Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#2401) - = Zk = - válasza Mariann294 (#2400) üzenetére


- = Zk = -
félisten

mutasd merre, légyszives, mert fóliáknál én nem találtam:U:R

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2403) hahajdu


hahajdu
aktív tag

Tegyétek fel a Hamachi-t, majd lépjetek be a következő hálózatba:

Név: phshift
Jelszó: shift

ezután shiftben lan menüpont alatt tudjuk majd egymásellen tolni! Gyertek minnél többen! :C

hunpad.com

(#2404) Mariann294 válasza - = Zk = - (#2401) üzenetére


Mariann294
őstag

Erre aztán -> itt. :)

(#2405) - = Zk = - válasza Mariann294 (#2404) üzenetére


- = Zk = -
félisten

csak ez a 4 darab van?:U
mert ezeket már megtaláltam, én az egyénire gondoltam:R
azon belül van-é:)

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#2406) kisza25


kisza25
félisten

felraktam a pecst és azóta ablakban fut a game :U és előjött az a hiba ami nálam eddig nem volt
sok auto=kevés FPS :W hogy lehet ezt a szart leszedni :W :W :W

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2407) Mariann294 válasza - = Zk = - (#2405) üzenetére


Mariann294
őstag

Ja..... :D Látod a képemen azt amelyik be van pipálva?Azt kipipálod,aztán rámész arra hogy testreszabás.

(#2408) Csabee. válasza Mariann294 (#2400) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Felőlem lehet ilyen verseny! Ki éri el leghamarabb a maximum csillagot! Én vasárnapra szeretném elérni :DD Szóval húzzatok bele srácok:)

Üdv: Csabee.

(#2409) csoli31 válasza Mariann294 (#2400) üzenetére


csoli31
aktív tag

Nekem! :DDD 708 :P
Amúgy a maximum csillag nem fog összejönni. Még nekem sem! :(

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2410) Lauda válasza csoli31 (#2409) üzenetére


Lauda
félisten

Baszki Ti muvesen meg infuzion vagytok vagy mi a szosz? :C :Y

(#2411) csoli31 válasza Lauda (#2410) üzenetére


csoli31
aktív tag

Sajnos munkanélküli lettem a válság miatt, és nem tudok mit csinálni egész nap itthon! :O

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2412) CHIPman válasza kisza25 (#2406) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Én azt bírom, hogy a következők a beállítások:
1280x1024 8XAA minden high
1440x900 8XAA minden high
1920x1080 8XAA minden high
És mindhárom esetben 15-17FPS-em van, ugyanazzal a karival. Proci 3GHz E2160 és 2,8-as AII 240 is volt, mindkettővel ugyanannyi.
Miért?
4209: Jóvan, csoli, te visszamennyé'. :DDD

hardverapro.hu/tag/chipman

(#2413) Csabee. válasza csoli31 (#2409) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez nagyon kemény, bár a munkanélküliség miatt nem irigyellek. Mennyi a max csillag? Holnap számold már össze pls, ha lesz rá időd :DD Holnap megpróbálom a 700at elérni :D

Üdv: Csabee.

(#2414) Lauda válasza csoli31 (#2411) üzenetére


Lauda
félisten

Ja mondjuk ennyire nem hianyoznak a csillagok. :DDD mondjuk egy par nap szabit be lehetne ficcenteni.

CHIPman: Az a proci igen harmatos ide szvsz. :K

(#2415) CHIPman válasza Lauda (#2414) üzenetére


CHIPman
nagyúr

Hája, neked könnyű. ;] A többi gémnél is ennyire visszafogná, ha 1280-ról váltanék FullHD-ra, vagy ott nem olyan lényeges? Amúgy most akarok venni AthlonII X4-et.

hardverapro.hu/tag/chipman

(#2416) csoli31 válasza Csabee. (#2413) üzenetére


csoli31
aktív tag

Amúgy elértem az 50-es szintet is. :B Csak azt nem tudom, hogy hol vannak azok a kocsik amiket kapunk?! Kerestem már mindenhol, de nem lelem. :N

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#2417) zuchy válasza Lauda (#2414) üzenetére


zuchy
őstag

Nekem az otthoniban E6750@3,2GHz alapfeszen, + 8800GT 1680x1050-be simán viszi. :U

PC-STYLE.hu

(#2418) Csabee. válasza csoli31 (#2416) üzenetére


Csabee.
nagyúr

50es szint után mi van? Megáll a pontozás is? Vagy mi történik? Még lefekvés előtt beszerzek pá csillagot gyorsba :D Már 5 meg is van:DD

Üdv: Csabee.

(#2419) Lauda válasza CHIPman (#2415) üzenetére


Lauda
félisten

Hat 1280-rol full hd-ra valtani eleg nagy minosegromlast eredmenyezne azonos sebessegnel vagy kolteni kell rendesen. Meg ehhez a gephez se akartam 1920-at, hogy ne kelljen xarakodni a beallitasokkal. Amd-t tuti nem vennek, mikor 40k az i7 hasznaltan. :D

zuchy: :F

[ Szerkesztve ]

(#2420) kisza25 válasza CHIPman (#2412) üzenetére


kisza25
félisten

ez tutira proci limit :N

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2421) Free04 válasza Free04 (#2390) üzenetére


Free04
tag

Mégiscsak megy a patch, a google segített :D :C
Mindjárt a hamachit is felveszem

(#2422) sosmocsok


sosmocsok
csendes tag

Na, befektettem ma egy ócskább kormányra, látványos a javulás :D Pedig még nem is tudom igazán, melyik gomb mi. Bill+ Zonda R 2:24 Spaban, ezzel az anonim bigyóval már jópofább így pár kör után :DD

A hardver az, amibe bele lehet rúgni :)

(#2423) Free04


Free04
tag

Nincs valakinek kedve most kipróbálni h megy-e hamachin? :U

(#2424) Zin válasza Free04 (#2421) üzenetére


Zin
senior tag

kocka :DD

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#2425) Zin válasza Csabee. (#2418) üzenetére


Zin
senior tag

Megall a tudomany :D

░▒▓█.:Itt a tél! Lassan lehet Core i-zni:.█▓▒░

(#2426) apollo12 válasza Lauda (#2419) üzenetére


apollo12
veterán

amit használtan veszel és nagyon olcsó nagy rizikó hogy szarrá tuningolták és bedöglik majd

[ Szerkesztve ]

(#2427) Lauda


Lauda
félisten

Na felnyomtam a patchet, az egvilagon semmi sem valtozott, se eger, se betoltes, de legalabb nem lett rosszabb. :DDD

apollo12: Badarsag. Ami nem doglott meg tuning kozben, az mar nem is fog utana.

kisza25: Szedd ki a mentest es rakd ujra, 10 perc az egesz. :) Ha nem megy a mentes akkor max behoptad. :DD

[ Szerkesztve ]

(#2428) kisza25


kisza25
félisten

most kénytelen vagyok ablakos módban játszani :W még a rendszer visszaállítás sem segített :W

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2429) Tomi 16


Tomi 16
őstag

Hali Evry...
Első benyomásom erről a játékról h letöltöttem,és feltelepítettem és 1*erüen nem tudom elindítani a Gamet Hibaüzenet,meg h elnézést kér a windows szar.. már így kezdődött nálam jó szar lehet már ez a játék ha el sem indul...
Valaki tudna ebben nekem segíteni,mert ha ennyire szar ez a Game akkor inkább letörlöm és maradok a jó kis GRID-nél.

Üdv:Tomo

(#2430) zuchy válasza Lauda (#2419) üzenetére


zuchy
őstag

Lehet, hogy sok ramot használ, olvastam, hogy sok kocsinál 2 giga felett. Szóval akinek 2 giga, vagy kevesebb ramja van, az vegyen, és lehet, hogy gyorsulni fog. Majd hétvégén csinálok tesztet, de nekem ugyanúgy megy elllenfelekel, mint azok nélkül, szemre. Lehet, mert ramból betáraztam. :D De bőven játszható.

[ Szerkesztve ]

PC-STYLE.hu

(#2431) Lauda válasza zuchy (#2430) üzenetére


Lauda
félisten

:F

Kozben megjavult a patch khhhmmm, van eger is, meg gyorsabb betoltes. ;]

[ Szerkesztve ]

(#2432) Mariann294 válasza csoli31 (#2409) üzenetére


Mariann294
őstag

Aztarohadt!! :Y Már ennyi,és a 4. szint még kész sincs?? :D

(#2433) blazsey2 válasza csoli31 (#2409) üzenetére


blazsey2
senior tag

Nem semmi :R Látom a TDU-t hanyagolod :D

PSN ID:blazseydr

(#2434) kisza25 válasza csoli31 (#2416) üzenetére


kisza25
félisten

erre a jutalom autó dologra én is kiváncsi lennék hol vannak :F

Eladó Tarrington House TH AD3020 páramentesítő, használt, jó állapotú. Ár: 25000Ft 600W Napi akar 20liter 3,5 literes tartály Max 52 m² 30cm x 35cm x 52cm 14kg

(#2435) Sonja


Sonja
veterán

Másnak is csökkent a töltési idő a patch-től? :F Nálam nagyon gyorsan betölt már. :C :)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#2436) csabicska


csabicska
senior tag

Patchet feltettem de nincs egér,nem vettem észre h a töltés lassult volna. Win7.rendsz.
Vagy vmit nem jól csináltam? Rákkatintottam vmi piros csikok elindultak aztán kész ennyi. Vélemény? :)

-Galaxy S20 - The best-

(#2437) Gulyo


Gulyo
tag

Valakinek van valamilyen autója valamilyen beállításokkal DRIFTRE ??????? :W :W :W
Úgy értem HASZNÁLHATÓ :DD :DD :DD

[ Szerkesztve ]

P35/DS4 ~ E8400@4000 ~ Xigmatek S1283 Red Scorpion cooler ~ a-data 2x2 gb 800+ ~ Gigabyte 9800 GX2 ~ WD Raptor 160GB ~ Logitech Z-5500 ~ X-fi Gamer Fatality ~ Enermaxx Liberty 620 ~ Samsung 2493HM ~ Logitech G25 ~ Razer Lachesis ~ ZBoard

(#2438) pityeszka válasza kisza25 (#2428) üzenetére


pityeszka
őstag

Nincs bekapcsolva az ablakos mód a k.beállításokban.?

mod: már vagy 3xor felraktam a javítást, de továbbra sem müxik. :F

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2439) szpal17


szpal17
őstag

Sziasztok!

Lenne egy kis problémám az irányítással. Egyszerűen nem nagyon tudom az autót a pályán tartani..., a kanyarokban az autónak automatikusan megy ki a segge.. Egy xbox 360 gamepaddal próbálgatom.
Tud valaki esetleg valami finomhangolásos megoldást? Vagy esetleg leírhatná, hogy miket állított be.
Ez így elég játszhatatlan...(probálgattam profin mindent kikapcsolva és enyhe rásegítésekkel is, persze max rásegítéssel nem szeretném már, mert annak nincs értelme)

(#2440) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Nem hiszem el!
Két hete vettem életem első ATI-ját, és azóta csak copok vele! :W
Nem tudom mi történt, de most már több autó esetén annyira leesik az fps, hogy nem tudom irányítani a játékot. Ráadásul tegnap 4x lépett ki a Nordschleife közben... :O

(#2441) Veron válasza szpal17 (#2439) üzenetére


Veron
őstag

Hi!

Nem tudom pontosan mi lehet a gond, de hasonlít(hat) az enyémre. Ha a kigyorsításoknál nem tudod megtartani, akkor az simán lehet a steering lag miatt, mert késik a kormányreakció, azaz még mindig enyhén kanyarodik, mikor te már egyenesbe tetted a kormányt/kontrollert.

[ Szerkesztve ]

"Hisztéria... Csak nők kaphatják meg, és csak férfiak halnak bele."

(#2442) romero28 válasza bokrosolajos (#2440) üzenetére


romero28
senior tag

ati-nál a physx-et teljesen le kell lőni asszem :K

kisza25 : nálam is volt olyan , hogy ablakos módban indult a játék , de a beállításoknál át lehet állítani teljes képernyőre .

[ Szerkesztve ]

(#2443) Skizz


Skizz
addikt

Bakker miért ugrál minden kocsi? Veszek egy 1. vagy 2. szintű felfüggesztést bármibe, és úgy dobálja a seggét mint egy jóllakott kurva. :((( Picit megnyomom a gázt, megyek kb. 70nel és a nyílegyenes szakaszon elkezd néha ugrálni és hallom ahogy csikorognak a gumik amikor leér a földre. Azt hittem, hogy kemények a gumik, levettem a nyomásból, de ugyanolyan sz*r. Most konkrétan egy E46-tal megyek, enyhetuninggal, de már sokszor tapasztaltam ezt, csak nem figyeltem rá oda mert mentem mint a barom. Most lelassítottam, és 60-70-nel is ugrál minden. :F

(#2444) bokrosolajos válasza romero28 (#2442) üzenetére


bokrosolajos
őstag

ati-nál a physX nem állítható, mert nem tud mit kezdeni vele
De ahogy olvasom az EA honlapján, nVidia tulajoknál is előjött a sok autó sok fps esés

De valaki írt egy érdekes dolgot: akik win98 kompatibilitás módban indítják (mert csak úgy indul el ez a sz@r), kapcsolják ki a winfosban a látványelemeket és akkor javul valamit a helyzet?! Nem tudom kipróbálni, melóhelyen vok

(#2445) Skizz válasza bokrosolajos (#2444) üzenetére


Skizz
addikt

NV esetén is a cpu számolja a physxet, nem? Csak azért kellett, hogy lehessen valamire fogni az AMD-s lassúságot. Mondjuk nekem sok gondom nincs vele 4850-nel, nem fagy, megy rendesen, de amit a többieknél művel az vicc. Ezt is megvette kilóra az nv.

(#2446) bokrosolajos


bokrosolajos
őstag

Tessék, aki az egyik fejlesztővel szeretne kedvesen, angolul eltársalogni, itt az elérhetősége:
[L:Andrew@NeedforSpeed.com]Andrew@NeedforSpeed.com[/L]

És tuti nem a PissX a probléma, hanem maga a graf engine.

(#2447) bagyulajuve válasza Skizz (#2443) üzenetére


bagyulajuve
addikt

Nekem csak a Corvette-nél volt ilyen, de pl egy Nissan GTR-nél vagy most a Lamborghininél nem tapasztaltam ilyet, ja meg az említett E46-nál sem, igaz én fullra tuningoltam.

Resistencia eterna

(#2448) pityeszka válasza Skizz (#2443) üzenetére


pityeszka
őstag

Nálam is ezt csinálta az E46-os, pattogott mint kecske*zar a deszkán.Most a Porsche 911GT2-re tettem egy k.kitet és az is elkezdett dobálózni.

Egy katona mindig parancsokat követ, de egy harcos csak a szívét követi. >>>Steam ID: p1tyeszka<<<

(#2449) bagyulajuve válasza bagyulajuve (#2447) üzenetére


bagyulajuve
addikt

bár most jut eszembe, hogy az E46-ossal csak drifteltem ott lehet nem jött ki a pattogós dolog

Resistencia eterna

(#2450) barnam_ válasza kisza25 (#2434) üzenetére


barnam_
nagyúr

Amikor kiválasztod az autókat a verseny előtt, a 9-es gombbal jobbra mész, és ott lesznek. Képet is találsz a topicban, ha rákeresel a "jutalom" szóra :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.