Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#13201) Real_Necro válasza zool1 (#13198) üzenetére


Real_Necro
veterán

Én is arra voksolok... de akkor meg fogom kérdezni Freddy-től, hogy és akkor most hogy is van a súly meg méret meg egyéb? :))

Részemről csak a holnapi nap jó, ünnepek telítettek, 27-e szintén. :B

Freddy: Amúgy ki mondta, hogy felcsavarhatod? :DDD :P

Részemről más obit nem viszek, ezt szeretném majd élesben kipróbálni. :)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13202) t_a_m_a_s válasza cOxeR (#13197) üzenetére


t_a_m_a_s
őstag

Írd meg prviben, Freddy nem fogja megtudni, hogy elárultad:))

de akkor meg fogom kérdezni Freddy-től, hogy és akkor most hogy is van a súly meg méret meg egyéb?

Biztos a mókusvillantó mellé kapott ajiba kondibérletet is. Mostmár elég kigyúrt, elbírja a komoly techniát:)) ;]

[ Szerkesztve ]

Holnap majd jól beletépünk...

(#13203) Freddy76 válasza cOxeR (#13197) üzenetére


Freddy76
addikt

Mittucc, mittucc?

Alimester: nekem a 27-e nem jó, Győrben leszek... Holnap ketten leszünk Necro-val, vagy jön még valaki?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13204) Real_Necro válasza Freddy76 (#13203) üzenetére


Real_Necro
veterán

Sanyi is jönne, de lehet kicsit később csatlakozik, nomeg Throme is jelezte.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13205) zool1 válasza Real_Necro (#13201) üzenetére


zool1
őstag

"Amúgy ki mondta, hogy felcsavarhatod?" De gonosz vagy... ;] Habár igaz csak egy vázzal a nyakában mit csinálna... :F ;] :DDD

(#13206) Freddy76 válasza zool1 (#13205) üzenetére


Freddy76
addikt

Oda fogja adni, én biztos vagyok benne. Rendes gyerek ez a Necro.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13207) Real_Necro válasza Freddy76 (#13206) üzenetére


Real_Necro
veterán

;]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13208) Throme


Throme
veterán

Nem is tudom kinek a hsz-ére válaszoljak...

Freddy:
Igen megyek (most tudtam csak géphez ülni).
Bár még nem kerestem meg hol a bánatban van az a lépcső. A Batyi (mint a szentendrei talinál) 1xűbb lett volna, de nem lesz gond odatalálok :).

Én tippelek: D7000 (bár valami fuji vagy hasonló milc-re gondoltam volna elsőnek, de arra nem megy nikon obi :N )

Zolka: nem tudsz valahogy elszabadulni? Ma túlórázol, holnap csúszol.... Tudom könnyen dumálok, de azért hátha...

t_a_m_a_s: ha tudok segíteni vmiben, hogy mégis el tudj jönni szólj!! Jöhetsz családostul ! Ábelt felvisszük azon a lépcsőn aztán már önjáró.

Necro : Ja ja szabikivétel, de én nem bánom. Év végére kis lazítás. Ki tudja mit hoz a jövő....

(#13209) Real_Necro válasza Throme (#13208) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet annyi kérésem, hogy magaddal hozd azt a jó kis vállpántot? Szeretnék majd én is rendelni, csak gondoltam meglesném. :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13210) Freddy76 válasza Throme (#13208) üzenetére


Freddy76
addikt

Szerintem a találkozó lehet a téren valahol, az egyszerűbb. Vagy akár a Markovics Ignác utca végén is (ha szemben állsz a csarnokkal, a csarnok bal oldalán van az utca, kb. 100 m hosszú, és az Iskola utcába torkollik). Ott van egy OTP, azelőtt lehet találkozni.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13211) zool1


zool1
őstag

Eger felől senki nem megy erre a "minitalira"..?! :F :U

(#13212) philoxenia válasza Freddy76 (#13210) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Iván az szerintem.... :)

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13213) Freddy76 válasza philoxenia (#13212) üzenetére


Freddy76
addikt

Valóban...

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13214) Throme válasza Real_Necro (#13209) üzenetére


Throme
veterán

Természetesen!
Addig lehet még végzek rajta egy mini barkácsot, hogy ne forduljon el. PVC lapkát ragasztok (még nem tudom mivel mert nincs ragacsom) a gumírozott talpra és akkor már szvsz nem fog elforogni.
Túl hosszú a csavar és hamarabb végigér a váz állványmenetében, mintsem megszorulna...

Enyhén büdös egyébként :D:D olyan kínai hulladék újrahasznosított műanyagból lehet :D. Már lassan kezd veszíteni a bukéjából....

Én meg majd kikérdezgetlek a vakuról, mert gondolkodom, hogy ha mégse a 690 II-est, de a 660 II verziót bevállalom....
Annyi a "hátránya" hogy nincs rajta auto zoom, csak manual. De szimpibb mint a YN 468 II mert nagyobb az átfogása (ha lehet ilyet mondani egy vakunál) és tud ez is 1/2000-ret. Ez utóbbit valszeg baromi ritkán fogom csak használni.

Freddy: Nem akarok variálni, oda megyek ahova a Te és a többiek. Ha lépcső, akkor lépcső, ha utca, akkor utca, ha OTP, ha nem az se gond...

(#13215) Freddy76 válasza Throme (#13214) üzenetére


Freddy76
addikt

Mivel túlnyomorészt mindenki tömegközivel jön, a Donáti lépcsőt eleve az általam javasolt találkozási ponton keresztül lehet megközelíteni. És ezt talán egyszerűbb megtalálni, ezért javasoltam.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13216) Real_Necro válasza Throme (#13214) üzenetére


Real_Necro
veterán

Legegyszerűbb az lesz, ha Batyi téren találkozunk, ahol feljöttünk metrotól, aztán megyünk a Freddy által említett utca felé.

A vakut elvigyem? Egyébként el fogom adni hamarosan és inkább mégis SB-700 lesz helyette...

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13217) Throme válasza Real_Necro (#13216) üzenetére


Throme
veterán

Köszi, de nem hiszem, hogy lesz nagyon idő vakuzgatásra. Végül is szabadtéri összeröffenés a terv.
Miben nem vagy elégedett az oloonggal?

(#13218) Freddy76 válasza Throme (#13217) üzenetére


Freddy76
addikt

Sok vakuval kivilágítjuk a várat.

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13219) cOxeR válasza Freddy76 (#13218) üzenetére


cOxeR
Ármester

(#13220) TayRol válasza t_a_m_a_s (#13194) üzenetére


TayRol
veterán

legújabb dátum szerint holnapután.

(#13221) Real_Necro válasza Throme (#13217) üzenetére


Real_Necro
veterán

Az egyik, hogy nem tud AutoFP-t. Erőben persze tökéletes, meg használható, árban szerintem verhetetlen.
A másik, amit nem olyan régen fedeztem fel, hogy több órás használatnál ha nem használod a gépet, hajlamos nem kommunikálni vázzal. Ilyenkor kikapcs-bekapcs és jó, bár megjósolhatatlan, mikor csinálja újból. Ez lehet egy készenlét nála, de nekem nem volt szimpatikus.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13222) Real_Necro válasza TayRol (#13220) üzenetére


Real_Necro
veterán

Lehet lemaradtam, de milyen keresztnevet választottatok? :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13223) TayRol válasza Real_Necro (#13222) üzenetére


TayRol
veterán

Zétény.
Szabó Zétény.
:)

(#13224) j.bravo válasza Real_Necro (#13221) üzenetére


j.bravo
addikt

Nagyon beégetem magam ha megkérdezem hogy mi a csuda az az Auto FP és milyen témákhoz való vonzódás esetén fontos hogy legyen? :F

szerk.: bocs, közben kikugliztam.

[ Szerkesztve ]

Whatever.

(#13225) *Ropi* válasza j.bravo (#13224) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tudod Te ezt, csak a neve nem ugrott be: a nagysebességű vakuszinkron (nagy fényerejű fényforrások mellett, nyitott blendénél). :)

Szerk.: Mondom én, hogy tudod. :D

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13226) j.bravo válasza *Ropi* (#13225) üzenetére


j.bravo
addikt

Sose használtam, azt hirtelen nem vágom hogy a váznak is kell tudnia vagy csak a vakunak; ezt tudó vakum sose volt de ha a váznak is kell, lehet hogy a d50 kicsi és butácska ehhez.

Whatever.

(#13227) *Ropi* válasza j.bravo (#13226) üzenetére


*Ropi*
félisten

A vakunak kell tudnia (A HSS / FP nagyon gyors villogások sorozata, ami az emberi szem tehetetlensége folytán folyamatosnak tűnik (50kHz közeli pulzusokkal variál és különböző kitöltési
tényezőkkel, hogy a megfelelő fényerőt kapd). Viszont a működési elvéből adódóan drasztikusan csökken a vaku kulcsszáma és zabálja az akkukat, valamint gyorsabban nyírja ki a csövet (Jóval nagyobbat villan a vaku, mint amennyi látszik belőle).

[ Szerkesztve ]

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13228) Real_Necro


Real_Necro
veterán

Akkor holnap 13-kor kivel találkozom Batyin metro kijáratnál fent a fenyőárus mellett?

Cseréljünk priviben elérhetőségeket.

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13229) cOxeR válasza Real_Necro (#13228) üzenetére


cOxeR
Ármester

Metróból felfelé az ellenőrrel, és ha odaértél a fák mellé, akkor a fenyőárussal! :))

(#13230) Real_Necro válasza cOxeR (#13229) üzenetére


Real_Necro
veterán

Te kis Humor Herold... :D

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13231) *Ropi* válasza Real_Necro (#13228) üzenetére


*Ropi*
félisten

Tippeljük meg, ki fog holnap arra járni (járókelők)? ;] ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13232) Freddy76 válasza Real_Necro (#13228) üzenetére


Freddy76
addikt

Nem 12-kor?

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#13233) *Ropi* válasza Freddy76 (#13232) üzenetére


*Ropi*
félisten

Én csak 15 óra körül / után foglak utolérni benneteket.

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13234) Real_Necro válasza Freddy76 (#13232) üzenetére


Real_Necro
veterán

Részemről 12 is jó, de többség döntsön.

(Freddyvel most beszéltem telón, hogy neki 12-től 14:30-ig jó)

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13235) Real_Necro válasza Real_Necro (#13234) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ja, és én már tudom mi lesz az új gép... :))

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13236) zool1 válasza Real_Necro (#13235) üzenetére


zool1
őstag

Nahhh végre, hogy rájöttél... ;] :DDD :C

(#13237) Real_Necro válasza zool1 (#13236) üzenetére


Real_Necro
veterán

Dehogy jöttem, kaptam telefonos segítséget. :DDD

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13238) atok666


atok666
őstag

Miert nem szombat? :)

Atok

(#13239) Throme válasza Real_Necro (#13234) üzenetére


Throme
veterán

Ja ja 12 okés

Ja ja fenyőárus Batyi oké

(#13240) Real_Necro válasza atok666 (#13238) üzenetére


Real_Necro
veterán

Mert szombat a takarítás és bejglisütés napja... :P

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13241) Real_Necro válasza Throme (#13239) üzenetére


Real_Necro
veterán

Ok, akkor 12-kor tali Batyin, aztán elindulunk Freddy felé. Remélem nem lesz esős idő... :U :B

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13242) Throme válasza Real_Necro (#13241) üzenetére


Throme
veterán

Ma még a nap is kisütött......
Hozzál pénzt sörre :) rossz idő esetén...

(#13243) Throme


Throme
veterán

Na b+ a Széchenyi hegy beborult és szürkületben van. Nem tudom az köd vagy eső, de remélem csak múló szeszély....
Jön lefele

(#13244) Real_Necro válasza Throme (#13243) üzenetére


Real_Necro
veterán

[link]

Időképet nézve nem láttam esőt közeledni kamerákon.

[ Szerkesztve ]

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

(#13245) Throme válasza Real_Necro (#13244) üzenetére


Throme
veterán

Akkor csak valami felhő és köd...

(#13246) philoxenia


philoxenia
MODERÁTOR

Nyitottam egy általános beszélgetős topikot, hogy a találkozókon túli dolgokat könnyebb legyen megdumálni.

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#13247) #40935168


#40935168
törölt tag

Van még hely a Batyin +1 főnek ? :U

(#13248) *Ropi* válasza #40935168 (#13247) üzenetére


*Ropi*
félisten

Miért, te is fát akarsz árulni? ;] ;) :D

Weboldalam: http://karpatisandor.hu

(#13249) #40935168 válasza *Ropi* (#13248) üzenetére


#40935168
törölt tag

Nem, én jegyeket bérleteket ;] ;]
De ha jön kislyány, lőnék szívesen hasonlókat vagy ilyet vagy ilyet vagy ilyet vagy ilyet vagy a többihez hasonlót :DDD

[ Szerkesztve ]

(#13250) Real_Necro válasza #40935168 (#13249) üzenetére


Real_Necro
veterán

Legközelebbi talin kapsz tőlem ajándékba egy vízmértéket. Ebben a jobbra balra döntögetésben elfárad a nyakam... :B Nem lett amúgy itt-ott kissé "narancsőbörös" a leány?

„Az, ami törvényes, az ugye nem lehet etikátlan. Ez etikátlan, ezért lehetne törvénytelen, de ami nem törvénytelen, az nem is helytelen. Ha helytelen lenne, törvénytelen is lenne.”

Útvonal

Fórumok  »  Lokál  »  PH!otóstalálkozó és megbeszélő topic (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.