eljövök olyan 50-50% győzelem vereség aránnyal.
Carbon Corvette 26% olajozó izé skill, 71% szárnyas kerék skill. És lefullad amikor pontosan eltalálom a zöld sávot rajt után. Sőt, a 2-est - ahol azért már lassabban mennek a dolgok- elváltom tökéletesen a zöldben és azt mondja nem jó. 10-ből 6x.
Mert x számú más pályákon való versenyzés után nem pont akkor van a rajt amikorra leszámolja, vagy nem is oda esik a zöld sáv ahol mutatja v. laggol.
A single módos lehetőséget persze el kellett vágni, azt marhára ki kellett venni nehogy farmolja a nép ott a 450 pénzeket, vagy multi előtt futhasson pár tesztet hogy leellenőrizze hogy éppen hova esnek a fordulatszám tartományok, merre mozdultak el a századmásodpercek.
Ha meg éppen jobban alakulnak a dolgok és előzném a roadster Murcit vagy az LFa-t akkor azok -hopsz- ugranak egyet. Hogy aztán a cheat reportban a Quicklimelame-t is +1x elküldjem a francba.
Igaz történet. :K

[ Szerkesztve ]

(#12005) Bekő Tóni


Bekő Tóni
tag

+1 gondolat: néha azért jó a fütyülős V8-as is:[link]

(#12006) tutuhawer válasza Bekő Tóni (#12005) üzenetére


tutuhawer
őstag

nem semmi a gép, bizony. Meghallgattam :K
ezt nem szoktad nézni http://www.youtube.com/playlist?list=PL91781E2978E4CFFD&feature=plcp ???

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#12007) PR0JECTNR56 válasza tutuhawer (#12000) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

876-os gyorsulás, te jó ég mindig meglep a Z-Tune micsoda egy szörnyeteg.

(#12008) tupacamaru


tupacamaru
veterán

Ha blokkolok egy tagot akkor az többet nem tud hozzám belépni versenyre? Csak akkor leszek teljes értékű tag ha veszek boost-ot? Vagyis csak akkor kapom meg a nyereménmyeket meg ilyesmi.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12009) UFO1 válasza Bekő Tóni (#12004) üzenetére


UFO1
senior tag

Nálam a 2. hely a menő általában ott szórja a NOS-t 3-5-ossével és C-ben adogat a legjobban, különben meg ki kell fogni milyen a kedve a szeronak. ;)

(#12008) tupacamaru
Elvileg úgy kéne működnie, de engem is bedob néha blokkolt (csaló) társaságba, ilyenkor ki kell lépni oszt szeva. ;]
Nem kell boost, hogy akármit megkapj, az ahhoz kell hogy megvedd a csúcs gépeket (vagy ami nincs IGC-ért)!

[ Szerkesztve ]

(#12010) Bekő Tóni válasza tutuhawer (#12003) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Rosewood főutcájára levágás előtt 2x pickup volt jobb oldalon, az ideális íven, ha az nincs akkor max. 2:33.
(Ha kérhetjük akkor máskor valami no traffic, vagy kevésbé csőszerő pályán, mert már majdnem hagytam az egészet, mert 20+ próba alatt se jött össze tiszta kör. )

Ez meg 1 Valley n state ahová jártam multizni két single között -hogy ott ne nyomják már a mágnest a botok annyira.

[ Szerkesztve ]

(#12011) xenon2 válasza tutuhawer (#12000) üzenetére


xenon2
senior tag

Teljesen piros a gép belseje??? Jó úgy? Nem mintha lenne alkatrészem,de majd lesz. :)

ForzaHorizon1-2-3-4-5 - XENON010101

(#12012) UFO1 válasza xenon2 (#12011) üzenetére


UFO1
senior tag

Nem jó, de Tutut úgy sem lehet meggyőzni az ellenkezőjéről. :W ;]

(#12013) tupacamaru válasza UFO1 (#12009) üzenetére


tupacamaru
veterán

Hát nem t'om, mert én ingame cash-ért sem tudok autót venni, csak boost-ért.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12014) UFO1 válasza tupacamaru (#12013) üzenetére


UFO1
senior tag

A színeket kell lapozni alul a legutolsó az IGC-s.
Nincs olyan sok, de egyre több van azért. :K
A legjobb választás manapság a tető nélküli Murci. :U

[ Szerkesztve ]

(#12015) Crowent válasza UFO1 (#12014) üzenetére


Crowent
tag

Jah, azt most mindenki azzal nyomul 1 rohadt drag versenyen van minimum 2-3 de volt hogy csak azok ellen mentem...

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#12016) PR0JECTNR56 válasza UFO1 (#12014) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Meglepően erős az LP-650, ha az LP-670 SV-vel egy aprányival is rosszabb rajtot fogok, simán megver.

(#12017) tupacamaru válasza UFO1 (#12014) üzenetére


tupacamaru
veterán

THX a segítséget, most már megvannak a kocsik, igaz még nincs annyi suskám hogy vegyek is valamit. :B
Következő problem, a News-ba írja hogy menjek a Safehose-ba és van egy Redeem Gift-em azt hol keressem, meg amiket már nyertem alkatrészeket azokat sem találom. :( Biztos én vagyok a béna. :B :K

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12018) UFO1 válasza tupacamaru (#12017) üzenetére


UFO1
senior tag

Az inventory-ra kattints ott vannak a megnyert (esetleg vett cuccok) akár skill, after vagy alkatrész. A gift meg a legutolsó ugyan ott, a nyíllal lapozz jobbra.

Ha autót nyertél azt nem tudom hova tették, mert a store gomb (felül) megszült, de valószínű 0 Kp-ért az autó boltban. :U

[ Szerkesztve ]

(#12019) stefyY válasza UFO1 (#12018) üzenetére


stefyY
őstag

...nem találok semmit, pedig nekem is írja. :Y

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12020) Bekő Tóni válasza stefyY (#12019) üzenetére


Bekő Tóni
tag

Car dealerben a Gifts-re szűrd az autóválasztékot. Aztán ott lesz 0 Ft-ért.

[ Szerkesztve ]

(#12021) WASPZotya válasza stefyY (#12019) üzenetére


WASPZotya
tag

A car dialer-ben van a kategória választóban asszem az on sale alatt a gift ott keresgélj.

Zotya

(#12022) tupacamaru válasza UFO1 (#12018) üzenetére


tupacamaru
veterán

:R :R Végre maegvan minden. Sose jöttem volna rá hogy a nyilas gomkbal lehet átváltani. :N

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12023) stefyY válasza WASPZotya (#12021) üzenetére


stefyY
őstag

na most...

...és kapufa. :D

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12024) tupacamaru válasza stefyY (#12023) üzenetére


tupacamaru
veterán

Nekem is ugyanez van, egyesével végignéztem minden autót de nincs ingyenes. :B :F

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12025) UFO1


UFO1
senior tag

Ha jár valami ajándék, stb. (és megvan miért) írni kell a support-nak vagy Drew-nek, hogy nincs sehol.

(#12026) tutuhawer


tutuhawer
őstag

Nem érzem, hogy balhés lenne a full piros. Old quarteren a sebességem is 334 szokott lenni, bőven kiautózom most is, korábban is. A kanyarokban még kényelmesebb a gép, az időeredméynek se szarok. Ott a futam, akinek van skyline-ja, kedves Quqa, az meggyőzhet engem. A fórum nekem kevés, itt nekem is megy elég jól a duma. Tessék meggyőzni, mert lehet. Ostoba vagyok, de ha elken valaki nagyon nagyon, akkor hajlandó vagyok nekiállni. Amíg azonban a nem nitrós futamokban bármivel partiban van a piros tuningom, nem idegeskedek. Rosewood central a pálya, Quqa, porschéval, bármivel mehetsz, el is rajtolhatsz, nem gond az se. 2:30.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#12027) tutuhawer válasza stefyY (#12023) üzenetére


tutuhawer
őstag

most gondolkodom, hogy lehet, hogy pénz vagy rep. duplázó. A boost store menüben is nézd meg, hátha ott van. Van még boost ablak, vagy menü, azt hiszem... én oda nem járok be, azt tudom

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#12028) UFO1 válasza stefyY (#12023) üzenetére


UFO1
senior tag

Tegnap néztem nekem is van a hírekben 2db gift, de sehol sem találom, aki kapott hasonlót megihatná mit hol kéne keresni. :U :R

(#12029) tutuhawer válasza UFO1 (#12028) üzenetére


tutuhawer
őstag

reputáció vagy pénz duplázó, innen a messzi távolból ez a tippem.

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#12030) sunny84 válasza tutuhawer (#12000) üzenetére


sunny84
senior tag

bár én most csak 1 tesztet futottam hogy megy a szekér : [link]

#12028) UFO1 : nekem is több profilban 5-6 giftet ír mindig hogy 28sec ideje kaptam , de a giftek között csak ezek vannak [link]
[link]

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

(#12031) kaoszamigó válasza UFO1 (#12028) üzenetére


kaoszamigó
csendes tag

A legegyszerübb megoldás felmenni a honlapra ott gift és kiirja hogy mid van. Ott ki is lehet váltani.
:DD

üdv.:kaoszamigó NFS world nick:kaosamigo kisprofil kaosamigo2

(#12032) tupacamaru válasza UFO1 (#12018) üzenetére


tupacamaru
veterán

Mégegyszer köszi a segítséget, most már azért jobban húzza a csíkot a kis autóm. :B :R

kaoszamigó Így már megvan. :C :R 7 DAY CASH AMPLIFIER! Ezt meghagyom későbbre, de legalább már tudom hogy hol van. :B

[ Szerkesztve ]

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12033) UFO1 válasza tutuhawer (#12029) üzenetére


UFO1
senior tag

A REP duplázó az jól jönne (ha az) a 3db 50-es profilhoz :W (a kp. az nem rossz a 650-hez, bár csak 250 kell már), kerestem mindenhol, de nincs sehol semmi. Ha van ötlet hol mit kellene keresem az jó lenne, a honlapon sem ír semmit csak a hírekben, legalább beleírták volna mi az! :F :U

(#12034) stefyY


stefyY
őstag

Új accom 9. napján megjött az első ultra alkatrész...pont ma vettem meg a fav autómat is, it's my day feeling... :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12035) Crowent válasza stefyY (#12034) üzenetére


Crowent
tag

Nem tudom...

Lehet el kellene kezdeni újra játszani... Jelenleg a haverom accját nyomom, váltó és turbó kivételével minden ultra... Eléggé jól megy így is, de nem igen merek már benevezni GT3 RS-re... A Pagani Drága... A Mclaren hát nem tudom... Nem ér annyit az egész... Koenigsegg-el nem tudom mi van. A baj az hogy az egész játék olyan irreális lett. Hiszen ha az ember reálisan gondolkozik akkor úgy gondolja megveszi a Koenigsegget, vagy a Paganit aztán az egész mezőnyt halálra alázza ( ennek bizony így kellene lennie... :D ) A másik problémám hogy ezzel a GT3 RS-el is eléggé jól megyek ha elkapom szépen a rajtot, viszont a hackerek... Hát az kiborító... Rajtolunk azt annyit veszek észre hogy a pálya közepén a csávó jóval 300 felett elmegy mellettem, és én még csak 250-260-al tépek! Azért megnézném némelyik playernak a végsebességét, hogy mennyivel ment amikor nekem a legnagyobb elért sebesség a Drag Hídon is csak 310 volt a GT3 RS-el... Jó lenne játszani csak most már teljesen tanácstalan vagyok milyen kocsit vegyek a Boostból.. Azt tudom hogy a Pagani az nagyon jó, ha ki van tuningolva, de drága is... :S :( :D

Need for Speed World Nickname: NORBI5528

(#12036) noblem1983 válasza Crowent (#12035) üzenetére


noblem1983
senior tag

Ott az LP 650 Roadster és ingyen van, jó verda meg van még jó néhány IGC-s azon kívül. A Zonda F is már majdnem annyira megy mint a Cinque azért kerül 8000-be, a Koenigsegg is jó de még nekem azon változtatnom kell, hogy úgy menjen ahogy én szeretném. A Mclarennel viszont elégedett vagyok

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#12037) stefyY


stefyY
őstag

Meghaltam. Pink fellépett a World-ben... :)) :DDD :DD :DD

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12038) tutuhawer válasza stefyY (#12037) üzenetére


tutuhawer
őstag

ez igen ... :DD :))

NETERROR_TERROR -- TutuHawer híres jelét mindenhol ismerik, ám neki még nevét leírni is nehezére esik -- Logitech G29, Sony Xperia 1, SONY WH-1000XM4, SONY MHC V81; SONY Dualshock 4; Dualsense

(#12039) stefyY


stefyY
őstag

I'm baaaaaaaaaaack ;] :))

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12040) odébbb


odébbb
tag

Jó Estét ASZFALTBETYÁROK !

Feltöltöttem egy izgi képppet : kavicsozásbul van :

[ Szerkesztve ]

odébbb

(#12041) Robokutya


Robokutya
senior tag

Egy megvalósítható ötlet raptortulajok számára:)
21 matrica a jurassc logó ha jol csináljátok

(#12042) Doomgiver válasza Robokutya (#12041) üzenetére


Doomgiver
aktív tag

Jóféle :D

"The Drift is not a race... The drift is an art... The art of driving"

(#12043) stefyY


stefyY
őstag

Szerverek kapufa...? Chicane US/EU is halott.

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12044) tupacamaru válasza stefyY (#12043) üzenetére


tupacamaru
veterán

Én össze tudtam szedni a Gems-t, de nagyon nehezen, többszö próbáltam belépni mire sikerült.

Hello, a nevem Inigo Montoya! Megölted apámat, készülj a halálra!!!................................................................... Merek annyit, amennyit férfi merhet; Aki többet mer, nem ember...............................

(#12045) stefyY válasza tupacamaru (#12044) üzenetére


stefyY
őstag

...szóval nálad is sz*rakodott? Csodás...Apexre simán be tudtam lépni...

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12046) ETOM válasza stefyY (#12045) üzenetére


ETOM
addikt

Tegnap nekem is szarakodott nem tudtam mi a fene van pont regeltem egy új drivert.. de inkább átmentem apex-ra regelni ott ment egyből.

[ Szerkesztve ]

(#12047) stefyY válasza ETOM (#12046) üzenetére


stefyY
őstag

Már tökéletesen működik... :)

"Ha Istenhez szólunk, az ima; ha Isten szól hozzánk, az skizofrénia." "Mi ez, génkezelt lazac? Nem, csak háromszor visszafagyasztott hekk."

(#12048) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

A Gallardo ráncfelvarott kivitele mellett az LP-700 is megjelent egy kicsit másképp, avagy a Roadster formában.

[ Szerkesztve ]

(#12049) noblem1983 válasza PR0JECTNR56 (#12048) üzenetére


noblem1983
senior tag

Sok autó van mi csodálatos de ennél az autónál nincs semmi ami csodálatosabb. Ez az mi szürke utakon átkel, hogy mosolyt csaljon az emberek arcára és hangjával könnyeket fakasszon eme típus lelkes híveinél. Legyen szó kupéról, roadsterről vagy a J-ről, mind mesterművek.

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#12050) sunny84 válasza noblem1983 (#12049) üzenetére


sunny84
senior tag

mosolyt csal az arcomra mikor a fél kocsi szétszakadna a magyar utakon :DDD , ahol én vígan elmegyek a hondámmal ( ami már nem gyári hasmagasságú ) ott már ő fekszik és gyűri az alvázat :))

#12037) stefyY :DDD hello kitty hamarosan beköszön

#12041) Robokutya :R

[ Szerkesztve ]

" Ez nem autó ez HONDA " - Ha második vagy, te vagy az első, aki veszít. -

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.