Hirdetés

2024. május 10., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#301) Joccc07 válasza ADAM1337 (#299) üzenetére


Joccc07
addikt

Jó kanyarok voltak.:)

Nincs photomode ezek szerint:( .

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#302) yagami01 válasza Joccc07 (#301) üzenetére


yagami01
aktív tag

Hogy mivel tudod előhozni ne kérdezd, de van fotómód.

(#303) Joccc07 válasza yagami01 (#302) üzenetére


Joccc07
addikt

Akkor P billentyű. :DDD
Vagy nem.:D

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#304) yagami01


yagami01
aktív tag

Hétfőn interjú Simone Bailly-vel!


Beharangozó videó: [link]
Insta: [link]

(#305) dombi81


dombi81
senior tag

A fast travel melyik gomb pc-n, tudja valaki?

(#306) Ravenc válasza yagami01 (#304) üzenetére


Ravenc
csendes újonc

Nice, már csak Mia maradt akkor a régi MW crewból :D Meglepne ha vele is összehozná, Ő lett a legbefutottabb név a csapatból.

(#307) yagami01 válasza Ravenc (#306) üzenetére


yagami01
aktív tag

Meglátjuk, kíváncsi lennék rá. :P

(#308) bandi0000 válasza Ravenc (#306) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Mia Khalifa? ő tényleg befutott a film iparba :D

Xbox One: bandymnc

(#309) Yeffy válasza yagami01 (#304) üzenetére


Yeffy
veterán

Mondjuk engem meglep, h vele interjuzik, ahelyett, h inkabb Mia-t kapna mikrofonvegre, ha mar mindenaron MW, de erdekes lehet ez is.
Azert en remelem, h o is sorra kerul, meg par szereplo a Carbonbol is. Korabban irtam is a sracnak, meg masok is, remelem, lesz belole valami. :)

Big girls ride harder. ヅ || Kondi powaa'!

(#310) Ravenc válasza bandi0000 (#308) üzenetére


Ravenc
csendes újonc

:D :D neeem, Josie Maran a rendes neve az MWs Mianak :) van már vmi saját márkája is talán parfümbe

(#311) yagami01 válasza Yeffy (#309) üzenetére


yagami01
aktív tag

Reméljük a legjobbakat. :)

(#312) Barell


Barell
senior tag

Srácok, biztos fura a kérdés, de lehet valahogy totál újra kezdeni a játékot? :)

(#313) dragonfx


dragonfx
veterán

aki nyomja gyengébb géppel.
4gb vga és 8gb rendszerram elég neki menjen normálisan?

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#314) Joccc07 válasza dragonfx (#313) üzenetére


Joccc07
addikt

1050ti, 8gb ram van nálam. 30-70Fps-ig minden van. :DDD Teljesen játszható kompromisszumokkal.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#315) dragonfx válasza Joccc07 (#314) üzenetére


dragonfx
veterán

köszi.akkor nekem is el fog menni a profilomba levő géppel.bár nem írtad milyne procid van :U

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#316) Joccc07 válasza dragonfx (#315) üzenetére


Joccc07
addikt

Nem gondoltam meghatározónak mert az nálam pang. Max 70% kihasználtság ingame De inkább 50. Egyébként egy Ryzen 1500x.

Sisakgyűjtemény eladó-- https://hardverapro.hu/apro/star_wars_sisakgyujtemeny/hsz_1-50.html -->Gar taldin ni jaonyc; gar sa buir, ori’wadaasla<

(#317) yagami01


yagami01
aktív tag

Simone Bailly interjú:
[link]

(#318) yagami01


yagami01
aktív tag

Új rekord. A Heat-el játszottak az első héten a legtöbben ebben a generációban az NFS-ek közül. Pedig nem is kapott akkora reklámot... ugye, hogy csak jobb játékot kell csinálni... Remélhetőleg innét látja már a Ghost a helyes irányt.

(#319) Barell


Barell
senior tag

Csak számomra játszhatatlan ez a rohadt éjszaka? Lerázhatatlanok a rendőrök egyszerűen...

(#320) lejo válasza Barell (#319) üzenetére


lejo
csendes tag

Valószínű nemrég kezdhetted vagy az autód szintje alacsony még. Az elején egy bizonyos Heat szint(általában 3) felett az kisebb szintű autók nehezen rázzák már le a komolyabb rendőrautókat.
Érdemesebb gyakrabban a garázsba menni.
Ahogy fejlődik a kocsid úgy fogsz egyre tovább az éjszakában maradni ;)

"szemet szemért,s a világ megvakul"

(#321) Barell válasza lejo (#320) üzenetére


Barell
senior tag

Igen, 220 körül van a kocsi ratingje. Akkor egyelőre óvatosan éjszakázok. 3-as Heat levelt egyszerűen lehetetlen volt lerázni, löknek borítanak a corvettek. :)

(#322) lejo


lejo
csendes tag

Sziasztok!
Új problémába ütköztem.
Eddig a játék textúrás részével nem volt gondom(1050Ti) viszont most hogy kártyát cseréltem kinőtt a fű a betonból(msi rx590). :W
Így bár fluidabb a játékélmény csak a kanyarokat nem latom :DDD
Neten láttam hogy mások is panaszkodtak emiatt.Itt a fórumozók között találkozott valaki hasonlóval? :F

"szemet szemért,s a világ megvakul"

(#323) Mizol29 válasza lejo (#322) üzenetére


Mizol29
senior tag

Volt korábban aki írt ide hasonló problémával. Érdeklődj nála, hogy megoldódott e és ha igen hogyan. Nézz vissza pár oldalt. Nem rég volt.

(#324) szucstom válasza yagami01 (#50) üzenetére


szucstom
őstag

Sziasztok!

Nektek mi a véleményetek a játékról? Érdemes beruházni a játékba, vagy ha "végigjátszottam" akkor unalomba fullad? Jobb mint a remake NFS-ek?

szerk.: bocs, nem válasz akart lenni, új hsz :DDD

[ Szerkesztve ]

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#325) lejo válasza Mizol29 (#323) üzenetére


lejo
csendes tag

Köszi,megtaláltam. :)
Úgy fest majd egyszer helyre jön magától. :D

"szemet szemért,s a világ megvakul"

(#326) lejo válasza szucstom (#324) üzenetére


lejo
csendes tag

Hmm ha nagyon ráfekszel akkor 2 hét alatt ki lehet vinni(minden összegyűjthető cuccal együtt a mapon).
Utána viszont malmozás van.Ha nincs kivel összeülni akkor igazából nincs értelme felmenni.Én megvárnám hogy milyen fejlesztéseket/eventeket harangoznak majd be.
Sikeresnek tűnik a játék,ha foglalkoznak vele akkor jó ideig le fog kötni.
Én várnék ha nem olyan sürgős a vétel. :)

"szemet szemért,s a világ megvakul"

(#327) dombi81 válasza szucstom (#324) üzenetére


dombi81
senior tag

Látod, a fórumban a megjelenés óta túl sok mondanivaló nincs a játékról (sajnos), ebből már lehet következtetni. Egyszer el lehet vele játszogatni. Semmi több.

(#328) mate182


mate182
tag

Én adnék érte 8-10 ezer forintot, hogy támogassam mert ez egy jó kis játék lett. Én Origin accessel játszom. Viszont amennyibe kerül annyit nem ér a tartalom miatt. Én is megvárnám, hogy a jövő mit hoz. Potenciált látok benne. Talán majd a köv NFS....

Persze egy biztos rohadt jókat szórkoztam meg szórakozom :D
( azóta az R8 máshogy néz ki és csak 2x erősebb lol )

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#329) SH4D0W2011 válasza dombi81 (#327) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Aki akkor leírta, hogy szerinte jó, az inkább játszik, és nem jár így ide sokadszorra is megerősíteni a véleményét, mint te. :D

(#330) dombi81 válasza SH4D0W2011 (#329) üzenetére


dombi81
senior tag

Milyen jó lenne, ha valóban így volna. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#331) mate182


mate182
tag

Nemtudom ki mondta, hogy nincs fotó mód de én megtlaláltam :D
Még filter is van és minden amit szeretnél állítani.
Imádom a Miami Vice / Vice City hangulatot.

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#332) lejo válasza mate182 (#331) üzenetére


lejo
csendes tag

Hogyan lehet elővenni a fotó módot?

Off:most látom az Origin neved viszont nem tudtam eldönteni hogy ez valójában magyar játékoshoz tartozik-e így kitöröltelek :U
Nah majd visszaveszelk(Potzlevente1998) :DDD

"szemet szemért,s a világ megvakul"

(#333) dombi81 válasza SH4D0W2011 (#329) üzenetére


dombi81
senior tag

Most ismét nekiálltam, kb. tíz percig tartott. Megvan a 4K, minden ultrán, stb. Az első adandó verseny után újra kapásból kiléptem. Ha mobiltelefonra készítenek egy ilyen játékot, azt mondom: teljesen rendben van, korrekt, tömegközlekedési eszközön elszórakozom vele. De, hogy ezt valaki komolyan gondolja, akár PC-re, akár Konzolra.. Ne haragudj. :F

[ Szerkesztve ]

(#334) feri1014 válasza dombi81 (#333) üzenetére


feri1014
senior tag

Pontosan azt igazolod, amit SH4D0W2011 írt. Felfogta mindenki, hogy neked nem tetszik. De te folyamatosan leírod, ha kell ugyan arra a hsz-re válaszolva. Nem hibátlan játék, de az irány jó. Senkit nem kell meggyőzni arról, hogy ez márpedig szar. Mindenki el tudja dönteni magának. Te leírtad, hogy nem tetszik, nyugodtan lépj tovább.

Nekem tetszik a játék. A forza horizon mellett felüdülés a részletes tuning, rendőrök. Mégsem végzék virtuális önkielégítést naponta a topikban, hogy ez márpedig jó játék.

(#335) dombi81 válasza feri1014 (#334) üzenetére


dombi81
senior tag

Az irány azt jelenti, hogy esetleg önkielégítve kapisgálják hová is kellene visszatérni? Attól még egy próbálkozás az játék? Azt díjazni kell? Nem inkább arról van szó, hogy letesznek az asztalra egy még félig sem kész munkát, hogy gyarapodjon a bankszámlájuk? Hiszen ebben az esetben árulják inkább akár egy bétát, nem a vásárlót megtévesztve. Akkor teljesen korrekt volna. ;)

[ Szerkesztve ]

(#336) feri1014 válasza dombi81 (#335) üzenetére


feri1014
senior tag

Nem azért írtam, mert ráharaptam a trollkodásodra. Ezután remélhetőleg a többiek is ignorálnak és talán megunod a keresztes hadjáratodat. Ha nagyon viszket a kezed ott a privát üzenet.

(#337) dombi81 válasza feri1014 (#336) üzenetére


dombi81
senior tag

Dehogy trollkodom, törlöm ezt a topikot, a realítással kapcsolatos benyomásokat úgysem lehet itt megosztani. Uninstall végre megtörtént.

[ Szerkesztve ]

(#338) Gebriel


Gebriel
veterán

Sziasztok,

Mennyire indul be a játék az elejéhez képest?

(#339) ADAM1337 válasza Gebriel (#338) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A story nem lesz annyira pörgös mint a payback volt, ha ez a kérdés.

Mi online toljuk úgy eléggé jó a változatosság.

[ Szerkesztve ]

(#340) Gebriel válasza ADAM1337 (#339) üzenetére


Gebriel
veterán

Leginkább a versenyek érdekelnek, mert kb bár még nagyon a legelején vagyok, de egy story verseny után ad két szabad versenyt meg vannak a táblák.
A versenyek sem túl erősek.

[ Szerkesztve ]

(#341) szucstom válasza lejo (#326) üzenetére


szucstom
őstag

Köszi, akkor nemcsak én vagyok így vele:) megvárom a karácsonyt, akkor tuti leárazzák:)

PS4 ID: Z0D14C_1990; Manjaro KDE

(#342) mate182


mate182
tag

Amivel elkattintod a fotót... tehát jobb oldali joystick a kontrolleren..

- Nyomva tartod és eltünik a hud és akkor hangot is ad ugye a fényképezés.... szóval nyomva tartod érzésre mikor fényképezne > amivel kormányzol joystick elnyomod vele egy időben valamelyik irányba és kiugrik fotó módban, ott aztán foragthatod ide mehetsz oda mehetsz, filter képebeállítás szaturáció színek stbstbstb minden is van :)

Szeretném mindeki figylemét felhívni, hogy szerény véleményem szerint ezt a játékot ne játszák szólóba. Ugyanis egy szint után az ellenfél nem ellenfél. Bár azért egy HEAT 5 versenyt megnéznék mennyire gyalázza a player le az ellent ugyanis a játék rettentően #&@? ;] és ott már igencsak gyors autók vannak. Ha rossz a forma még egy HEAT 3 verseny is meg tud fogni. És a rendőrökről nem is beszéltem. Szóval csak a multipalyer. Egy player ellen azért más ám menni....

A multiplayerben látom az erősséget. Én idegenekkel is jokat szoktam menni.....

Szerintem ez egy jó játék. Olyan autókat tuningolok amiket rosszabb esetben életmeben sem fogok még csak látni sem...., "ingyen" ÉN eltudok Pepecselni az esztétikai tuningal akár 2 óra hosszát is.
Továbbra is úgy gondolom, hogy skilles a cucc. Kanyar vadász porscheval simán körbe autózok egy nálam akár 20 szintel erősebb autót ha nagyon koncentrálok. :)) (meg ha kanyargós a map)

Neked dombi tesó csak annyit üzenek, hogy engedd el ezt az egész fórumot mmint ezt a topikot. Nem kellesz ide senkinek. Ne vedd el a kedvét tök gáz dolog.... Nekem Full semmi elvárásom nem volt még csak ki sem akartam próbálni erre tolom éjjel-nappal ... ki gondolta volna.
Előítéletekkel a fejemben ilyen hozzá szólásokat látva lehet soha nem is kedztem volna bele. És nem szórakozok ilyen jól. :F :R És nem bántani akarlak. neked ez nem jött be értjük. Másnak még tetszhet.

[ Szerkesztve ]

Per mare, per terram

(#343) lejo válasza mate182 (#342) üzenetére


lejo
csendes tag

Wow és milyen jó ez a funkció! :D Köszi :R

"szemet szemért,s a világ megvakul"

(#344) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

Semmi.

[ Szerkesztve ]

(#345) Viper26 válasza mate182 (#342) üzenetére


Viper26
nagyúr

És PC-n?

iPhone 14 | FR955

(#346) lejo válasza Viper26 (#345) üzenetére


lejo
csendes tag

PrintScreen billenytűt kell hosszan nyomni ;)

"szemet szemért,s a világ megvakul"

(#347) Viper26 válasza lejo (#346) üzenetére


Viper26
nagyúr

:R

iPhone 14 | FR955

(#348) SH4D0W2011


SH4D0W2011
őstag

PlayStation Store-ban akciós a játék alap kiadása (15.393 Ft), ha valaki egy jobb akcióra várt volna ezen a platformon.

(#349) SH4D0W2011 válasza SH4D0W2011 (#348) üzenetére


SH4D0W2011
őstag

Illetve még annyi, hogy ha Alzán vesztek előtte feltöltőt, akkor kijön 8.500 + 3.400 Ft-ból. Itt szépen le van írva a menete.

(#350) IntelKiller7


IntelKiller7
veterán

10 oras triallal meddig lehet elvinni a jatekot? Elso 3-4 verseny aztan buy now?

Battlefield Hungary FB csoport: https://tinyurl.hu/OrvU/ | XO GT: Alwin4K

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.