Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#251) Viper26 válasza mate182 (#249) üzenetére


Viper26
nagyúr

Koszi. :R

415K? :Y

Pixel 7 | FR955

(#252) Viper26 válasza ADAM1337 (#250) üzenetére


Viper26
nagyúr

pH-s crew-ba beléptem, majd gondolom elfogdja valaki, részemről oké lenne egyébként. :)

Pixel 7 | FR955

(#253) Joccc07 válasza Viper26 (#252) üzenetére


Joccc07
addikt

Jövök jövök.

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#254) Viper26 válasza Joccc07 (#253) üzenetére


Viper26
nagyúr

Köszi. :R

Pixel 7 | FR955

(#255) lejo


lejo
csendes tag

Üdv ismét!
Összegeznék egyet és adnék pár tanácsot ha engeditek,elérve az 50.szintet . :)
Autókkal kezdenén először.Úgy álltam neki a játkéknak hogy lesz egy régebbi oldscool kocsim(Skyline :) ) amit majd engine swappal és minden jóval megáldok hogy végig velem legyen......sok pénz beleölése után tapasztaltam meg hogy hiába erős a kocsi a kanyarokkal nem bír mit kezdeni(nem driftel,tolja az orrát).Lehet én voltam az ügyetlen,de amint egy újabb kocsiba ültem(Ford GT) hirtelen úgy éreztem hogy lehet mégsem velem van a baj :D (pedig az car level ugyanakkora volt)
Jelenleg 400+ os és még mindig ugyanolyan kezes mint amikor megvettem.
Összegezve:Nekem az jött be jobban hogy a pénzemet inkább egy új kocsira költöttem minthogy a régit fejlesszem.Elérve a max szintet mostmár foglalkozok a régiek tuningolásával hisz a pénz már nem akkora akadály :DD

Másik,rendőrök.
Nekem nagyon tetszik hogy nem egyszerű meglógni előlük.Alacsonyabb szinten jobban érdemes tartani tőlük hisz nagyon gyorsan felkúszik a Heat level 3-4 re ahol már a Corvetteket nem lehet lehagyni.Érdemes 3-as Heat levelnél inkább visszamenni a garázsba mert 4-5 ös szinten már kicsi az esély a meglógásra és nagyot lehet bukni.Viszont erősebb kocsival nyugodtan lehet Heat 5 re is menni mert itt már bőven nagyobb az esély a szökésre(persze ugyanúgy meg lehet szívni).
Itt már érdemesebb a Heat alapú küldiket csinálni ami jobb tuningcuccokat ad.Level 50 után adja az Ultimate cuccokat is.
Szóval jobb kocsi-->hosszabb éjszakázás és nem kizárt hogy 4-5 erős futam után Heat 5 ön 1 millió Rp-vel mész a garázsba vissza ;)

"szemet szemért,s a világ megvakul"

(#256) Snip3r_HUN


Snip3r_HUN
addikt

Egész jó este volt. :D


[ Szerkesztve ]

In space, no one can hear your coils whine... | HP Omen 15 | PS4 Slim 1TB | Huawei P20 Pro

(#257) yagami01


yagami01
aktív tag

dombi81

Így utólag... én sem értelek teljesen, de nyilván mindenkinek nem tetszhet. A Dirt-nek megint más a célközönsége, a Forza Horizon-nak lehet nem annyira. Mindkét szériának van egyedi grafikai stílusa tán, így igaz. De ez az összes motorra igaz. Tehát nem csak az Ego-ra és a Forza alatt lévőre, hanem a Frostbite-ra is. Erről is már messziről meglehet mondani, hogy Frostbite. Szóval ha így nézzük ennek a motornak is ugyan úgy van egyénisége valamilyen szinten, mint az említett két széria alatt lévőnek. Abban viszont egyetértek, hogy a régebbi részek grafikai stílusukban is jól elkülöníthetőek, az utóbbi három rész viszont annyira nem. Kivéve talán a 2015-öt, ott egy bizonyos árnyalat uralja a játékot. Mint az MW-nél és Carbonnál, csak talán nem annyira erősen. De ha összehasonlítod a két játékot vagy játszol vele látod.
" Ott legalább törekedtek arra, hogy élvezhető legyen. "
Jelenleg a Ghost is törekedett rá, ez látszik. Nem véletlenül van ennyi jó benyomás a játékról és ér el hosszú évek óta normális értékeléseket ( tehát az sem igaz, hogy folyamatosan süllyedne a színvonal, a Heat-el pont, hogy emelkedőben van ). Az UG/MW/Carbon éra szerelmesei élvezik a játékot, s ez nem lehet véletlen. Az irányítás elvileg sokkal jobb lett, mint a Payback esetében. Az éjszaka pedig hozza az Underground, Carbon érzést. Még ha nappal többek szerint több helyen csúnyácska is a játék, éjszaka ezeket a "hibákat" nem látod, s a város fényei hihetetlen hangulatot árasztanak egy-egy zápor kíséretében. Megidézve a régi emlékeket. Szerencsére a Ghost úgy néz ki feljövőben van. Remélhetőleg érzik, hogy miért sikerült ez most jobban és mitől lehetne még jobb.

Amúgy tavasz környékén szerintem írok egy összegzést a Ghost-nak, mi volt jó a Heat-ben ( hogy lássák az irányt ) és mi lehetne még jobb/mi kerülhetne még bele a következő játékba. Ha gondoljátok megoszthatom majd itt is, s ha egyetértetek Ti is elküldhetitek ( vagy írhattok hasonlót ), hátha lesz valami hatása. Próba szerencse. Sőt, bizonyos dolgot még ilyen petíciós oldalra is kiraknék. Oda bármit lehet? Jó lenne egy Razor/Cross visszatérés petíció. :) A Heat után egy jól kivitelezett Carbon folytatás ütne. Na, de erre majd visszatérünk. :P

(#258) Yeffy válasza yagami01 (#257) üzenetére


Yeffy
veterán

En csak olvasgatom egyelore, mik a visszajelzesek, tapasztalatok, de az utolso bekezdesedet hatarozottan tamogatom! :K

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#259) Viper26 válasza yagami01 (#257) üzenetére


Viper26
nagyúr

Pont tegnap gondoltam erre, hogy remélem ezt az irányt tartják. :)

Pixel 7 | FR955

(#260) SH4D0W2011 válasza yagami01 (#257) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Egyet értek. :K Ha elkészülsz ezzel az írással a jövőben, én is szívesen elolvasnám.

(#261) GEIL


GEIL
addikt

"Régi motoros" NFS rajongóként ( Mindegyik rész megvan, de az UG/UG2/MW/Carbon voltak a kedvencek.....Pro street is bejött mert voltak újítások...stb. ) egyenlőre csak figyelem a teszteket és videókat róla.....de egyre jobban hajlok felé hogy megvegyem PS4-re. Úgyhogy hamarosan csatlakozom hozzátok. :R :DDD ;]

i7 13700k - 32Gb DDR5 - RTX4070 /// i5 9600k - 16Gb DDR4 - RTX3060 /// i5 4570s - 16Gb DDR3 - GTX1650 -------------------------------------------- PS5 /// Samsung S23 Ultra 5G /// Xbox Series X --------------------------------------------

(#262) bandi0000


bandi0000
nagyúr

Kár vóót rákeresni a Track List-re [link] :DDD

Xbox One: bandymnc

(#263) Barell válasza bandi0000 (#262) üzenetére


Barell
senior tag

Atyaúristen nemár... eddig szerettem ezt a zenét, ez botrány...

(#264) yagami01 válasza Barell (#263) üzenetére


yagami01
aktív tag

Igen, a napfényes Miami-hoz illik, de így már picit máshogy néz rá az ember. :D
( Egyébként köszi a támogatásokat! Majd mindenképp írok. (: )

(#265) SH4D0W2011 válasza bandi0000 (#262) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Ójaj. :DDD

(#266) Ravenc válasza Yeffy (#258) üzenetére


Ravenc
csendes újonc

Bring back Razor/Cross/Mia peticiót bármikor aláírom :D

(#267) Yeffy válasza Ravenc (#266) üzenetére


Yeffy
veterán

En is, bar en hozzacsapnam Nikkit meg Dariust legalabb a Carbonbol! :D

[ Szerkesztve ]

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#268) yagami01


yagami01
aktív tag

Úgy döntöttem, hogy minél előbb, tehát kb. most megcsinálom a petíciót. Tavasszal jó lenne úgy megbombázni őket, hogy már van valami a kezünkben. :) Öt aláírás szükséges, hogy láthatóvá váljon az oldalon. Remélhetőleg össze tudjuk hozni, még ismerősök között is megosztom, hátha rászánják magukat. Erre találjátok ( remélem nyelvtanilag minden ok :D ):
[link]

(#269) yagami01


yagami01
aktív tag

:)

(#270) SH4D0W2011 válasza yagami01 (#268) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Én aláírtam. :)
Az a kép meg nagyon jó, meg is kéne már néznem a Verdákat, mert az én életemből eddig kimaradtak ezek a filmek. :D

(#271) lejo válasza yagami01 (#269) üzenetére


lejo
csendes tag

Én is aláírtam.
Kis plusz:a mapon ha területenként összeszeditek az összes flamingót és graffitit akkor különböző neonokat olhattok fel a kocsi alá(általában pulzáló fények,vagy több színűek)
És ha az adott területen a "Activities"-t is megcsináljátok 3 csillagra(ugratás,drift,speedtrap) akkor új gumifüst színt lehet feloldani(lila,pink amit nekem eddig sikerült)
Tudom hogy ez megtalálható a neten is de gondoltam megosztom hátha vki nem olvassa. :) Kocsit meg ugye akkor ha az összes megvan a térképen :))

"szemet szemért,s a világ megvakul"

(#272) PeAdam


PeAdam
tag

Az első komolyabb magyar kritika is megérkezett a játékról. Egyébként nekem már a Payback is tetszik, így a kritikától függetlenül ezt is ki fogom majd próbálni.

https://leet.hu/2019/11/11/limp-my-ride-need-for-speed-heat-kritika/

Ryzen 3700X, 32Gb HyperX Predator 3200 MHZ RGB, RX 5700 XT Asus Strix OC 8GB

(#273) Mizol29 válasza PeAdam (#272) üzenetére


Mizol29
senior tag

Ezt az oldalt inkább hagyjuk is az íróval együtt.

(#274) dombi81 válasza Mizol29 (#273) üzenetére


dombi81
senior tag

A nyelvhasználat néhol túl vulgáris, vagy modern, ahogy manapság néha mondani szokás, de attól még megragadhatta a cikk szerzője a lényeget.
#275 Bólogasson akinek jólesik, én inkább csalódott vagyok, hogy az EA-nak már évek óta nem sikerül hoznia a színvonalat. De jó, hogy még ennek néhányan tudnak örülni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#275) Viper26 válasza dombi81 (#274) üzenetére


Viper26
nagyúr

Akkor bólogass rá nyugodtan. :DDD

[ Szerkesztve ]

Pixel 7 | FR955

(#276) Ravenc válasza yagami01 (#268) üzenetére


Ravenc
csendes újonc

Esetleg oszd meg az NFS redditen, biztos sokan vannak akik szívesen látnák őket újra.

(#277) uyka


uyka
tag

Üdv!
Senki nem járt úgy, hogy meglenne a gépe hozzá és még el sem indul? Nem, hogy alacsony grafikán hanem sehogy egyáltalán? Nem tudom megérteni, hogy miért. Péntek óta itt szenvedek vele és bosszant ha már megvettem.. :((( Újra telepítettem már a játékot C-n volt másik partícióra telepítettem akkor sem.. Összes driver frissítve a windows is és még sem... Valakinek valami ötlet tipp? Hátha valami egyszerű dolog és nem jutott eszembe.. :U
[link] [link]
Ezt a kettőt találtam és próbáltam is és sajnos semmi.. Semmi hibakód semmit nem dob csak nem indul... :o

https://www.facebook.com/hegyiburkolas

(#278) yagami01 válasza dombi81 (#274) üzenetére


yagami01
aktív tag

A lényeget... ami szubjektív. A cikk szerzője sokmindent máshogy lát, mint sokan ezzel a játékkal kapcsolatban. Ami mondhatjuk, hogy nem baj, elvégre mások az ízlések. Részletezhetem.
" Annyit legalább el lehet mondani a városról, hogy grafikailag rendben van. "
Nem, nincs rendben. Borús időben, esőben és éjszaka talán, de egyébként ebből a szempontból nem hibátlan.
" érdektelen és szürke még éjszaka is "
Éjszaka egész más arcát mutatja a játék, mások a zenék és a fények pont, hogy megadják az UG-Carbon hangulatot, ami jót tesz a játéknak. A hangulattal - végképp este, ha szeretted az UG-Carbon részeket - nincs gond. A gyalogosok hiánya pedig engem sosem zavart, megszoktam, hogy 15 évvel ezelőtt sem voltak és most sem.
" azonban a tény, hogy ez volt az egyik legélvezetesebb tevékenység a Heat-ben "
Ha választanom kéne, inkább mondanám az éjszakai kocsikázást, versenyzést neonfényben vagy a tuningot, mint legélvezhetőbb jelenség a Heat-ben, nem pedig a Criterion féle táblatöréseket...
" Nagy dicséret jár azonban annak a csapatnak, aki az időjárást kódolta, illetve annak a vizuális dizájnját. "
Ezzel egyetértek.
" Ha ez nem lenne elég, a Heat lépten-nyomon a középszar sztorijával próbál traktálni. "
A telefonhívások is jelen voltak mindig a játékban. Ráadásul ezen is javítottak, mert bár vannak, de azért nem annyit szól az a telefon és olyan idegesítően, mint a 2015-nél. Sőt, itt nem is zavaró számomra. A történet pedig szintén fejlődött az előző rész(ek?)hez képest, még ha szintén nem egy hűha. Az MW történetét én nem szaroznám, még ha pofon egyszerű is, akkor sem, szerintem az jó volt. Ahogyan itt ha már kritika és ha már MW-t szerette utoljára az író, igazán megemlíthette volna, hogy az MW történetére húzták rá ezt is, legalábbis kezdetben teljesen egy kaptafa. Ezt én is eltudtam volna fogadni, mint kritika, hogy 2x próbálják eladni ugyan azt - ez azonban nem hangzott el. (Egyébként számomra ez sem baj. Belefér az összegyúrjuk koncepcióba is.) Az viszont tény, hogy elnevezéseknél talán itt-ott lehetnének ötletesebbek.
" Az egyik kellemes mechanika a kocsik törhetősége. Illetve kellemes és fontos lehetne, ha számítana is valamit. "
Számít. Először én is azt éreztem, hogy roncsolódhatna jobban pl. ha neki mész egy másik autónak, de azért a rendőröknél érezteti ez a mechanika a hatását. A tesztíró bizonyára nem vett részt hosszas üldözésekben úgy heat level 3-5 környékén. Hálát lehet adni olyankor egy-egy benzinkútnak. Továbbá ebbe tetszik az, hogy csak 3x javíthatod meg az autód így a garázsból kijőve. Ez pozitív, hogy nem végtelen lehetőséged van rá.
" A probléma az, hogy alacsony körözöttségi szinteken alig növekszik a hírhedtség, magasabbakon pedig iszonyú rendőri túlerővel találjuk szembe magunkat. A Heat igen komoly balanszírozási problémákkal küzd, és nem csak ezen a téren. "
De ez valamilyen szinten logikus, nem? Alacsony körözöttség, nyilván kevesebb hírhedtség, mert kevesen is keresnek... és ezért kevesebb rendőr. Magas körözöttség, nyilván több hírhedtség és többen keresnek, éppen ezért sok rendőr...
" Persze nem ez az egyetlen probléma a játékmechanikák egyensúlyával. A versenyek nagyjából 80%-a sprint vagy körverseny, ahol általában kilométereket verek az ellenfelekre. "
A 80% nem tudom mennyire állja meg a helyét, de ebben lehet valami, főleg az elején. Később ugye megnyílik az off-road, time attack, drift, de ezek nem tudom mennyire ellensúlyozzák a másik kettőt. A Drag-et (és esetleg egyéb játékmódokat) hiányolom.
" az autókázás még mindig kielégítő árkád élményt nyújt, ahogy eddig is, kellemesen túlkormányozott, szinte súlytalan dodzsem autókkal, sok falnak csapódással meg persze a kimaradhatatlan nitróval "
Nem említi az irányítás változást, tán az előző két résszel nem játszott az illető, mert ezt többen is tapasztalják. A súlytalan autókról pedig annyit, hogy... eddig pedig az volt a gond, hogy tégla. :D
" Az NFS-ből trendteremtő széria helyett trendkövető lett, csak az Assassin’s Creed sorozattal szemben, amely új és izgalmas trendeket követ, az egykori listavezető a saját, tíz évvel ezelőtti trendjeit próbálja újra leerőltetni a torkunkon. "
Nos, az új, az nem mindig jobb. Sőt. És ez az is lehet, hogy az AC-ról is elmondható, de tény, hogy próbálkoztak. Tíz évvel ezelőtt egyébként Shift volt, aminek köze nincs ehhez, de... ez megint más kérdés. Szóval igen, valóban trendkövető lett. De miért lett az? Mert 2009-től 2015-ig ( 4 játék ) egy csepp tuningot nem kaptak a játékosok. Próbálkoztak mindenfélével. A 2009-es Shift és 2010-es HP nem sikerült rosszul, de még is csak voltak ott is kritikus hangok, akik ezt az irányt hiányolták. Aztán később, 2011-től kezdve ( The Run ) ezek a hangok csak felerősödtek. Elvégre kezdetben hiába voltak jobb játékok tuning nélkül, ekkorra már a minőség is kezdett alább bukni. És az emberek visszasírták az UG-MW-Carbon időket. Emlékszünk Shift-nél mi volt a szlogen? " A Need for Speed nem vész el, csak átalakul. " Aztán mi lett belőle? Nem sok minden. Mert az NFS rajongók legnagyobb részének erre van szüksége.
" Aki azonban az UG2 - Most Wantedes időket sírja vissza, annak az a rossz hírem van, hogy a széria ezen darabja sem tudja visszahozni azt az izgalmat, amit az akkori versenyek nyújtottak. "
Éjszaka pedig részben pont, hogy az UG hangulatot sikerült elkapni (kis Carbonnal), ráadásul MW-s rendőr üldözésekkel kombinálva. (Úgy látszik ez is szubjektív.) Többektől lehet olvasni, hogy azokból az időkből tért újra vissza a sorozathoz.
A pozitív értékeléssel is van amiben nem értek egyet... Szép grafika. Van ahol szép, de én nem általánosítanék. Hatalmas autófelhozatal. Valóban végre túlléptük a százat jócskán és még tán jönnek is hozzá és ez jó felhozatal meg minden, de a hatalmas jelző szerintem túlzás.
A tolakodó sztori... azt elfelejtettem mondani, hogy szerintem sokkal ritkábban van átvezető videó (főleg ha a versenyeket csinálod először és nem a főküldit), mint a 2015-ben vagy Paybackben. Ami jó. Szvsz ebben is fejlődést látok, nem értem a tolakodást.
A dialógusok valóban nem nagy erőssége a Ghost Games-nek. Régen Black Box-nál valamivel jobbnak éreztem ezeket (is).
" Egyszer töketlen, másszor túl agresszív zsaruk "
Mivel ez napszaktól és Heat level-től függ... ezt sem értem.
" Kevés finomhangolás a garázsban "
:) Nem nevezném kevésnek. De látod ez is szubjektív. Ez nem kevés, de elhiszem, hogy UG-ban lehetett többet is és van még hova fejlődni ez irányban a Ghost-nak. Azt viszont nem említi meg, hogy vannak olyan dolgok, amiket most lehet először. Pl. kipufogóhang és motorcsere.
Megnéztem, a CoD kritikára is azt írja, hogy " Nem nagyon mozdul ki a CoD-fortzónájából " pedig pont ez az. Ők is évek óta elmozdultak olyan irányba, ami a játékosok nagy részének nem tetszett és közutálatnak örvendett a széria kb. ( A WWII nekem tetszett. ) Most visszahoztak egy olyan hangulatot, ami régóta hiányzott a CoD-osoknak. És lám sokan CoD 4 - MW2 után tértek vissza hozzá és sokan elismerik, hogy nem lett rossz úgy, hogy nem voltak nagy CoD-osok. Valami hasonló zajlott most le az NFS-nél is. Van egy klasszikus NFS hangulat ( ami UG-MW-Carbon számomra ) és egy klasszikus CoD hangulat ( CoD 1 - MW2-3 számomra ) ami számít. Ezen részek hangulata vonzotta a legnagyobb tömeget a szériákhoz és alakította ki azok megítélését. Tehát az emberek nagy része ezt a hangulatot várja vissza. AMI NEM BAJ, HIÁBA RÉGI! Ha ezen játékok fejlesztői sikeres címet szeretnének letenni az asztalra ( és megszeretnének felelni ezen legnagyobb bázisuknak ), akkor a felsoroltak atmoszféráját kell megközelíteniük, elérni azt vagy túlszárnyalni azt úgy, hogy a hangulat nem változik. Lehet új dolgokat behozni, de a hangulat, az atmoszféra ne változzék. Lásd God of War, Forza sorozat, Uncharted, Tomb Raider, Hitman, Red Dead, GTA stb. Ezek sikeres szériák. De többek között azért (szerintem) mert a hangulatuk, atmoszférájuk megmaradt sorozathűnek. Pedig volt változtatás és újítás a Red Dead 2-ben és GoW-ban egyaránt bőven. Így oké az újítás. Úgy, hogy nem vesz el, csak hozzáad és nem vesz tökre más irányt. A zenekaros példát szoktam erre mondani. Ha van egy sikeres korszak (mondjuk a kezdeti 5 album), utána már az az igény a rajongók körében, hogy ahhoz hasonló hangzásvilágot kapjanak. Legyen persze más, ne ugyan az, minden albumnak meglehet a maga sajátossága, de ugyan azt a hangulatot árassza amitől megszerették az adott zenekart. Az NFS-nél és CoD-oknál pont ez volt a gond, hogy alsóhangon 90 fokot fordultak és elvesztették azt, amitől az emberek megszerették őket. Én nagyon örülök, hogy visszatértek ezek a sorozatok ahhoz a légkörükhöz, ami hozzájuk illik. :) Persze másoknak a még régebbi NFS jelenti azt, amit én itt elmondtam, de... én így gondolom. Bocsi, ha hosszú lett. :D

Köszi az aláírásokat! :)

[ Szerkesztve ]

(#279) yagami01 válasza Ravenc (#276) üzenetére


yagami01
aktív tag

Tervezem, csak -5 karmám van. :D Meg először az ötöt össze szeretném szedni. Kettő valahogy még csak összejön...

(#280) Daffni2 válasza yagami01 (#278) üzenetére


Daffni2
addikt

Atyaúristen,ezt így összehozni.Inkább játszottál volna helyette.

Nekem tetszik a játék élvezem,az,hogy más mit gondol róla teljesen érdektelen számomra.
Ennyi időt ne pazarolj felesleges dolgokra. :D

[ Szerkesztve ]

"Aki ad,az nyer"

(#281) LeventeV


LeventeV
senior tag

Sziasztok.
Indult PS4-es crew?
Szivesen csatlakoznek.

(#282) yagami01 válasza Daffni2 (#280) üzenetére


yagami01
aktív tag

Egyszer belefért. :P

(#283) undercover válasza LeventeV (#281) üzenetére


undercover
senior tag

Most csináltam egy PS4-est, Hungarian Crew névvel :)

Aki gondolja csatlakozhat.

LG OLED evo C3 // & // Playstation 5 // & // Galaxy S23//

(#284) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Aki ma akar kicsit crew-ba farmolni csatlakozzon a ph-s crewhoz és tolhatjuk.

origin: cars1dA

(#285) mate182


mate182
tag

PC-n énis várnék komákra, hogy menjünk farmolni :(

Per mare, per terram

(#286) Joccc07 válasza ADAM1337 (#284) üzenetére


Joccc07
addikt

Erre ráhibáztál. Nincs is kiírva a nevem sehova. :DDD

>Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#287) mate182 válasza Joccc07 (#286) üzenetére


mate182
tag

Majd küld már el a friend requ. megint mert temrésztesen félre nyomtam lányos zavaromban :D Köszönöm.

Per mare, per terram

(#288) ADAM1337 válasza Joccc07 (#286) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ph-s crew-ból lestem ki :DDD

(#285) mate182: felvettelek.

[ Szerkesztve ]

(#289) Skynet258


Skynet258
veterán

Srácok PS4 crew van? És milyen néven találom? :R

https://geekpulse.hu

(#290) SH4D0W2011 válasza Skynet258 (#289) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

undercover fórumtárstesó készített PS4-es csapatot, Hungarian Crew néven keresd.

(#291) Skynet258 válasza SH4D0W2011 (#290) üzenetére


Skynet258
veterán

Köszi este ránézek! :R

https://geekpulse.hu

(#292) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Más is észrevette hogy ha multizol akkor 2. kör után mintha feladnák a botok és visszavesznek a tempoból ?
280/300-as versenyre bementünk haverommal gyengébb autóval és simán nyerünk első kör még úgy ahogy kihívás utána még rajtunk marad a bot aztán semmi.

(#293) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

ÉÉÉS végre! Az első NFS Heat CROWNED videó. :C BERYL / NEED FOR SPEED HEAT

(#294) ADAM1337 válasza SH4D0W2011 (#293) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Lehet én vagyok a tájékozatlan de ez pontosan mi is ? (amúgy van a csatornáján kb 8 videó már a heatről)

[ Szerkesztve ]

(#295) SH4D0W2011 válasza ADAM1337 (#294) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Nem tudom, mennyire vagy otthon ebben az autós szubkultúrában, de láthattál már hasonló videókat, amik egy-egy nagyobb autós rendezvény után készülnek (SEMA SHOW 2018 - Full Aftermovie [4K]), vagy csak egy autó a témájuk (#lowrussian | Stanced Lada 2105 | 4K| 7teen media), a CROWNED csatorna ezt a stílust próbálja visszaadni különböző játékokon keresztül. :)

Igen, gameplay meg gyűjthető cuccok helyéről. Nem pedig ilyen. :K

[ Szerkesztve ]

(#296) Skynet258 válasza ADAM1337 (#292) üzenetére


Skynet258
veterán

Igen ez már nekem is feltűnt, bementem erősebb versenyre első körben több száz méter volt a lemaradásom, mondom ennek kakukk de nyomjuk le... harmadik körre 1km-re volt lemaradva a második. :F

https://geekpulse.hu

(#297) ADAM1337 válasza SH4D0W2011 (#295) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Csak a drift világát követem.
formula drift, drift masters, rds és társait. valamint rc drift modellezek 1:10 rwd(külföldi versenyek) , akkor azért maradt ki nekem ez.
Idek Sema ahogy hallottam mk5 supra widbody kit bemutató lett sajnos.

(#298) SH4D0W2011 válasza ADAM1337 (#297) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Az se rossz. :C
Igen, nagy sláger volt a Supra, de azzal a formával csinálhatnak bármit, szebb nem lesz. :(

(#299) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Tegnap Joccc-al mentünk pár kanyart farmolni.
Illetve zozzhun-al is folyamat játszunk.

Jocccal fotó(acura nsx, melette az enyém v8-as silvia 340 körüli pr-en):

Javultak az AI-k sokkal agresszívabbak lettek meg jött egy patch is tegnap 1.0.5 de notes-t nemtalálok róla.

[ Szerkesztve ]

(#300) ADAM1337 válasza SH4D0W2011 (#298) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát igen sajnos szebb nem lesz, de mindenhol nyomatják rc-s berkekben is van 3 gyártótól már az a bodé.
Próbálják emészhetővé tenni szerintem azért nyomatják mindenhol hogy megszokja a szemünk, de nem fogja.
Ha érdekel az rc drift: [link] mustangom a helyi pályánkon, de csatornámon van pár videó kaszni készítéseimről is.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.