Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#356) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Nekem 2 dolog nem jön be nagyon, PC-n játszva. Mindkettő azért mert nagyon lustán van portolva konzolról.
a) ki tudja hanyadik NFS ahol a menüben Q E meg hasonlókkal kell navigálni. Egy egér opció annyira nehéz? Megszokható, de nagyon fapados...
b) a grafika optimalizálatlansága. Hiába van opció, high alatt (medium és lefele) gusztustalanul és indokolatlanul mosott, csúnya. A pár éves NFS rebootnál fullmaxon is hányás volt az egész, kb felskálázott minden. FXAA kb dísznek van, olyan recés minden, muszáj max AA-t állítani. Sok másban az FXAA is egész szép. Továbbá brutálisan terheli a gépet nonstop. Már a menüben is maxon fűti a cput meg vga-t, sőt, mielőtt lejjebb vettem volna, konkrétan a garázsban volt hogy visszahúzta failsafe miatt a teljesítményt és kb 3 fps-em volt. Ezt sosem tapasztaltam, egy játéknál sem, pedig sok friss címmel játszok és szépen futnak. Ez katasztrófa. Továbbá mint említettem, folyamatosan swappel, tölt a játék kint. Tudom, HDD nem menő manapság, de szintén sosem tapasztaltam sehol ilyet. Max akkor mikor be volt kapcsolva a relive, vagy aminek nvidián hívták, clip visszanézés miatt. Sajnos ez is abba esett bele hogy csináltak ps4-re xo-ra valamit, pcre meg csak ráhúzták. Mondván úgyse az lesz a nagyobb piac hanem a konzol.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.