Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13251) #40935168 válasza Real_Necro (#13250) üzenetére


#40935168
törölt tag

Bocs de utálom az egyenes képeket, amikor minden rendben van :DDD de miért is döntöd mellé a fejed ? Nem szédülsz el ? Hozok Daedalon-t jó ? ;] :P

Nem, szerintem nem. Mondjuk ezek iso3200 és zajszűrés nélkül, monitorom hellyelközel kalibrálva, passzolok.. ilyenre húztam a színeket mert az eredetik pfff ez a narancssárga mindenhol elég nehéz.. (és volt egy fehér fényes díszített fa , háttérben látszik).

Egyébként így mentünk és ilyen is történt :K Klassz volt tanulni vakutrükköket.. de én csak werkeztem ezeket, nem vakuztam most.

(#13252) Real_Necro válasza #40935168 (#13251) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, ha neked tetszik a döntögetés... :U Nem nagyon találkoztam még olyan portré sorozattal, ahol állandóan jobbra-balra "dülöngélnek" a modellek. :P Egy-egy még oké, de ennyi...

A linkeléssel valami nem oké:

"This content is currently unavailable"

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13253) Real_Necro


Real_Necro
veterán

A fotós minitali amúgy jól zajlott, kár hogy Ropi csak később tudott csatlakozni, de azért elpalacsintáztunk utána még. :))

Freddy végre DSLR-t tartott a kezében:

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13254) #40935168 válasza Real_Necro (#13252) üzenetére


#40935168
törölt tag

Mert csak ezeket linkeltem be. Én már találkoztam ilyennel, ízlések és pofonok, de itt nem a kép dőlése a lényeg, hanem ami rajta van, az arckifejezés, stb. és ha az egyenes képen éppen nincs rajta, akkor e van.
A linkelés ba*a meg :U Most próbáld ;)

[ Szerkesztve ]

(#13255) #40935168 válasza Real_Necro (#13253) üzenetére


#40935168
törölt tag

Akkor ezennel Freddy-t gyógyultnak nyilváníthatjuk. Ő már immunis. Vajon kit fertőz meg legközelebb, Ropit ? (A milc) :))

(#13256) TayRol válasza #40935168 (#13255) üzenetére


TayRol
veterán

engem is elkapott a kór de hamar meggyógyultam. :DDD de feleségem még beteg.:D

(#13257) cOxeR válasza Real_Necro (#13253) üzenetére


cOxeR
Ármester

Látszik is az illetődöttség az arcán... már biztosan izomláza van, hogy végre valami tükrös masinéria volt a kezében? ;] Direkt nem fényképezőt írtam... mert hát még is csak egy Nyikon... :))

(#13258) *Ropi* válasza #40935168 (#13249) üzenetére


*Ropi*
félisten

A kisjánynál én még csak az alapozásnál tartok: útközben odafele felcsíptem egy potenciális modelljelöltet (Gyönyörűszép, térd alá érő szőke haja volt - a fejétől mérve, mielőtt valaki lecsapná! ;] ;) :DDD). :D Ja és nem MILF MILC volt. :))

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13259) philoxenia válasza *Ropi* (#13258) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Térd alá? :Y

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13260) cOxeR válasza philoxenia (#13259) üzenetére


cOxeR
Ármester

Mi ebben a furcsa? Gyomorgörcse lehetett... és a fejét a térdére hajtotta... ennyi. :))

(#13261) *Ropi* válasza philoxenia (#13259) üzenetére


*Ropi*
félisten

Bezony. :K Kellett a "rockercsaj image"-hez. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13262) *Ropi* válasza cOxeR (#13260) üzenetére


*Ropi*
félisten

:N

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13263) #40935168 válasza *Ropi* (#13258) üzenetére


#40935168
törölt tag

:DDD :DDD :DDD

(#13264) #40935168 válasza cOxeR (#13260) üzenetére


#40935168
törölt tag

:C :C :C :C :C :C :C :C ;] ;] ;]

(#13265) cOxeR válasza *Ropi* (#13262) üzenetére


cOxeR
Ármester

Kép vagy valami? Tudod, messziről jött ember... :DDD

(#13266) *Ropi* válasza cOxeR (#13265) üzenetére


*Ropi*
félisten

Majd lesz, ha jelentkezik. :)

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13267) #40935168


#40935168
törölt tag

Újévi Erdély érdekel vkit ? Fotózás, ottalvás, ilyesmik. Januárban valamikor, de lehet kora feb. is, csak legyen hó.

(#13268) Real_Necro válasza #40935168 (#13267) üzenetére


Real_Necro
veterán

Érdekelne, csak két dolog hiányzik hozzá:

- szabadság
- pénz

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13269) #40935168 válasza Real_Necro (#13268) üzenetére


#40935168
törölt tag

Szállás ismerősnél jóárasítva, a Toyota-ban pedig öten kényelmesen elférünk de ha két autó jön, máris más a leányzó fekvése. Anyámék rendszeresen mennek, rönkházas feeling, a fa alapanyagot ez az ismerős gyártja + a házakat is ők építik, lehet még egy klassz kis üzemfotó is lenne :U Szállásuk van, több szoba.. foglalkoznak ilyennel is (vendéglátás).

Hargita és környéke.

(#13270) Real_Necro válasza #40935168 (#13269) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sajnos év elején nem ad cég szabit. Feleségem cégénél zárás van, nálunk meg év eleji megrendelés dömping. :B Párom szülinapját sem tudjuk rendesen megünnepelni, mert még hétvégén is melózik. :(

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13271) #40935168 válasza Real_Necro (#13270) üzenetére


#40935168
törölt tag

Oké, azt mondod legyek meggyőzőbb ? :U :DDD [link] (Ez nekem sem férne most bele) :B

(#13272) Real_Necro válasza #40935168 (#13271) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekünk majd a következő életben... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13273) #40935168 válasza Real_Necro (#13272) üzenetére


#40935168
törölt tag

Én akkor már máshol szeretnék lenni, nem a 3D-ben :DDD

(#13274) Throme válasza #40935168 (#13273) üzenetére


Throme
veterán

Miért, mi szeretnél lenni? Számítógép vírus? ;)

(#13275) Real_Necro válasza Throme (#13274) üzenetére


Real_Necro
veterán

Bug. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13276) #40935168 válasza Throme (#13274) üzenetére


#40935168
törölt tag

Péklapát :DD

(#13277) KSparrow


KSparrow
senior tag

Sziasziok!
Először is boldog karácsonyt kívánok a kedves Fotóstársaknak, jó fényeket, stb.
A Nikonosoknak jó obikat, az egyéb márkák képviselőinek meg remélem Nikon vázat hozott a Jézuska ;]

Lenne is egy kérdésem: Szoktam fotózni egy konferencián, és a szervező kitalálta, hogy írjunk a Nikonnak, hogy támogassák meg az egyesületet egy géppel. Kicsit irreálisnak érzem az ügyet, de nem tudtok egy kontaktot? Hátha bejön, próbálkozni meg szabad. :)

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! S22u, Mobilmementók

(#13278) #40935168


#40935168
törölt tag

Csatlakozom, jó fényeket, boldog karit és - ki ne felejtsük - alacsony iso-kat mindenkinek :DDD

(#13279) Throme


Throme
veterán

Leült ez a fórum. Pár kép a múlt pénteki minitaliról.
Tudom, van bemozdult meg kevésbé jól komponált...

[link]

(#13280) *Ropi* válasza Throme (#13279) üzenetére


*Ropi*
félisten

Huhh, de nem voltak színek... :( Persze nem a Te hibád, csak az időjárás "semmilyensége". :U

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13281) KSparrow válasza Throme (#13279) üzenetére


KSparrow
senior tag

ó, a fene vigye el, ez teljesen kimaradt az életemből. :D Hülye vizsgák, nem tudtam, hogy lesz:(
Sebaj, lesz még úgyis, hiszen ez a topic lényege :D

Nokia kérdéssel forduljatok hozzám nyugodtan! S22u, Mobilmementók

(#13282) Throme válasza *Ropi* (#13280) üzenetére


Throme
veterán

Valóban párás, ködös téli vackolás volt, bár ki-kisütött a nap. kissé fátyolosan.
Meg biztos én se vagyok az a Picasso a kép "retusálásban".
Nekem most így tetszettek...

Na jó csak mentem az irhám :) mert ha Necro és Freddy felteszi a képeit, akkor enyhítem a különbségeket pofázással :D
Részvétel volt a fontos...

(#13281) KSparrow : nekem is csak véletlen volt alkalmas, mert szabiztam. No meg mi lakunk talán legközelebb a helyszínhez. Másnak ez sok utazással járt volna. Kari előtt pláne nehézkes.

[ Szerkesztve ]

(#13283) *Ropi* válasza Throme (#13282) üzenetére


*Ropi*
félisten

Egy "véletlenül" ellöttyintett vödör festék sokat segített volna a dolgon. ;] ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13284) Real_Necro válasza Throme (#13282) üzenetére


Real_Necro
veterán

Nekem nem nagyon születtek említésre méltó fotók, mert többnyire azt nézegettem, hogy a fókusz rendben van e, viszont a szutykos idő kissé keresztbe tett.
Ma elég szép napos idő volt, filózom, hogy ha holnap is ilyen lesz, ki kellene megint menni. Amúgy is van dolgom Mammut-ban.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13285) #40935168 válasza Real_Necro (#13284) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nincs kedvetek bandázódni ? Bp-n járok úgyis. Aki szeretne, csatlakozzon.
Találkozom egy bnőmmel, teázunk kávézunk egyet valahol, aztán kb. egyedül leszek a városban, szerintem nyakamban a géppel keresek valami témát - vagy társaságot.

A kettő együtt lenne a legjobb. :U
Szerk.: áttettem többes számba.

[ Szerkesztve ]

(#13286) Throme válasza Real_Necro (#13284) üzenetére


Throme
veterán

Hát nekem asszem holnap nem lesz jó (ha jó, ha rossz az idő), viszont lehet jó téma lenne egyszer kimenni a városligetbe, amíg vannak korizók.
Na ott aztán próbálgathatnád a telét, meg mozgó célpont fotózását.
Másik egy hoki meccs. Egyszer voltam Fehérváron. Canonos "delegáció" fotózgatta a meccset.
Bár nekem nem fényerős a telém de talán iso 1600-3200 között tudnék éles képeket csinálni...
Fene se tudja.
Bár erre a projektre jobban rá kéne készülni és nem tudom mikor.....

(#13287) Real_Necro válasza #40935168 (#13285) üzenetére


Real_Necro
veterán

Agyalok még erősen mi legyen, mert holnapra beterveztem egy VGA kari szerelést, mert kereplő lett a gyári ventiből, így fel kell aplikálnom egy Arctic Cooler Accelero S1 Rev2-őt. Holnap megyek érte délelőtt Mammut-ba, utána Baumax-ba eszközökért, mert kell egy kis barkács a 2db 12cm-es ventihez.

Most vagy hagyom a szerelést és irány Budai vár megint, vagy Hajógyári sziget, de ott meg valószínüleg sár van, meg nem nagyon van téma. Valamikor 3-4 óra környékén lenne az igazi, de nem tudom hogy végzek. Ma 8-as úton Bp. felé annyira jó színek voltak...
Vagy kora reggel, de ahhoz most lusta leszek felkelni. :DDD :B

Throme:

Koris dolog amúgy jó ötlet, legalább lenne okom elkísérni feleségem korizni, egyébként nem mászom jégre. :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13288) #40935168 válasza Real_Necro (#13287) üzenetére


#40935168
törölt tag

Ok én délután jó vagyok, Vajdahunyad és környéke klasszul van ilyenkor világítva ;) Ott leszek valahol, kontaktot adok priviben.

(#13289) *Ropi* válasza Real_Necro (#13287) üzenetére


*Ropi*
félisten

"Holnap megyek érte délelőtt Mammut-ba, utána Baumax-ba eszközökért, mert kell egy kis barkács a 2db 12cm-es ventihez."

A lakásfelújítást kár volt megcsinálnotok, mert most kezdheted majd elölről... ;) :DDD

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13290) Real_Necro válasza *Ropi* (#13289) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lakásfelújítás februárban folytatódik, egyelőre még csak 1 szoba van készen. :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13291) Real_Necro válasza #40935168 (#13288) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ha jól tudom a pályára csak belépővel lehet bemenni, egyébként meg kerítés mögül lehet csak fotózni. Szerintem oda már állvány is kellene.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13292) *Ropi* válasza Real_Necro (#13290) üzenetére


*Ropi*
félisten

:D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13293) Santiagain válasza Real_Necro (#13291) üzenetére


Santiagain
senior tag

A kezdő topikban volt nemrég műjeges és Vajdahunyados fotó. Van ott téma bőven.

http://allergiadesign.com - http://www.flickr.com/photos/santiagain/

(#13294) #40935168


#40935168
törölt tag

Na akkor nyomom ide is, lehet köpködni, de erre nem készültem, csak kézből mert arra jártam egy ismerőssel. Ekkor még a korábbi moncsi volt, nem színhelyesen, bár elmegy egynek..

Mindegy, szóval téma van és a kerítés nem gond :U

Zaj és mocsok: FB újratömörítés, ignore. [link]

(#13295) #40935168 válasza Real_Necro (#13291) üzenetére


#40935168
törölt tag

Kerítésen lazán bedugod az obit, kisebb váznál még a vázat is :DDD

(#13296) #40935168 válasza #40935168 (#13295) üzenetére


#40935168
törölt tag

Persze a pálya széléről telével lőni a korizókat egészen más, de egy általános ilyen "turistás" sétához elég kívülről sztem.

(#13297) zolka78


zolka78
senior tag

Én csak most olvasom megint ezt a topikot. Akkor a szerveződő tali péntekre vagy szombatra fog esni?

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#13298) Real_Necro válasza zolka78 (#13297) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mai napról beszéltünk, de én még most indulok csak az Arctic Cooler Accelero S1 Rev1-ért, utána meg még fel kell szerelnem meg a 2 db 12cm-es ventit felapplikálni. Eléggé napmentes idő van eddig... :U

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13299) zolka78 válasza Real_Necro (#13298) üzenetére


zolka78
senior tag

Esetleg egy délutáni találkában benne lennék. Este már nem jó. Mi a baj a nap hiánnyal? Lehet gyakorolni a magas ISO-s képeket ;] . Nekem még mindig van egy jó pár kockám a Prakticában 3200 filmmel.

Meg ne idd a vizet! Az egy nagyon erős ital, fenn tartja azokat a nagy nehéz hajókat!

(#13300) Real_Necro válasza zolka78 (#13299) üzenetére


Real_Necro
veterán

Még nem volt alkalmam normális fényben kipróbálni az új obit, ilyen szutykos szürkében meg nem sok kedvem van, múltkor már volt benne részünk. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.